IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В един момент (временно) ваксинираните ще се усетят че са използвани и измамени, тогава ще настъпи промяната.

    Коментар


    • Класическата ваксина на Valneva се очаква да бъде достъпна от април 2022.
      Ако се стигне до задължителна ваксинация дали това би бил приемлив вариант?

      https://dariknews.bg/amp/novini/svia...alneva-2290019

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
        Антиваксърите просто не знаят какъв грездей ги чака. Мислят се за безсмъртни. Мислят си, че баш тях няма да ги хване. Истината обаче е, че всеки един от тях му предстои борба с коронавируса. Това е 100% сигурно. И при тази борба част от тях ще гушнат букета, но това ще се случи с големи мъки и с хиляди разкаяния в последните им 24 часа. Бог обаче е безмилостен и ще накаже тяхната наглост и простотия с възможно най-мъчителната смърт. А които все пак оцелеят, цял живот ще страдат с повредени дробове, бъбреци, ташаци, мозък и какво ли не друго.

        Аз въпреки че съм ваксиниран, вече 2 седмици го боледувам този проклет ковид. Уж го карах леко, но днес на контролния преглед ми откриха двойна бронхопневмония, която не се е повлияла от шепата хапчета, които ги пиех до момента. И утре влизам в болница да ми бият антибиотици с инжекции, защото с хапчета не става. Жена ми в същото време е в болница, и вече е на кислород. Вече се задушава и не може да говори по телефона. А нейното лечение започна в един много ранен етап, в който все още нямаше почти никакви сиптоми.

        На фона на всичко това си мисля, че човек трябва наистина да е много прост, за да откаже да се ваксинира. Той просто не знае, на какво се обрича. Не знае до какви мъки ще го доведе неговият просташки избор. Също така не знае, че тези мъки са 100% сигурни. Всички илюзии, които е хранил докато е бил жив, ще доведат само до това на гроба му да пише "умря като простак" или до това да стане инвалид за цял живот - умствен и/или физически.
        Помири се със себе си.
        Болестта, която и да е, е само следствие.

        Коментар


        • Матеев, протокола за лечение тук не е много успешен. Искай консултация например с френски лекари. Можеш да направиш и директен контакт, опиши симптомите, лечението и искай съвет. Мисля че ще има голяма разлика.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
            Антиваксърите просто не знаят какъв грездей ги чака. Мислят се за безсмъртни. Мислят си, че баш тях няма да ги хване. Истината обаче е, че всеки един от тях му предстои борба с коронавируса. Това е 100% сигурно. И при тази борба част от тях ще гушнат букета, но това ще се случи с големи мъки и с хиляди разкаяния в последните им 24 часа. Бог обаче е безмилостен и ще накаже тяхната наглост и простотия с възможно най-мъчителната смърт. А които все пак оцелеят, цял живот ще страдат с повредени дробове, бъбреци, ташаци, мозък и какво ли не друго.

            Аз въпреки че съм ваксиниран, вече 2 седмици го боледувам този проклет ковид. Уж го карах леко, но днес на контролния преглед ми откриха двойна бронхопневмония, която не се е повлияла от шепата хапчета, които ги пиех до момента. И утре влизам в болница да ми бият антибиотици с инжекции, защото с хапчета не става. Жена ми в същото време е в болница, и вече е на кислород. Вече се задушава и не може да говори по телефона. А нейното лечение започна в един много ранен етап, в който все още нямаше почти никакви сиптоми.

            На фона на всичко това си мисля, че човек трябва наистина да е много прост, за да откаже да се ваксинира. Той просто не знае, на какво се обрича. Не знае до какви мъки ще го доведе неговият просташки избор. Също така не знае, че тези мъки са 100% сигурни. Всички илюзии, които е хранил докато е бил жив, ще доведат само до това на гроба му да пише "умря като простак" или до това да стане инвалид за цял живот - умствен и/или физически.
            Матеев, ти наистинаси от най-инпресивните писачи тук. Днес обаче си надминал себеси.
            По абсурдно нелогичен и комичен разказ никога не съм чел.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              И как разбра, че някой го е боледувал, след като не сте се тествали?

              Чуй ми думата - когато наистина ковида дойде у вас, всички ще се натръшкате, и самоувереността ви ще се изпари в небитието. А сухите съчки - и те в небитието.
              Не съм казал, че не сме се тествали всички. Едни с бързи тестове при боледуване, други с тестове за антитела след време. Така знаем кой е минал през страхотията...И много интересно как 1 боледува(с тест доказано), а други съжителствали с него им няма нищо...Пък те нямат ваксина и не са боледували - с афтър тестове?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                Пишеш от твоята камбнария! От моята е съвсем различно. Не сме ваксинирани малки и големи, едни се знае, че се го карали, другите не са разбрали и не са се тествали даже. Живеем общо взето в 2 дома и един кара ковид, други им няма нищо в това време? И така през почти двете години, един болен други здрави..
                И как разбра, че някой го е боледувал, след като не сте се тествали?

