IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

    Точно тази новина ме накара днес да си сложа първата игла ....

    Иначе и аз довчера се назландисвах и се колебаех, но с тази новина колебанието ми се изпари. Записах се вчера на сайта за ваксиниране и той ми даде дата за следващата седммица. Да, ама час след това ми звъннаха по телефона и ме поканиха днес на обяд. Отидох, боцнаха ме и гордо влязох в статистиката на ваксинираните ...

    Докторът, който ме ваксинираше, потвърди, че uРНК ваксините Пфайзер и Модерна дават доживотен имунитет. Не знам къде какво е чел, но беше много убедителен. Дори ми разреши да пия алкохол още днес и да не се притеснявам за нищо.

    Вече 4 часа нямам никакви сиптоми за странични ефекти, освен че ми е малко мързеливо и сънливо, та след малко ще отида да дремна за час-два.
    Поздравления за решението. Предполагам си сигурен /тестване/, че не си го преболедувал безсимптомно и съответно че нямаш вечен естествен имунитет.
    Иначе се чудя защо ЕС са толкова корумпирани, че поръчаха ваксини за няколко години напред за всички по няколко броя при положение че след първите 2 няма да има нужда от други / вечен имунитет/... Хем корумпирани , хем невежи....
    За да не съм разбран погрешно - всеки има право да се ваксинира или не / тук правата са силно ограничени ама ок/ а само отбелязвам разминаването между твърденията по медиите и действията на администрацията... Сигурно има някаква добра причина....
    Last edited by pesimist4o na kvadrat; 30.06.2021, 23:45.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
      mRNA VACCINE INVENTOR CALLS FOR STOP OF COVID VAX
      Dr. Robert Malone, inventor of the mRNA vaccine, sits down with Del to give his honest concerns about why this is the wrong technology to use against #Covid19 and, in particular, the extreme danger it poses to young people.

      https://www.brighteon.com/c5fc7869-9...3-57f8045911ac
      тази информация е стара вече. (2 седмици)
      ПР грипчето си стана още со делта варианта(4-ти) И КАТО ВРЕМЕ 1 ГОДИНА обикновено грипче (каквото си е било винаги).
      Маски, ваксини, дезинфектанти НЯМАТ НИКАКВО ОТНОШЕНИЕ КЪМ СМЪРТНОСТТА И РАЗПРОСТРАНЕНИЕТО.
      Само така наречената социална дистанция - липса/ограничаване на контакти и 2+ метра разстояние от непознати
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • mRNA VACCINE INVENTOR CALLS FOR STOP OF COVID VAX
        Dr. Robert Malone, inventor of the mRNA vaccine, sits down with Del to give his honest concerns about why this is the wrong technology to use against #Covid19 and, in particular, the extreme danger it poses to young people.

        https://www.brighteon.com/c5fc7869-9...3-57f8045911ac

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
          Списание Нейчър публикува страхотни новини. С ваксината на Модерна и Пфайзер имунитетът може да е години или вечен. Задълбочени проучвания върху клетъчния и хуморален имунитет сочи това. Единствено множество мутации на вируса могат да го превърнат в нов и тогава да се налага ваксина адаптирана към новите секвенции.
          Точно тази новина ме накара днес да си сложа първата игла ....

          Иначе и аз довчера се назландисвах и се колебаех, но с тази новина колебанието ми се изпари. Записах се вчера на сайта за ваксиниране и той ми даде дата за следващата седммица. Да, ама час след това ми звъннаха по телефона и ме поканиха днес на обяд. Отидох, боцнаха ме и гордо влязох в статистиката на ваксинираните ...

          Докторът, който ме ваксинираше, потвърди, че uРНК ваксините Пфайзер и Модерна дават доживотен имунитет. Не знам къде какво е чел, но беше много убедителен. Дори ми разреши да пия алкохол още днес и да не се притеснявам за нищо.

          Вече 4 часа нямам никакви сиптоми за странични ефекти, освен че ми е малко мързеливо и сънливо, та след малко ще отида да дремна за час-два.
          Last edited by Mateev; 30.06.2021, 16:27.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

