IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

    Защо такова отношение, ето ти си убедителен, хората ти вярват. Това което казваш може да промени живота им. Това би трябвало да те кара да се чувстваш добре.

    Ти също плуваш в свои води и очевидно се чувстваш, повече от добре.

    Днес на каква вълна си?

    50 : 50 (истина / неистина)

    Коментар


    • Ваксините на Pfizer причиняват лицева парализа, огромната част от тези парализи са за цял живот!

      Това е само част от официалните странични ефекти....

      Last edited by Mike Florida; 11.12.2020, 22:04.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Майки хората вече ти се доверяват със здравето си, а може би и живота си.
        Делюзиите не винаги са безобидни. Човека трябва да си обърне внимание, освен ако не се касае за хронична интоксикация.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mike Florida

          Б'гай трол нещастен..... Днес стана достатъчно смешен, нямам намерение да ти давам възможност през отговор, сега, да омазваш темата с л*йна!
          Защо такова отношение, ето ти си убедителен, хората ти вярват. Това което казваш може да промени живота им. Това би трябвало да те кара да се чувстваш добре.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

            Не е и необходимо да се доверяваш на мен! Виж в глобален план, кой каква позиция заема!
            .


            Избери си лагер....
            Майки хората вече ти се доверяват със здравето си, а може би и живота си. Няма нужда да бягаш по тъча. Вече си отговорен за мнението ти.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Извинявай, но все повече се доверявам на Майки :-).
              В този си пост за втори път повтаряш ''заплахата'' със 7000 неваксинирани жертви следващата зима и не можах да се сдържа :-)
              Не е и необходимо да се доверяваш на мен! Виж в глобален план, кой каква позиция заема!

              Първо да видим, които са ЗА тези ваксини!

              1. СЗО(частна организация на фармацевтичната мафия обвинявана многократно през годините за измами)
              2. Политици, които управляват и искат без оглед на цената за хората в дългосрочен план, да си решат конюнктурния проблем, СЕГА и веднага.
              3. Лекари клакьори приближени на властта!
              4. Глобалисти като Бил Гейтс, които официално са говорили за нужда в редукция на популацията, в посока надолу...
              5. Познати тролове в този форум, които независимо от темата винаги пригласят на властта!

              Кои са ПРОТИВ тези ваксини?

              1. Изтъкнати имунолози, които предупреждават за опасности.
              2. Редови лекари, които се съмняват, за съкратените срокове за изработка и одобрение.
              3. Граждани, които виждат несъразмерност в пропагандата за опасността от този вирус, както и несъразмерност в мерките, което обяснение е в скрити други цели....


              Избери си лагер....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                Не знам защо на мен ми подаваш чужди тези. От февруари, та досега никога не съм писала дали е изкуствен вируса. Нито един път!
                Макар да съм чела много по темата, вкл. предположения от проф. Монтание - откривателя на ХИВ...или пък шефа на Пирогов
                Причината е, че гледам практично и не мисля, че това е базов въпрос в момент на криза. Факт е! Има го. Изкарах го и лично в началото на април, по време на локдауна!
                Това, което твърдя е, че сериозността му не кореспондира с взиманите мерки и всяването на страх и паника сред обществото. Във Всички теми за медийния вирус само това отстоявам - мерките срещу него не са реципрочни на опасността! Напротив, предпоставка са за други сериозни здравни, икономически, социални, морални и етични проблеми!
                Ако Родителите ти или други близки роднини който берът душа не дай боже седът на стълбите на Пирогов и не ги приемат защото болниците са претъпкани. Как сметаш реципрочно ли е да си умрът вкъщи или в линейката докато обикалят.

                Не бъркай бичът на Памдемията с некърдоста , безхабериото на курумпираната клика в България тя ,, пандемията,, разлика не прави .По точно прави и не случайно сме на челно място по смъртност в Европа. Примерно у нас 200 на ден В Германия 500 при 80 милиона население.

