IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Имаше описани 52 вида коронавируси...Сега сигурно са 152 ( щот станаха интересни за публикуване..)
    Още в началото на пандемията се предпожи, че е напълно възможно това да се случва...И е логично...

    Вчера СЗО официално оповестиха, че честите ваксинации изтощават имунната система. Това ми навя спомен...
    Преди година писах, че със имуностимулатори и ваксини, имунната система се изтощава.
    Тогава един виден камилар, климатолог и къщопродавец се заяждаше, като сравняваше имунната система с двигател на Жигула....Демек - двигателя си отива при постоянна работа на високи обороти, но имунната система е "вечна".

    Сега очаквам следното съобщение - РНК ваксините унищожават Т клетъчния имунитет....

    Следваща глупост - хибрид между коронавирус и грип - мисия трудновъзможна - Трябва да се мине през ДНК и т.н.


    пп Всички тези разсъждения ги чувам в метрото...Да ева и работата - вишуто се преместило в метрото...

    А бакшишите, тия висши специалисти, какво викат? Или ти нямаш пари за такси?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
      Тема от предаването "Директно" по телевизия BG ON AIR:

      "Клетъчен имунитет от обикновен вирус може да предпазва от Ковид-19"
      https://www.bgonair.bg/tvonline

      ...
      Имаше описани 52 вида коронавируси...Сега сигурно са 152 ( щот станаха интересни за публикуване..)
      Още в началото на пандемията се предпожи, че е напълно възможно това да се случва...И е логично...

      Вчера СЗО официално оповестиха, че честите ваксинации изтощават имунната система. Това ми навя спомен...
      Преди година писах, че със имуностимулатори и ваксини, имунната система се изтощава.
      Тогава един виден камилар, климатолог и къщопродавец се заяждаше, като сравняваше имунната система с двигател на Жигула....Демек - двигателя си отива при постоянна работа на високи обороти, но имунната система е "вечна".

      Сега очаквам следното съобщение - РНК ваксините унищожават Т клетъчния имунитет....

      Следваща глупост - хибрид между коронавирус и грип - мисия трудновъзможна - Трябва да се мине през ДНК и т.н.


      пп Всички тези разсъждения ги чувам в метрото...Да ева и работата - вишуто се преместило в метрото...


      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        Испанските власти предлагат на заболяването да се гледа като ендемия заради ниската смъртност!



        Испанското правителство започна разследване как Джокович е влязъл в страната в края на декември при условие, че от 20 септември 2021 г. е наложило като изискване към сръбските граждани, искащи да влязат в страната, да са напълно ваксинирани или да имат специално позволение, а тенисистът не се е обръщал за специално позволение нито към испанското посолство в Белград, нито към министерството на външните работи.



        p.s.
        Селските номерца може и да минават на Балканите (даже се издигат в култ), но не и в белите държави.
        Такава е прогнозата да стане ендемичен, но за ваксинираните държави - през пролетта, за умниците като нашата - към края на годината.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
          Тема от предаването "Директно" по телевизия BG ON AIR:

          "Клетъчен имунитет от обикновен вирус може да предпазва от Ковид-19"
          https://www.bgonair.bg/tvonline

          Ще поизчакаме малко за резултатите от това изследване, но ако това се окаже вярно, язък за трилионите, дето отидоха в джобовете на биг фармите за поголовните експерименти върху цялото човечество с некви РНК-модифициращи бълвочи, наречени "ваксини" на всичкото отгоре.
          А за икономическата и социална разруха след мерките срещу т.нар. пандемия дори няма известна величина за количествени оценки.
          Нюрнберг ще им е малко на тия....
          Да бе, то и чесъна пазеше, и домашната шльокавица, и хапчето против глисти. Но плоскоземците ще изчакат. Нека, така ще се превърнат в поука за човечеството.

          Коментар


          • Испанските власти предлагат на заболяването да се гледа като ендемия заради ниската смъртност!



            Испанското правителство започна разследване как Джокович е влязъл в страната в края на декември при условие, че от 20 септември 2021 г. е наложило като изискване към сръбските граждани, искащи да влязат в страната, да са напълно ваксинирани или да имат специално позволение, а тенисистът не се е обръщал за специално позволение нито към испанското посолство в Белград, нито към министерството на външните работи.



            p.s.
            Селските номерца може и да минават на Балканите (даже се издигат в култ), но не и в белите държави.

