IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    Ти виждал ли си я или си чел по форуми и разни седерасти са ти разказвали...Аз не съм виждал мизерия говоря за времето след 1975г.И не съм от номенклатурата.Съвсем обикновени хора сме живял съм и съм учил на село до осми клас....Щастливо детство изпълнено с безгрижие и игри до сред нощ.Къщи пълни с хора и животни мазета препълнени с какво ли не.Страхотни ученически и студентски години....Нямал съм касетофони тоблерони дънки и нам кви си корекомски неща но съм бил щастлив....Ти знаеш ли какво е да нямаш ключ на къщата на портата а ключовете да са на колата а тя отключена навън....Знаеш ли какво е никой да не влиза да краде у вас докато ви няма и е отключено...Така че тия които са те излъгали им тегли една майна
    пеше, ма ти май не си софиянец?!
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
      Той и оня професор на толко нейде ги изчисли тъпунгерите у БГ-то!

      Проф. Иво Христов без задръжки: 80 процента от българите са дебили
      Ти си сто процента гаранция си в онези 80% за които говори професора.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
        След като не си виждал мизерията преди `90 значи си от номенклатурата.
        Изтриха ме, че писах за Показните магазини и бананите тогава.
        Ти виждал ли си я или си чел по форуми и разни седерасти са ти разказвали...Аз не съм виждал мизерия говоря за времето след 1975г.И не съм от номенклатурата.Съвсем обикновени хора сме живял съм и съм учил на село до осми клас....Щастливо детство изпълнено с безгрижие и игри до сред нощ.Къщи пълни с хора и животни мазета препълнени с какво ли не.Страхотни ученически и студентски години....Нямал съм касетофони тоблерони дънки и нам кви си корекомски неща но съм бил щастлив....Ти знаеш ли какво е да нямаш ключ на къщата на портата а ключовете да са на колата а тя отключена навън....Знаеш ли какво е никой да не влиза да краде у вас докато ви няма и е отключено...Така че тия които са те излъгали им тегли една майна

        Коментар


        • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

          Чакай, да разбирам ли, че разглеждайки твоя пример сравняваш абсолютни стойтости(бр умрели) в двете държави т.е. понеже 5000 > 1000, смъртността в Х е по-голяма от У ? Ако това е така няма да те занимавам( да не ти губя времето) с моята теза.
          Относно Барбарон - грешно интерпретираш нещата, вижданията ми по въпроси свързани с математика не се осланят на възхищение.
          Ти разбра ли какво написах, или си нещо като поклонник на Сталин, Мао Дзе Дун, Пол Пот или некви такива от сорта?
          Човешкият живот (не процент, число на милион или каквото там си избереш), нищо ли не значи за теб?
          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

            Нептун,

            радва ме желанието ти за постигане на познание - нещото, което липсва на Барбарона, от който се възхищаваш.

            Ако държавата Х има население 10 млн. души, а държавата У - 1 млн. души, то в държавата Х са починали 5 000 човека, а в държавата У - 1 000 души.

            Къде е по-голямата смъртност? Животите на 4-те хиляди повече умрели в държавата Х на колко се оценяват, и дали няма поне 20 - 30 000 души в държавата Х, които са много близки със споменатите починали, и на които ще им бъде много тежко?

            Разбра ли сега най-накрая, че смъртности на милион не се събират като стойности на покупки в супермаркета?
            Чакай, да разбирам ли, че разглеждайки твоя пример сравняваш абсолютни стойтости(бр умрели) в двете държави т.е. понеже 5000 > 1000, смъртността в Х е по-голяма от У ? Ако това е така няма да те занимавам( да не ти губя времето) с моята теза.
            Относно Барбарон - грешно интерпретираш нещата, вижданията ми по въпроси свързани с математика не се осланят на възхищение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
              След като не си виждал мизерията преди `90 значи си от номенклатурата.
              Изтриха ме, че писах за Показните магазини и бананите тогава.
              В бананите няма толкова хранителна стойност и витамини, колкото в истинските домати и краставици, които изчезнаха след 2000-та година. Яж си сега банани на воля и пластмасови зеленчуци, внасяни от къде ли не. Да не говоря за месните и млечните боклуци, с които са пълни хипермаркетите сега.

              Ти пък каква мизерия си видял преди 1990 г. и на колко години беше тогава?
              На 7? По-малко от 7?
              Last edited by Kildirim_Bei; 12.01.2022, 20:08.
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение
                И аз съм за излизане от НАТО , ЕС и против еврото. Ужас, сигурно има и още като нас. Към 80%.
                Той и оня професор на толко нейде ги изчисли тъпунгерите у БГ-то!

                Проф. Иво Христов без задръжки: 80 процента от българите са дебили

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                  Я се опитай пак да възстановиш връзката с главният мозък....

