IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

    Като се замисля какво предстои, не бих бил толкова въодушевен.
    Айде по-бодро. Краят идва И на проблемите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      Браво, още една безполезна таблица
      Един като тебе паднал от небостъргач и на всеки етаж викал:
      "Дотук добре. Тия след мен ще падат по-бързо""

      Нека позная: този "виц" - на ски в Алпите ти е дошъл на ум! Няма къде, другаде...
      Горките "французи" (от Лясковец) - такъв смЕх в живота си не са се смели!
      Небостъргач, казваш! И "един като тебе - падал"... Хехехе... Коя Лясковска махала визираш: горната, или долната?

      Коментар


      • https://m.dir.bg/it/crypto/sasht-obm...igitalen-dolar

        Бързичко се случват нещата.

        Мисля, че ако обявяват край на пандемията през юни, а от септември въведат социалния сертификат, ще можем да направим едни 10 дена на Лозенец на спокойствие ... трябва много добре да уцелим прозореца, че е тесничък ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
          Тодор Кантарджиев вече говори за отмяна на Зеления сертификат до месец и половина.Вече развяха бялото знаме....Само дето най големите тарикати в темата се прецакаха като се набодоха с експерименталните течности
          Това май трябва да се чете по друг начин... Отпада "сертификата", ама не защото няма да има подобна мярка.

          "...при нас тези нововъдения като сертификати за първа доза и антитела, доста компрометират нещата. В рамките на месец и половина ще отпаднат"

          - Ще отпадне опцията за хората с работеща имунна система, които са преболедували ковид-настинката май... А ще се въведе нещо още по-гадно и контролиращо, важащо само за инжектирани. Струва ми се че това се крие зад думите. Нали марионетката обяви 60% инжектирани като условие. Едва ли ще ни размине толкова леко медикофашисткия строй - дано не съм прав.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
            Как се отрази о-микрона на смъртността през последните 30 дни? Давам държавите с нарастване на смъртността, и въпреки че ние сме #1 по смъртност на милион, не сме в челото на таблицата.
            Браво, още една безполезна таблица
            Един като тебе паднал от небостъргач и на всеки етаж викал:
            "Дотук добре. Тия след мен ще падат по-бързо""

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

              Е що, нали било грипче? Даже немало такъв вирус.
              Боби, много ниско ви падна нивото на опорките. УВОЛНЯВАЙ !

              Та вместо ''10 000 българи пият белина срещу COVID-19'' мое ли да ми намериш само 10 човека които пият белина и то за тази цел ?
              Всъщност още ли не са ви уведомили, че тази тема приключи с тотален провал в България ? Язък за похарчените грантове за нищо....:-)

              Вижте сега там нещо Украйна , Путин туй онуй , да приемем 50К щатска армия у нас с ядрено оръжие колко благотворно и миротворно / руските ядрени бомби дето ще последват тук са ного убави/ е за нас / не че някой ни пита/ .....:-) Даже требва да им плащаме за тва, че ще ни ''пазят''.... Нещо като течностите / повече вреда от полза/
              Тва е гранта сега....яко ке се плаща....:-)

              Пп Сега се замислих - какво пречи белината да се пие ? То е същото като с течностите - почва се масова употреба и жертвите ще ги броим някога или въобще няма / според БЛС у нас няма нито един починал от ваксина - ХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХА. Този БЛС дето заместника се ваксинира със спринцовка без игла ли беше на видеото :-)))))/
              Last edited by pesimist4o na kvadrat; 24.01.2022, 10:42.

              Коментар


              • https://m.dir.bg/dnes/obshtestvo/mim...eto-ochakvahme

                Най-големия новинарски портал у нас днес на първо страница с горното заглавие и статия за големия протест в Брюксел.

                Предполагам, че между срива на борсите и криптото, вдигането на лихвите от ФЕД и претупания край на ковид-мерките няма никаква връзка.
                Last edited by Tepxi; 24.01.2022, 09:51.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s
                  Е що, нали било грипче? Даже немало такъв вирус.
                  Last edited by X_Y; 24.01.2022, 10:22.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Абе да се свършва че, аман.
                    Като се замисля какво предстои, не бих бил толкова въодушевен.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                      Вече и по мейнстрийм медиите се говори за приключване на заразата след средата на февруари и постепенната подготовка за отмяна на зелените сертификати. Това ми говорят и данните от статистиката. UK и Ейре са вече аут от о-микрона.