            Коментар


            • Моля, пишете по темата.
              रादोस्त

              Коментар


              • Тема от предаването "Директно" по телевизия BG ON AIR:

                "Клетъчен имунитет от обикновен вирус може да предпазва от Ковид-19"
                https://www.bgonair.bg/tvonline

                Ще поизчакаме малко за резултатите от това изследване, но ако това се окаже вярно, язък за трилионите, дето отидоха в джобовете на биг фармите за поголовните експерименти върху цялото човечество с некви РНК-модифициращи бълвочи, наречени "ваксини" на всичкото отгоре.
                А за икономическата и социална разруха след мерките срещу т.нар. пандемия дори няма известна величина за количествени оценки.
                Нюрнберг ще им е малко на тия....
                Last edited by Kildirim_Bei; 13.01.2022, 06:24.
                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                  Много пък си обдидчив на думата "село". И що не си седиш при майка си, или по-добре, не я уредиш в по-хубаво "село", при все че се е грижила за теб 20+ години? Щото за времето дето висиш по форумите, можеше да изкараш едни 300лв за наем на едностаен. Ама твоя си работа.


                  п.п. както неведнъж съм писал - държавната администрация си е сбирщина на шуробаджанаци, крепящи се на политическата милост на некой сельо. Ама топки йок да ги посъкратят - че са избиратели все пак. Не ме намесвай в тая плява. Рабоитил съм там точно 6 месеца за тъп стаж. За (не)щастие заедно с онаа мекица сачева...повече в това блато влизам само след 80% съкращения...конкретните 80%

                  Ако внушаваш, че по цял ден си губя времето във форумИ. - и не изкарвам ("губя") 300 лв. от това - доста плоско се опитваш да манипулираш публиката. А ти точно това и правиш.

                  Разводняваш дискусията и ме караш да губя и моето време в обяснителен режим, който е ВЪН от дискусията. Това не помага за твоята теза, а създава впечатление, че се изплъзваш като гол охлюв от същината на разговора, въпреки, че уважавам мненията ти в областта на техниката!

                  Намерил си единствения ми пост от вчера, сутринта и отново правиш внушения...

                  Защо не отговори по същество и на поста ми, от предния ден, в който ти "сравняваш" Франция с България и пропускаш периода с Декларациите, които ни задължаваха да попълваме при излизане и влизане от/в големите градове на България? Това беше ЗАДЪЛЖИТЕЛНО (за някои от нас, а за други - вероятно е било по-малко "задължително" - "двоен аршин", един вид)...

                  Т.е. - мерки, при "големия страх" и "голямата "пандемия"" имаше И в България..., за НЯКОИ от нас!

                  А ти ни сравняваш с втората икономика в Европа...

                  Това беше тезата (декларации и обяснения за ПРИЧИНИТЕ за излизане от един град и влизането в друг - чиста проба и прелюдия към тоталитаризъм и зачервяване на "демокрацията", колкото и мижава да е тя в България!!!), а не тая, че ти не ходиш по селата и гледаш на хората, които живеят там - като на хора, "втора ръка"...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

                    Бей, нямам лоши чувства и в мое лице противник не търси. И понеже май едно от нещата, което стана повод за критика към мен от твоя страна беше онзи интеграл на Барбарон, за който го подкокоросах(естествено така даден не е носител на чисто математическа, а само на функционална стойност), нека обясня. Ако имаш някаква функция (лин, кв, тригл експ ), чието графично изображение е в двумерната координатна система, "определеният интеграл" е твой пръв приятел ако решиш да търсиш нейна средна стойност за някакъв определен интервал на променливата. Като пример, който ми хрумва е как това се използва за изчисляване на средна стойност на променлив синусоидален сигнал примерно за един полупериод [0-π] rad. Затова му подхвърлих репликата за определения интеграл(принципно така както го е дал Барбарон изчислява площ, а не средна стойност) и той взе, че сложи картинката, което от своя страна издразни доста хора. Както и да е. Много се увлякох в писане без да принасям за същината на темата. Беше ми приятно. Лека от мен.
                    Нептуне,

