IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
    Интересно - но не съм проверил -
    A колко усилие би ти коствало да провериш?

    Щото аз проверих




    Estimated New Cases Estimated Death

    Both sexes Male Female Both sexes Male Female

    2019
    Breast 271,270 2,670 268,600 42,260 500 41,760

    2022
    Breast 290,560 2,710 287,850 43,780 530 43,25


    https://www.cancer.org/content/dam/c...gures-2019.pdf


    https://www.cancer.org/content/dam/c...nd-figures.pdf

    Коментар


    • Интересно - но не съм проверил - не ме интересува вече - но изглежда валидно - човекът стравнява 2019, 2020, 2021 рак на гърдата - някъде си, все тая - бройката е все около 26 000 - после - 2022 - почти 50 000 ай бе кво става, двойно? после 2023 - 300 000... аабе кво е станало...около 2021 г... Единствено КАТЕГОРИЧНО знаем, че не е от Безвредните и Безопасните ТМ

      https://www.bitchute.com/video/74RpNgABquuN/

      Коментар


      • Бременните жени, които са били ваксинирани с иРНК ваксини на Pfizer или Moderna срещу Ковид-19 през първия триместър, са били изложени на риск плодът им да развие вродени малформации:
        • на мозъка (липсващи или анормални структури, агенеза, атрезия и т.н.)
        • на сърцето (абнормни структури – клапна атрезия или недостатъчност, транспониране на съдове, унивентрикула, камерен септален дефект, хипоплазия на аортата и др.)
        • на коремната стена (exomphalos)
        • на крайниците (хипоплазия, костна агенеза, липсващи пръсти, радиална замба ръка и др.)
        Бременните жени не са били информитани от семейните си лекари и от акушер-гинеколозите си за рисковете от вродени малформации, които могат да бъдат причинени от ваксините.
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

          Всяка година по света умират около 60млн. Сигурен съм че за повечето дори не знаеш че са болни. Каква е връзката на този обезсърчаващ факт с темата?
          Това беше просто ненужно канализиране на моя вътрешен Норм Макдоналд, понякога не мога да го удържа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
            Дори не знаех че е болен
            Всяка година по света умират около 60млн. Сигурен съм че за повечето дори не знаеш че са болни. Каква е връзката на този обезсърчаващ факт с темата?

            Коментар


            • Биг Пуки умрял внезапно. Дори не знаех че е болен

              https://edition.cnn.com/2023/06/19/e...ntl/index.html

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Пишман Investor Разгледай мнение

                ...а да не е по-икономичен, 'щото е по-калоричен НА ЛИТЪР (не на кг.)...
                Не е чак толкова голяма разликата, дизеловите харчат наполовина по малко в литри почти. Например 6 литра срещу 10 литра бензин, горят си малко азот. Но това не е въобще никаква екологична щета, и мълниите изгарят азот, в природата го има.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  Дизелите знаете ли защо са икономични, похапват си съвсем малко азот от атмосферния въздух и 40 % от енергията която правят е от него. Двугоривни машини. Колко малко азот замества половината гориво почти.
                  ...а да не е по-икономичен, 'щото е по-калоричен НА ЛИТЪР (не на кг.)...
                  Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

                  Коментар


                  • Дизелите знаете ли защо са икономични, похапват си съвсем малко азот от атмосферния въздух и 40 % от енергията която правят е от него. Двугоривни машини. Колко малко азот замества половината гориво почти.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Ботич, язе съм си песимист, ама теб що те гони този оптимизъм ?
                      .....
                      Абе ние сме винаги напреки. Некви тука рептили, мептили. У назе не фърфят. 5000 години НИКОЙ НЕ НИ Е МИСЛЕЛ доброто. И всеки един БЪЛГАРИН го знае. И всеки един БЪЛГАРИН разчита само и единствено на себе си. Дори и тез дето уж са се продали. Не те просто КРАДАТ и смятат за БАЛЪЦИ тез дето искат да въвеждат джендъризма, зилени сделки бля бля ГЛУПОСТИ. Аз да се уредя, ще си ям, пия, шмъркам, друсам, клецам онез там да си правят "политика" .... Между другото и на запад са така - ползват т.н. политика за КРАДЕНЕ и КРАДЕНЕ и само КРАДЕНЕ.

