IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    Пиша го за последен път - искрено ще се радвам да съм смешният аз, защото това ще означава само едно, че няма да сме в челните места на класациите по починали в следствие на заразяване с ковид щамовете....уви засега смелото ни анти-всичко общество не може да слезе от челните места по починали, а накрая всичко било божа работа и някой друг ни бил крив.

    Причината да сме в челните места не е Ковид.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

      Пич, стига с тия свещи, смешен си.. идея си нямаш от смисъла на човешкия живот.. такова безсмислено пилеене и енергия рядко съм виждал.. слагай си бустери докато можеш .. полза от такива като теб няма.
      Мани не се занимавай.Остави го да се изложи докрай..Остави го да блесне с невежеството си.Светът е пълен с такива роби на парите лукса и успеха.За него смисъла е да трупа пари и имане и трепери над жалкият си животец надайки се великата му наука да го направи безсмъртен...Ще дойде ден ще разбере че има и друг свят и смъртта не е края...Такива хора приемат Бог само когато получат голям шамар и дойде голямо страдание...Мислят си че здравето и благопулучието им е гарантирано завинаги...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

        Пич, стига с тия свещи, смешен си.. идея си нямаш от смисъла на човешкия живот.. такова безсмислено пилеене и енергия рядко съм виждал.. слагай си бустери докато можеш .. полза от такива като теб няма.
        Пиша го за последен път - искрено ще се радвам да съм смешният аз, защото това ще означава само едно, че няма да сме в челните места на класациите по починали в следствие на заразяване с ковид щамовете....уви засега смелото ни анти-всичко общество не може да слезе от челните места по починали, а накрая всичко било божа работа и някой друг ни бил крив.


        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Ако аз с действията си, с бездействията си или с безотговорността си съм се докарала до положение да стана суха съчка, с голяма радост ще напусна този си живот по мое желание, защото никой друг, още по- малко децата ми не са длъжни да ми гледат болното тяло, което сама съм си изваяла. Да насаждаме вина на "безотговорните" деца е най-голямото престъпление в момента.
          Бъдете отговорни и не заливайте децата си с вашите убеждения за повече изживяни годинки в инвалидни колички с по 20 хапове на ден.!
          Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            теб те разбирам - това ти е автопсихотерапия
            ако го вярваше нямаше да пишеш тук, а щеше да се занимаваш с други богуугодни дела

            1000 пъти да го напишеш - не е форума мястото, по-добре иди запали свещ за отишлите си по-рано хора, защото този вирус точно това направи прибра хора, които иначе щяха да сред нас още поне няколко години...ако че с болежки и проблеми.

            сухи съчки ви каза мангъра...
            Пич, стига с тия свещи, смешен си.. идея си нямаш от смисъла на човешкия живот.. такова безсмислено пилеене на време и енергия рядко съм виждал.. слагай си бустери докато можеш .. полза от такива като теб няма.
            Last edited by al4en; 30.12.2021, 11:48.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              теб те разбирам - това ти е автопсихотерапия
              ако го вярваше нямаше да пишеш тук, а щеше да се занимаваш с други богуугодни дела

              Там е работата че нищо не разбираш.Знанието не е в интернет и медиите...Ти четеш простотии и гледаш простотии по битиви и обясняваш на нас простите колко сме глупави и че сме против науката...Тя една наука мани мани....Две съвсем обикновени жени в България я направиха за смях.Направиха и Айнщайн за смях...Ама продължавай да си мислиш че това са тайни конспирации....За начало опитай да проумееш че скоростта на светлината не е най голямата има и по голяма...о забравих това науката още не го е открила следователно то не съществува,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                ...Бог ни е дарил с имунна система изпитана милиони години ама се появили едни ХарварТски измамници и започнали да я подобряват....
                теб те разбирам - това ти е автопсихотерапия
                ако го вярваше нямаше да пишеш тук, а щеше да се занимаваш с други богуугодни дела

                1000 пъти да го напишеш - не е форума мястото, по-добре иди запали свещ за отишлите си по-рано хора, защото този вирус точно това направи прибра хора, които иначе щяха да сред нас още поне няколко години...ако че с болежки и проблеми, а безхаберието, недоверието, отрицанието направо от страна на здравите доведе до това да загубим много нетолкова здрави хора.... винаги е по-леко да кажеш Божа работа