                Как мислиш, ако нема никакви мерки дали степента на срах и тревожност ще спадне в обществото.
                Last edited by Todor Sabev; 11.12.2020, 21:41.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                  Не му доставяй тази радост и удовлетворение за свършена задача, поне не, в прав текст )) казвайки, че няма да пишеш.
                  Тук е не от интерес към темата, а да смачква всяка дискусия и да "елиминира" по различен начин всеки с адекватно противопоставяне на мейнстрийма.
                  И твоето мнение с няколко логични точки за размисъл ги е свел до една и мнението ти отпреди 3 часа е вече на Nта стр.

                  Аз минавам от време на време, това е достатъчно!

                  Този форум е бутиков и се чете от 20-30 човека, на тема! Не става за пропаганда!

                  Който има очи, да гледа, който има уши да си пусне готина музика, а който има глава да мисли с нея, а не да се връзва на нечисти хора!

                  Коментар


                  • Давам ви нов жокер!

                    В момента не се говори за мутиране на вируса! Говори се за намаляване на антитела!

                    Замислете се как така ваксините, които ви пробутват на децата или на вас самите като възрастни, някак си, обявено "ви пазят" за години или за "цял живот", при явно принципно НЕнамаляващи антитела тогава...

                    Изберете си за, кое от двете ви лъжат!

                    1. Че има ИЗОБЩО ваксини, които да работят в дългосрочен план!!!
                    2. Антителата намаляват ПРИНЦИПНО бързо и няма траен имунитет за каквото и да е!

                    Ваксините манипулация или, ДА!
                    Last edited by Mike Florida; 11.12.2020, 21:29.

                    Коментар


                    • Не знам защо на мен ми подаваш чужди тези. От февруари, та досега никога не съм писала дали е изкуствен вируса. Нито един път!
                      Макар да съм чела много по темата, вкл. предположения от проф. Монтание - откривателя на ХИВ...или пък шефа на Пирогов
                      Причината е, че гледам практично и не мисля, че това е базов въпрос в момент на криза. Факт е! Има го. Изкарах го и лично в началото на април, по време на локдауна!
                      Това, което твърдя е, че сериозността му не кореспондира с взиманите мерки и всяването на страх и паника сред обществото. Във Всички теми за медийния вирус само това отстоявам - мерките срещу него не са реципрочни на опасността! Напротив, предпоставка са за други сериозни здравни, икономически, социални, морални и етични проблеми!

                      Коментар



                      • Да, прочетох и ми направи впечатление, че без Урсула сме за никъде! Откъде щяхме да разберем, че тя - като магнит синтезира (и мотивира!) производителите на ваксини!

                        "На ползУ родУ!" - работи дамата...

                        А КОЙ ни даде тази важна информация?

                        Самият Боко, чрез "независимите" МУ медии!

                        Всичко прави тоя човек - само за нас, Съни!

                        Току-виж съм гласувал с червената бюлетина за ГЕРБ и Боко - за (поне) още един мандат!

                        Коментар


                        • Пролетта. И да съм имал някакви антитела отдавна нямам.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Извинявай, но все повече се доверявам на Майки :-).
                            В този си пост за втори път повтаряш ''заплахата'' със 7000 неваксинирани жертви следващата зима и не можах да се сдържа :-)
                            Защо реши, че преболедувалите няма да имат имунитет тогава ? Ок нека да е така. А на каква база си сигурен, че ваксинираните ще имат имунитет 6 месеца след ваксината ? Или те ще се преваксинират постоянно ? Ама за всички щамове, нови, стари....и бъдещи....Направо по 7-8 ваксини на веднъж....:-) Яко !
                            И целият този опит за всяване на страх на неваксинираните , как ще измират, как няма да има вече мерки да ги пазят, как в болниците няма да ги приемат / наистина ли ?!?!/ не мислиш ли че е леко наивен поне за този форум ?
                            Би трябвало да си наясно, че всеки който не се ваксинира към момента го е страх повече от мътната ваксина отколкото от каквито и да било други последствия :-)
                            Ами защото фактите до момента говорят че няма да имат. Масовото заразяване се случва сега ноември декември и януари. До юни ще са им изчезнали антителата есента като тръгнат пак учениците на училище и ще се заразят. Още не е ясна каква е смъртността при повторно заразяване. Дано да е по ниска. Но 7000 човека които съм дал са си само два пъти повече от смъртността при нормален грип. Така че за болест 5 пъти по опасна от грипа ако падне до 2 пъти само по опасна изглежда вероятно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                              Тоше, ще те помоля да ползваш по предназначение гугълчо.
                              Не съм от хората, които претенциозно ползват чуждици и в случая го направих да си спестя по-дълго описание, но и заради заряда и посоката, който се съдържа в често използваната вече дума.
                              Как е в комунистическа Корея не знам, но от мнения и анализи на запознати отблизо разликата не е твърде голяма с това, което се налага тук под благовидния претекст "Опазване от ковид"
                              https://www.segabg.com/node/138165

