IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

    Нали ти дадох сутринта подробни данни в таблици?
    Гледай, чети и сравнявай всичко - заразени и починали в абсолютни бройки и на милион, процентно нарастване и т.н.
    В западна Европа е трагична картинката при 75% набодени с 2 игли. За бустерите нямам инфо.
    И така, отново да попитам, що ги ручаха жабетата западняците?
    Къде е трагична картинката? Португалия с 19 човека на милион ли... ти верно ли се правиш на луд? Дай една трагична цифра сравнена с една не трагична...

    Коментар


    • Мисля, че англичаните и не само приеха следната доктрина - ваксиниране и пребуледуване на омикрона леко, че да не дойде по-зъл щам.
      Първо се бяха ошашкали докато получат достатъчно данни как ще се отрази омикрон щамът на обществото им и като видяха, че няма страшно и се кара доста по-леко от предходните версии на вируса (особено след ваксина) не предприеха пълен локдаун, както имаше първоначални индикации. Мисля, че само Холандия от ЕС се заключиха скоропостижно след като дойде вируса от Африка, но не ги знам сега сигурно и те по британския почин изграждат стаден имунитет.

      В София доста хора се заразиха последната седмица, но няма индикации за локдаун. Предполагам, че правителството ще прави като британци, испанци и тн. - ще ни стави да градим стаден имунитет.

      Дано после мирясат всички, че наляха много вода в мелницата на всякакви популисти.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

        Ти сериозен ли си? че естествено при пик на вируса ще има скок на смъртността от когато няма пик и каква връзка има това? Ако искаш да сравниш трябва или да сравниш с държава с ниска ваксинация като нас за същия пик или да сравниш за една и съща държава каква е смъртността без ваксинация при пикове и сега каква е след ваксиниране... и е хубаво да обърнеш внимание и на хоспитализациите.. Като последното зависи и от щама и броя заразени...
        Нали ти дадох сутринта подробни данни в таблици?
        Гледай, чети и сравнявай всичко - заразени и починали в абсолютни бройки и на милион, процентно нарастване и т.н.
        В западна Европа е трагична картинката при 75% набодени с 2 игли. За бустерите нямам инфо.
        И така, отново да попитам, що ги ручаха жабетата западняците?
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Мерките са символични....
          При 200 - 300 К заразени на ден са решили, че ще оставят природата да си каже своето...
          На болните се раздават безплатни тестове и се изписват лекарства, като за настинка - аспирин и парацетамол....
          Хората са по паркове, градинки, пъбове и клубни партита...
          ЖИВОТЪТ и бизнеса са с предимство.
          ей няма да го надживеете тоя планов строй и това си е.
          все някой трябва да ви ограничава, принуждава, задължава, направлява.
          иначе не се чувствате добре.
          как сега сам да избереш, да се ваксинираш ли, като те е шубе
          да не се ли ваксинираш ако не те е шубе
          да излизаш ли или да седиш сам с маска и гумени ръкавици в къщи пред телевизора.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
            Англичаните напуснаха евроджендърския съюз и там няма ваксинационен терор над населението. Излязоха прозорливи.
            Мерките са символични....
            При 200 - 300 К заразени на ден са решили, че ще оставят природата да си каже своето...
            На болните се раздават безплатни тестове и се изписват лекарства, като за настинка - аспирин и парацетамол....
            Хората са по паркове, градинки, пъбове и клубни партита...
            ЖИВОТЪТ и бизнеса са с предимство.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
              В тая тема файзер сектантите се пишат демократи....В България неваксинирание са два пъти повече.От тук следва да си затварят устите и да се подчинят на мнозонството щото при демокрацията е така.Не може една шайка убийци продажници и наглеци да се опитват да се налагат.Всеки да си знае мястото
              ха ха, това е добро! Истина е, че престъпно малцинство, налага престъпните си практики над мнозинството.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                В тая тема файзер сектантите се пишат демократи....В България неваксинирание са два пъти повече.От тук следва да си затварят устите и да се подчинят на мнозонството щото при демокрацията е така.Не може една шайка убийци продажници и наглеци да се опитват да се налагат.Всеки да си знае мястото
                Спутник/Астра зенека /Новавакс сектантите какви са щото за мен за доста по добри ваксини.. Путин и Орбан и те ли за демократи след като си удариха по две игли? Да беше толкова активен и на изборите където се решава кой какво...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                  p_trade ,

                  така както ти чета мненията, може да си завършил некой йезуитски колеж/университет

                  След като не разбираш от числа и таблици, ето ти графика на промяната на смъртността на милион във всички големи и важни държави от западна Европа. С прекъснати линии на графиката са дадени държавите, в които има намаление на смъртността на милион за последните 60 дни - те са само 4 от 11.

