IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    От вчера взе да се излагаш яко...Неам нерви да чета подобни неща..Крайно време е да възстановиш връзката с кораба майка...И от мен да знаеш кой да живее зависи от Бог не от теб или мен
    Има си обяснение за това

    Conclusion: Patients with recent SARS-CoV-2 infection appear to experience global cognitive impairment, impairment in memory, attention and executive function, and in particular verbal fluency.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
      Преди малко в новините дадоха нещо кратко с министъра на образованието във връзка с това, че учителите ще са следващите със задължителен зелен сертификат. Та професора каза буквално:
      "... сертификатите не заробват, напротив - те дават свобода."

      Тук вече онемях. Начи се приравнява робството (задължение без право на избор) на свободата (да идеш на работа, в заведение, театър и т.н.)...

      Сетих се за "Фермата на животните" на Джордж Оруел и Министерството на правотата:
      * ВОЙНАТА Е МИР

      * СВОБОДАТА Е РОБСТВО

      * НЕВЕЖЕСТВОТО Е СИЛА
      BBC буквално заяви че невежеството е сила - преди няколко месеца. "Критичното мислене ни вреди", а имаше и на NY Times подобна разработка. Че не е момента сами да се информираме и да си съставяме мнение. Абе... Още не виждат и не разбират какво става. Не знам как е възможно.

      ПП "Зеленият сертификат даде свобода на хората, от месеци нямаме ограничения..." Това сподели пред БНР д-р Стоян Монев, който работи на първа линия в германска болница. Стокхолмският синдром е на стероиди.




      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        ВМЕСТО ДА НИ ЦЕЛУВАТ РЪЦЕТЕ И КРАКАТА МРЪШЛЯЦИТЕ - ТО ЕВРЕИ, АМЕНЦИ И ДРУГИ ТЕ АКЪЛ ЩЕ НИ ДАВАМ.
        АЛАНКОВЦИ СЪЩЕСТВУВАТЕ ЗАРАДИ НАШЕТО БЛАГОВОЛЕНИЕ
        От вчера взе да се излагаш яко...Неам нерви да чета подобни неща..Крайно време е да възстановиш връзката с кораба майка...И от мен да знаеш кой да живее зависи от Бог не от теб или мен
        Last edited by X_Y; 21.10.2021, 20:18.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          Ахам, така и не обясни къв Ганьо и неграмотник е началникът на ковид леглата в Пирогов. Петър Атанасов е някъв доцент или даже професор. За мен това нищо не значи, не говори за акъл. Ама ти много уважаваше "образованието". Или само тази Снежана Бахарова не е Ганьо и неграмотница? Не, ти не лъжеш. Просто изказваш твърдения несъвместими с реалността.
          Да, уважавам образованието и уменията на всички лекари, особено в Пирогов. И да, това говори за акъл.
          Last edited by X_Y; 21.10.2021, 20:20.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

            Нема начин баш на теб да не ти верваме. Ти имаш най-вътрешното инфо кои лекари се ваксинирали с игла и кои без, коя агенция лъжела и коя повече. Направо си за Министър на Вътрешната Информация, Гадателите и Конспирацията.
            Ахам, така и не обясни къв Ганьо и неграмотник е началникът на ковид леглата в Пирогов. Петър Атанасов е някъв доцент или даже професор. За мен това нищо не значи, не говори за акъл. Ама ти много уважаваше "образованието". Или само тази Снежана Бахарова не е Ганьо и неграмотница? Не, ти не лъжеш. Просто изказваш твърдения несъвместими с реалността.

            Коментар


            • Преди малко в новините дадоха нещо кратко с министъра на образованието във връзка с това, че учителите ще са следващите със задължителен зелен сертификат. Та професора каза буквално:
              "... сертификатите не заробват, напротив - те дават свобода."

              Тук вече онемях. Начи се приравнява робството (задължение без право на избор) на свободата (да идеш на работа, в заведение, театър и т.н.)...

