IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

    Позорът е за теб, Бонке!

    Не коментираш същността на тезата ми, а правиш "квалификации" на опонента си.
    А другият ти приглася...

    Не стана ясно, щом са спрени плановите операции и лекарите "лекуват" по телефона - какво се случва със смъртността?

    Каква връзка имат тук твоите копейки?
    Ти УМИШЛЕНО почна с "квалификации". Типично за всички долни рубладжии когато не им изнасят ФАКТИТЕ - ЗЗ хиляди умрели от КОВИД българи.

    Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
    На теб не ти пука, че товариш нечия психика! За теб е важно парите да не спират! Е, ще продължиш да облъчваш, но нещата вече затихват...
    Е, айде дай сега фактите, подкрепящи твоята теза.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

      Това го пишеше и в учебниците по медицина. Но защо трябваше да преминаваме през тази чисто политическа репресия, за която няма и ред в същите тези учебници по медицина? Защо кризата бе управлявана от експерти, а не от медицински лица? Къде са световноизвестните учени епидемиолизи, вирусолози? Защо ни пробутваха коремни хирурзи, дерматолози, изкуфели баби Радки, пенсионирани академици на заработаване на хонорари, бай Шилета и прочие жадни за 5 минутна слава ерзаци? Това ще има страшни последствия за социума, защото той се гради на доверие. А доверието е тотално похабено.
      защо ли
      33К живота, които вероятно ще са над 50К (средно и тежко изкарана корона отключва много странични ефекти)

      при адекватни мерки от страна на държавата и населението жертвите у нас щяха да са наполовина, а при сериозен локдаун втората вълна макс 1/3 от настоящите

      33 000 vs 11 000

      локдаун - репресия ааа ууу
      ваксина - репресия ааа ууу

      мангъра и чорбана великани...

      еми.. това е
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


        Дано разбереш ПРАВИЛНО моите думи.

        НИКОЙ тук не се интересува от това, как ти "възстановяваш" ТВОЯТА имунна система, като ползваш експериментални субстанции.

        Защо държиш да ни го повтаряш постоянно?

        Ти сам допускаш: "ако НЕ работят..."

        Щом имаШ, макар и малко съмнение, че "ваксините" НЕ работят - това може да се превърне за друг в трагедия!

        Всеки има правото да избира свои начини за укрепване на СВОЯТА имунна система!

        Не си ти човекът, с когото трябва да се съобразяваме. Всеки има глава на раменете си! Би ли ми отговорил, твоите "съвети" - какъв период на наблюдения визират? Една година, ли? Повече? Съобразявай се с онова, което съветваш хората! Добре е да запазиш "опита" за себе си! Този "опит" е много мижав!


        ​​​​​​​Човек, направи ми деня - честно ти казвам :-)



        Коментар


        • Първоначално изпратено от BONI

          На мен ми пука за умиращите хора. Но не и на теб, ти си гониш всяка кървава копейка. Позор!
          Позорът е за теб, Бонке!

          Не коментираш същността на тезата ми, а правиш "квалификации" на опонента си.
          А другият ти приглася...

          Не стана ясно, щом са спрени плановите операции и лекарите "лекуват" по телефона - какво се случва със смъртността?

          Каква връзка имат тук твоите копейки?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от NZero Разгледай мнение


            ....Доказано работят. Но - ако не работят, то не е защото ваксините не работят, а защото хората(имунните им системи) са дефектни. И това е "добре известно в медицината".


            Цитат от статията:

            "По думите му 15 процента от хората са с дефект на имунната система и не могат да реагират на ваксините, затова се разболяват, като това е добре известно в медицината."

            Дано разбереш ПРАВИЛНО моите думи.

            НИКОЙ тук не се интересува от това, как ти "възстановяваш" ТВОЯТА имунна система, като ползваш експериментални субстанции.

            Защо държиш да ни го повтаряш постоянно?

            Ти сам допускаш: "ако НЕ работят..."

            Щом имаШ, макар и малко съмнение, че "ваксините" НЕ работят - това може да се превърне за друг в трагедия!

            Всеки има правото да избира свои начини за укрепване на СВОЯТА имунна система!

            ​​​​​​​Не си ти човекът, с когото трябва да се съобразяваме. Всеки има глава на раменете си! Би ли ми отговорил, твоите "съвети" - какъв период на наблюдения визират? Една година, ли? Повече? Съобразявай се с онова, което съветваш хората! Добре е да запазиш "опита" за себе си! Този "опит" е много мижав!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BONI

              На мен ми пука за умиращите хора. Но не и на теб, ти си гониш всяка кървава копейка. Позор!
              Нищо не гони, милият. Чеше си езика.

