IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    Сигурен ли си че си наред с главата?
    малко го апе кучето.
    аз в началото мислех, че нещо смислено има да каже.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

      Жените като се съберат някъде да бистрят клюките една от основните им теми е за мъже.Тоя става,тоя не става и тия които наистина стават
      и без нищо да правят жените сами им налитат.
      Преподават си техники за френска, и най-малки детайли на тялото на мъжа обсъждат, с един поглед се разбират да манипулират заедно
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
        болест е това пич неизлечима коварна болест,...
        Мамка им и жени .... красота и безумие! Красивото в жените идва от ангелската им природа, безумието от плътта и дявола. Получовек – полубогини. Плътското и ангелското, демоничното и божественото се слели в едно, като два планински ручея в една река. Какво означава едно красиво женско тяло? Блудкава празна илюзорна реалност. То само е празна черупка. Душата. Къде е душата ? Само тя има значение. Презирам жените. И толкова много ги обичам. Но повече ги презирам. Тяхната мисия на този свят е да пречат на мъжете да постъпват честно.
        Сигурен ли си че си наред с главата?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Е чак пък невероятна способност.Просто жените харесват самоуверените мъже и бай Стамен като ги гледа с наглия поглед и се подмокрят.То и аз го правя тоя номер като ходя на пиано бар.Там винаги има женски компании и аз като мина покрай някоя такава компания и ги оглеждам отгоре до долу.И ако някоя и тя ме загледа работата е ясна.Каня я на първият блус и й правя свалката.


          ​​​​​
          Ти нали имаше жена и три деца къща с двор???Или забрави какъв пиано бар какви свалки???Жена ти знае ли?Кой се грижи за децата?Или пак се увлече във фантазиите

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Е чак пък невероятна способност.Просто жените харесват самоуверените мъже и бай Стамен като ги гледа с наглия поглед и се подмокрят.То и аз го правя тоя номер като ходя на пиано бар.Там винаги има женски компании и аз като мина покрай някоя такава компания и ги оглеждам отгоре до долу.И ако някоя и тя ме загледа работата е ясна.Каня я на първият блус и й правя свалката.


            ​​​​​
            Жените като се съберат някъде да бистрят клюките една от основните им теми е за мъже.Тоя става,тоя не става и тия които наистина стават
            и без нищо да правят жените сами им налитат.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
              Е чак пък невероятна способност.Просто жените харесват самоуверените мъже и бай Стамен като ги гледа с наглия поглед и се подмокрят.То и аз го правя тоя номер като ходя на пиано бар.Там винаги има женски компании и аз като мина покрай някоя такава компания и ги оглеждам отгоре до долу.И ако някоя и тя ме загледа работата е ясна.Каня я на първият блус и й правя свалката.
              ​​​​​
              Според мен Тракториста говори за нещо друго, не за срещане на погледи и проявен интерес.
              Може би си прав, че тези жени, които те гледат са тези, към които да се насочиш. Има и виждане, че жените избират мъжете а не обратното. От моя опит в много случаи е точно така. Не става да сваляш жена, която те гледа лошо, злобно или без интерес. Обикновено се насочваш към някоя, която се държи приятно с тебе. А пък ако ти се усмихва и кокетничи, значи имаш картбланш да действаш. Имам мои истории и чужди на тази тема и не излиза, че мъжа решава.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                Горе-долу ми се изясни. Това е способност, присъства в някой същества в по-голяма степен. По принцип не е задължително да я използваш, ама явно ти харесва.
                Прочетох, че имаш няколко жени около себе си. Интересно, ако беше насочил времето и енергията си към жена си и децата си, не би ли бил по-добър избор? Или пък просто нямаш силата да спреш да се занимаваш с другите си приятелки, не те свърта и все натам се завъртат нещата?
                Е чак пък невероятна способност.Просто жените харесват самоуверените мъже и бай Стамен като ги гледа с наглия поглед и се подмокрят.То и аз го правя тоя номер като ходя на пиано бар.Там винаги има женски компании и аз като мина покрай някоя такава компания и ги оглеждам отгоре до долу.И ако някоя и тя ме загледа работата е ясна.Каня я на първият блус и й правя свалката.


                ​​​​​

                Коментар


                • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                  получава се само с жени, мъжа който познавах и го можеше това, можеше да влиза и в жени, и в мъже, да им усеща дори болката например ако ги боли зъб, стомах, глава, крак или ръка, но той залитна към лечение с тази способност и май направи някаква секта в Америка. Аз го мога само с жените станало ми е като втора природа това и някакъв навик. ПРез живота си съм срещал само 2 жени които и те го можеха това и имаха тази шантава способност. Едната ме доведе до самоубийството, минах тунела но Всемогъщия Господ ме върна на тази грешна земя да тормозя, да мъча и да ч@кам жените
                  Горе-долу ми се изясни. Това е способност, присъства в някой същества в по-голяма степен. По принцип не е задължително да я използваш, ама явно ти харесва.
                  Прочетох, че имаш няколко жени около себе си. Интересно, ако беше насочил времето и енергията си към жена си и децата си, не би ли бил по-добър избор? Или пък просто нямаш силата да спреш да се занимаваш с другите си приятелки, не те свърта и все натам се завъртат нещата?