                Чуй ми думата - когато наистина ковида дойде у вас, всички ще се натръшкате, и самоувереността ви ще се изпари в небитието. А сухите съчки - и те в небитието. И знаеш ли каква ще е причината за това? Ами благодарение на самоувереността ви много късно ще отидете в болницата да се тествате .....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                  Антиваксърите просто не знаят какъв грездей ги чака. Мислят се за безсмъртни. Мислят си, че баш тях няма да ги хване. Истината обаче е, че всеки един от тях му предстои борба с коронавируса. Това е 100% сигурно. И при тази борба част от тях ще гушнат букета, но това ще се случи с големи мъки и с хиляди разкаяния в последните им 24 часа. Бог обаче е безмилостен и ще накаже тяхната наглост и простотия с възможно най-мъчителната смърт. А които все пак оцелеят, цял живот ще страдат с повредени дробове, бъбреци, ташаци, мозък и какво ли не друго.

                  Аз въпреки че съм ваксиниран, вече 2 седмици го боледувам този проклет ковид. Уж го карах леко, но днес на контролния преглед ми откриха двойна бронхопневмония, която не се е повлияла от шепата хапчета, които ги пиех до момента. И утре влизам в болница да ми бият антибиотици с инжекции, защото с хапчета не става. Жена ми в същото време е в болница, и вече е на кислород. Вече се задушава и не може да говори по телефона. А нейното лечение започна в един много ранен етап, в който все още нямаше почти никакви сиптоми.

                  На фона на всичко това си мисля, че човек трябва наистина да е много прост, за да откаже да се ваксинира. Той просто не знае, на какво се обрича. Не знае до какви мъки ще го доведе неговият просташки избор. Също така не знае, че тези мъки са 100% сигурни. Всички илюзии, които е хранил докато е бил жив, ще доведат само до това на гроба му да пише "умря като простак" или до това да стане инвалид за цял живот - умствен и/или физически.
                  Пишеш от твоята камбнария! От моята е съвсем различно. Не сме ваксинирани малки и големи, едни се знае, че се го карали, другите не са разбрали и не са се тествали даже. Живеем общо взето в 2 дома и един кара ковид, други им няма нищо в това време? И така през почти двете години, един болен други здрави..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от start Разгледай мнение
                    Прави бяха онези, които предупреждаваха, че дългосрочните психологически последици може да са по-сериозни от физиологичните. Голяма част от отричащите вируса (“насрали сте се от страх от едно грипче”), се оказаха недостатъчно гъвкави, за да се приспособят и да приемат реалността, пречупиха се, затъват все по-дълбоко в защитни механизми и трансферират вътрешната си фрустрация в разрушително и саморазрушително поведение.
                    Интересно е как разграничаваш едните от другите? Така формулиран, проблемът е истинско дадзибао. Би следвало човек да е по-предпазлив в подобни оценки, които са импрегнирани с такъв очевиден религиозен дуализъм.

                    Коментар


                    • Антиваксърите просто не знаят какъв грездей ги чака. Мислят се за безсмъртни. Мислят си, че баш тях няма да ги хване. Истината обаче е, че всеки един от тях му предстои борба с коронавируса. Това е 100% сигурно. И при тази борба част от тях ще гушнат букета, но това ще се случи с големи мъки и с хиляди разкаяния в последните им 24 часа. Бог обаче е безмилостен и ще накаже тяхната наглост и простотия с възможно най-мъчителната смърт. А които все пак оцелеят, цял живот ще страдат с повредени дробове, бъбреци, ташаци, мозък и какво ли не друго.

                      Аз въпреки че съм ваксиниран, вече 2 седмици го боледувам този проклет ковид. Уж го карах леко, но днес на контролния преглед ми откриха двойна бронхопневмония, която не се е повлияла от шепата хапчета, които ги пиех до момента. И утре влизам в болница да ми бият антибиотици с инжекции, защото с хапчета не става. Жена ми в същото време е в болница, и вече е на кислород. Вече се задушава и не може да говори по телефона. А нейното лечение започна в един много ранен етап, в който все още нямаше почти никакви сиптоми.

                      На фона на всичко това си мисля, че човек трябва наистина да е много прост, за да откаже да се ваксинира. Той просто не знае, на какво се обрича. Не знае до какви мъки ще го доведе неговият просташки избор. Също така не знае, че тези мъки са 100% сигурни. Всички илюзии, които е хранил докато е бил жив, ще доведат само до това на гроба му да пише "умря като простак" или до това да стане инвалид за цял живот - умствен и/или физически.

                      Коментар


                      • БЕЗСКРУПУЛНА МАНИПУЛАЦИЯ НА ВЛАСТ & МЕДИИ СЪС СМЪРТТА ОТ КОВИД! КОЙ ЗАРЕЖДА МЕДИИТЕ С ИНФОРМАЦИЯ ЗА СМЪРТНИТЕ СЛУЧАИ ОТ КОВИД, СЛЕД КАТО МЗ И НСИ НЕ РАЗПОЛАГАТ С ТАКАВA


                        Както вече обещах, днес публикувам официален документ, който получих след мое заявление по ЗДОИ.

