IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
    Евго нека още да се мотае, ама после да не мрънка, че не случва на жена.
    Подскажи му да действа, а не да брои облаците и да се оплаква.
    Тц. Йезуита каза, че ще му се намеся в кармата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
      Тя вече си е пила кафето във Виена, возила се е на порше, дори селфита си е правила, за нея не е важно дали мъжа има пара или няма. Едно уважение и е достатъчно и ежедневен секс.
      Така че с пари не може да бъде впечатлена
      Много правилно и предлага разходка в парка, някоя мила дума да и каже, да и подари цвете.
      Абсолютно подкрепям. Не знам защо сред дамите е разпространена заблудата, че с успешен предприемач могат да са по-щастливи, отколкото с таксиметров шофьор или с уличен музикант.

      Коментар


      • Освен това, според мене еманципацията няма много общо с този "феномен".

        Ние Gen Х-ърите, и жени и мъже, сатистически се женим по-малко от бейби бумърите. Но милениълтите пък обърнаха тенденцията и статистически се задомяват по-рано и повече като процент.

        А все пак миленълс са по-напред с емнаципацията.

        И още. Май няма такава връзка, че най-успешните жени са сами. Май повечето са женени.

        Така че според мене мнението на Ретро по този въпрос не е базирано на фактите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

          Имаше един страшен пич, в една от преките на Т.Александров, който ги правеше като нови. Но това беше в гладните години, когато там беше дупката на метрото... съживи ми ги, след като усилвателя изправи тока през тях Изкараха 10+ години, но реших че е време да вляза в 21-ви век.
          Ще останеш разочарован...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

            Само исках да предупредя госпожицата, да не прави други големи грешки. А ти трябваше веднага да стоплиш, че не е от твоята категория, вместо да й вкарваш оферти за парка и после да се извърташ, като шугава овца. И вместо да я плашиш с годините, първо си виж твойте. Госпожицата е млада и печели повече от теб, Не кисне денонощно в имотите, да се прави на разбирач и да плаши хората с хиляди мнения и безсмислени линкове копи-пейст. Ходи на работа , може да си позволи самостоятелно съществуване, спортува, готви и т.н. Годините й са баш идеални за дом семейство и деца тризнаци. А ти какво правиш по цял ден, Не се кахъри толкова за нейните години, а се виж докъде си го докарал със стисномарството и как си го закъсал в споделения панеляк. Затова - първо в парка, да не стават излагации ако види панеляка.
            Тя вече си е пила кафето във Виена, возила се е на порше, дори селфита си е правила, за нея не е важно дали мъжа има пара или няма. Едно уважение и е достатъчно и ежедневен секс.
            Така че с пари не може да бъде впечатлена
            Много правилно и предлага разходка в парка, някоя мила дума да и каже, да и подари цвете.

            Коментар


            • А, не казвам, че не е възможно... Но ти и сам поставяш условия - стегнат, интелигентен и с пари

              Просто за един мъж, който започва да се вчичкавява в днешно време е доста трудно да забие привлекателна 25-годишна жена


              Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Аз съм на 40 г и нямам корем, а съм висок и стегнат.

              На 40 г. един образован мъж има пари и може да си позволи да бъде с жени, когато си поиска.

              Друг е въпросът за българската действителност, както сме писали тук, българката е хитра и меркантилна, отделно тези над 35г са и с комплекс на стара мома, трудно допускат и чакат принца.

              Също така, имаме и подмяна на ценностите, много жени нямат морал и са готови да приемат някой оръфляк от Интернет или от улицата в семейната спалня, докато мъжът го няма.