                сухи съчки ви каза мангъра...
                Last edited by bertram; 30.12.2021, 11:41.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Ама кой ти е казал на тебе че отричаме вируса?И откъде тия задълбочени знания за обществата от източният блок?Аз на власти които нищо не знаят а само повтарят като папагали западните простотии не вярвам.Не съм сляп и виждам тая просташка пропаганда виждам принудата и всичкото това не ми харесва...Много добре знам какво говореха за ваксините и ясно виждам какво се случва....набодоха се като идиоти и сега ще видят пълен локдаун...Обаче са нагли като наште софийски демократи и седерасти и не си признават....Ти не ме гледай какво правя а ме слушай каквото ти говоря......Едно се случва те се опитват да ни мамят че е друго.Аз на убийци и фашисти нямам вяра....Как така не се згрижиха за другите болести за пенсиите заплатите корупцията....
                  "...Набодоха се като идиоти..." ми звучи като картина от оргиите на Калигула. Изглежда изкуството е непреходно. Има едно малко, китно езеро в околностите на Рим - Неми, много красиво. Там Калигула е правил оргии на два големи кораба, които впоследствие потънали, вероятно от много клатене. Мусолини източва езерото, за да ги открие и възстанови. Но случващото се днес е най-голямата инсталация, ако говорим за изкуство.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    проблемът на малкият човек е, че винаги тръгва от частното - щом на мен ми мина значи е ок и всичко е т--ак работа.
                    проблемът пред човек, който му се налага да взима решения за другите - визирам властите по света е много по-сложен и там не е толкова важно, че на песимиста и грую им минало без да разберат такива са милиони хора по света, а че болниците са препълнени с един %, които не го минават леко... и здравните системи не могат да лекуват хора болни от сърдечносъдови,онкологични и тн и тн.. защото с намален състав или карантинирани отделения.

                    защо Джокович - ами защото малкия човек него гледа (публична фигура) - 99% от хората мислят до прага на домът си, а мерките засягат обществото като цяло.

                    това, което виждам в темата е точно каквото и очаквах да се случи, когато излезе вируса - СВЕТОВНА ДЕЗИНФОРМАЦИОННА ВОЙНА - първи жертви на която сме всички екс-сателити от източния блок.

                    Помните ли сектите, вестник Психо, армията врачки - всичко, което ни заля след 89-та година - това са естествени процеси за 'разкрачени' общества след криза или в преход. В момента вестник Психо и алтернативите му се пренесоха във фейса и целокупния български народ гладно поглъща какви ли не 'новини'

                    искам да съм от прецаканите и да изляза глупак, но за съжаление все още сухата статиска на починалите от НСИ не ми дава основания да мисля, че Българите сме най-големите тарикати и модерния вестник психо от фейса е пътят и истината.

                    хубав ден ви желая
                    и всело посрещане на новата 2022 и най-вече да сме здрави всички!
                    останалото ще си го изработим
                    Проблема на ковид сектантите е че винаги тръгват от частното.Гошо се набоде и не се разболя значи и аз няма да се разболея...Като се разболее казва да ама няма да ида в болница.Като иде там си казва няма да стигна до тръбата.Като иде и там си казва няма да умра а като умре си казва умрях някак си по хубаво от неваксинираните...Бронебойни патрони срещу тая простотия няма открити....Бог ни е дарил с имунна система изпитана милиони години ама се появили едни ХарварТски измамници и започнали да я подобряват....Всичко разбирам само не разбирам тая алчност за пари и за какво са им...Къде ще ги носят в гроба ли?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      проблемът на малкият човек е, че винаги тръгва от частното - щом на мен ми мина значи е ок и всичко е т--ак работа.
                      проблемът пред човек, който му се налага да взима решения за другите - визирам властите по света е много по-сложен и там не е толкова важно, че на песимиста и грую им минало без да разберат такива са милиони хора по света, а че болниците са препълнени с един %, които не го минават леко... и здравните системи не могат да лекуват хора болни от сърдечносъдови,онкологични и тн и тн.. защото с намален състав или карантинирани отделения.

                      защо Джокович - ами защото малкия човек него гледа (публична фигура) - 99% от хората мислят до прага на домът си, а мерките засягат обществото като цяло.

                      това, което виждам в темата е точно каквото и очаквах да се случи, когато излезе вируса - СВЕТОВНА ДЕЗИНФОРМАЦИОННА ВОЙНА - първи жертви на която сме всички екс-сателити от източния блок.

