IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

    То хубаво ама ако зададе въпрос на мъжа, ти кога ше ме заведеш на тези места които гледаме на картинки, няма пръстен с три диаманта, кафенце във Виена ко шо правим
    Доста ще ограничим кръга от мъже за нова връзка, а и не сме първа младост вече.

    Е, тъкмо е в най-хубавата си възраст, както писа - добре се поддържа и носи - оттук - натам си го има и опита... Супер си е!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

      Тебе лъжа, мене - истина, ама...

      При новата връзка - веднага правИ детето! Пожелавам да са близначета!
      То хубаво ама ако зададе въпрос на мъжа, ти кога ше ме заведеш на тези места които гледаме на картинки, няма пръстен с три диаманта, кафенце във Виена ко шо правим
      Доста ще ограничим кръга от мъже за нова връзка, а и не сме първа младост вече.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        Липсвала е комуникация? Ей така споделяне на малки проблемчета? Липсата на секс е огромен проблем на млади години, някои успяват да го подтиснат в името на "доброто име", децата бла бла
        Като че ли имаме потвърждение на теорията ми(наблюденията) че хубавите жени по често страдат от липса на секс …
        Поздравления че не си се възползвала от мъжката слабост (ако е истина).
        Тома неверни в мен не може да изчезне току така

        И си абсолютно прав!

        Коментар


        • Кристина, като твоята история има разказани стотици, хиляди в романите..Най - простото решение е било да си намериш любовник и да запазиш брака си след като е държал на теб- чувала ли си за отворени бракове, френски бракове - приятели.. Според мен си сгрешила заради секса да се развеждаш..Отдавна са измислени модели за запазване на такива бракове..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

            е, имаше и секс разбира се, то какъв секс, всичко прикключваше за 3 минути, но тогава явно не обръщах внимание на това, защото ме омагьоса този, не знам как паднах в капана То не бяха екскурзии, подаръци, букети цветя 100 рози, пръстен с 3 диаманта, ето ти ключовете за поршето, сутринта спя, той идва в апартамента на майка ми, събужда ме, аз още съм сънена и по пижама, а той ми казва "Хайде да отидем да пием кафе във Виена" и след 2 часа вече летим, негови приятели имаха магазини в моловете, влизаме, посрещат ни като крале, защото той се наговорил с тях, пълним чанти и аз не знам какво съм купувала, беше направо някакъв филм. Ами излъгах се и се предадох То сигурно всяка жена ще се предаде. След 3 години накрая му хвърлих всичко и се махнах. Искаше да ми прехвърли целия си бизнес само и само да остана с него. Бизнес за много милиони по то време. Тъпак. И срещу какво? Срещу секс 3 пъти в месеца и всеки акт по 3 минути........ я бе я .....
            Липсвала е комуникация? Ей така споделяне на малки проблемчета? Липсата на секс е огромен проблем на млади години, някои успяват да го подтиснат в името на "доброто име", децата бла бла
            Като че ли имаме потвърждение на теорията ми(наблюденията) че хубавите жени по често страдат от липса на секс …
            Поздравления че не си се възползвала от мъжката слабост (ако е истина).
            Тома неверни в мен не може да изчезне току така
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

              Уважаеми, не се дразня, яд ме е, че се подлъгах тогава и загубих едни от най-хубавите години в живота на една жена. Това вие мъжете не можете да го разберете. Няматe такава опция в мозъчния ви софтуер. А колкото до селфитата, да правила съм си и то на такива места, които ти гледаш само по телевизията и добре, че няма в такива моменти жена до тебе да те пита : "А ти кога ще ме заведеш там?"
              Просто разговора тръгна в тази посока и разказах част от живота си. Разкажи ти нещо от твоя живот. Моля
              Добре, я кажи според теб, какво искат жените ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                Уважаеми, не се дразня, яд ме е, че се подлъгах тогава и загубих едни от най-хубавите години в живота на една жена. Това вие мъжете не можете да го разберете. Няматe такава опция в мозъчния ви софтуер. А колкото до селфитата, да правила съм си и то на такива места, които ти гледаш само по телевизията и добре, че няма в такива моменти жена до тебе да те пита : "А ти кога ще ме заведеш там?"
                Просто разговора тръгна в тази посока и разказах част от живота си. Разкажи ти нещо от твоя живот. Моля
                Тебе лъжа, мене - истина, ама...