              Това е тъжната истина, драги колеги !!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                Много е читава даже.
                Моите съвсем се разпърцаха, та се чудя, дали да ги кърпя ...или директно при Асан.
                Имаше един страшен пич, в една от преките на Т.Александров, който ги правеше като нови. Но това беше в гладните години, когато там беше дупката на метрото... съживи ми ги, след като усилвателя изправи тока през тях Изкараха 10+ години, но реших че е време да вляза в 21-ви век.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Евго нека още да се мотае, ама после да не мрънка, че не случва на жена.
                  Подскажи му да действа, а не да брои облаците и да се оплаква.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Виж сега,не съм от мъжете които си купуват,отношение,така като гледам ти си от масовката,щом извърташ всичко през финансовата част.Не познавам жената,може и да се бъркам за нея.Тя си знае най-добре,кое как,защо и така нататък.Факт е обаче,че повечето жени,които искат дом,семейство,деца,не чакат,и до около 30,те си години,имат и деца,и мъж,сега дали са разведени,или не е друг въпрос,но жена ,която има стремеж,да има деца,не чака,а действа.Това е.Ако нещо съм я засегнал да ме прощава.
                    Само исках да предупредя госпожицата, да не прави други големи грешки. А ти трябваше веднага да стоплиш, че не е от твоята категория, вместо да й вкарваш оферти за парка и после да се извърташ, като шугава овца. И вместо да я плашиш с годините, първо си виж твойте. Госпожицата е млада и печели повече от теб, Не кисне денонощно в имотите, да се прави на разбирач и да плаши хората с хиляди мнения и безсмислени линкове копи-пейст. Ходи на работа , може да си позволи самостоятелно съществуване, спортува, готви и т.н. Годините й са баш идеални за дом семейство и деца тризнаци. А ти какво правиш по цял ден, Не се кахъри толкова за нейните години, а се виж докъде си го докарал със стисномарството и как си го закъсал в споделения панеляк. Затова - първо в парка, да не стават излагации ако види панеляка.
                    Last edited by mecka_stryvnica; 18.05.2020, 13:19.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                      Става ми лошо, като гледам какво е преживяла колоната
                      Много е читава даже.
                      Моите съвсем се разпърцаха, та се чудя, дали да ги кърпя ...или директно при Асан.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Виж сега,не съм от мъжете които си купуват,отношение,така като гледам ти си от масовката,щом извърташ всичко през финансовата част.Не познавам жената,може и да се бъркам за нея.Тя си знае най-добре,кое как,защо и така нататък.Факт е обаче,че повечето жени,които искат дом,семейство,деца,не чакат,и до около 30,те си години,имат и деца,и мъж,сега дали са разведени,или не е друг въпрос,но жена ,която има стремеж,да има деца,не чака,а действа.Това е.Ако нещо съм я засегнал да ме прощава.
                        Средната възраст за раждане на дете в София е 31,5 години.Като тук влизат и циганките.Значи при българките е около 33 години.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)
                          [ATTACH=CONFIG]n3599734[/ATTACH]
                          Става ми лошо, като гледам какво е преживяла колоната

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                            А сещаш ли се защо ти вкара офертата с парка - за да си по-далече от павилионите за обувки, от които ще му се подкосят краката. И билета в парка е безплатен. Ако става въпрос той да прибере кинти, може да те изтъргува без да му мигне окото, ама ако става въпрос да извади кинти от продънения джоб - трудна работа.
                            Припомням, за да не стават грешки

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                              А сещаш ли се защо ти вкара офертата с парка - за да си по-далече от павилионите за обувки, от които ще му се подкосят краката. И билета в парка е безплатен. Ако става въпрос той да прибере кинти, може да те изтъргува без да му мигне окото, ама ако става въпрос да извади кинти от продънения джоб - трудна работа.
                              Припомням, за да не стават грешки
                              Виж сега,не съм от мъжете които си купуват,отношение,така като гледам ти си от масовката,щом извърташ всичко през финансовата част.Не познавам жената,може и да се бъркам за нея.Тя си знае най-добре,кое как,защо и така нататък.Факт е обаче,че повечето жени,които искат дом,семейство,деца,не чакат,и до около 30,те си години,имат и деца,и мъж,сега дали са разведени,или не е друг въпрос,но жена ,която има стремеж,да има деца,не чака,а действа.Това е.Ако нещо съм я засегнал да ме прощава.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Хах, тези които са на "сухо" са мъже над 40, които искат да забият младо гадже между 25 и максимум 35 години

                                Вече със шкембенце


                                Е как разбра,че всички мъже над 40 години са с шкембе?Да ти е хрумвало,че има мъже,които спортуват и се поддържат във форма?

                                Коментар

                                Working...
                                X