IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
    Днес какво видях, не повярвах на очите си. Двама полицаи държаха една жена и една лекарка й наби една ваксина. До тях имаше бусче, на което пишеше "Big Farm". Но това сигурно няма да го покажат в нито една медия. Така, че хора, разпространявайте го. За истината трябва да се борим и тя трябва да възтържествува.
    Вярващите в "загрижените за човешкото здраве правителства" ще може ли да споделите една такава забавна историйка и за горенето на италианска пластмаса и полимери в ТЕЦ-овете, че се задава тежка за белите дробове зима...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

      През януари? Кой е имал достъп до ваксини тогава?
      Ми що тогава е "антиваксърка" тая дето го е заразила? Абе ковиваксърманяците май не сте способни да ползвате логика?

      Първоначално изпратено от Dragodanov

      Януари месец, още нямаше толкова осигурени ваксини, бе, "умник"? Към него момент, вакссинационна кампания имаше са медицинския персонал /есента на 2020г./, като лекарите и медицински сестри, масово се ваксинираха с "Файзер" Кога започна ваксинирането с "Астра Зенека", бе? Засили се в края на февруари 2021г. Аз по това време бях карантиниран вкъщи, прекарал болестта. Тъп си като гъз, ето това си ти!
      Говориш си е така наизуст! Ебаси тъпанара
      ...Срещнали се през януари двама неваксинирани, единия тъп антиваксър, другия умен и възпитан Драгоданов И вече за пети път не можеш да осмислиш колко си смешен
      Last edited by cyclop; 22.10.2021, 07:26.

      Коментар


      • Както вчера, така и днес, един от първите репортажи в новините беше от Пирогов, където се извиваха значителни опашки за тестове на персонала, който застъпваше на дневна смяна. Това недвусмислено показва факта, че медицинския персонал масово няма зелени сертификати. Все още.
        Ще разкажа накратко. Момичето, което правеше репортажа, попита 5 медсестри защо нямат сертификат. Три от тях директно го отсвириха, а две казаха, че са прекарали болестта и имат антитела, затова не са ваксинирани. Двете отговорили на въпроса имаха вид на медсестри с повече от 10-годишен стаж по болници, затова ще се опитам да направя едно логически обосновано предположение.
        Първо, те имат медицинско образование и дългогодишен опит в сферата на здравеопазването, затова не могат да бъдат наречени "неразбиращи" какво става от 2 години насам. Дори напротив, би трябвало да бъдат от най-разбиращите сегашната ситуация. Второ, дългогодишният им опит предполага, че познават много ЛЕКАРИ, и е абсурдно да се смята, че не са ги питали относно ваксини, странични ефекти от тях, рискове и т.н.
        Факта, че не са ваксинирани, води до обосновано предположение, че ЛЕКАРИТЕ не са се изказали много ласкаво за ваксините.
        Всеки има глава на раменете си и може да си направи съответните изводи.
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Днес има 4816 нови случая на заразяване с коронавирус, при направени 47 370 теста.
          Ха да видим дали по някоя медия ще сметнат процента на новозаразени, както беше до вчера.
          Не, никой не се опитва да ни манипулира.

          Редакция: Току-що по БНР обявиха и процента на новозаразени, явно съм прибързал.
          Last edited by Dimitar.; 22.10.2021, 07:03.

          Коментар


          • Днес какво видях, не повярвах на очите си. Двама полицаи държаха една жена и една лекарка й наби една ваксина. До тях имаше бусче, на което пишеше "Big Farm". Но това сигурно няма да го покажат в нито една медия. Така, че хора, разпространявайте го. За истината трябва да се борим и тя трябва да възтържествува.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

              Наистина някой беше пуснал такъв слух и я опровергаха тази лъжа. Не си я ти измислил. Сега над 70% от лекарите са ваксинирани, като и това показва, че сме пълни с някакви примитивни лекари.
              https://blsbg.com/bg/d-r-nikolai-brn...ni_p10732.html
              Някой? Слух? Някой прост Ганьовец антиваксър ще да е.

              "Срам ме е да кажа какъв е процентът на ваксинираните срещу COVID-19 медици у нас", каза проф. Мира Кожухарова (съветник на министъра на здравеопазването) в "Тази сутрин" по bTV. По думите ѝ той е крайно недостатъчно и последно е бил около 20%.
              "В България лекарите са една от основните прослойки, която не убеждава и е скептик по отношение на ваксинирането. Лекарският съюз трябва да стегне редиците си. Недопустимо е в лекарското съсловие да има само 20% ваксиниране", каза пред БНР д-р Аспарух Илиев, ръководител на лаборатория в Университета в Берн. Според него това е "много тъжно и ние сме шампион в това отношение".
              Или и тези са някакви необразовани Ганьовци антиваксъри? А продажен българомазки троле?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                Колко да е масово. Щом към лятото на 2021 година лекарите са ваксинирани на 20%.