                              60 процента за меинстрийн достатъчно ли е

                              Но според мен са повече ако се добавят антиваксърите , вярващите че 5G са виновни за високата смъртност, зловредният заговор на Бил Гейц за имплантирането на чипове, Кейм трейлс , плоската земя, илюминатите, соросоиди да не продължавам,

                              че процента отива на майната си.


                              Ако се направаи изследване в България невярващите в подобни теории вероятно са под 10-20 процента . Така че за къв мейнстрийм говориш.

                              Всъщност ковида отключи доста страхове на посъзнателно ново и хората почнаха да оглупяват под въздействие на силните емоции.

                              Пандемии е имало и винаги ще има просто това е една от тях, както и хора който ще се възползват от това

                              Ама тук сте си Шарани
                              Last edited by Todor Sabev; 11.12.2020, 21:31.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Въпросът дали човек да си постави ваксина или не си е определено личен. И аз съм твърдо да е въпрос на личен избор. Просто хората които решат да не си поставят ваксина е хубаво да са наясно че е почти сигурно че ще се разболеят от ковид следващите 12 месеца. При 50% ваксиниране следващата есен нещата ще са наполовина на сега. Т.е. както е в момента, защото сме на половината. Към 7000 хора предпочели да не си поставят ваксина ще починат - ако не си променят мнението до есента. Само където тогава никой няма да си играе да прави специална организация за болни от ковид. Има ваксина - който не я е взел да се оправя. Ако някой си мисли че държавата ще се съобразява с избора на някой да е срещу ваксини сериозно се заблуждава - ще си се заразяват и ще мрът и на никой няма да му пука.

                                Ваксината изисква цял месец за да се получи имунитет, така че решението за това да се вземе ваксина е хубаво да не е когато човек вече вижда че шанса да се зарази става твърде голям.

                                След март тази година никъде повече няма да има никакви мерки. Т.е. няма да го има ефекта със забавеното заразяване което се случваше през тази година. Без никакви мерки става като в България тази есен. За два месеца се обхваща цялата страна и човек до като разбере че се е заразил и вече е за болница.


                                Това са си сухите факти - предполагам че са неприятни за доста хора настроени срещу ваксините но това е положението - личните пристрастия за ваксините просто не интересуват никой.
                                Извинявай, но все повече се доверявам на Майки :-).
                                В този си пост за втори път повтаряш ''заплахата'' със 7000 неваксинирани жертви следващата зима и не можах да се сдържа :-)
                                Защо реши, че преболедувалите няма да имат имунитет тогава ? Ок нека да е така. А на каква база си сигурен, че ваксинираните ще имат имунитет 6 месеца след ваксината ? Или те ще се преваксинират постоянно ? Ама за всички щамове, нови, стари....и бъдещи....Направо по 7-8 ваксини на веднъж....:-) Яко !
                                И целият този опит за всяване на страх на неваксинираните , как ще измират, как няма да има вече мерки да ги пазят, как в болниците няма да ги приемат / наистина ли ?!?!/ не мислиш ли че е леко наивен поне за този форум ?
                                Би трябвало да си наясно, че всеки който не се ваксинира към момента го е страх повече от мътната ваксина отколкото от каквито и да било други последствия :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X