IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG
    ...
    OK.
    Last edited by X_Y; 18.10.2021, 17:36.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
      Продължавай да мислиш че от теб зависи колко ще живееш...
      Аз ти казвам че и с ваксина и без болен или здрав ще живееш колкото Бог ти е отредил..
      Намесвам се в чужд спор само колкото да ти кажа, че само наполовина си прав!
      Всяка монета винаги има 2 страни.

      От една страна ако пружината ти е навита за 70 години (наследствен фактор, гени, прочее...) - със сигурност няма да окрякаш до 71-та! Това е така. Спор няма.

      От друга страна с глупостите си можеш сериозно да развиеш пружината си за много по-кратък период - пушене, пиене, заседяване, затлъстяване - все неща, които зависят изцяло от теб - и почти сигурно и до 60-тата да не успееш да окрякаш!

      Прави ми впечатление колко често хората заявяват, че не искат да спрат цигарите, че те им били от малкото удоволствия... бля-бля... но всъщност тъжната истина е, че не могат да ги спрат! А не че не искат! Просто нямат смелостта да си признаят, че са слабаци и нямат волята за това! И прикриват това неможене като нежелание. Кого лъжат - не знам?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Във Фантастико има - особено една триъгълна, че забваих фирмата, доста е добра
        Благодаря. Нали ако си купя луканка за 100 кинта, ще имам моралното право да не си слагам ваксина .

        Тук сме на едно мнение с вaс г-н Груев по тази тема. Просто троля хората, които ми обясняват че като не си слагам ваксина значи 100% ям кренвирши с рога и копита от T- Market ( не се сещам за по гаден магазин)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          Аз ще ти кажа - Мрът яко млади. Първо са миньорите и после са те.

          Първото, което излиза от Гугъл за САЩ - официална статистика:

          "Results: Among both U.S. white and black men, physicians were, on average, older when they died, (73.0 years for white and 68.7 for black) than were lawyers (72.3 and 62.0), all examined professionals (70.9 and 65.3), and all men (70.3 and 63.6). The top ten causes of death for white male physicians were essentially the same as those of the general population, although they were more likely to die from cerebrovascular disease, accidents, and suicide, and less likely to die from chronic obstructive pulmonary disease, pneumonia/influenza, or liver disease than were other professional white men."

          https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/11020591/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

            Я кажете сега малко в страни от темата къде има от яката луканка за 40 кинта килото че и аз търся. Халите ли къде? Споделяйте.
            Във Фантастико има - особено една триъгълна, че забваих фирмата, доста е добра
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
              Цитат от друг форум:

              "Малко лична социология: Във входа ни преди пандемията живееха 42-ма души, предимно бабета и дедковци, само нашето и на комшиите семейството сме с малки деца. Година и половина след началото на пандемията, във входа живеят вече само 31 души. Абсолютно всички починали се преселиха в по-добрия свят от ковид. Всички от тях лежаха по болниците, никой от тях не беше спасен. Най-младият починал беше 49-годишната съседка от отсрещния апартамент, а най-възрастният - баща ѝ, който беше надхвърлил 80те. Заминаха си в рамките на седмици един от друг. Другите починали, макар и сравнително възрастни (между 65 и 73-годишни), бяха жизнени и енергични, общо взето се радваха на есента на живота си... докато не ги покоси вирусът. Който каквото ще да разправя, че нямало вирус, че било лека настинка и никой не разбирал, че се е разболял, аз вярвам на това, което виждам - 11 починали от един вход, цяло едно семейство почернено с три жертви от един апартамент. До началото на септември аз и жена ми бяхме единствените ваксинирани във входа, но като си замина поредният човечец тогава, гледам ги как един по един малкото оцелели комшии се заредиха на опашки за ваксина пред близката болница, която е буквално на 10 метра от блока. Малко след дъжд качулка, но пак е нещо. Към всички невярващи във вируса: Как бихте се почувствали, ако вашето нехайство, безхаберие и отвратителен егоизъм доведат до смърт на ваш възрастен близък, как бихте се почувствали? Или дебелите ви празни глави са ви направили и безчувствени изроди междувременно? Сигурно е така..."
              Кой по-дяволите знае, че във входа му живеят ТОЧНО 42- ма души? И от къде по дяволите знаеш, че си единствения ваксиниран - всеки ден си лепят листчета 3М долу на входната врата кой е ваксинуран и кой не?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение


                Тая тема е своеобразен лакмус за всякакви конспиратори! голяма веселба
                - - -
                Най-забавното е, че тия дето цитират мангъра все едно е библията и си мислят, че ще живеят 1000 год. ако не си сложат ваксина /щото не знаят какво съдържа, можело шишенцето да е пълно с не знам какво си.../ - същите тия купуват луканка от кауфланд за 12 лв. /където още по-малко знаят какво съдържа/. С една дума 'веселяци'. На мен лично не ми пречат, забавни са ми, за съжаление обаче най-агресивните анти- нещо си от тях подхранват сериозно пазара за фалшиви сертификати.
                Я кажете сега малко в страни от темата къде има от яката луканка за 40 кинта килото че и аз търся. Халите ли къде? Споделяйте.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jazabel Разгледай мнение

                  Преди време се затърсих из интернета колко е средната продължителност на живота на лекарите и изведнъж се указа че информация няма ,по точно от 2000 година някой е взел решение продължителността на живота на лекарите да е секрет. Всеки може да провери дали е така и да се замисли защо е така.
                  Аз намерих единствено някакви откъслеци от изследвания със стара дата и там резултатите бяха шокиращи , пишеше се за някакви 20 , 25 години по къс живот.
                  Дори половината от това да е вярно ,пак нещата куцат с лекарствата и лекарите и изобщо съвременната медицина.