              Коментар


              • Хубави новини за България
                Антиваксърите намаляват,

                QI на българите се повишава
                .
                България:
                Дата Починали Неваксинирани
                21/01/2022 86 94,19%
                22/01/2022 32 81,25%
                23/01/2022 28 76,78%
                24/01/2022 132 90,91%
                25/01/2022 73 83,56%
                26/01/2022 70 85,71%
                27/01/2022 78 89,74%
                28/01/2022 71 88,73%
                29/01/2022 33 100,00%
                31/01/2022 158 87,97%
                01/02/2022 87 82,76%
                https://coronavirus.bg/bg/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от xa3apm Разгледай мнение

                  Ами... По скоро:
                  1. В Германия има по-добро здравеопазване 2. В Германия не умираш на регистратурата, заради тромав и малоумен процес за приемане на спешен случай в болница.
                  ​​​
                  Глупости, в Германия смъртността на антиваксърите също е ПЕТ ПЪТИ по-голяма. Явно доброто здравеопазване е само за ваксинирани

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    Какъв е този "дизелов Ванкл", че не съм чувал таквоз нещо? Ванкел ли ще рече? Двутактов? Че и дизелов....Ебаси откритието. Патентова ли го вече?
                    Ясно, нищо не разбра. Вдигам ръце, предавам се.

                    Коментар


                    • Гледам клипчето с трагедията на младата жена във Враца. Ангел Кунчев невинно реагира, че нямало човечност в системата. А тази нечовечност е посадена от такива като него, дето не са виждали жив пациент през живота си. ПСР-и, сертификати, лични карти, зъбен отпечатък и жената починала. Сега регистраторката е виновна, че си бъркала кафето. Вероятно е гледала на кафе и се е опитвала да сглоби пъзела, така надлежно предписан от здравните експерти. Протоколи за никъде. Отивам да си отвия бушона, за да не гледам такива работи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение
                        хехе
                        все още има хора, които мислят боековите капепета за готини, а къртенето на пейки за правилна мярка в правилния момент

                        и така, докато едни строят капепета, други си бъркат кафето…

                        жална ни майка

                        Това обобщава всичко.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                          Вече ми е толкова трудно да говоря с ваксизависимите... Тоест, от ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ЛЕКАТА НАСТИНКА ОМИКРОН има по-малко починали, отколкото от предишните варианти? АаааааааААА ЯВНО ВАЦИНИТЕ работят, а няма общо с факта че е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ЛЕКА НАСТИНКА. Но виж, защо при четворно инжектирани имат повече починали отколкото при нула инжектирани, няма яснота. Ако вацините "работят". Щяха да имат някакъв ефект. Който се изразява в подобрение. А не във влошаване. Както е в момента. Понеже не работят. Но винаги може да се съчини някаква стъкмистика и да се извърти лъжата че уж-работят-понеже.

                          Cyclop, май само ти не си разбрал още, че ваксините работят. Ето - давам пример със статия с изказване на медийно известен експерт. Ваксините работят. Доказано работят. Но - ако не работят, то не е защото ваксините не работят, а защото хората(имунните им системи) са дефектни. И това е "добре известно в медицината".


                          Акад. Петрунов с лоша новина: Трябва да се научим да живеем с коронавируса ᐉ Новини от Fakti.bg - България | ФАКТИ.БГ

                          Цитат от статията:

                          "По думите му 15 процента от хората са с дефект на имунната система и не могат да реагират на ваксините, затова се разболяват, като това е добре известно в медицината."

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            аз пък си мисля, че след като премине омикрон вълната нещата ще се успокоят
                            и ще се разхлабят мерките, а ваксината за ковид ще е като ваксината за грип.

                            дай боже да остлабва с всеки следващ щам вируса.
                            Това го пишеше и в учебниците по медицина. Но защо трябваше да преминаваме през тази чисто политическа репресия, за която няма и ред в същите тези учебници по медицина? Защо кризата бе управлявана от експерти, а не от медицински лица? Къде са световноизвестните учени епидемиолизи, вирусолози? Защо ни пробутваха коремни хирурзи, дерматолози, изкуфели баби Радки, пенсионирани академици на заработаване на хонорари, бай Шилета и прочие жадни за 5 минутна слава ерзаци? Това ще има страшни последствия за социума, защото той се гради на доверие. А доверието е тотално похабено.

                            Коментар


                            • хехе
                              все още има хора, които мислят боековите капепета за готини, а къртенето на пейки за правилна мярка в правилния момент

                              и така, докато едни строят капепета, други си бъркат кафето…

                              жална ни майка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                                Това е като анорексията - колкото по-слабееш, толкоз по се харесваш. И когато станеш торба кокали, нямаш време да се нарадваш на себе си. Ментална простотия. Светът е полудял.
                                аз пък си мисля, че след като премине омикрон вълната нещата ще се успокоят
                                и ще се разхлабят мерките, а ваксината за ковид ще е като ваксината за грип.

                                дай боже да остлабва с всеки следващ щам вируса.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X