IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Същото е, постнах абстракта само от Нейчър...всички съобщават, статията е много дълга и в PDF формат който нямам право да поствам тук.
    Ако наистина гени са виновни за тежко изкраване, то прави ли малко вероятно тежко повторно изкарване при леко първо.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Не я давам само на теб. Нямам време да цитирам поименно глупостите на пиловината които чета тук. А някои питат. Ето, обобщавам, посочвам и генно-молекулярни механизми които гарантират тежкото протичане и ще бъдат систематизирани за таргет поведение.
      Всичко хубаво, но аз в случая не съм коментирал това!

      Иначе си давай информацията....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

        https://www.reuters.com/article/heal...5q7aYFpcz2UwcA

        Това мисля че е по-разбираемата версия на това което е постнал Лев
        Същото е, постнах абстракта само от Нейчър...всички съобщават, статията е много дълга и в PDF формат който нямам право да поствам тук.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

          Аз също съм казал,че антителата манипулативно се използват за генерална отправна точка, като имунен отговор!

          Защо ми даваш информация, която аз нито оспорвам нито ме интересува!
          Не я давам само на теб. Нямам време да цитирам поименно глупостите на половината които чета тук. А някои питат. Ето, обобщавам, посочвам и генно-молекулярни механизми които гарантират тежкото протичане и ще бъдат систематизирани за таргет поведение.
          Last edited by bulgarian lev; 11.12.2020, 22:49.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар




          • https://www.reuters.com/article/heal...5q7aYFpcz2UwcA

            Това мисля че е по-разбираемата версия на това което е постнал Лев

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Изобщо не разбра какво ти казах. Нищо подобно. Антителата намаляват, или още стоят...това не е признак че имаш добър имунен отговор.
              Назад някой питаше защо заболяването и имунния отговор са различни и тежестта на протичането, респ хиперреактивността са различни.
              Преди ви писах че с NGS секвенирането всичко става ясно доста бързо. Ето - чети, щото не четеш, а 90% от времето ти минава да четеш облъчванията от преса и куп версии ,,без отговор", а си се заел дажеьс компетентността ми. Компетентността ми драги е друг свят за теб, от който не би разбрал една дума. Запомни това!
              Nature journal:
              .
              Аз също съм казал,че антителата манипулативно се използват за генерална отправна точка, като имунен отговор!

              Защо ми даваш информация, която аз нито оспорвам нито ме интересува!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev

                Бъди малко по-критичен и много се пази от журналисти, които публикуват снимки не на действителните събития. И недей да прилагаш техните долни педерастки (курвенски) номера с цел да подсилиш позицията си.
                Щом по CNN могат да въртят "илюстративни" снимки на ваксиниращи се хора, аз мисля, че също мога да давам илюстративни снимки на заболявания, какво представляват като клинична картина!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                  Аз не съм казал, че антителата единствено пазят като имунитет!

                  Дал съм пример как се манипулира обществото за имунитета и вируса ПРЕЗ разказа за НАМАЛЯВАЩИ антитела!

                  Поста ми е ясен! Ако някой вярва, че намаляващи антитела са край на имунитета, трябва да вярва, че нито една ваксина не работи дългосрочно!

                  Не ми се прави на много компетентен.... Ако си такъв, трябва да си разбрал какво съм казал!
                  Изобщо не разбра какво ти казах. Нищо подобно. Антителата намаляват, или още стоят...това не е признак че имаш добър имунен отговор.
                  Назад някой питаше защо заболяването и имунния отговор са различни и тежестта на протичането, респ хиперреактивността са различни.
                  Преди ви писах че с NGS секвенирането всичко става ясно доста бързо. Ето - чети, щото не четеш, а 90% от времето ти минава да четеш облъчванията от преса и куп версии ,,без отговор", а си се заел даже с компетентността ми. Компетентността ми драги е друг свят за теб, от който не би разбрал една дума. Запомни това!
                  Nature journal:
                  Host-mediated lung inflammation is present,1 and drives mortality,2 in critical illness caused by Covid-19. Host genetic variants associated with critical illness may identify mechanistic targets for therapeutic development.3 Here we report the results of the GenOMICC (Genetics Of Mortality In Critical Care) genome-wide association study(GWAS) in 2244 critically ill Covid-19 patients from 208 UK intensive care units (ICUs). We identify and replicate novel genome-wide significant associations, on chr12q24.13 (rs10735079, p=1.65 ×× 10-8) in a gene cluster encoding antiviral restriction enzyme activators (OAS1, OAS2, OAS3), on chr19p13.2 (rs2109069, p=2.3 ×× 10-12) near the gene encoding tyrosine kinase 2 (TYK2), on chr19p13.3 (rs2109069, p=3.98 ×× 10-12) within the gene encoding dipeptidyl peptidase 9 (DPP9), and on chr21q22.1 (rs2236757, p=4.99 ×× 10-8) in the interferon receptor gene IFNAR2. We identify potential targets for repurposing of licensed medications: using Mendelian randomisation we found evidence in support of a causal link from low expression of IFNAR2, and high expression of TYK2, to life-threatening disease; transcriptome-wide association in lung tissue revealed that high expression of the monocyte/macrophage chemotactic receptor CCR2 is associated with severe Covid-19. Our results identify robust genetic signals relating to key host antiviral defence mechanisms, and mediators of inflammatory organ damage in Covid-19. Both mechanisms may be amenable to targeted treatment with existing drugs. Large-scale randomised clinical trials will be essential before any change to clinical practice.
                  Last edited by bulgarian lev; 11.12.2020, 22:41.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev

