IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

    Няма съмнения че е лекарство. Затова и писах "ефективно"

    "On average patients who start taking Tamiflu within 48 hours of getting sick will recover one day faster than patients who do not take anything."
    Браво, на човека със мисленето по аналог (как си избирате тия юзер нейм не знам).
    Ваксината също е лекарствен продукт, ама тя щяла да бъде ефективна видиш ли, ама Тамифлу - не.
    Тамифлу е продукт на Роше, същите правят и тестовете за ПСР

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

      Няма нищо сравнимо с ефективността на антибиотиците при антивирусните препарати, вкл. и Тамифлу.
      Ти направо се изплющя на цимента.
      Антибиотиците никога не са ефективни за вируси.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Ние на Запад така и си живеем - в 20 км около градовете, в къщи
        Вие в Б0стан сте се набили като сардини в консерва в София, половината от оцелелите.

        От произвеждане няма нужда, туй е чобански спорт само за изпаднали като теб, дето нямате пари за от магазина.
        Живеете хи хи хи.Пропищели са от вас то сиганина си с сиган насекъде.Хи хи хи циганин програмис хи хи хи...Измамник

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

          Оселтамивир (Тамифлу) е лекарство за грипния вирус
          Няма съмнения че е лекарство. Затова и писах "ефективно"

          "On average patients who start taking Tamiflu within 48 hours of getting sick will recover one day faster than patients who do not take anything."

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

            Оселтамивир (Тамифлу) е лекарство за грипния вирус
            Няма нищо сравнимо с ефективността на антибиотиците при антивирусните препарати, вкл. и Тамифлу.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
              Що спряхте с ваксината, бре? Уплашихте ли се?
              Вчера сложих втората. Малко по-силна болка на мястото от първия път днес, както и леки мускулни болки и леко неразположение. Но това е от разгръщането на имунния отговор, а не страничен ефект от ваксината.
              След 30 дни ще си пусна специфични антитела и особено важно - flow cytometry за ефективни специфични Т и NK клетки.
              Чакаме те до 2 седмици да продължиш да пишеш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                М да дойдохме си на думата.Ми са тия къде се прехласваха по Запада кво правят?И защо да се крием по пещери?Селата пустеят празни къщи бол.Реставрираш модернизираш и си на село в къща с двор.Произвеждаш си месото зеленчуците че и хляба ако решиш.Какъв е проблема 20км зона около големите градове да се насели.
                Ние на Запад така и си живеем - в 20 км около градовете, в къщи
                Вие в Б0стан сте се набили като сардини в консерва в София, половината от оцелелите.

                От произвеждане няма нужда, туй е чобански спорт само за изпаднали като теб, дето нямате пари за от магазина.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                  Дори и аз, дето нищичко не разбирам от медицина знам че ефективни лекарства против вируси никога не е имало и никой не знае как се правят. А за ваксините не е така и затова всички правят ваксини.
                  Оселтамивир (Тамифлу) е лекарство за грипния вирус

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

                    Я кажи тука сега, защо компаниите не концетрират енергията си за изработка на ЛЕКАРСТВО срещу Короната, например има турски опити за спрейове, ами се бутат да е зер ваксина ???
                    Дори и аз, дето нищичко не разбирам от медицина знам че ефективни лекарства против вируси никога не е имало и никой не знае как се правят. А за ваксините не е така и затова всички правят ваксини.

                    A иначе лекарства бол и не само в турските сериали. И в Африка има твои съмишленици.

                    https://www.bbc.com/news/world-africa-53756752

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

                      айде пак ни връщаш в 19 век със земеделие и копане.
                      Стой там само, кво висиш до кочината до кино Арена само.
                      Не забравяй кой допринася да ползваш интернет, имейл и смарт телефон.