                Сега е моментът да споменеш нещо за дечицата болни от ковид. Горкичките.
                Наистина някой беше пуснал такъв слух и я опровергаха тази лъжа. Не си я ти измислил. Сега над 70% от лекарите са ваксинирани, като и това показва, че сме пълни с някакви примитивни лекари.
                https://blsbg.com/bg/d-r-nikolai-brn...ni_p10732.html

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dragodanov

                  Абе, ти си тъп, като ГЪЗ! Тъп, тъп, чак та вдлъбнат! Пък и дебелекож! Януари месец, още нямаше толкова осигурени ваксини, бе, "умник"? Към него момент, вакссинационна кампания имаше са медицинския персонал /есента на 2020г./, като лекарите и медицински сестри, масово се ваксинираха с "Файзер" Кога започна ваксинирането с "Астра Зенека", бе? Засили се в края на февруари 2021г. Аз по това време бях карантиниран вкъщи, прекарал болестта. Тъп си като гъз, ето това си ти!
                  Говориш си е така наизуст! Ебаси тъпанара
                  Колко да е масово. Щом към лятото на 2021 година лекарите са ваксинирани на 20%.

                  Сега е моментът да споменеш нещо за дечицата болни от ковид. Горкичките.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

                    И за какво му е жена тогава на този? Пак само за едно ли? Много първобитно си остана народното творчество!
                    Е то народ вече не остана, а за творчество ... доста силна дума.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                      През януари? Кой е имал достъп до ваксини тогава?
                      А де, а обЕсни му това на тоя тъпанар Циклопа! Медиците, на първа линия тогава само бяха ваксинирани, а за други нямаше ваксини!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                        Що тогава не беше ваксиниран бе... Разсмя ме преди лягане.

                        ...И като те е страх от ковид, да беше сложи маска която пази теб, а не околните?
                        През януари? Кой е имал достъп до ваксини тогава?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение
                          Циклопе, аз не съм антиваксър, бе! Откъде си стигнАл до подобен малоумен извод, не знам само?
                          Що тогава не беше ваксиниран бе... Разсмя ме преди лягане.

                          ...И като те е страх от ковид, да беше сложи маска която пази теб, а не околните?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                            Значи двама антиваксъри се срещат, единият не носи маска, другият носи условна безполезна маска... Обаче лошото чувство остава... Хехе, не събуждаш уважение с начина си на мислене.
                            Циклопе, аз не съм антиваксър, бе! Откъде си стигнАл до подобен малоумен извод, не знам само? Когато антителата ми паднаха, след шест месеца, се ваксинирах с "Файзер"Така се случи моето заразяване, описах ти го. А маската която носех /хирургическа/, е за да пази околните, а не мен! Тия маски пазят да не храчиш на 2-3 метра капчици слюнка! Това вероятно вече си го научил. Тия маски, изначално са замислени за употреба, така щото, да предпазват, лекаря за не пуска слюнка по пациента, а не да пази лекаря. Заразяването ми е класически пример на разпространение на високозаразно заболяване, поради очевидно нежелание на хора да спазват най елементарни противоепидемични мерки.
                            Колкото до уважението, БОли ме фара дали некаква форумна анононимка ме уважава или не...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение

                              Не, към него момент не бях ваксиниран. Една антиваксърка, която освен това не спазваше и никакви противоепидемични мерки / в затворено помещение, не носеше маска, а аз носех такава тип "хирургическа"/, ме зарази. Така стана, че се наложи 30-на минути да общувам с нея, по служебна линия.Тя цъфна с двустранна бронхопневмония, тре дне след като бях в контакт с нея, а аз пет дни след контакта, загубих сетива....И после, дойде тромбозата и острия респираторен синдром., на 10-ия ден след контакта.
                              Значи двама антиваксъри се срещат, единият не носи маска, другият носи условна безполезна маска... Обаче лошото чувство остава... Хехе, не събуждаш уважение с начина си на мислене.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                                Тоест, ти беше "ваксиниран", но една "антиваксърка" те зарази?
                                Не, към него момент не бях ваксиниран. Една антиваксърка, която освен това не спазваше и никакви противоепидемични мерки / в затворено помещение, не носеше маска, а аз носех такава тип "хирургическа"/, ме зарази. Така стана, че се наложи 30-на минути да общувам с нея, по служебна линия.Тя цъфна с двустранна бронхопневмония, тре дне след като бях в контакт с нея, а аз пет дни след контакта, загубих сетива....И после, дойде тромбозата и острия респираторен синдром., на 10-ия ден след контакта.

                                Коментар

                                Working...
                                X