IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Подсети ме за една случка.Отивам веднъж на първа среща с ,с която се запознах в Интернет.Мислех,че ще е само за кафе,ама тя вика да сме отишли на ресторант.И там като се разпищоли -направи уникална софра и солена сметка.След това в пиано бара изпи няколко маркови уискити.Накрая я закарах до тях и нищо не стана.След това спря да вдига и телефона.Отиде ми половин заплата по нея/случката е отпреди 10 години/и накрая останах с пръст в уста.Оттогава не съм такъв балък.
    Всъщност губещата е тя. Мъжът не е банкомат. Този тип поведение води до натрисането на определен тип нелицеприятни партньори. Свестните мъже ще я позаобиколят. По-добре една заплата загубена, отколкото един живот. Леко си се отървал.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Отива мой колега миналата година у Поднебесната на гости на брат си, който живее и работи там. Ядене, пиене и прочие с автохтонното население. По едно време брат му превежда комплимент отправен към дама от компанията. Единият от присъстващите господа й казва, че изглежда като току що завърнала се от Южна Корея!?!?!

      Нашият балканский лев трудно превключва на местния фолклор - девойката хубавица, ама какво общо има таз хубост с Кореята. Оказало се, че там пластичните операции били като "Здравей - Здрасти" и май корейците били първенци по козметични корекции.

      Всъщност, физическата красота и почитането на добрия външен вид били издигнати до нивото на култ в това общество. Като цяло корейците били и природно красиви, защото през вековете съвсем съзнателно не давали възможност на не до там красивите люде да имат поколение. Направо било немислимо човек с белег да встъпи в брак.

      Не знам дали това е вярно или си е просто плюене на китайците срещу по-симпатичните като изглед корейци, ама синът ми веднъж ми пусна клип на някаква тяхна момчешка група, та трайно се изненадах от грима, цвета на косите, правилните черти на лица и светлия тен на кожата им .
      Наздраве!
      Селекция. Вчера детето имаше домашно по история. Защо затворили някакъв кралски наследник от австрийската династия в една тъмна стаичка. Ами от толкова преплитане на близки гени, излязъл уродлив съдист. Селекции разни.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        Сегаа-а... не виждам никакъв проблем, ако пластичните операции са за собствена употреба. Обаче, тънкия момент е, че с тях мамим околните. Според физиогномиката, чертите на лицето отразяват характера. Хората, на подсъзнателно ниво, успяват да ги разчитат и благодарение на това си избират относително подходящ партньор. Чрез естетическата хирургия, успяваме да си "придадем" качества, които всъщност не притежаваме и заради това гледам на нея като аналог на реверсивна френология все едно да оформяме нечий характер, чрез създаване на неравности по черепа. Хм, като се замисля... в определени случаи, това може да се окаже добра идея.
        Отива мой колега миналата година у Поднебесната на гости на брат си, който живее и работи там. Ядене, пиене и прочие с автохтонното население. По едно време брат му превежда комплимент отправен към дама от компанията. Единият от присъстващите господа й казва, че изглежда като току що завърнала се от Южна Корея!?!?!

        Нашият балканский лев трудно превключва на местния фолклор - девойката хубавица, ама какво общо има таз хубост с Кореята. Оказало се, че там пластичните операции били като "Здравей - Здрасти" и май корейците били първенци по козметични корекции.

        Всъщност, физическата красота и почитането на добрия външен вид били издигнати до нивото на култ в това общество. Като цяло корейците били и природно красиви, защото през вековете съвсем съзнателно не давали възможност на не до там красивите люде да имат поколение. Направо било немислимо човек с белег да встъпи в брак.

        Не знам дали това е вярно или си е просто плюене на китайците срещу по-симпатичните като изглед корейци, ама синът ми веднъж ми пусна клип на някаква тяхна момчешка група, та трайно се изненадах от грима, цвета на косите, правилните черти на лица и светлия тен на кожата им .
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от representjah

          Грешиш - остаряващата жена е жалка картинка. Тази която някога е била желана от всички мъже, а сега е готова на всичко само за да ѝ обърне внимание един мъж. А него го няма.... и остава спомена.... Справка - всеки един пиано бар и този форум.
          Пък за остаряващия мъж какво да кажем ... справка - създателят на тази тема . Не всички, разбира се и за двата пола важи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от representjah

            Грешиш - остаряващата жена е жалка картинка. Тази която някога е била желана от всички мъже, а сега е готова на всичко само за да ѝ обърне внимание един мъж. А него го няма.... и остава спомена.... Справка - всеки един пиано бар и този форум.
            То си има лаф навремето като са ти искали не си давала са даваш на всичкик ама никой не иска.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
              Сегаа-а... не виждам никакъв проблем, ако пластичните операции са за собствена употреба. Обаче, тънкия момент е, че с тях мамим околните. Според физиогномиката, чертите на лицето отразяват характера. Хората, на подсъзнателно ниво, успяват да ги разчитат и благодарение на това си избират относително подходящ партньор. Чрез естетическата хирургия, успяваме да си "придадем" качества, които всъщност не притежаваме и заради това гледам на нея като аналог на реверсивна френология все едно да оформяме нечий характер, чрез създаване на неравности по черепа. Хм, като се замисля... в определени случаи, това може да се окаже добра идея.
              Вижда се с разума не с окото.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Е как какво общо има?Нали имам деца и племенници и се предполага,че и те ще имат деца и така нататък.След време като моите потомци станат малцинство какво ще стане?Като се напълни България с цигани,негри,араби и афганистанци.Виж какво става в ЮАР и Зимбабве,в Швеция и други европейски държави.
                Виж какво стана в Косово-албанците само за по-малко от 50 години станаха мнозинство и сърбите избягаха или живеят в анклави.Примерът ни е пред очите.
                Светът е шарен и за това красив .