                  Коментар


                  • болест е това пич неизлечима коварна болест,...
                    Мамка им и жени .... красота и безумие! Красивото в жените идва от ангелската им природа, безумието от плътта и дявола. Получовек – полубогини. Плътското и ангелското, демоничното и божественото се слели в едно, като два планински ручея в една река. Какво означава едно красиво женско тяло? Блудкава празна илюзорна реалност. То само е празна черупка. Душата. Къде е душата ? Само тя има значение. Презирам жените. И толкова много ги обичам. Но повече ги презирам. Тяхната мисия на този свят е да пречат на мъжете да постъпват честно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      пич това не е дар от Господа а си е направо болест, аз осъзнавам че съм с медицински отклонения и за това искам да се предам в лудницата, и за тази моя болест няма нито лекарство, нито ваксина, нито народен лек. Сексуалната ми енергия ме взривява направо и така съм си още от ученик. Ето ти един пример беше някъде в средата на 90-те, само веднъж ми се е случвало в живота да изч@кам две гаджета за един ден. Ок ама не ми пада, намерих едни секс вестници чук-чук имаше такива едно време, запях едни мацки и си изпрасках една злобарка, добре ама след малко пак се одървих и накрая си го вкарах в една ваза порцеланова ваза бе човек, на майка ми тогава живеех още в имота на нашите, еми супер готино се получи и ми олекна накрая, та така

                      ХААА..Бай Стамене- голем си- докарваш го малко на героя на книгата Американски психар- в секса само- същите експлозии ..Ама той е по зле- болен дето викаш- между жените и секса си и онанира човека..При теб как е..Да не е същото заболяване..
                      По вероятно да си пил някой апче и сега ни баламосваш.

                      Коментар


                      • пич това не е дар от Господа а си е направо болест, аз осъзнавам че съм с медицински отклонения и за това искам да се предам в лудницата, и за тази моя болест няма нито лекарство, нито ваксина, нито народен лек. Сексуалната ми енергия ме взривява направо и така съм си още от ученик. Ето ти един пример беше някъде в средата на 90-те, само веднъж ми се е случвало в живота да изч@кам две гаджета за един ден. Ок ама не ми пада, намерих едни секс вестници чук-чук имаше такива едно време, запях едни мацки и си изпрасках една злобарка, добре ама след малко пак се одървих и накрая си го вкарах в една ваза порцеланова ваза бе човек, на майка ми тогава живеех още в имота на нашите, еми супер готино се получи и ми олекна накрая, та така

                        ХААА..Бай Стамене- голем си- докарваш го малко на героя на книгата Американски психар- в секса само- същите експлозии ..Ама той е по зле- болен дето викаш- между жените и секса си и онанира човека..При теб как е..Да не е същото заболяване..

                        Коментар


                        • трактористе - това ме подсети за 2-ма "разбирачи на женската душевност".
                          Едно псевдо ИТ - държеше заличка и на един бар и оправяше техниката и имаше запазена вип маса со бутилка и като отидеше през ден/два ги разгонваше дето се настанили му слагат бутилката. Аз се завъртях 5-6 пъти и се убедих лично в неземните му секс приключения. То адвокатки, то офис мениджърки, разни ПР-ки, рекламни агентки и т.н. всичко под ножа и тройки, четворки (с 3 мъже, всички от фирмата). Как ги правеше секс робини идея си нямам.
                          2-ри един циганин докато лежах по болниците (почина коцкара) - имаше 2 жени официални, и 2 любовници. Идваха по час на свиждане, като дойде някоя по рано или се забави се криеше на терасата. Един път си скубаха косите, та викаха охрана от болницата. По интересното само първата жена беше циганка - 2-те са учителки, едната англичанка да учи циганите по няква програма и беше бременна (носеше 3д,4д ли каква се води там снимка), 4-тата дойде само 2 пъти - ама изтупана манекенка, 2-рия път че се разделя че научи за другите че са му активни партньорки. Сестрите ги хващаше за шундите а те се кикотеха. За една вика че му духала в пушилнята на болницата (това само той го разправяше, не съм го виждал).
                          Като се разбра че няма да го бъде (след 2 месеца) дойдоха 5-6 мерцедеса и 1 минибус общо 30-40 човека + 20 лапетии. Виждаха го на групички.
                          Аз излязох жив оттам а бях много зле а той уж нищо му нямаше и се гътна.
                          Преди 20г бяха на мода в БГ и суинг партитата тъкмо прохождаха и за простосмъртните. Че така наречени голи партита партийците са си ги правили още по комунизма, после и само мутрите. Едни известни манекено агенции осигуряваха атрактивната част от женското присъствие. Изкараха няколко само, преместиха се 2-3 пъти в сърбия и почнаха пак само с лимитиран лист от поканени гости. Почнаха много клюки по кафетата коя колко голяма разпоретина била, че се изчукала с 2-3ма наведнъж. Как съм се смял на възмущенията им сякаш те са света вода ненапита и не са правили същото, само дето един след друг.
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                            Коментар


                            • Коментар


                              • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
                                Трактористе, това е интересна способност. С мъже пробвал ли си или само с жени ти се получава?
                                получава се само с жени, мъжа който познавах и го можеше това, можеше да влиза и в жени, и в мъже, да им усеща дори болката например ако ги боли зъб, стомах, глава, крак или ръка, но той залитна към лечение с тази способност и май направи някаква секта в Америка. Аз го мога само с жените станало ми е като втора природа това и някакъв навик. ПРез живота си съм срещал само 2 жени които и те го можеха това и имаха тази шантава способност. Едната ме доведе до самоубийството, минах тунела но Всемогъщия Господ ме върна на тази грешна земя да тормозя, да мъча и да ч@кам жените

                                Коментар

                                Working...
                                X