                  Истинска мизерия в България съм виждал само след 1990 г. (и до ден днешен). Планът Ран-Ът, приет с аплодисменти от тогавашното народното събрание (нарочно го пиша с малки букви), си свърши работата. Съмнявам се да си чувал за него. Леко ми намирисваш на младеж, който само е чувал това-онова оттук-оттам, и се опитва да се прави на умен в хармония с мейнстрийм-опорките срещу определено количество центове на ред...
                  След като не си виждал мизерията преди `90 значи си от номенклатурата.
                  Изтриха ме, че писах за Показните магазини и бананите тогава.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение
                    То ясно се вижда че и с бустер е все тая
                    Никой не коментира интересната хипотеза, че вирусите като цяло вероятно имат КОЛЕКТИВНО СЪЗНАНИЕ.
                    Ако е така, как реагира това колективно съзнание, когато се напада отделен негов член.
                    Елементарно - мобилизира се за подобаващ отговор.
                    Ако още не сте изядени от световната финансова олигархия – просто още не ви е дошъл редът.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                      Личи си че си от лузърите.... я да си спомним колко скотски живяха българите по времето на виденов и костов.... Излез от НАТО и ЕС и ще видиш какво е мизерия. Ама възраждане немат капка мозък в главата си. То да си гласувал за Сидеров, а после за Каракачнов Валери и сега за Копейкин говори ясно за интелекта на електората на възраждане
                      Я се опитай пак да възстановиш връзката с главният мозък....

                      Истинска мизерия в България съм виждал само след 1990 г. (и до ден днешен). Планът Ран-Ът, приет с аплодисменти от тогавашното народно събрание (нарочно го пиша с малки букви), си свърши работата. Съмнявам се да си чувал за него. Леко ми намирисваш на младеж, който само е чувал това-онова оттук-оттам, и се опитва да се прави на умен в хармония с мейнстрийм-опорките срещу определено количество центове на ред...
                      Last edited by Kildirim_Bei; 12.01.2022, 20:15.
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                        пешето може сега да ме псува и да разправя на съседа как ме е бил...по интернета хаха. Няма такъв страхливец плюещ по всичко и седящ си вкъщи до полата на жена му
                        пешето е корав тип и непримирим противник на лбгт и там другите сЛободи.
                        моли се да не те побара с неговите 2 космати, отрудени десници
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten

                          внимавай ка се обръщаш към пешето, да не ти чупим клавиатурата у темето
                          пешето може сега да ме псува и да разправя на съседа как ме е бил...по интернета хаха. Няма такъв страхливец плюещ по всичко и седящ си вкъщи до полата на жена му

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                            Пич, няма ли за тебе "Дневник", финансиран от правилните сили, да си крещиш там на воля. Знам, че ковидиотите и русофобите ви правят на едно и също място, слепват ви от една и съща чуждоземна тор, ама хайде малко самоизолация да си наложиш.
                            Гледай си демо сметките и не се обаждай много много. Беше ли на площада днес? Като си голем русофил знаеш пътя към Москва и техната борса....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение

                              Бонке , и аз съм за излизане от НАТО , ЕС и против еврото . Ужас , сигурно има и още като нас . Към 80 % .
                              Личи си че си от лузърите.... я да си спомним колко скотски живяха българите по времето на виденов и костов.... Излез от НАТО и ЕС и ще видиш какво е мизерия. Ама възраждане немат капка мозък в главата си. То да си гласувал за Сидеров, а после за Каракачнов Валери и сега за Копейкин говори ясно за интелекта на електората на възраждане

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

                                Бей, сори за късния отговор. Бих искал да опитам да изясня тезата си, но за целта първо трябва да ти задам един въпрос относно това сравняване на смъртности от Барбарон, които ти не приемаш. Ако премем, че в случая ще мерим смъртност в бр. умрели/мил ( @ Фентъзи), нека в държавата Х имаме примерно 500 умрели/мил (за даден период), а в държавата У- 1000 умрели/мил за същия период. Би ли казал, че смъртността в У е 2 пъти по-голяма от Х?
                                Нептун,

                                радва ме желанието ти за постигане на познание - нещото, което липсва на Барбарона, от който се възхищаваш.

                                Ако държавата Х има население 10 млн. души, а държавата У - 1 млн. души, то в държавата Х са починали 5 000 човека, а в държавата У - 1 000 души.

                                Къде е по-голямата смъртност? Животите на 4-те хиляди повече умрели в държавата Х на колко се оценяват, и дали няма поне 20 - 30 000 души в държавата Х, които са много близки със споменатите починали, и на които ще им бъде много тежко?

                                Разбра ли сега най-накрая, че смъртности на милион не се събират като стойности на покупки в супермаркета?
                                Last edited by Kildirim_Bei; 12.01.2022, 19:35.
                                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                                Коментар

                                Working...
                                X