                  Айде, ваксинаторите вече се съгласихте, че "ваксините" предпазват от заразяване колкото и аспирина, демек никак
                  Ми със смъртността какво става - нали уж намаляваха смъртността? [ATTACH=CONFIG]n3857068[/ATTACH]
                  Ти сериозен ли си? че естествено при пик на вируса ще има скок на смъртността от когато няма пик и каква връзка има това? Ако искаш да сравниш трябва или да сравниш с държава с ниска ваксинация като нас за същия пик или да сравниш за една и съща държава каква е смъртността без ваксинация при пикове и сега каква е след ваксиниране... и е хубаво да обърнеш внимание и на хоспитализациите.. Като последното зависи и от щама и броя заразени...

                  Коментар


                  • В тая тема файзер сектантите се пишат демократи....В България неваксинирание са два пъти повече.От тук следва да си затварят устите и да се подчинят на мнозонството щото при демокрацията е така.Не може една шайка убийци продажници и наглеци да се опитват да се налагат.Всеки да си знае мястото

                    Коментар


                    • Англичаните напуснаха евроджендърския съюз и там няма ваксинационен терор над населението. Излязоха прозорливи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                        Това си е твое мнение и ти се информирал откъдето искаш както и ти можеш да си лекуваш с чай всякакви заболявания .. Целият свят се ваксинира от никъде нищо не идва целенасочено щом и руската църква призовава.. явно има проблем с вируса и най вече хоспитализациите оттам нататък ако има др решение супер.. но засега никой не казва нищо.
                        Айде пак Русия и руската църква..... Ясно....нов войн на фронта. Мъка....Толкова ли няма кой да ви обясни, че като намесите Русия в тема която няма нищо общо с нея се издавате ? Какво ме интересува руската църква ?! Информирам се само от официалните канали и това ми е достатъчно да взема информирано решение. А света какво е бил ПРИНУДЕН да направи си е негов избор.... или по-скоро липсата на такъв.
                        Какво ви преча с личният си избор ? Преболедувал съм , не съм бил в болница и не съм ползвал грам обществен ресурс. Всички мои близки без 1 са минали вируса без да ползват обществен ресурс. Плащам поне 5 цифрени данъци и осигуровки годишно от които се купуват ваксини и се лекуват ваксинирани С вируса и С последици от ваксината. Поне едно благодаря да бяхте казали за солидарността ми. Или само опорките са важни
                        Last edited by pesimist4o na kvadrat; 17.01.2022, 13:18.

                        Коментар


                        • p_trade ,

                          така както ти чета мненията, може да си завършил некой йезуитски колеж/университет

                          След като не разбираш от числа и таблици, ето ти графика на промяната на смъртността на милион във всички големи и важни държави от западна Европа. С прекъснати линии на графиката са дадени държавите, в които има намаление на смъртността на милион за последните 60 дни - те са само 4 от 11.

                          Айде, ваксинаторите вече се съгласихте, че "ваксините" предпазват от заразяване колкото и аспирина, демек никак
                          Ми със смъртността какво става - нали уж намаляваха смъртността?
                          Click image for larger version