                    Да бе, да, а сега някой друг полуидиот от другия край на света ще вземе твоята снимка от този форум и ще каже - ето вижте, дори и в Бъгария ваксините за корона предизвикват лицева парализа,
                    По принцип ако тези на другия край на света са на твойто ниво, всичко е възможно....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                      И един мармот завива шоколада в станиол .....

                      Майк дни наред ви лъже и мами в тази тема, и вие му вярвате - ха-ха .....

                      Иначе снимката е взета от Wikipedia от страниците на различни езици за болеста Парализа на Бел, която няма нищо общо с коронавируса, и която се среща в 23 човека от всеки 100 000.
                      Геберастче, лицева парализа е част от официално обявените странични ефекти на ваксината! Разбира се,че снимката не е на самите участници в тестовете на ваксината, а е илюстративна(реалните парализирани, никой не знае с какви снимки са, принципно може техните да са и по-страшни)! Не е взета от Уикито, а от този сайт:

                      https://www.patriote.info/actualite/...lysie-de-bell/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                        И един мармот завива шоколада в станиол .....

                        Майк дни наред ви лъже и мами в тази тема, и вие му вярвате - ха-ха .....

                        Иначе снимката е взета от Wikipedia от страниците на различни езици за болеста Парализа на Бел, която няма нищо общо с коронавируса, и която се среща в 23 човека от всеки 100 000.

                        https://www.google.com/search?tbs=sb...VBSEXtr-q1-3ug
                        Всъшност днес излезе че при групата с ваксина има четири случая на парализа на Бел. Казват че е колкото може да се очаква при общата популация.Но самите Пфайзер казват че ще наблюдават за този страничен ефект.Парализата обаче е временна, не е нещо трайно и очившднж снимките не са истински. Но Майки не излъга че има такива случаи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                          Ваксините на Pfizer причиняват лицева парализа, огромната част от тези парализи са за цял живот!

                          Това е само част от официалните странични ефекти....

                          И един мармот завива шоколада в станиол .....

                          Майк дни наред ви лъже и мами в тази тема, и вие му вярвате - ха-ха .....

                          Иначе снимката е взета от Wikipedia от страниците на различни езици за болеста Парализа на Бел, която няма нищо общо с коронавируса, и която се среща в 23 човека от всеки 100 000.

                          https://www.google.com/search?tbs=sb...VBSEXtr-q1-3ug

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Само да те попитам, наясно ли си с ролята на антителата, техния титър, че намалява, как при вторичен имунен отговор се вдига бързо титъра им и откъде.? Те ли са основния защитен пояс от вируси, доколко имат протектовна роля и кога и кога са единствено белег за прекарана инфекция?
                            Повърхностно пишете, нищо не ви е ясно, а генерирате изводи. Да, имате право, но това е всичко.
                            Аз не съм казал, че антителата единствено пазят като имунитет!

                            Дал съм пример как се манипулира обществото за имунитета и вируса ПРЕЗ разказа за НАМАЛЯВАЩИ антитела!

                            Поста ми е ясен! Ако някой вярва, че намаляващи антитела са край на имунитета, трябва да вярва, че нито една ваксина не работи дългосрочно!

                            Не ми се прави на много компетентен.... Ако си такъв, трябва да си разбрал какво съм казал!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                              Давам ви нов жокер!

                              В момента не се говори за мутиране на вируса! Говори се за намаляване на антитела!

                              Замислете се как така ваксините, които ви пробутват на децата или на вас самите като възрастни, някак си, обявено "ви пазят" за години или за "цял живот", при явно принципно НЕнамаляващи антитела тогава...

                              Изберете си за, кое от двете ви лъжат!

                              1. Че има ИЗОБЩО ваксини, които да работят в дългосрочен план!!!
                              2. Антителата намаляват ПРИНЦИПНО бързо и няма траен имунитет за каквото и да е!

                              Ваксините манипулация или, ДА!
                              Само да те попитам, наясно ли си с ролята на антителата, техния титър, че намалява, как при вторичен имунен отговор се вдига бързо титъра им и откъде.? Те ли са основния защитен пояс от вируси, доколко имат протектовна роля и кога и кога са единствено белег за прекарана инфекция?
                              Повърхностно пишете, нищо не ви е ясно, а генерирате изводи. Да, имате право, но това е всичко.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                                Майки хората вече ти се доверяват със здравето си, а може би и живота си. Няма нужда да бягаш по тъча. Вече си отговорен за мнението ти.

                                Ти, за твоето мнение - каква отговорност носиш?

                                Не е ясно.

                                Коментар

                                Working...
                                X