                Разбирам , че е по- лесно осъществимо , при това свързано с удоволствие , чрез количество , да осигуриш по - добър живот и шанс за оцеляване на гените ти . Като рибките
                По - трудно е да създадеш качество , запазвайки разнообразието и красотата на света , чрез работа . Не ли ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение
                  искаш ли да черпя по едно тия дни
                  Измислил си телепортацията?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от representjah

                    Не мога да те разбера, честно. Какво общо има това, че някоя друга група хора се размножават като зайци?
                    Ако искаш наистина да направиш нещо наистина голямо, достатъчно е да направиш като Ченгис Хан - да завладееш огромни територии с хора, всяка вечер да спиш с 2-3 различни жени, и така твоите гении ще пребъдат. Можеш да започнеш от Уганда. Аз бих започнал от Русия, защото не ми става пиш**та от черни жени, а е и по-евтино и безопасно просто да ползвам презервативи.
                    Е как какво общо има?Нали имам деца и племенници и се предполага,че и те ще имат деца и така нататък.След време като моите потомци станат малцинство какво ще стане?Като се напълни България с цигани,негри,араби и афганистанци.Виж какво става в ЮАР и Зимбабве,в Швеция и други европейски държави.
                    Виж какво стана в Косово-албанците само за по-малко от 50 години станаха мнозинство и сърбите избягаха или живеят в анклави.Примерът ни е пред очите.
                    Last edited by mirodes; 11.05.2020, 19:06.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kilimandjaro Разгледай мнение
                      Тяхно си решение, не ги виним. Но не е и особен повод за радост.
                      Каквито жените, такива и мъжете, или обратното. Все тая като ефект.
                      Не съм казала , че някой вини . Просто доразвих тезата

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от representjah

                        Това са просто различни стратегии в природата. Едната е като рибите - хвърляш милиони яйца и каквото оцелее без никакви грижи, и обратно - като бозайниците - малко на брой яйца/яйцеклетки и се грижиш за тях. Всеки успял и умен човек може да отгледа 2 деца с 99% вероятност да доживеят 18 години, но не всеки бедняк го може. Той просто нацъква колкото може 7-8 деца, пък каквто сабя покаже, накрая пак оцеляват две. В природата няма правилно/неправилно - лошо/добро. Като всеки жив оргънизъм се съобразяваме с обкръжаващата ни среда. Отделно, умните хора далече не смятат че ще допринесат кой знае колко с едно-две въглеродни копия на себе си (само наивник може да си мисли, че неговото дете е по-по-по-по), отколкото със собствения си труд/усилия/капацитет за общественото благосъстояние.
                        Ами естествено,че моето дете е по,по,по.Щото си е мое.Не ме интересува дали е най-умно,най-красиво и така нататък.Децата се делят на свои и чужди.Общото благоденствие се определя от това на всеки отделен индивид.Какво ме бъркат чуждите хора?Природата ме е създала,за да се грижа първо за собственото си поколение и едва след това за съответната група.Да не тръгне някой да реве ако прочете за загинали деца в катастрофа,които не познава.Ама ако загинат неговите,целият му живот се срива.
                        А и при съвременната медицина голям процент деца доживяват 18 години.Африка само за 30 години ще удвои населението си.Уганда през 1950г е имала население от 5 милиона,през 2050г се предвижда да има от 105 милиона.Докато белите по цял свят изчезват.А най бързо изчезват българите.
                        Last edited by mirodes; 11.05.2020, 18:27.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kilimandjaro Разгледай мнение

                          Направете си "софия" в "сливен", щом толкоз ви кефи, че да прихванат и софиянките
                          Мъжете ако са кекави, то какво да очакваме и за жените
                          Не съм нито от София,нито от Сливен.Давам за пример София,защото там циганите процентно са по-малко ,а,в другите градове са повече и няма как да се прецени колко е коефициент на плодовитост сред българите,защото статистиката не отчита раждаемост по етноси.Но в градове с по-малко цигани като Велико Търново,Габрово,Русе този коефицент е много нисък.
                          И деца се износват,раждат и гледат от жени.Те ако не искат.деца,мъжете няма какво да направят.
                          Last edited by mirodes; 11.05.2020, 18:16.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            Някои и на толкова не се сещат или не искат .
                            Тяхно си решение, не ги виним. Но не е и особен повод за радост.
                            Каквито жените, такива и мъжете, или обратното. Все тая като ефект.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Ами не е.Коефициентът на плодовитост в София е 1,28,в сливенските села 2,81.Като се има предвид,че в София има и немалко роми,а в сливенските села и българи,то се оказва ,че ромките имат почти три пъти по-висок коефицент на плодовитост.Ясно е какво е бъдещето на България.
                              Направете си "софия" в "сливен", щом толкоз ви кефи, че да прихванат и софиянките
                              Мъжете ако са кекави, то какво да очакваме и за жените
                              Last edited by Andi11; 11.05.2020, 18:11.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kilimandjaro Разгледай мнение
                                На 35 иди-дойди, поносимо. Но някои се сещат на 45.
                                Чакала принца чакала и накрая се сбабичкьосала. Избирала, избирала и накрая останала неизбрана. Че и отгоре на това. недоволни и хапливи стават.
                                Не е на добре това
                                Някои и на толкова не се сещат или не искат .

                                Коментар

                                Working...
                                X