                      Помните ли сектите, вестник Психо, армията врачки - всичко, което ни заля след 89-та година - това са естествени процеси за 'разкрачени' общества след криза или в преход. В момента вестник Психо и алтернативите му се пренесоха във фейса и целокупния български народ гладно поглъща какви ли не 'новини'

                      искам да съм от прецаканите и да изляза глупак, но за съжаление все още сухата статиска на починалите от НСИ не ми дава основания да мисля, че Българите сме най-големите тарикати и модерния вестник психо от фейса е пътят и истината.

                      хубав ден ви желая
                      и всело посрещане на новата 2022 и най-вече да сме здрави всички!
                      останалото ще си го изработим
                      Не си прецакан бре Берти. Взел си решение, което към тогавашната оскъдна и манипулирана информация от здравните власти изглеждаше не лошо. Освен това ние не знаем какъв ти е рисковият статус , на близките и т.н.
                      Ние сме направили същото. Имаше период от 2 месеца когато не виждах баща ми. Сега въпреки че съм преболедувал като ми текне носа пак не го виждам със седмици. Поне в моето семейство се съобразяваме с рисковете за нас, близките ни и за ОКОЛНИТЕ също ВСЕ ОЩЕ въпреки, че сме преболедували и шанса да ни повтори е много малък. В същото време сме преценили, че риска от ваксината надвишава многократно риска от вируса ЗА НАС по наличната информация. Няма драма, няма хибридки , а ИНФОРМИРАНО решение.
                      То може да е друго за друг човек в друга изходна ситуация и затва не налагам нашето на тези хора.

                      Иначе ето, че знаеш за една от причините за екстра смъртността. Тя е от организационен и кешов характер основно. Болниците им харесва да ''лекуват'' Ковид и да получават кеш за другото без дейност, а държавата НЕ ИСКА да наложи мерки които няма да позволят препълване на болниците. Правят го много късно и тъпо със ЗЛАТА ЦЕЛ да принудят/уплашат хората да се ваксинират.
                      Last edited by pesimist4o na kvadrat; 30.12.2021, 14:15.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        това е вкоренено особено силно в обществата от източния блок - първо ни натискаха руснаците, а после ни 'пият кръвта' (работна ръка, млади хора, пазари) западняците.. и хората не вярват на властите си, защото преди политиците се кланяха на изток, а сега се кланят на запада...

                        точно общества като нашето са идеалната хранителна среда за всякакви хибридки и теории на конспирацията, които само усилват убедеността ни, че всички ни копаят горба,а истината е във фейса.

                        затова тези общества сме челници по отричане на вируса, по отричане на мерките и сме меко казано скептични към ваксините с които искат да ни 'чипират' в крайна сметка се оказва, че този път това недоверие е част от формулата да сме най-зле и да сме източник на евтина работна ръка и през следващите 20години.

                        като изключим Перу обърни внимание генерално в статиската, кои сме първенци по загубени животи спрямо населението - именно държавите от екс източния блок, където обществата ни са генерално разделени и между изток и запад и сме основното бойно поле на модерната хибридна война с 'новини'.

                        Ама кой ти е казал на тебе че отричаме вируса?И откъде тия задълбочени знания за обществата от източният блок?Аз на власти които нищо не знаят а само повтарят като папагали западните простотии не вярвам.Не съм сляп и виждам тая просташка пропаганда виждам принудата и всичкото това не ми харесва...Много добре знам какво говореха за ваксините и ясно виждам какво се случва....набодоха се като идиоти и сега ще видят пълен локдаун...Обаче са нагли като наште софийски демократи и седерасти и не си признават....Ти не ме гледай какво правя а ме слушай каквото ти говоря......Едно се случва те се опитват да ни мамят че е друго.Аз на убийци и фашисти нямам вяра....Как така не се згрижиха за другите болести за пенсиите заплатите корупцията....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                          На печелившите честито ей са ше звънна на един заклет ваксър да му честитя новината.Той си наби Янсен преди три месеца за ради зеления сертификат...
                          :-) Тоз е тарикат... говори за бустерите и пренастройване на системата. За сертификатите нито дума ко се случва. Щото му е ясно, че над 80% от ваксинираните у нас са го направили само заради тях....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                            За себе си нямам и грам съмнение, че този вирус е лабораторен. Вероятно е неволно изпуснат. Затова и мерките са такива, защото светът се превръща в бойно поле. Но това не отменя съмненията ни към тях, защото са основани на лъжа - опитът да скрият истината за произхода на вируса. Да, може би няма значение това, след като така или иначе той се е появил. Но какъвто и да е, неговата епидемиология не е по-различна от написаното в учебниците. Тук вече заработват фабриките за производство на действия с двойно предназначение. А това е фирмена тайна и ние, обикновените хора, не сме посветени в това.
                            Няма нищо неволно и случайно....молете се за душата на тоя който предизвика това заради болната си лакомия