                      Аз вече съм извън стандарта. Имам 100к€ по банки, 100к в кюпюри + 100к в ликвидни активи - метали. Имам и 2-ра страна за извънредни ситуации. Вече обмислям и БАЛИ. Нямам вече кредитни карти, няма какво да си купя (имам си всичко каквото ми трябва). Освен соларки за ел. НЕЗАВИСИМОСТ + евентуално УТВ електричка за баири и чукари. Ще си карам дизеляка докат може. Направих си помпата+хидрофор за БЕЗПЛАТНА ВОДА ...
                      Last edited by bota156; 20.06.2023, 10:50.
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Напомняне за един от героите от времето на масовата психоза

                        https://youtu.be/DnWTQaMsY5s

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Ботич, язе съм си песимист, ама теб що те гони този оптимизъм ?
                          Какво сме победили ? Неколко мЕлеона на края на Европа не се наболи....гоУем успех нема що.
                          А как е от другата страна резултата на мача ? Останала контролна група за сравнение :-) и какво още набодени по 80% поне във всички страни от таргетираните групи... без никаква съпротива , изтествани един куп методи за мека принуда / във всяка страна се пробваха различни техники/ , напечатани трЕлеони ей така и съответните икономически последици и мътилка / знаем къде се лови риба добре/ , стотина мЕеарда изкарани от отровни течности ей така от нищото, прокарани идентификационни документи на равнище НАД паспорт и лична карта пак без съпротива, изтестван нов държавен и световен ред / без пътуване, идентификация , държавна помощ , принтене и кво ли не още/ без съпротива или война или нищо...., ускорени социално-икономически и устройствени промени вероятно с десетилетия..... без съпротива....Медии, цензура....чичо Гьобелс ряпа да яде....
                          Няма да има нито един наказан за цялата случка и причинена смърт на милиони / по различни линии не само от ваксината , а и от затворени болници, работа, стрес , репродукция...../ Всъщност някой от тези нископлатени чудовища може и да бъде награден за добре изпълнените задачи....
                          Пропускам огромна част от нещата със сигурност , но за мен победителя е безспорен и това не сме ние....:-( с факта че сме отървали боца за няколко години.....
                          Нищо здраве да ни е на всички и е хубаво човек да е оптимист , а не песимист :-)

                          Пп Тук колегите пишат как немало да забравят отровният боц никога...ама колко бързо всички забравяте КАКВО БЕШЕ през тези 2 години.... Случиха се толкова абсурдни неща за нормално и демократично мислещ човек в името на една измама видна и без очила....просто ей така.... и вече повечето са забравени....
                          Пропусна дигиталния финансов контрол - СBDC, както и идващата по-яка интернет цензура.
                          Oтделно и че хората със здрав разум, постепенно и естествено намаляват.
                          И аз съм песимисист кат тебе, особено, ако трябва да живея на територията на Европа.

                          П.П.Всъщност, зависи, кой пита.
                          Човек на село (поради чистия въздух, истинската храна),
                          подплатен със поне 100к Еуро (във вид на крипто, кеш, злато) за "режийни" или доходи идващи от сивата икономика,
                          със достатъчно здрав разум и базови техническо-икономически умения,
                          може да мине извън ..... радара, предполагам 5-10 години
                          Говоря само за мъже, жените и децата, сори ама оставят следи, дигитални.
                          Last edited by Бедният брoкер; 20.06.2023, 00:19.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от xa3apm Разгледай мнение

