IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

    e, за латиносите ти е голям пропуск
    за Колумбия и Аржентина казват, че имат най-красивите жени на света
    Венецуела също.

    Коментар


    • Еволюцията на мъжката сексуалност:
      аджамия - атлет - маниак - коментатор

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Днес в метрото гледам една девойка със свалена маска...
        Като съвестен гражданин ѝ казвам - " Г-це, сложете си маската, тя ще ви стои много добре..."
        Аз си измислих един виц, който вече може и да стане истина:
        Дискотека, леко притъмнено, младеж се приближава до девойка и започва свалка:
        -Да Ви почерпя едно питие, пък Вие може би ще ми покажата какво хубаво лице се крие зад маската!
        - Ама аз съм без маска.....
        И това ще мине ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Днес в метрото гледам една девойка със свалена маска...
          Като съвестен гражданин ѝ казвам - " Г-це, сложете си маската, тя ще ви стои много добре..."
          чиче,наш как се нарича маска върху лицето на брадат мъж?
          гащи от 70-те.

          Коментар


          • Днес в метрото гледам една девойка със свалена маска...
            Като съвестен гражданин ѝ казвам - " Г-це, сложете си маската, тя ще ви стои много добре..."

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ve6ter Разгледай мнение
              що за тема в сериозен форум, това не е ли повече за бг мама?!!!
              Е та има ли по-сериозна тема на света от тази какво искат жените?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ve6ter Разгледай мнение
                що за тема в сериозен форум, това не е ли повече за бг мама?!!!
                А не се знае,, - ако са подгонили автора от бг-мама, може да е намерил и по-удачно място

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ve6ter Разгледай мнение
                  що за тема в сериозен форум, това не е ли повече за бг мама?!!!
                  Ами ние мъжете в полувремето и междучасието между битките за акции, злато, недвижими имоти и прочие сериозни и отговорни дейности имаме нужда да разпуснем и да си полафим за неангажиращи, безобидни и не толкова сериозни теми например за жени Затова е тази тема - да разпуснем малко и успокоим духа и топките си

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение

                    В раздел "Отдих и развлечение" е темата, не забеляза ли?
                    Или очакваш дори в този раздел темите да сериозни?
                    Да бе, ама малко не ми се връзва...Както и да е.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ve6ter Разгледай мнение
                      що за тема в сериозен форум, това не е ли повече за бг мама?!!!
                      В раздел "Отдих и развлечение" е темата, не забеляза ли?
                      Или очакваш дори в този раздел темите да сериозни?

                      Коментар


                      • що за тема в сериозен форум, това не е ли повече за бг мама?!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Ти тичай . Може и през Добра надежда да минеш, ама щом си пожелал зрелища, ще имаш

                          ПП. Нямаш ли миялна ? Или още буркани ?
                          Що ти трябва от същият ?! Пък винаги може и от шишето

                          През миялната става като неизползван...

                          Как не се сетих! Толкова е елементарно.

                          Не мога да твърдя, че познавам женското мислене, колкото ти - мъжкото /под/съзнание...

                          Иначе - миялна - разбира се, че НЯМАМ. Аз съм беден човек.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            Разбирам как работи "мъжкото" подсъзнание , но това не прави по-вярно твърдението ти .
                            Нямам нищо общо с образа на тракториста ! И не съм той в женски вариант ! Но това не значи, че нямам какво да кажа
                            мм. леля, щом това си разбрала, значи имам проблем с изразяването.
                            не очаквам и не бих приел от Леля, да влиза в монолог. подобен на тоя, който описа матеев по-долу.

                            конкретно се надявах на малко разяснения за неведомия начин, по който тече женската мисъл/импулс, когато става въпрос за избор на партньор.
                            как дамите преценяват какво, кога и колко заслужава да получи. какви гафове са склонни да простят и какво ги обръща на 180 градуса.
                            такива неща.

                            поздрави,

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

                              С негърка не съм правил секс, просто мразя черния цвят и с азиатка не съм, нито с жена тип латино. Тройка с 2 жени съм правил, с двете 4 или 5 пъти преди почти 30 г. като млад разгонен жребец. Тогава имах секс телефон и бях един от първите с такава дейност в БГ. Та с 2 от момичетата ми се забавлявахме тогава Господи какви времена бяха, като си спомня за тогава и направо ми се плаче. С други жени не съм правил тройка.
                              e, за латиносите ти е голям пропуск
                              за Колумбия и Аржентина казват, че имат най-красивите жени на света

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Etihad

                                Аз да попитам по-директно, има ли някой да разкаже за секс с черна или друга екзотика, тройки...?
                                Бай Стамене, ти нещо да кажеш по въпроса?
                                С негърка не съм правил секс, просто мразя черния цвят и с азиатка не съм, нито с жена тип латино. Тройка с 2 жени съм правил, с двете 4 или 5 пъти преди почти 30 г. като млад разгонен жребец. Тогава имах секс телефон и бях един от първите с такава дейност в БГ. Та с 2 от момичетата ми се забавлявахме тогава Господи какви времена бяха, като си спомня за тогава и направо ми се плаче. С други жени не съм правил тройка.
                                Last edited by бай Стамен Тракториста; 27.04.2020, 17:06.

                                Коментар

                                Working...
                                X