IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Великобритания е пред здравен колапс

    Расте натискът върху болниците в Обединеното кралство. С близо 50 000 случая на ден, 1000 хоспитализирани на ден и с над 600 новозаразени на 100 000 души, Великобритания регистрира най-стряскащите цифри на пандемията от последните три месеца. Само в понеделник са починали 223 души в резултат от вируса, което е най-голямото число от март.

    Великобритания е пред здравен колапс - EU - Новини Бг (novini.bg)

    Защо така, това вярно ли е или не???? да каже Барбито и да оцвети в няколко цвята!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение
      Това гледахте ли го от сутринта пред Пирогов
      Дай линк към самия tweet. Т'ва е някакъв twitter downloаder дето е бъкан с щуротии и НОД32 ми реве ма умряло

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

        Хахах. Да, т'ва е доста добро наистина. Като тия пичове с култовете в САЩ дето се съберат по 200-300 души па земат се отровят и после шефчето е доста напред. И е живо
        Предполагам шефчето предварително ги е помолил да го впишат в завещанието си. За подпомагане на делото.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение
          Не бе, аз питам след като МИНИСТЪРА МИ НА ЗДРАВЕОПАЗВАНЕТО ДИРЕКТНО КАЗВА ЧЕ НЯМА ДА СИ СЛОЖИ ВАКСИНА РАЗБИРА СЕ, защо искa аз да си сложа. Как мога да му ВЯРВАМ, ако той самият не смее да се ваксинира? Тука в някаква паралелна вселена ли са половината хора?

          Не бягайте по тъча, моля ви. Коментирайте това, което питах.
          После същия идиот като стана министър, се ваксинира публично пред тв камерите да "даде пример".

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
            Това ми напомня за една история от древна Гърция. Не съм сигурен дали за Зенон /основателя на стоицизма/ ставаше дума или за някой друг Зенон - това няма такова значение, но някакъв учител на име Зенон понеже стигнал до извода, че живота нямал смисъл - тласкал учениците си към самоубийство и те скачали, но когато го питали защо самия той не скача - отговарял, че все някой трябвало да остане да поддържа линията на учението!
            Хахах. Да, т'ва е доста добро наистина. Като тия пичове с култовете в САЩ дето се съберат по 200-300 души па земат се отровят и после шефчето е доста напред. И е живо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение
              Моля да коментирате това изказване на ЗДРАВНИЯ МИНИСТЪР, който в прав текст казва че няма да се ваксинира: https://www.facebook.com/1385463706/...9653353213718/
              Това ми напомня за една история от древна Гърция. Не съм сигурен дали за Зенон /основателя на стоицизма/ ставаше дума или за някой друг Зенон - това няма такова значение, но някакъв учител на име Зенон понеже стигнал до извода, че живота нямал смисъл - тласкал учениците си към самоубийство и те скачали, но когато го питали защо самия той не скача - отговарял, че все някой трябвало да остане да поддържа линията на учението!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

                Ай със здраве, не мога да си късам повече нервите с тебе. Успех в живота и чао!
                Плувай!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                  Този министър Е ЛЕКАР. От твоите любими мафиоти в бяло, дето са образовани и не са ганьовци.*

                  ТОЗИ ЛЕКАР има СЕРТИФИКАТ. Този ЛЕКАР, както 80-90% от всички ЛЕКАРИ НЕ Е ВАКСИНИРАН,а е "ваксиниран"

                  * апропо, като цяло медицинското образование е занаятчийско/професионално образование и не предполага голям акъл. Затова и лекарите в голямата си част не са особено интелигентни и с годините само затъпяват. Видно е и от голямото количество дебелаци и % пушачи и злоупотребяващи с алкохол и наркотици сред тях.
                  Този министър е БИЛ лекар много отдавна. Да, образован е, да не е ганьо и да Е ЛИЦЕМЕР. Има сертификат за преболедувал, не знам дали е ваксиниран.

                  ЛЪЖЕШ, че 80-90% от всички лекари не са ваксинирани.