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Берти, вече не те разбирам / едва ли би се продал за някоя стотинка/ .Всеки ден пишеш за многократно опровергавани опорки тук. Нужно ли е да ги опровергаваме отново и отново ?
                              Ваксинирал си се ок. Ние не сме и няма да го направим каквато и да е цената. ПРИЕМИ ГО ! Както ние приемаме твоето решение.

                              Ма екстра смъртност, ама не знам си какво. Откъде знаеш от какво е тази екстра смъртност ? Откъде си сугурен, че ако всички бяха набодени нямаше да е още по-голяма ? Да, ТЕЗИ ''ваксини'' дори краткосрочно са далеч от безвредни и имат поне за по-голямата част от форума съмнителни ползи или поне не са за всеки. Ама как като се набодем децата няма да ги бодат. Ами защо бодат децата в 90% възрастно набоденият Запад ?
                              И да прав си за едно. Оказва се че Фейса с всичките конспирации казва повече истина от здравните власти у нас. Тези НЕ спряха с лъжите и продължават. Дори и в този пост си посочил една такава. Искаш ли да ти намеря твърденията след първите месеци на ваксинацията когато казваха, че ваксините щели да държат над година ?
                              Каквито и да са данните до сега и в бъдеще безспорният факт е че точно на здравните власти у нас по темата Ковид не може да се има грам доверие. САМО лъжи от тях до момента с една единствена цел - ваксинация на всички.

                              ПП Ето пресен пример. Защо спират Джокович от АО ? Защо ваксинираният Пер се разболява за втори път след ваксината ?... Ама ще го пуснат.... Изглежда клетъчният имунитет при боледуване след ваксина е под въпрос.... лошо и последната теоретична полза от ваксината е на път за киреча....

                              Ама наистина ли не разбираш какво става по света и у нас ?!?!?
                              проблемът на малкият човек е, че винаги тръгва от частното - щом на мен ми мина значи е ок и всичко е т--ак работа.
                              проблемът пред човек, който му се налага да взима решения за другите - визирам властите по света е много по-сложен и там не е толкова важно, че на песимиста и грую им минало без да разберат такива са милиони хора по света, а че болниците са препълнени с един %, които не го минават леко... и здравните системи не могат да лекуват хора болни от сърдечносъдови,онкологични и тн и тн.. защото с намален състав или карантинирани отделения.

                              защо Джокович - ами защото малкия човек него гледа (публична фигура) - 99% от хората мислят до прага на домът си, а мерките засягат обществото като цяло.

                              това, което виждам в темата е точно каквото и очаквах да се случи, когато излезе вируса - СВЕТОВНА ДЕЗИНФОРМАЦИОННА ВОЙНА - първи жертви на която сме всички екс-сателити от източния блок.

                              Помните ли сектите, вестник Психо, армията врачки - всичко, което ни заля след 89-та година - това са естествени процеси за 'разкрачени' общества след криза или в преход. В момента вестник Психо и алтернативите му се пренесоха във фейса и целокупния български народ гладно поглъща какви ли не 'новини'

                              искам да съм от прецаканите и да изляза глупак, но за съжаление все още сухата статиска на починалите от НСИ не ми дава основания да мисля, че Българите сме най-големите тарикати и модерния вестник психо от фейса е пътят и истината.

                              хубав ден ви желая
                              и всело посрещане на новата 2022 и най-вече да сме здрави всички!
                              останалото ще си го изработим

                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                                Ето я и дългоочакваната новина от главният злодей на републиката назначен от Ркфлр:

                                https://dnes.dir.bg/obshtestvo/dots-...-na-treta-doza

                                Вече за Янсен сертификатите на 2 месеца. Скоро всяка седмица .... То е така при настинките....
                                На печелившите честито ей са ше звънна на един заклет ваксър да му честитя новината.Той си наби Янсен преди три месеца за ради зеления сертификат...

                                Коментар

                                Working...
                                X