IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)
    [ATTACH=CONFIG]n3599734[/ATTACH]
    [ATTACH=CONFIG]n3599735[/ATTACH]
    Добри са, за домашно ползване - хол с обем до 70 кубика са ОК.
    И това ще мине ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

      благодаря ти много Ето ги моите колони ..... съветски
      Ще се реванширам с малко неща за женската психика .....
      Считам, че благодариш и на мен малко - рибки, лейди....
      (Извинявам се за експеримента....)
      И това ще мине ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

        Има нещо такова - съществуват десетки примери от историята показващи приятелства м/у гении на своето време и нито един, в който някой да бъде сам - един единствен пионер, изваден от контекста на своето време.
        Синергизъм.
        Елементарно е за разбиране, Ватсон.

        Един много умен или гениален може да индуцира (пре(пре)даде) идея/подход/нова гледна точка на друг съвременник, и от него да се върне в нова хипостаза към първия или към др.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
          Стига бе - ти ми отве главата! Аз съм на AU-D55, ако изхвърляш нещо на боклука - светни къде са ви кофите Само Сансуито, де...- 819
          Радвам се, да срещна истински ценител тъдява! Иначе точно Квадрали слушам в момента с А-80.
          Запис от плоча, TDK SA-X, Technics rs-b965.

          Наздраве и поздрав!
          https://youtu.be/7IxwUN6rDHw
          https://youtu.be/3UjPmGz0ohU
          Тромпета кърти!
          Last edited by Ender; 17.05.2020, 19:16.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Криси Разгледай мнение
            Не успявам, айде научете ме!

            Голямо момиче си вече, до кога ще те учим! /мислехме да научим нещо от теб... /


            Last edited by безимeн; 17.05.2020, 19:16.

            Коментар


            • Не успявам, айде научете ме!
              И това ще мине ...

              Коментар


              • [QUOTE=kristina dimitrova (1);n3599718]
                Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                Недей, тук е друга приказката - обърни внимание на дечу...пардон момчетата[/QUOTE

                как да постна снимки тук?

                На мен ми е сложно и не поствам - дано някой от колегите обясни, та и дедо да научи.......
                И това ще мине ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                  в смисъл? Не те разбрах ...... ще направя снимки на колоните и ще се опитам да ги кача тук да ги видите, така става ли?
                  Недей, тук е друга приказката - обърни внимание на дечу...пардон момчетата
                  И това ще мине ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    Няма как да ми е досадно Някой друг само да не се оплаче...
                    Pioneer SA-8500, Sansui A-80, Sansui AU-819. Няколко машини от 80-81г. - Sansui AU-D33, два Акая, един Маранц... и още там някакви, ма не са интересни...
                    Стига бе - ти ми отве главата! Аз съм на AU-D55, ако изхвърляш нещо на боклука - светни къде са ви кофите Само Сансуито, де...- 819
                    И това ще мине ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Имах здрав готин дълголетен прадядо. Страшен пич. Малко лют. Той имаше любима поговорка:

                      ”Научил се поп на пържен боб. Свършил се боб. Отучил се поп” .

                      Аз пък - до сега съм мислил, че финалната част на лакърдията е по-различна... Никога не е късно да научи човек нещо ново!

                      "Научил се поп на пържен боб. Свършил се боб - минал на дроб!"


                      /дробчета по селски имам предвид, с достатъчно количество лук..., топли, топли..., разбира се - в комбинация със СтаропраменЧЕ..., /


                      Как си, красавице?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                        Благодаря! Коректори на предния панел?
                        Аз днес съм на зрял боб!
                        в смисъл? Не те разбрах ...... ще направя снимки на колоните и ще се опитам да ги кача тук да ги видите, така става ли?
                        Last edited by kristina dimitrova (1); 17.05.2020, 18:54.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                          Транзисторите са ми скромни - нямаше смисъл за средни Куадрал, да се изхвърлям, пък и на една пенцийка.... Ако не ти е досадно, каво е от 78 г.?
                          Няма как да ми е досадно Някой друг само да не се оплаче...
                          Pioneer SA-8500, Sansui A-80, Sansui AU-819. Няколко машини от 80-81г. - Sansui AU-D33, два Акая, един Маранц... и още там някакви, ма не са интересни...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                            Можеше да ми кажеш, че поставяш парчетата риба през последните 20-30 минути, ама - нейсе...
                            .................................................. .
                            И при сервирането рибата не я ли изваждаш в отделна чиния?
                            И това ще мине ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                              няма да разводнявам темата с кулинарство, гозби и манджи. А иначе съм добра домакиня, обичам да готвя, майка ми, леля ми и баба ми ме научиха. Ето пак трябва да дам пример с бившия. За три години има няма да сме се хранили в нас в къщи 10 пъти. Все навън се обядва и вечеря, все да ни видят хората..... А аз искам да сготвя, да седнем на масата, да се храним в къщи, да си бъдем сами и като толкова иска един два пъти през седмицата да се излезе да се вечеря навън, а той все навън, все по механи и ресторанти

                              Можеше да ми кажеш, че поставяш парчетата риба през последните 20-30 минути, ама - нейсе...

                              Ето на: една добра домакиня - може да направи впечатление на състезаващите се тук... , а това, при условието, че храната не е всичко в една връзка..., ама... , както и да е - да не вземам от времето на колегите, с бушуващи хормони...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                                трудна работа, няма останал заводски стикер, в дървен корпус, кутията е от естествено дърво, с три говорителя - за високи средни и долу за ниските
                                Благодаря! Коректори на предния панел?
                                Аз днес съм на зрял боб!
                                И това ще мине ...

                                Коментар

                                Working...
                                X