                  *апропо обща черта на всички неграмотници е да омаловажават образованието, умението и таланта. "Той па като е учил кво?" е тяхното мото.
                  Last edited by BONI; 21.10.2021, 16:48.

                  Коментар


                  • Това гледахте ли го от сутринта пред Пирогов
                    Download Twitter Videos - Online, Easy & Free Online Twitter Video Downloader! Save any Twitter video and gif to MP3, MP4 and HD.

                    Коментар


                    • България е достигнала 24% напълно ваксинирани сред пълнолетното си население, става ясно от публикувани в четвъртък данни на европейската здравна агенция. Това я нарежда на последното място в Европа, където средното ниво на ваксинация е 74.4%. Четири европейски държави имат над 90% напълно ваксинирани граждани. Европейската здравна агенция съобщава, че 61% от ваксинираните българи са между 25 и 59 г. Между 60 и 69 г. е ваксиниран един от петима. Сред хората от 70 до 79 г. имунизираните са 11%. В най-младата група - от 18 до 24 г. - 5%. Най-слабо разпространена e ваксинацията срещу COVID-19 в най-рисковата група на хората над 80 г., където са ваксинирани едва 2%.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                        Много хора не осъзнават,но ниския % ваксинирани в БГ в голяма степен се дължи на циганите

                        В момента колко % ваксинирани сме нз,но да кажем към 20% .С циганите ще идем до 50% ,което горе долу се ядва.Все пак има и много нискоинтелигентен матрял ! Няма как да гоним европейците !
                        Ако някой не вярва,до няколко седмици ще излезнат резултатите от преброяването
                        Моля да коментирате това изказване на ЗДРАВНИЯ МИНИСТЪР, който в прав текст казва че няма да се ваксинира: https://www.facebook.com/1385463706/...9653353213718/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                          Цитирах те точно и ясно. Просто при олигофренията има неспособност за запомняне, ограничена мисъл, умствена изостаналост. Точно като при теб.
                          Ай със здраве, не мога да си късам повече нервите с тебе. Успех в живота и чао!

                          Коментар


                          • Много хора не осъзнават,но ниския % ваксинирани в БГ в голяма степен се дължи на циганите

                            В момента колко % ваксинирани сме нз,но да кажем към 20% .С циганите ще идем до 50% ,което горе долу се ядва.Все пак има и много нискоинтелигентен матрял ! Няма как да гоним европейците !
                            Ако някой не вярва,до няколко седмици ще излезнат резултатите от преброяването

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение


                              Този министър Е ЛИЦЕМЕР, видно от видеото, от мерките които направи и от много други неща.

                              пп Вероятно не знаеш смисъла на думата дислексия, но при тебе е проста работата. Много проста.
                              Този министър Е ЛЕКАР. От твоите любими мафиоти в бяло, дето са образовани и не са ганьовци.*

                              ТОЗИ ЛЕКАР има СЕРТИФИКАТ. Този ЛЕКАР, както 80-90% от всички ЛЕКАРИ НЕ Е ВАКСИНИРАН,а е "ваксиниран"

                              * апропо, като цяло медицинското образование е занаятчийско/професионално образование и не предполага голям акъл. Затова и лекарите в голямата си част не са особено интелигентни и с годините само затъпяват. Видно е и от голямото количество дебелаци и % пушачи и злоупотребяващи с алкохол и наркотици сред тях.
                              Last edited by terziеv; 21.10.2021, 16:32.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

                                Знам какво е разбира се. Разстройство на способността или дори неспособност за четене. Точно като при теб. Така и не ми цитира къде в ПРАВ ТЕКСТ СЪМ КАЗАЛ ЧЕ АЗ СЪМ КАРАЛ КОВИД. Това е клевета твоето, знаеш ли?
                                Цитирах те точно и ясно. Просто при олигофренията има неспособност за запомняне, ограничена мисъл, умствена изостаналост. Точно като при теб.

                                Коментар

                                Working...
                                X