                      защо, кликата ще прокара задължителна ваксина за пътувания, няма да се крие никой.
                      за няколко стотака всяко гладно лекарче ще ми даде документче.
                      Накавръче я се успокой.Никой никъде не те връща.Като си ербап и се правиш на голяма работа що не тръгнеш по света да те видим а ми се репчиш тука.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        М да дойдохме си на думата.Ми са тия къде се прехласваха по Запада кво правят?И защо да се крием по пещери?Селата пустеят празни къщи бол.Реставрираш модернизираш и си на село в къща с двор.Произвеждаш си месото зеленчуците че и хляба ако решиш.Какъв е проблема 20км зона около големите градове да се насели.
                        айде пак ни връщаш в 19 век със земеделие и копане.
                        Стой там само, кво висиш до кочината до кино Арена само.
                        Не забравяй кой допринася да ползваш интернет, имейл и смарт телефон.

                        Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
                        Чухме за бразилския мутант.

                        По времето когато всички желаещи са вече ваксинирани никоя от днешните ваксини няма да е ефикасна.. Освен ако не се замразят дългосрочно международните пътувания. Преди година имаше шанс всичко да се размине с няколко месечно замразяване, а в момента - с няколко годишно.
                        защо, кликата ще прокара задължителна ваксина за пътувания, няма да се крие никой.
                        за няколко стотака всяко гладно лекарче ще ми даде документче.
                        Last edited by распутин; 31.01.2021, 13:32.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

                          И ти взе да защищаваш статуквото.
                          Който иска да си слага ваксина, не да му я будате под носа зорлем.
                          Я кажи тука сега, защо компаниите не концетрират енергията си за изработка на ЛЕКАРСТВО срещу Короната, например има турски опити за спрейове, ами се бутат да е зер ваксина ???
                          Ми концентрирай ти енергията си и нарави ЛЕКАРСТВО, какво си се разревал?
                          Само не знам как антивакс идиотите ще ползват лекарство, като те обикновено са с много повече и значителни странични ефекти от ваксините. Ама то логиката при тях я няма никаква и без това, значи нема проблеми.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                            Чухме за бразилския мутант.

                            По времето когато всички желаещи са вече ваксинирани никоя от днешните ваксини няма да е ефикасна.. Освен ако не се замразят дългосрочно международните пътувания. Преди година имаше шанс всичко да се размине с няколко месечно замразяване, а в момента - с няколко годишно.

                            Реалистичните варианти обаче хич не ми изглеждат привлекателни. Ще се крием по пещери отсега нататък, а средната продължителност на живота ще спада. До няколко години центърът на света ще се е изместил окончателно на изток към страни необременени от демокрация и права.
                            М да дойдохме си на думата.Ми са тия къде се прехласваха по Запада кво правят?И защо да се крием по пещери?Селата пустеят празни къщи бол.Реставрираш модернизираш и си на село в къща с двор.Произвеждаш си месото зеленчуците че и хляба ако решиш.Какъв е проблема 20км зона около големите градове да се насели.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

                              И ти взе да защищаваш статуквото.
                              Който иска да си слага ваксина, не да му я будате под носа зорлем.
                              Я кажи тука сега, защо компаниите не концетрират енергията си за изработка на ЛЕКАРСТВО срещу Короната, например има турски опити за спрейове, ами се бутат да е зер ваксина ???
                              А тебе те знаем ти голям го вадиш ама е мек.Като видиш зор тичаш да се обаждаш на Балтов се едно ти е приятел от детство когато няма проблеми се репчиш.Айде не се изхвърляй толкова да не надъни втори път да те видим тогава

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                                Ботич, ограниченията в пътуванията и изобщо донякъде спомагат и да се размине света с грипна епидемия - на локални взривове разбира се както всяка година. Така че с грипа може и да спечелим тази година.
                                И ти взе да защищаваш статуквото.
                                Който иска да си слага ваксина, не да му я будате под носа зорлем.
                                Я кажи тука сега, защо компаниите не концетрират енергията си за изработка на ЛЕКАРСТВО срещу Короната, например има турски опити за спрейове, ами се бутат да е зер ваксина ???

                                Коментар

                                Working...
                                X