IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение

    ravnovesie мислех, че си по стойностен от масата, но с това дребнаво и гнусно подхвърляне ....достоен си за съжаление
    Не виждам какъв ти е проблема с това което съм написал. Всеки който има човек който не може да се ваксинира в семейството е нормално да иска максимален брой хора да се ваксинират. Все едно какво му е личното виждане за ваксини или не, интересът за здравето на човека до него би трябвало да е със силен приоритет. Ако няма такова виждане към ситуацията нещата не изглеждат никак добре.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      С тази е ясно какво следва. Представи си за какво ''лоби'' става въпрос за да сложат човек с такава настояща работа....
      До края на 2022 90% от хората у нас ще са ваксинирани....И няма да става само документално - ще се намери начин за физическа проверка кой е и кой не е....
      Глупости. И сега една трета от задължителните ваксинации са само на хартия, за да може чавето в детдом. А с циганите какво става? Не всичките са извънсистемни катунари без лични карти. А с лекарите какво правим, дето 80% от ваксинираните са такива само по документ. Ако си толкова Гоуем бизнесмен, отдавна да си решил проблемите на цялото семейство за едни 3-4 хилки.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение

        ravnovesie мислех, че си по стойностен от масата, но с това дребнаво и гнусно подхвърляне ....достоен си за съжаление
        И аз мислех че нивото е друго, но като няма аргументи/опорки винаги се минава на лична основа . Не ми е проблем , а конкретното подмятане ме разсмива - човек рядко може да бъде сигурен в нещо изцяло, особено в нещо с 50% вероятност да приключи, но при мен брака е идеален на 101% и няма никакъв шанс за драми :-), така че да си приказва....:-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение

          ravnovesie мислех, че си по стойностен от масата, но с това дребнаво и гнусно подхвърляне ....достоен си за съжаление
          ето така, колега, се променя поведението на хората под стрес
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

            Май не върви добре брака ви.
            ravnovesie мислех, че си по стойностен от масата, но с това дребнаво и гнусно подхвърляне ....достоен си за съжаление

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              О брака си ни е супер :-) Мнението за неваксиниране си е нейно, но аз я подкрепям изцяло. Изключено е човек с рискове в здравословното си състояние да се подлага на експериментални ваксини - например при нея сърдечно съдовата система не е в идеално състояние и тромбогенериращите ваксини / всички са такива/ с голма вероятност могат да я ликвидират и т.тн да не изпадам в детайли.... Разбира се и тя е преболедувала вируса....
              А да обсъждахме също, че вероятно от това си решение ще изгуби работата си в СУ - университетите ще бъдат принудени да се ваксинират също съвсем скоро...., но няма проблем......може и без работа....
              То пък в су едни заплатиии... ако стане продавачка ще взима повече..

              Коментар


              • Интересно как ваксината не предпазва от заразяване, но неваксинираните били опасни за ваксинираните...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                  Ти сериозно ли, жена ти е в рискова група, а ти си против ваксините. Май не върви добре брака ви.
                  О брака си ни е супер :-) Мнението за неваксиниране си е нейно, но аз я подкрепям изцяло. Изключено е човек с рискове в здравословното си състояние да се подлага на експериментални ваксини - например при нея сърдечно съдовата система не е в идеално състояние и тромбогенериращите ваксини / всички са такива/ с голма вероятност могат да я ликвидират и т.тн да не изпадам в детайли.... Разбира се и тя е преболедувала вируса....
                  А да обсъждахме също, че вероятно от това си решение ще изгуби работата си в СУ - университетите ще бъдат принудени да се ваксинират също съвсем скоро...., но няма проблем......може и без работа....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Май не върви добре брака ви.

                    Вместо да се вживяваш като консултант по семейни въпроси по-добре отговори каквото те питах надолу. Как неваксинираните са по-голяма заплаха от ваксинираните. И от ваксинираните с плацебо.

                    Коментар


                    • Искахте бай тошево време.. на ви байтошево време на квадрат.. че и на куб даже..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Не знам твоя воля.Както си решиш.Земеделието не е проста работа Песи не става с ФМИ.
                        Баща ми го бива , та има кой да ме научи... Аз съм гледал от близо само..., та теорията я знам ...виж практиката слабо, ама принудата учи....
                        Въпроа беше , че като се нашляпат ограниченията у нас то човек трябва да си стане поне хранително самодостатъчен....

                        Коментар


                        • В Кипър е ад. По двама умират на ден. По смъртност на милион са на 106-то място.

                          Колкото и малко да са усложненията от ваксините бас държа че повече хора ще се споминат от ваксиниране ако ваксинират всички.
                          Last edited by analog; 26.07.2021, 10:38.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Щото трябва и да се яде... Ако не мога да минавам границите например нема папо за семейството...../ жена ми е в рискова група и също е изключено да се ваксинира/
                            Ти сериозно ли, жена ти е в рискова група, а ти си против ваксините. Май не върви добре брака ви.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              С тази е ясно какво следва. Представи си за какво ''лоби'' става въпрос за да сложат човек с такава настояща работа....
                              До края на 2022 90% от хората у нас ще са ваксинирани....И няма да става само документално - ще се намери начин за физическа проверка кой е и кой не е....
                              За физическа трябва кръвен тест и то да се вземе доста с ония големите шперцове, а тестът струва 850 евро.. малко трудно да тръгнат всеки ваксан да го проверяват ще трябва да източат милиони литри кръв.. отделно при тия цени, държавата ще фалира.. майтапът е,че след година на всички ваксани ще им кажат изтече ви ваксината и не важи айде трета доза..
                              Last edited by raydalio; 26.07.2021, 10:35.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Ми то в такъв случай що да се ваксинираш и ти.
                                Щото трябва и да се яде... Ако не мога да минавам границите например нема папо за семейството...../ жена ми е в рискова група и също е изключено да се ваксинира/

                                Коментар

                                Working...
                                X