IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Най - доброто което може да направи Евго кога се пробва с жена е да мълчи.
    А следването на някви чужди успешни модели ще . има смехотворен ефект при него.
    Last edited by Todor Sabev; 06.05.2020, 11:41.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

      пускай брада, налепи си един - два татуса, от тия временните и ги почвай.
      ако трябва си направи и модерна прическа - гола глава. ма я попечи няколко дена на слънце да не белее, че ще се усетят.
      Аз така ходя лятото, с тен и гола глава.

      И имам хубави маркови дрехи, не съм скъсан.

      Коментар


      • Евго, без да се обаждаш, но очевидно е че нямаш никакъв опит с жените. Не знаеш как мислят, не си разбрал фундамента на тяхната психика, как работи мозъка на една жена и защо има съответните модели на поведение. Лошото е, че ако си над 40 год значи никога няма да разбереш жените. Доста важни неща за жените написах до сега в темата. И те са само малка част от това каква е женската психика и съзнание.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Обаче, девойките 20-25 г. харесват малко по-други неща, татуировки, бради, а тези от провинцията са или курвички или еснафки. Та е трудно да се свали млада провинциална девойка.
          пускай брада, налепи си един - два татуса, от тия временните и ги почвай.
          ако трябва си направи и модерна прическа - гола глава. ма я попечи няколко дена на слънце да не белее, че ще се усетят.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от representjah


            Evgo, положението ти е много трагично. Нали знаеш защо нямаш втори срещи дори с тия дърти кожи - не го приемай лично, но с поведението си направо крещиш - "аз съм мухльо, нямам никакви жени в живота, и съм готов на всичко само да ме удостоиш с внимание". Това жените го усещат от 100 километра. Как изобщо може да ти мине през главата да живееш с жена която не само не познаваш, но и не си правил секс с нея? Ами ако путк@т@ и мирише? Ами ако не обича да ти прави кавалчета? Ако не ти дава отзад? Но не, ти си над тези неща, за тебе нямат значени защо ще имаш "жена до себе си".
            Но така е като нямаш нищо по-интересно за правене, те жените не са виновни, и аз съм бил на твоето място - вечери в ресторанти, цветя, подобни глупости. Има си специализиран форум на български за сваляне на жени: https://pickup-project.net/forum/

            Ако искаш да се научиш да ловиш риба, не питаш рибата как да я уловиш, питаш рибаря. Ако не схващаш - рибите са жените, рибарите - мъжете. Жена не може да те научи да съблазняваш и сваляш жени, това само един мъж го може. Но и ти си нямал в живота някой като Бай Стамен да те научи и да ти отвори очите..... Рано или късно ще ги осъзнаеш тия неща, но само след лично преживяване - женати ще те зареже, ще преспи с най-добрия ти приятел или съсед. Ще избяга с парите ти или нещо подобно. Ти ще се чудиш с пръст в устата - ама защо, нали я обичах и правех всичко за нея. Отговора е много прост - защото са жени а не мъже, подвластни са изцяло на емоциите си. И за си направиш някакво сравнение - това което всяка от жените на които си предлагал безплатния наем е изпитала същото, което ти би изпитал ако 200-килограмова жена (чети свиня) сложи прашки на плажа и се надупи пред тебе. Отвращение - това е чувството, примесено със солидна доза презрение. И обратно - когато ти си уверен мъж с топки и заговориш една красива жена на улицата, това което тя ще изпита е същото все едно младо 20 годишно девойче си вдигне блузката и ти покаже ци*и те ѝ. Ще има възбуда и привличане. Вземи прочети това онова на Флобер и Стендал тия пичове са много наясно как точно стоят нещата с жените. Мадам Бовари е класика, но аз съм по-голям фен на Стендал.
            Обиждаш ме с този коментар, макар и да е верен и написан хубаво втората половина.