                При новата връзка - веднага правИ детето! Пожелавам да са близначета!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                  Уважаеми, не се дразня, яд ме е, че се подлъгах тогава и загубих едни от най-хубавите години в живота на една жена. Това вие мъжете не можете да го разберете. Нямата такава опция в мозъчния ви софтуер. А колкото до селфитата, да правила съм си и то на такива места, които ти гледаш само по телевизията и добре, че няма в такива моменти жена до тебе да те пита : "А ти кога ще ме заведеш там?"
                  Просто разговора тръгна в тази посока и разказах част от живота си. Разкажи ти нещо от твоя живот. Моля
                  Че то решенията си ги взимаш ти, ама хем секс искаме, ама искаме и селфита а, и после ама той виновния като си се махнала
                  Ами това казвам и аз спомени ще ти останат

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    АМИ ЖИВОТА НЕ Е СЪВЪРШЕН..ПРИ СЛЕДВАЩИТЕ МОЖЕ ДА ИМАШ СЕКС , А ДРУГО ДА НЯМАШ..Това е шега........

                    След операцията мъжът пита лекаря:

                    - Докторе, след като се възстановя, ще мога ли да правя секс?

                    - Страхувам се, че ще можете да правите, но само анален...

                    - Ама, докторе - жена ми не харесва този тип общуване!!!

                    - Не съм казал, че става дума за жена ви!
                    Last edited by безимeн; 16.05.2020, 20:53.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      Пак ли ти бе, Кобилкина..? Доколкото разбрах, девойката пише в темата за да разсее някои заблуди и за да ви даде акъл, а не да вземе... Ма пък и аз какво ли разбирам...
                      Нека си го дава, кой я спира, даже я подкрепяме да продължи да дава акъл
                      ​​​​​​

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                        е, имаше и секс разбира се, то какъв секс, всичко прикключваше за 3 минути, но тогава явно не обръщах внимание на това, защото ме омагьоса този, не знам как паднах в капана То не бяха екскурзии, подаръци, букети цветя 100 рози, пръстен с 3 диаманта, ето ти ключовете за поршето, сутринта спя, той идва в апартамента на майка ми, събужда ме, аз още съм сънена и по пижама, а той ми казва "Хайде да отидем да пием кафе във Виена" и след 2 часа вече летим, негови приятели имаха магазини в моловете, влизаме, посрещат ни като крале, защото той се наговорил с тях, пълним чанти и аз не знам какво съм купувала, беше направо някакъв филм. Ами излъгах се и се предадох То сигурно всяка жена ще се предаде. След 3 години накрая му хвърлих всичко и се махнах. Искаше да ми прехвърли целия си бизнес само и само да остана с него. Бизнес за много милиони по то време. Тъпак. И срещу какво? Срещу секс 3 пъти в месеца и всеки акт по 3 минути........ я бе я .....
                        Все пак сте правили секс-каква е причината да сте нямали деца?Някой не е искал или не са се получили нещата?И ако е имало проблем установи ли се къде е?
                        Освен това ходехте ли на сексолог,или поне що не пробвахте с Виагра?Аз само веднъж пих ,направих пет тека и на другият ден до обяд бях все надървен.Така че тоя проблем е бил решим.
                        Малко ще си ревизирам мнението,щото щом е искал да ти прехвърли всичко значи те е обичал.Ако си го оставила ,без да направите всичко възможно да се реши проблемът,не говори добре за теб.
                        В моето семейство също имаше проблем-жена ми направи спонтанен аборт,пометна.И се установи,че пробемът е в мен.Ама не ме остави,а аз проучих цялата литература по въпроса и установих,че това се лекува с прием на антиоксиданти.Почнах да ги вземам и в резултат имаме три прекрасни деца.Трябваше ли и тя да ме напусне без да сме направили поне опит да решим проблема?
                        Last edited by mirodes; 16.05.2020, 21:01.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                          е, имаше и секс разбира се, то какъв секс, всичко прикключваше за 3 минути, но тогава явно не обръщах внимание на това, защото ме омагьоса този, не знам как паднах в капана То не бяха екскурзии, подаръци, букети цветя 100 рози, пръстен с 3 диаманта, ето ти ключовете за поршето, сутринта спя, той идва в апартамента на майка ми, събужда ме, аз още съм сънена и по пижама, а той ми казва "Хайде да отидем да пием кафе във Виена" и след 2 часа вече летим, негови приятели имаха магазини в моловете, влизаме, посрещат ни като крале, защото той се наговорил с тях, пълним чанти и аз не знам какво съм купувала, беше направо някакъв филм. Ами излъгах се и се предадох То сигурно всяка жена ще се предаде. След 3 години накрая му хвърлих всичко и се махнах. Искаше да ми прехвърли целия си бизнес само и само да остана с него. Бизнес за много милиони по то време. Тъпак. И срещу какво? Срещу секс 3 пъти в месеца и всеки акт по 3 минути........ я бе я .....
                          Хахаха защо го обиждаш и се дразниш нали всичко е приключило, ти си се махнала от него по собствена воля, би трябвало да те радваш а не да злобееш сега.
                          Е поне спомени ще ти останат и селфита от тоалетните на луксозни хотели