                      Как се отрази о-микрона на смъртността през последните 30 дни? Давам държавите с нарастване на смъртността, и въпреки че ние сме #1 по смъртност на милион, не сме в челото на таблицата.

                      [ATTACH=CONFIG]n3860542[/ATTACH]
                      омикрон вълната тепърва се развива у нас.
                      бумът заболели от миналата седмица ако се задържи и тази седмица то към краят и ще можем да си правим извод дали ще блокира болниците.
                      студеното време може да забави отчасти вируса, че хората естествено гледат да си седят дома, но едва ли ще го спре.

                      стига си си губил времето с тези таблички. да премине и ще видим дали неваксинирането помага.



                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                        Вече и по мейнстрийм медиите се говори за приключване на заразата след средата на февруари и постепенната подготовка за отмяна на зелените сертификати. Това ми говорят и данните от статистиката. UK и Ейре са вече аут от о-микрона.

                        Как се отрази о-микрона на смъртността през последните 30 дни? Давам държавите с нарастване на смъртността, и въпреки че ние сме #1 по смъртност на милион, не сме в челото на таблицата.

                        [ATTACH=CONFIG]n3860542[/ATTACH]
                        Абе да се свършва че, аман.

                        Коментар


                        • Вече и по мейнстрийм медиите се говори за приключване на заразата след средата на февруари и постепенната подготовка за отмяна на зелените сертификати. Това ми говорят и данните от статистиката. UK и Ейре са вече аут от о-микрона.

                          Как се отрази о-микрона на смъртността през последните 30 дни? Давам държавите с нарастване на смъртността, и въпреки че ние сме #1 по смъртност на милион, не сме в челото на таблицата.

                          Click image for larger version

Name:	MR-EUR-1M-240122.jpg
Views:	1
Size:	53.4 КБ
ID:	3860542

                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                            Гредата е за теб, драги (НИ) Пирамид. Обяснявам:

                            Ние не определяме нашата имунна система като защитена от "някаква течност".

                            Никоя "течност" не може да те предпази от респираторно заболяване. Тя не може да те предпази, както от вируса, така и да предаваш вируса. (доказателствата за това са ежедневие)

                            Нашата имунна система работи от десетилетия.

                            За твоята имунна система трябва да почакаш известно време (няколко години), за да кажеш, че се е противопоставила на вируса успешно, при това - без същата имунна система да е била с частично нарушени защитни сили.
                            Истината е че, предвид няколкото утежняващи лично за мен, биологични прогнозни течения на К-19, (с ваксина съм), пневмонията ми я откриха само след лека кашлица, малко температура и на рентген, нищо не ме е боляло, и проблеми с дишането изобщо не съм имал. Ще рече, върши работа. А онова, дето Петърът бръмчи и пророкува инфаркти и инсулти, тях и преди си ги имаше, просто нямаше допълнително измислени разделителни линии.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                              Тодор Кантарджиев вече говори за отмяна на Зеления сертификат до месец и половина.Вече развяха бялото знаме....Само дето най големите тарикати в темата се прецакаха като се набодоха с експерименталните течности
                              Аз очаквах лятото, ама то нещата мнооого бързо претърпяха обрат. Изключително лошо впечатление ми прави че нашите са радиоточки - нямат право на мислене и собствено мнение
                              Last edited by Andi11; 24.01.2022, 08:57.
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fon

                                Колко пада бе, мангъропитек? За днес от 28 починали няма НИТО ЕДИН ваксиниран. За последните 14 дни от 1140 починали 88 или 7.83% са били ваксинирани. Бегай в кюпа на тези 1100 като искаш и не разсъждавай много.
                                Не изпращай другите "в кюпа", защото и самият ти си там, а също си и .

                                Основание: нито ти имаш необходимият брой ваксини и бустери, за да докажеш тезата на "ваксиниран", нито останалите имат.

                                Да не се окаже, че си от най-твърдите Мангъропитеци, без нито една "ваксина"?

                                Но и с две и три "ваксини" - пак си без тях! За кой щам си "ваксиниран"? За последния, ли? Ако е така, как така още не си "в кюпа", ?
                                Last edited by X_Y; 24.01.2022, 10:21.

                                Коментар

                                Working...
                                X