                        Искам преди това да отдам своята почит към жертвите на безпощадната медийна машина, която повече от година и половина насажда страх с неистинска информация за смърт от К-19.

                        Както вече съм ви информирал на 31.10.2021 г. поисках със заявление по ЗДОИ министерството на здравеопазването да ми предостави информация, касаеща броя на починалите български граждани за периода от 01.01.2021 г. до 31.10.2021 г.. Поисках информацията да е по месеци и да дава отговор на следните въпроси:
                        1. От какви болести са умирали българските граждани през посочените месеци?
                        2. Подписвани ли са съобщенията за смърт от Ковид-19 от патолог?
                        3. В колко от съобщенията за смърт е посочено, че е извършена аутопсия?
                        4. Колко са починалите от инсулт, инфаркт, онкологични заболявания и СПИН?
                        Три дена по-късно на 03.11.2021 г. от министерството на здравеопазването получих отговор, че не разполагат с исканата от мен информация и изпращат въпросите ми за отговор по компетентност на НСИ и НЦОЗА.

                        Още тогава възникнаха резонните въпроси, как МЗ управлява кризата с К-19, при положение, че не разполага с ключова информация?

                        Днес получих отговор от НСИ и им благодаря, за подробния отговор, от който ясно се разбира, че те редовно предоставят информация на СЗО и Европейската комисия, но исканата от мен информация я нямат. Евентуално ще я имат през лятото на 2022 година. Естествено, че възниква логичния въпрос откъде и кой зарежда медиите с информация за смъртните случаи от К-19, след като МЗ и НСИ не разполагат с такава?

                        Държа да отбележа, че от НСИ много коректно са описали движението на информацията при настъпване на смърт.

                        При внимателен прочит ще разберете, че специално обучени лекари в РЗИ-та поставят кодовете (сиреч от причината за смъртта).

                        От НСИ са премълчали за бройката на проведените аутопсии след констатирана смърт, които се отбелязват в точка 9 на съобщението за смърт.

                        За да насоча вниманието съм маркирал определени текстове с червен контур отстрани, както и заедно с документа ще публикувам и бланка за съобщение за смърт, за да имате по-ясна представа.

                        Предполагам, че вече на всички ви става ясно, че става въпрос за безскрупулен и безпощаден бизнес със здравето и живота на хората. В тази бизнес формула участват според мен цели правителства и медийни групировки, които не се спират пред нищо!

                        Димитър Байрактаров
                        Click image for larger version

Name:	KO1.jpg
Views:	9
Size:	74.8 КБ
ID:	3833600

                        Click image for larger version

Name:	KO2.jpg
Views:	3
Size:	67.5 КБ
ID:	3833601


                        https://afera.bg/безскрупулна-манипулация-на-власт-ме/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                          Никой нищо не разпорежда, Европейско кенгуру като всяко друго състезание е само за желаещи.
                          Сега, че на тебе са ти проблем тия "изродски задачи", друг въпрос.
                          Проблемът е твой, тези хора от Хърватска после идват и за теб, не за друго а за да им обясниш как децата им ще решават "ваксинационни" пфайзерски задачи: https://twitter.com/aginnt/status/14...rc=twsrc%5Etfw

                          Коментар


                          • Eто ви пандемия - ГЛАДНА ПАНДЕМИЯ.
                            В Мадагаскар гладуват вече над 1 милион души. От Обединените нации предупреждават, че до края на годината броят им може да се удвои.
                            Хората вече са изяли всичко, което става за ядене. Яли са скакалци и хлебарки, яли са трева, шума и кал. Който извади късмет, намира някакъв зеленчук или малко ориз. Но това съвсем не стига, за да нахрани хората. "Днес ще трябва да дам половината от дневната си надница за малко вода, а другата половина - за ориз. Всичко е за бебето, останалите в семейството няма да ядем", разказва една продавачка.

                            Да се храниш веднъж на три дни

                            Имат нужда от ориз/хляб и вода не от факсини, тестове, маски и други ИЗМИШЛЬОТИНИ
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от start Разгледай мнение
                              Прави бяха онези, които предупреждаваха, че дългосрочните психологически последици може да са по-сериозни от физиологичните. Голяма част от отричащите вируса (“насрали сте се от страх от едно грипче”), се оказаха недостатъчно гъвкави, за да се приспособят и да приемат реалността, пречупиха се, затъват все по-дълбоко в защитни механизми и трансферират вътрешната си фрустрация в разрушително и саморазрушително поведение.
                              Затова тази тема тук е любима на психиатрите, изследващи разни патологии
                              Last edited by barbaron; 22.11.2021, 20:13.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение






                                Diozaki?
                                Ясно като бял ден ... Такива са хората на Боби....За толкова пари толкова :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X