                    последните ми 2-3 поста в отговор на твои такива, си бяха заяждане от моя страна, искрено съжалявам за което. Не съм те разбрал правилно.
                    Ако искаш да говорим за нещо по математиките, пиши на лични да не разводняваме дискусията. Ако мога да съм ти полезен, ще бъде удоволствие за мен.
                    Лека
                    Last edited by Kildirim_Bei; 13.01.2022, 04:00.
                    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                      Със сигурност но поне не чета от извора на мангъра и не гласувам за руското мекере копейкин
                      Тогава недей давай мнения кой колко разбира от графики и статистики.
                      А твоят приятел Барби, колкото пъти се опита да се включи в разговора с измислените си графики и сметки, толкова пъти го разцъквам на къси пасове
                      Ако не му плащаха не-знам-колко цента на ред, досега да се беше гръмнал от срам... ама го разбирам донякъде човека - държавните пенсии в цял свят са мизерни, а сметките в Париж /Лясковец/ растат непрестанно....
                      Last edited by Kildirim_Bei; 13.01.2022, 05:40.
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                        Пич, ти не можеш да сметнеш 2+2 без калкулатор, а си седнал да ми говориш за графики...
                        Със сигурност но поне не чета от извора на мангъра и не гласувам за руското мекере копейкин

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                          (ако предпочиташ: между двете "села", едното от които е София, а другото "село" е град, разположен в източната част на картата на България)

                          Не ми пука, че работиш във висшата администрация на страната, при всяко следващо правителство. Бъди здрав и щастлив!
                          Много пък си обдидчив на думата "село". И що не си седиш при майка си, или по-добре, не я уредиш в по-хубаво "село", при все че се е грижила за теб 20+ години? Щото за времето дето висиш по форумите, можеше да изкараш едни 300лв за наем на едностаен. Ама твоя си работа.


                          п.п. както неведнъж съм писал - държавната администрация си е сбирщина на шуробаджанаци, крепящи се на политическата милост на некой сельо. Ама топки йок да ги посъкратят - че са избиратели все пак. Не ме намесвай в тая плява. Рабоитил съм там точно 6 месеца за тъп стаж. За (не)щастие заедно с онаа мекица сачева...повече в това блато влизам само след 80% съкращения...конкретните 80%

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                            Викаш - нямало какво да се краде. Затова било мирно. Беднотия, на босия да му откраднеш мечтата за нови обувки. Било е свят на мечтатели.
                            Не, викам че два пъти сме обирани по време на соца дето ви ставаше, първо във въпросната къща дето не я заключвахме, после в апартамент дето го заключвахме разбира се.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                              Е и ние не заключвахме, ама щото то и нямаше какво да се краде по повечето къщи. До началото на 80те когато беше първия обир, бяха отнесли каквото намерят - кожуси, някакъв чернобял телевизор, сервизи някакви.
                              Изобщо всичките тия глупости вървят само в някой пенсионерски "клуб" в някое умиращо село, демек местната кръчма.
                              Викаш - нямало какво да се краде. Затова било мирно. Беднотия, на босия да му откраднеш мечтата за нови обувки. Било е свят на мечтатели.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                                Не се обиждай излишно, съжалявам.
                                Айде така да го кажа, след като говорим за относителни неща , каквото е и смъртността на милион.
                                От ковида досега са починали 5.3 млн. човека за 2 години в световен мащаб. Деля на две за опростяване, и се получава 2.65 млн. на година. Това е 0.33‰ от световното население, и можем без проблем да го пренебрегнем в стратегическите сметки.
                                На това основание обявявам ковида за нищо незначеща зимна настинка и отменям всички мерки (ако можех )
                                Така ок ли е?
                                Бей, нямам лоши чувства и в мое лице противник не търси. И понеже май едно от нещата, което стана повод за критика към мен от твоя страна беше онзи интеграл на Барбарон, за който го подкокоросах(естествено така даден не е носител на чисто математическа, а само на функционална стойност), нека обясня. Ако имаш някаква функция (лин, кв, тригл експ ), чието графично изображение е в двумерната координатна система, "определеният интеграл" е твой пръв приятел ако решиш да търсиш нейна средна стойност за някакъв определен интервал на променливата. Като пример, който ми хрумва е как това се използва за изчисляване на средна стойност на променлив синусоидален сигнал примерно за един полупериод [0-π] rad. Затова му подхвърлих репликата за определения интеграл(принципно така както го е дал Барбарон изчислява площ, а не средна стойност) и той взе, че сложи картинката, което от своя страна издразни доста хора. Както и да е. Много се увлякох в писане без да принасям за същината на темата. Беше ми приятно. Лека от мен.
                                Last edited by neptun266; 12.01.2022, 23:32.

                                Коментар

                                Working...
                                X