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                            То като гледам и в следващите 4 години не си цъфнала, ама не губи време че с всяка следваща година ше ставаш все по малко атрактивна.
                            А и това е твоята версия според твоята гледна точка, щом след 4 гонини още не можеш да намериш мъжа който да те задоволи проблема е в теб
                            Пак ли ти бе, Кобилкина..? Доколкото разбрах, девойката пише в темата за да разсее някои заблуди и за да ви даде акъл, а не да вземе... Ма пък и аз какво ли разбирам...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                              И да скоча в дълбокото, както вчера каза, нали това бяха първите ти думи за добре дошла
                              Три години бях омъжена за бившия. От 27-та до 30-та ми година. Първата година имах всичко, което може една млада жена да си мечтае. Не работех, колкото пари поисках толкова ми даваше на следващия ден. В началото на втората година вече ми омръзна това постоянно мъкнене с него по срещи, презентации, банкети, екскурзии. Почнах да осъзнавам, че съм нещо като трофей и ценен експонат от музея и ме показва на всички. Фука се с мене, гордее се с придобивката. Добре, можеше да се преглътне това. Но ... а другото .... аз бях тогава на 28 год.и като всяка млада жена искам и секс и деца. За децата нещо не му се говореше. Добрееее .... а секса? Я ми кажете всички вие мъже нормално ли е мъж да прави секс с жена си на 28 години веднъж на 10 дена? Нормално и естествено ли е? Три пъти в месеца? А някои месеци и по 2 пъти. Нормално ли е? Млада и привлекателна жена бях и все още съм. В края на третата година просто си събрах нещата и се махнах от къщата. Отидох да живея в апартамента на майка ми, баща ми е починал. Пред себе си съм честна, защото не му изневерих и той го знаеше. Но издържах 3 години без 2 месеца.
                              То като гледам и в следващите 4 години не си цъфнала, ама не губи време че с всяка следваща година ше ставаш все по малко атрактивна.
                              А и това е твоята версия според твоята гледна точка, щом след 4 гонини още не можеш да намериш мъжа който да те задоволи проблема е в теб

                              Коментар


                              • АМИ ЖИВОТА НЕ Е СЪВЪРШЕН..ПРИ СЛЕДВАЩИТЕ МОЖЕ ДА ИМАШ СЕКС , А ДРУГО ДА НЯМАШ..Това е шега..Може би е трябвало да поживеете по-дълго преди брака , за да видите пасвате ли си в секса..ез секс брака се разпада, освен , ако няма голям общ бизнес..

                                Коментар

                                Working...
                                X