            Напълно съгласен, обаче дявола е във подробностите.
            Единствено множество мутации .... е, постоянно, винаги ще има мутации (както със грипа), тоест гущера си гони опашката безпредметно.
            тогава да се налага ваксина .... пак си идваме на думата, боцкане завинаги, всяка година.
            Времето за, анализиране кои щамове върлуват, производство, логистика, политическо решение е недостатъчно да се нагоди със тазгодишните щамове, има многомесечен лаг.
            Говорим за желаещите за ваксина, иначе аз предпочитам да си го срещам Ковидчето отново и отново и така.
            Щом предпочиташ срещай си го всяка година или на две. За момент съмнявал ли си се че Ковид стана част от живота ни, забрави да си отиде, това е невъзможно. Ваксина всяка година ако става нужно. Не вярвам обаче, все някога матряла ще има 80% имунитет поне константен за около година-две.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
              Списание Нейчър публикува страхотни новини. С ваксината на Модерна и Пфайзер имунитетът може да е години или вечен. Задълбочени проучвания върху клетъчния и хуморален имунитет сочи това. Единствено множество мутации на вируса могат да го превърнат в нов и тогава да се налага ваксина адаптирана към новите секвенции.
              Напълно съгласен, обаче дявола е във подробностите.
              Единствено множество мутации .... е, постоянно, винаги ще има мутации (както със грипа), тоест гущера си гони опашката безпредметно.
              тогава да се налага ваксина .... пак си идваме на думата, боцкане завинаги, всяка година.
              Времето за, анализиране кои щамове върлуват, производство, логистика, политическо решение е недостатъчно да се нагоди със тазгодишните щамове, има многомесечен лаг.
              Говорим за желаещите за ваксина, иначе аз предпочитам да си го срещам Ковидчето отново и отново и така.

              Коментар


              • Вечна е само глупоста на многознайковците...

                Коментар


                • Списание Нейчър публикува страхотни новини. С ваксината на Модерна и Пфайзер имунитетът може да е години или вечен. Задълбочени проучвания върху клетъчния и хуморален имунитет сочи това. Единствено множество мутации на вируса могат да го превърнат в нов и тогава да се налага ваксина адаптирана към новите секвенции.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Link please.
                    Какъв линк ти трябва, сляпа ли си? На worldometers просто ги подреди по Deaths /!M pop и виж къде е Индия. Чехия е на четвърто място, но никой по медиите не реве за чехи. Тотално оглупяване е обзело света.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Ама разбира се, какво са 400 000 мъртви. Чиста статистика.

                      https://www.worldometers.info/corona...country/india/

                      Coronavirus Cases:

                      30,279,331

                      Deaths:

                      396,761
                      Превода на първата графа е
                      Случаи на коронавирус.

                      Втората графа е просто, само
                      Смърти
                      Не пише коронавирусни смърти.

                      Твоите 400 000.
                      Блъснат от автобус с положителен следварително ПСР за корона в САЩ се пише умрял ОТ коронавирус. Хехе.
                      Между другото това са 0.026 %, ако спомена ми за Индия че са милиард и половина население е верен.

                      Хъм?
                      Last edited by chan_tura_naga; 28.06.2021, 11:37.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

                        Индия също беше и е фалшив медиен бум.
                        Ако ти се занимава, намери числата в началото на медийните Ах! и Ох! за Индия и просто ги дели на числото жители на страната, и като видиш какви мижави проценти излизат самата ще си кажеш Ах!, но в обратната посока
                        А мислете поне малко с разума, а не със страха си?!

                        Но по повода на високия колективен имунитет 60% на нашите мургавци, ставаше въпрос за пазарджишките, не говоря за гени, а за това, че те са придобили естествен имунитет 60%, който е много по-добър от ваксинационния между другото, защото не са спазвали безполезните а и вредни за колективния имунитет мерки като маски, дистанциране и подобни, без да имат по-висока смъртност С коронавирус, каквото и да означава това.
                        Ама разбира се, какво са 400 000 мъртви. Чиста статистика.

                        https://www.worldometers.info/corona...country/india/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                          Какво е станало в Индия? Току що погледнах и си стои на 107-мо място в света по смъртност на милион. За сравнение България е на 8-мо. Изпитваме критична липса на индийци май.
                          Link please.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Хм. Обяснете тогава защо тази “система” не сработи в Индия колега? Там условията и … гените са същите.
                            Какво е станало в Индия? Току що погледнах и си стои на 107-мо място в света по смъртност на милион. За сравнение България е на 8-мо. Изпитваме критична липса на индийци май.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Хм. Обяснете тогава защо тази “система” не сработи в Индия колега? Там условията и … гените са същите.
                              Индия също беше и е фалшив медиен бум.
                              Ако ти се занимава, намери числата в началото на медийните Ах! и Ох! за Индия и просто ги дели на числото жители на страната, и като видиш какви мижави проценти излизат самата ще си кажеш Ах!, но в обратната посока
                              А мислете поне малко с разума, а не със страха си?!

                              Но по повода на високия колективен имунитет 60% на нашите мургавци, ставаше въпрос за пазарджишките, не говоря за гени, а за това, че те са придобили естествен имунитет 60%, който е много по-добър от ваксинационния между другото, защото не са спазвали безполезните а и вредни за колективния имунитет мерки като маски, дистанциране, домашен арест на медицинската полиция и подобни, без да имат по-висока смъртност С коронавирус, каквото и да означава това.
                              Last edited by chan_tura_naga; 28.06.2021, 12:23.

                              Коментар


                              • За мераклиите за ваксина- с превод на бг-- https://www.facebook.com/okodavidi/v...15064118621580

                                За измамите в германия, дали в бг е различно

                                Коментар

                                Working...
                                X