              Сетих се за "Фермата на животните" на Джордж Оруел и Министерството на правотата:
              * ВОЙНАТА Е МИР

              * СВОБОДАТА Е РОБСТВО

              * НЕВЕЖЕСТВОТО Е СИЛА
              Last edited by Kildirim_Bei; 21.10.2021, 20:10.
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                Пичове, няма една дума, която да не е лъжа. Правил съм едни неща за AFP... вервайте ми, тези са бетер БЛИЦ. Направо е покъртително.
                Нема начин баш на теб да не ти верваме. Ти имаш най-вътрешното инфо кои лекари се ваксинирали с игла и кои без, коя агенция лъжела и коя повече. Направо си за Министър на Вътрешната Информация, Гадателите и Конспирацията.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                  Кажи повече за Мю? Какво говорят сервитьорите в кухнята? :-)
                  Ай ся, не ми издавай професията моля те :-)
                  Не ме пуснаха да вляза, така че не можах да разбера повече сори :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                    аааа, значи не се ваксинират срещу смъртоносната болест, за да правят напук.

                    Признавам, че това "обяснение" не го очаквах.

                    Във ВМА всички са "ваксинирани", не се плаши. От магическите "ваксини" си сложиха, дето се поставят без инжекция.
                    имам приятели лекари там. ваксинираха се както си трябва
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      пирогов имат зъб на Кацаров

                      кажи как е във ВМА?
                      аааа, значи не се ваксинират срещу смъртоносната болест, за да правят напук.

                      Признавам, че това "обяснение" не го очаквах.

                      Във ВМА всички са "ваксинирани", не се плаши. От магическите "ваксини" си сложиха, дето се поставят без инжекция.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                        Петър Атанасов

                        Та той е:

                        - Ганьо
                        - отдавна не е лекар
                        - неморален опортюнист
                        - необразован

                        Посочете, моля, верния отговор.

                        https://twitter.com/77shadilay77/sta...68792009183233

                        ===
                        пирогов имат зъб на Кацаров

                        кажи как е във ВМА?
                        Last edited by bertram; 21.10.2021, 18:53.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Така е редно да се случва навсякъде. С тези мерки и липсата на такива/тестове за ваксинираните се СТИМУЛИРА разпространението на заразата. Видно е и от случващото се в най-ваксинираните страни. Имам лека надежда , че се прави с цел по-бързо преболедуване на всички преди да дойде Мю...., ,
                          Кажи повече за Мю? Какво говорят сервитьорите в кухнята? :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                            Пичове, няма една дума, която да не е лъжа. Правил съм едни неща за AFP... вервайте ми, тези са бетер БЛИЦ. Направо е покъртително.
                            Ясно. Просто през филтъра успява да мине информация, която е санкционирана другаде. Може да е било инцидентно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                              Да, и аз това устснових. Бнт и Бтв подкрепят яко Радев, Служебното и Променчиците.
                              Нова, нали са контра и про Бойко, имат интерес да плюят по гореспоменатите и дават обратната гледна точка, която е по-близо до истината.

                              ​​​​​​
                              Пичове, няма една дума, която да не е лъжа. Правил съм едни неща за AFP... вервайте ми, тези са бетер БЛИЦ. Направо е покъртително.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                По нова нюз - изключително приятно съм изненадан от Лора Инджова. Спукват и тъпанчета от време на време ама минава и другата гледна точка. Вече само тя върви като фон сутринта.
                                Няма да забравя един на протеста на строителите - АЗ СЪМ ТУКА САМО ДА ГЛЕДАМ. В дъжда со дъждобранче по калъп
                                Да, и аз това устснових. Бнт и Бтв подкрепят яко Радев, Служебното и Променчиците.
                                Нова, нали са контра и про Бойко, имат интерес да плюят по гореспоменатите и дават обратната гледна точка, която е по-близо до истината.

                                ​​​​​​

                                Коментар

                                Working...
                                X