                  Както беше казал някой умен човек МЕДИЦИНАТА ТОЛКОВА СЕ РАЗВИ ЧЕ НЕ ОСТАНАХА ЗДРАВИ ХОРА.
                  Аз ще ти кажа - Мрът яко млади. Първо са миньорите и после са те.
                  В половината отделения/реанимации си говорят какви сънотворни пият, а в неврологията ги пиеха пред мен и то доктори на 30 години
                  Ама и то е разбираемо - цял живот гледат смъртта и всякакви болести им придават болните.
                  По спомен 56 години преди 10-на години изследване
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение


                    Тая тема е своеобразен лакмус за всякакви конспиратори! голяма веселба
                    - - -
                    Най-забавното е, че тия дето цитират мангъра все едно е библията и си мислят, че ще живеят 1000 год. ако не си сложат ваксина /щото не знаят какво съдържа, можело шишенцето да е пълно с не знам какво си.../ - същите тия купуват луканка от кауфланд за 12 лв. /където още по-малко знаят какво съдържа/. С една дума 'веселяци'. На мен лично не ми пречат, забавни са ми, за съжаление обаче най-агресивните анти- нещо си от тях подхранват сериозно пазара за фалшиви сертификати.
                    Питай който и да е доктор (може и студент по медицина 3+ курс) да ти обясни за колко време се изготвя и тества ваксина с 90 и повече процента защита срещу съответната болест и с минимални странични ефекти.
                    Години, дори десетилетия минават за тая работа. Затова ваксините, дето са ти били като малък, са ОК в повече от 95% от случаите.
                    Last edited by Kildirim_Bei; 18.10.2021, 16:53.
                    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                      Пешо, сигурно и досегашните ти президенти, правителства и парламентаристи
                      пак твоя бог ти ги е отредил
                      Защо си все недоволен
                      К-19 погуби ваксинирания Колин Пауъл - един от най-важните политици в модерната история на САЩ

                      К-19 погуби ваксинирания Колин Пауъл - един от най-важните политици в модерната история на САЩ (blitz.bg)

                      Барби, как става това? След 3та доза ще ви гледаме сеира!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jazabel Разгледай мнение
                        по точно от 2000 година някой е взел решение продължителността на живота на лекарите да е секрет.


                        Тая тема е своеобразен лакмус за всякакви конспиратори! голяма веселба
                        - - -
                        Най-забавното е, че тия дето цитират мангъра все едно е библията и си мислят, че ще живеят 1000 год. ако не си сложат ваксина /щото не знаят какво съдържа, можело шишенцето да е пълно с не знам какво си.../ - същите тия купуват луканка от кауфланд за 12 лв. /където още по-малко знаят какво съдържа/. С една дума 'веселяци'. На мен лично не ми пречат, забавни са ми, за съжаление обаче най-агресивните анти- нещо си от тях подхранват сериозно пазара за фалшиви сертификати.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                          Аз ти казвам че и с ваксина и без болем или здрав ще живееш колкото Бог ти е отредил..
                          Подобно изказване би било адекватно за края на 18 и началото на 19 век. За 2021г. е признак за изключително невежество.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            Ня лекар съм ходил три пъти през живота си като изключим задължителните медицински прегледи от работата.Лекарства не пия...За което благодаря на Бог.Пак от него зависи дали лекаря ще те излекува или не...Ако не си забелязал хората мрат и в болниците.Лекарите не осигуряват безсмъртие,нито самите те са безсмъртни.Болестите са начин да бъдем усмирявани и вкарвани в правият път.Предполагам си забелязал че хора с доста болести си живеят а прави и здрави хора си заминават дори деца...Болестите са нашето наказание за определено поведение и начин на живот.Рака е наказание за алчността...Това в Медицинските университеи не се учи.И не ме разбирай погрешно не казвам че от лекари няма нужда.Ако имаш познати лекари особено реаниматори анестиолози хирурзи с повечко стаж попитай ги те ли лекуват или някой друг...Ще се изненадаш от отговорите...
                            Преди време се затърсих из интернета колко е средната продължителност на живота на лекарите и изведнъж се указа че информация няма ,по точно от 2000 година някой е взел решение продължителността на живота на лекарите да е секрет. Всеки може да провери дали е така и да се замисли защо е така.
                            Аз намерих единствено някакви откъслеци от изследвания със стара дата и там резултатите бяха шокиращи , пишеше се за някакви 20 , 25 години по къс живот.
                            Дори половината от това да е вярно ,пак нещата куцат с лекарствата и лекарите и изобщо съвременната медицина.

                            Както беше казал някой умен човек МЕДИЦИНАТА ТОЛКОВА СЕ РАЗВИ ЧЕ НЕ ОСТАНАХА ЗДРАВИ ХОРА.
                            Где нет вопросов - всегда есть ответ.

                            Коментар


                            • искрено се извинявам, че няма умряла звезда от грипчето. Днес прочетох, че има - Колин пауъл умрял. Вярно, от една страна черен, от друга - на 84 години, ма е умрял, Обаче бил напълно ваксиниран - дейва и опорката, дейва, пак се прецака
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                просълзих се
                                Таз пача какво направи за да не умори съседите си.
                                Напротив зарази се умишлено с набождане и пренесе заразата при комшиите си за да ги умори
                                Така ще да е, те от другаде иначе няма как да се заразят.

                                Коментар

                                Working...
                                X