                            Би ли дал линк към официален източник?
                            във статията ясно, и просто ги пише кои са, линковете си търси сам,
                            и съм избрал нарочно такива на които психодесни, заблудени или герберисти няма как да не повярват :
                            украинският телеграм канал ZeRada, Би Би Си Русия, РБК-Украйна​​​​​​​
                            https://www.bbc.com/russian/articles/c1d8gpjj8n1o

                            Пази боже и Кунчев се появи от нафталина, да пази статуквото и да отрича холерата,
                            по-добри индикации и доказателства от това, здраве му кажи.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Аз му се чудя що е толкова черноглед песимиста. КОВИД идиотията я ПОБЕДИХМЕ. Дадохме свидни жертви ама войната я СПЕЧЕЛИХМЕ безвъзвратно. Джендерастката идиотия е само един шарен парад. 15 години и няма НИКАКВО проникване в нашето КОНСЕРВАТИВНО общество. Дали има и 10к обратни в БГ, винаги си ги е имало и винаги са били толкова. Дори Евгени Минчев се РАЗГРАНИЧИ от тез папагали. В България има леко феминистко лезбийство. Още като ученик на американката дет ни преподаваше english и направи впечатление че момичетата ходят по улиците като си държат ръцете. И това го има от комунизма още. Ама с първия секс и им изчезват всичките мераци за момичешки докосвания
                              Ботич, язе съм си песимист, ама теб що те гони този оптимизъм ?
                              Какво сме победили ? Неколко мЕлеона на края на Европа не се наболи....гоУем успех нема що.
                              А как е от другата страна резултата на мача ? Останала контролна група за сравнение :-) и какво още набодени по 80% поне във всички страни от таргетираните групи... без никаква съпротива , изтествани един куп методи за мека принуда / във всяка страна се пробваха различни техники/ , напечатани трЕлеони ей така и съответните икономически последици и мътилка / знаем къде се лови риба добре/ , стотина мЕеарда изкарани от отровни течности ей така от нищото, прокарани идентификационни документи на равнище НАД паспорт и лична карта пак без съпротива, изтестван нов държавен и световен ред / без пътуване, идентификация , държавна помощ , принтене и кво ли не още/ без съпротива или война или нищо...., ускорени социално-икономически и устройствени промени вероятно с десетилетия..... без съпротива....Медии, цензура....чичо Гьобелс ряпа да яде....
                              Няма да има нито един наказан за цялата случка и причинена смърт на милиони / по различни линии не само от ваксината , а и от затворени болници, работа, стрес , репродукция...../ Всъщност някой от тези нископлатени чудовища може и да бъде награден за добре изпълнените задачи....
                              Пропускам огромна част от нещата със сигурност , но за мен победителя е безспорен и това не сме ние....:-( с факта че сме отървали боца за няколко години.....
                              Нищо здраве да ни е на всички и е хубаво човек да е оптимист , а не песимист :-)

                              Пп Тук колегите пишат как немало да забравят отровният боц никога...ама колко бързо всички забравяте КАКВО БЕШЕ през тези 2 години.... Случиха се толкова абсурдни неща за нормално и демократично мислещ човек в името на една измама видна и без очила....просто ей така.... и вече повечето са забравени....
                              Last edited by pesimist4o na kvadrat; 19.06.2023, 16:17.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
                                Документи разкриват вродени малформации и смърт на плода при бременни след ваксинация с иРНК ваксините на Pfizer и Moderna

                                https://obektivno.bg/dokumenti-razkr...zer-i-moderna/
                                Е какво толкова е станало и в предният ти пост за официално докладвани мЕлеон проблеми.
                                ВСЕКИ от тези е подписал информирано СЪГЛАСИЕ , че е наясно с рисковете.
                                Разбира се това са само регистрираните реакции , които са от краткосрочен характер. Реалните нерегистрирани и средносрочните проблеми са десетки пъти повече.... За дългосрочните вероятно процента е около 90 %.... единици ще са тези които не са засегнати по някакъв начин пък дори и да не го осъзнават откъде им е дошло, но все тая теста е направен и всеки се е съгласил доброволно за него....

                                Коментар

                                Working...
                                X