IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

    Че на кого ще липсвам? А може би на всички, че няма с кого да се бъзикате и кого да обиждате. Аз си имам самочувствието, господа, имам и покритието за това самочувствие, не съм опряла да си търся мъж в този сайт. Просто исках да си говоря с някого, защото съм доста самотна. Но аз съм Скорпион.... мога да мина и без вас
    Големи пичове сте всички тук, един от вас не се извини.... нищо аз ви прощавам, ако с нещо съм ви засегнала и обидила
    Простете ми
    Лека вечер

    И скорпионът в мое лице ти се извинява, ако съм те обидил с нещо!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Светът принадлежи на красивите жени.Може да имат всеки,мъж,който си поискат.Някоя красавица ще се изчука с някой като теб и мен,ама ще се ожени за богаташ.С извинение ако и ти си от тях и съм те принизил финансово.
      Не им е лесно и на красивите жени особено ако искат да не бъдат само красиви.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Както е казала актрисата За За Габор:„От един мъж искам само да е мил,нежен и внимателен.Толкова ли много искам от един мултимилионер„.
        За 30 бона може да се купи нова кола.Или жилище в по-малък град или село.
        Какво ли се учудвам като знам,че жените търсят в мъжете пари и секс.Милионер е..ч е мечтата на всяка жена.Затова и спортните звезди са толкова желани от жените.
        Когато манекенките и красивите жени почнат да се женят за даскали ,тогава ще си сменя мнението.
        ​​​​​​

        Според мен - силно обобщавайки /жениТЕ търсят/ - изкривяваш крайният резултат от разсъжденията ти. Зная, че има такива, които описваш, но не мисля, че са типичните случаи, въпреки че повече се раздуват, именно такива изкривявания, а хората харесват - какво? Те живеят с хляб и зрелища!

        Моята майка е типичен пример: сутрин е на източния балкон, а след обяд - до вечерта - на западния. Комуникация, слънце, живот /новият прочит на "хляб и зрелища!"/ !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


          Винаги съм уважавал умните и разсъдливи дами. Дори се хващам, че им завиждам. Не са много, но ги има!

          Да са здрави - но и да са сигурни в сентенцията за пътниците, които влизат в съответния влак...
          Светът принадлежи на красивите жени.Може да имат всеки,мъж,който си поискат.Някоя красавица ще се изчука с някой като теб и мен,ама ще се ожени за богаташ.С извинение ако и ти си от тях и съм те принизил финансово.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

            ами не, просто имах такъв преди 2 години, един клиент беше затънал и го бяха подгонили банки, данъчни, НАП, лихвари ... с моя екип едва успяхме да го спасим от бесилото, нямаше пари и ни подари разни скъпи неща на всеки, които беше успял да скрие. Аз взех този дек, другите ми се смееха. Но се наложи след няколко месеца да го продам, за да платя операция на майка ми. Сега си го искам отново. Искам същия и това е. Пак ще го имам.
            дано сте го пуснала в e-bay.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Както е казала актрисата За За Габор:„От един мъж искам само да е мил,нежен и внимателен.Толкова ли много искам от един мултимилионер„.

              Винаги съм уважавал умните и разсъдливи дами. Дори се хващам, че им завиждам. Не са много, но ги има!

              Да са здрави - но и да са сигурни в сентенцията за пътниците, които влизат в съответния влак...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                Не съм виновен: видях цената на един от моделите декове, който цитираш. Струваше 30 000 лв.... /оттук и връзката ми с апартамента/
                Както е казала актрисата За За Габор:„От един мъж искам само да е мил,нежен и внимателен.Толкова ли много искам от един мултимилионер„.
                За 30 бона може да се купи нова кола.Или жилище в по-малък град или село.
                Какво ли се учудвам като знам,че жените търсят в мъжете пари и секс.Милионер е..ч е мечтата на всяка жена.Затова и спортните звезди са толкова желани от жените.
                Когато манекенките и красивите жени почнат да се женят за даскали ,тогава ще си сменя мнението.
                Това изобщо не е осъждане-всяка красива жена си знае колко е желана от мъжете,затова отива и при отличниците във финансов план.
                ​​​​​​
                Last edited by mirodes; 18.05.2020, 20:10.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)
                  Прекалявате с подигравките, май не съм желана тук,

                  това не кефи, господа
                  По-добре да си пиша в темата за златото
                  Приятна ви вечер
                  С това напускате темата?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Това с различните легла не го разбирам.

                    За по-възрастни двойки, ОК.

                    Като гледам годината на брака, няма да е първа младост.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Какво ти направи впечатление в характера?

                      Няма да пиша за тия неща тук. Специфични са, не те касаят и нямат общо с областта, в която работиш...

                      Може би - ако искаш да ти погледна колата - би разбрала и нещо повече... Любопитка!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Тц .
                        Не улучих от раз, сори, нямах късмет
                        Помогнах обаче на Кавръка, За него остават с една зодия по-малко

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                          Оффф - нямам тия подробности. Не съм задълбавал дотолкова. Направило ми е впечатление и съм отминал, но характерът... /тук имам доста неща, които ОСмислих впоследствие, а е можело да стигна до изводите си доста по-рано.../ Трябвало е да мина през подобно изпитание!

                          Не мисля, че е има здрав смисъл при обобщаване на качествата по зодии..., но ми е забавно да слушам или чета понякога за отпускане...

                          Помисли: 12 зодии, а милиони хора с еднакви качества и възможности, според това, кога са родени!

                          Е, аз залагам повече на желанието да се усъвършенстваме и постоянството ни в дадена област, ако и много неща да не ми се отдават, колкото и да съм настоятелен /нормално е!/... ))
                          Какво ти направи впечатление в характера?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)
                            Прекалявате с подигравките, май не съм желана тук, но аз не се натрапвам, всичко приемам с усмивка и не ви се сърдя От няколко месеца в Инвестор следя основно темите за акции и злато, по диагонала чета още две теми, тази тема тук я чета от самото начало. Прави впечатление, че във всички теми рано или късно започват лични конфликти и нападки, а това не кефи, господа
                            По-добре да си пиша в темата за златото
                            Приятна ви вечер

                            Не съм виновен: видях цената на един от моделите декове, който цитираш. Струваше 30 000 лв.... /оттук и връзката ми с апартамента/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                              Трудно ще стане с колони, уважаеми, но виж, ако ми подариш този скромен дек НАКАМИЧИ 1000 ZXL аз ще те поканя на вечеря и ти ще излезеш с мен и ще ти е невъзможно да ми откажеш [ATTACH=CONFIG]n3600318[/ATTACH]
                              А ако бъде и от "златната" серия...
                              Май си вършала из специализираните форуми или си слушала разбиратели. И по-семпъл ще ти върши работа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Зодията на дамата?

                                Оффф - нямам тия подробности. Не съм задълбавал дотолкова. Направило ми е впечатление и съм отминал, но характерът... /тук имам доста неща, които ОСмислих впоследствие, а е можело да стигна до изводите си доста по-рано.../ Трябвало е да мина през подобно изпитание!

                                Не мисля, че е има здрав смисъл при обобщаване на качествата по зодии..., но ми е забавно да слушам или чета понякога за отпускане...

                                Помисли: 12 зодии, а милиони хора с еднакви качества и възможности, според това, кога са родени!

                                Е, аз залагам повече на желанието да се усъвършенстваме и постоянството ни в дадена област, ако и много неща да не ми се отдават, колкото и да съм настоятелен /нормално е!/... ))

                                Коментар

                                Working...
                                X