Name:	MR-WEuropa-170122.JPG
Views:	1
Size:	93.1 КБ
ID:	3857068

                          Last edited by Kildirim_Bei; 17.01.2022, 12:56.
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Разбира се след като има принуда - явна или скрита е със сигурност заговор. Още повече че инструкциите у нас идват по темата отвън и всички решения се взимат отвън дори това да струва поста на временните марионетки. Те са назначени точно за това така или иначе и РСМ.
                            Мисля ясно написах, че има рискови групи при които вируса ускорява края с няколко месеца до няколко години / средната възраст на починалите С вируса у нас по спомен е около 2 години под средната за страната/ . За същите тези хора ваксината дали би помогнала е дискусионен въпрос, сигурно да гледайки статистически. И никой не спира или пречи на тези хора да се ваксинират. В същото време за останалите 90% от населението на страната ТЕЗИ ваксини биха навредили повече от вируса при данните към момента , в много случаи биха съкратили живота на ваксинирани с 50-60 години. Според мен средно биха намалили живота поради предизвиканите усложнения средно с повече от тези 2 години на възрастни и болни хора С вируса.
                            Това е лично мнение с последващото информирано решение. Ще ни оставите ли на мира или ще плащаме глоби и затвор ? Газови камери за наше добро предвидени ли са ?
                            Това си е твое мнение и ти се информирал откъдето искаш както и ти можеш да си лекуваш с чай всякакви заболявания .. Целият свят се ваксинира от никъде нищо не идва целенасочено щом и руската църква призовава.. явно има проблем с вируса и най вече хоспитализациите оттам нататък ако има др решение супер.. но засега никой не казва нищо.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              + 1
                              на 90% от лекарствата като им прочетеш листовката за кофти усложнения може лошо да ти стане. Вярно е, че са за уж редки случаи, но направо ти се иска да го изхвърлиш съответния перпарат.

                              На мен ми омръзна да слушам за 'експерименталната течност' при положение, че толкова милиони/милиарди ваксини се удариха, че вероятно само аспирина,парацетамола и ибупрофена са препарати, които са приложени на повече хора в глобален мащаб.

                              И да странични ефекти има, но като цяло доста редовно използвани препарати дават значително по-голям % странични нежелани ефекти, но се ползват в лечението.

                              Продължавам да съм против задължителната ваксинация, но вярата във врачки дано не ни докара и нас до тази фаза.
                              По първия параграф: да си чул някой да те задължава административно да ги прилагаш въпросните 90% лекарства, или да те изключва от икономическия и социален живот, ако не ги прилагаш?

                              По втория параграф: дали ти е омръзнало или не, не променя факта, че те са все още в етап на изпитване и са разрешени под условие. Да се прави сравнение с аспирин е най-малкото безсмислено. Докато производителите не споделят свободно данни за независими изследвания - ще има много неотговорени въпроси.

                              По третия параграф: твърдиш, че експерименталните ваксини имат странични ефекти. Дай източник на тази информация.

                              По четвъртия параграф: темата с врачките - хайде не тук.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                                Другите проблеми в страната и без да искаме рекордна смъртност от 100 г с около 40% ръст то4но по време на пика на две вълни на безобиден вирус и с рекорд на диагностицирани пневмонии . Аз не ви агитирам за ваксини , както казах по долу по скоро обратното мнение твърди 4е ваксината убива и сме жертви на световен заговор . ...
                                Разбира се след като има принуда - явна или скрита е със сигурност заговор. Още повече че инструкциите у нас идват по темата отвън и всички решения се взимат отвън дори това да струва поста на временните марионетки. Те са назначени точно за това така или иначе и РСМ.
                                Мисля ясно написах, че има рискови групи при които вируса ускорява края с няколко месеца до няколко години / средната възраст на починалите С вируса у нас по спомен е около 2 години под средната за страната/ . За същите тези хора ваксината дали би помогнала е дискусионен въпрос, сигурно да гледайки статистически. И никой не спира или пречи на тези хора да се ваксинират. В същото време за останалите 90% от населението на страната ТЕЗИ ваксини биха навредили повече от вируса при данните към момента , в много случаи биха съкратили живота на ваксинирани с 50-60 години. Според мен средно биха намалили живота поради предизвиканите усложнения средно с повече от тези 2 години на възрастни и болни хора С вируса.
                                Това е лично мнение с последващото информирано решение. Ще ни оставите ли на мира или ще плащаме глоби и затвор ? Газови камери за наше добро предвидени ли са ?

                                Коментар

                                Working...
                                X