            Имал съм приятелка с 3 апартамента в СФ, ерудирана, културна, искаше да се женим, но прикриваше репродуктивен проблем. И не стана нищо.
            Гледал съм "Американски пай" и макар и да ми допада този стил, филмите и книгите са малко преувеличени и измишльотини и не са много приложими за българската действителност.

            Просто опитвам различни неща, да видим кое ще проработи.

            Поздрави

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Младите жени често си падат по по-възрастни мъже.То си им е в природата да търсят закрила и в по-възрастен мъж виждат такава.А пък също в природата им е да стават майки,така че няма нищо учудващо 40 годишен мъж да се ожени за някоя 20-25 годишна.20 години само допреди 30-40 години си бяха нормална възраст за женитба на жена.
              Хеле пък ако кандидат женихът е заможен софиянец,висок и поддържан.Шансовете са много високи да забие някоя студентка,особено от провинцията,на която мечтата й е да живее в София.
              Обаче, девойките 20-25 г. харесват малко по-други неща, татуировки, бради, а тези от провинцията са или курвички или еснафки. Та е трудно да се свали млада провинциална девойка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                като не върви, не върви.
                Те губят, щяха да си жевеят охолно и безплатно, по-добро от социализъм,

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Бате,

                  срещите не бяха по едно и също време.

                  Опитах и друго. Наскоро исках да си намеря нови наематели и пуснах обява (вече я изтрих, защото старите поискаха да останат срещу по-висок наем и подобрения).

                  И си писах с жени наематели 25-35 г.. На 2-3 жени предложих, ако искат да се видим навън и ако се харесаме, идват у нас и няма да плащат наем, да си живеем като двойка. И последва блокиране,
                  като не върви, не върви.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                    евго, а една по една опита ли?
                    Бате,

                    срещите не бяха по едно и също време.

                    Опитах и друго. Наскоро исках да си намеря нови наематели и пуснах обява (вече я изтрих, защото старите поискаха да останат срещу по-висок наем и подобрения).

                    И си писах с жени наематели 25-35 г.. На 2-3 жени предложих, ако искат да се видим навън и ако се харесаме, идват у нас и няма да плащат наем, да си живеем като двойка. И последва блокиране,

                    Коментар


                    • Това са предрасъдъци..Важно е да са щастливи и да е хармоничен брака..
                      Познавам такова семейство- жената е на място и са в пълен синхрон вече 30 години..Жената е 8 години по- голяма ..Направиха успешен бизнес модел и са богати..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Момчета, от както свят светува млади жени са се женили за по стари мъже..Сделката е двустранна- за жената пари и сигурност, за мъжа млада жена и здрави деца..Според мен възрастта няма голямо значение за щастието в брака..Виждал съм да се правят глупости и на еднаква възраст и с по- голяма разлика ..И обратното - има щастливи бракове със всякакви разлики..Разбира се клишето е, е когато единият е по- млад да се казва, че не се е находил и да се изкарва той виновен..Приемам и млад мъж със по- голяма жена, но там проблема е с поколението и раждането на деца..След 40г. има доста раждания с малформации....
                        Двойка мъж с по-възрастна жена си е направо Едипов комплекс.Един мъж трябва да си търси жена,не майка.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение










                          СТАВАЙТЕ МОМЧЕТА- РЕСТОРАНТИТЕ РАБОТЯТ..
                          И млекарниците явно също работят.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение










                            СТАВАЙТЕ МОМЧЕТА- РЕСТОРАНТИТЕ РАБОТЯТ..
                            Малееее ..... чакай че забравих какво щях за правя днес
                            Тъй се ококорих, че очите ми станаха като на стар зил фаровете

                            Коментар













                            • СТАВАЙТЕ МОМЧЕТА- РЕСТОРАНТИТЕ РАБОТЯТ..

                              Коментар


                              • ТОВА Е ЕДИН ОТ СЕРИОЗНИТЕ МЪЖКИ ВЪПРОСИ..








                                Напишете коментар..












                                Коментар

                                Working...
                                X