IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

    изобщо не ме познаваш ..... нищо не знаеш за мен ....... знаеш ли колко ми писнало от лицемери, от превземки и фалш, от гъзари, от надути пуяци дето като те изведат на едно просто кафе правят сметки по 60 - 70 лева и оставят 10 лева бакшиш на сервитьорката, ами пази си парите готин, утре може да нямаш пари за хляб. С пари ли ще ме впечатлите??? И друг живот съм живяла в други среди, да , бях по-млада и доста по-глупава, но добре че съм го живяла за да мога сега да се радвам на простичките неща в живота - на една истинска усмивка, на едно подарено цвете откъснато от градината ....
    Ето с тези хора от групата с които караме колело, те са обикновени хора и професии - единият е шофьор, другия работи във фирма за дограма, третият е обикновен работник в завод, едната жена работи в аптека, другата е социална работничка и така нататък да не изброявам всичките. Но с тях ми е готино, отпускам се, душата ми се отпуска, няма фалшиви отношения, буквално сме като едно семейство и всеки разчита на другия и си помагаме. Там сред тези хора се чувствам истинска, разбра ли ме, истинска. ИСТИНСКА
    Ще си намеря обикновен мъж, дори да е прост бачкатор, имам си всичките шансове и все още изглеждам доста апетитно и привлекателно. Не е задължително дори този мъж да печели пари, аз изкарвам достатъчно. Просто искам този мъж да ме обича, истински да ме обича, ДА МЕ ОБИЧА, ДА МЕ ОБИЧА, ДА МЕ ОБИЧА.... ето разплаках се и ми е тъжно .... защото никой досега не ме обичал истински, дори и майка ми.... и си плача сега

    а вие вървете нали знаете къде
    Прегърни възглавницата и си мисли за някой/нещо, който те успокоява
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

      Аз ти пожелавам да намериш това което търсиш...Живеем в сбъркано време при липса на морал и ценности..Живее се с душата на човека а не с външният му вид или материалното му състояние..Красотата е временно състояние с остаряването идват болестите грижите.Човек се жени за да има другар и най вече деца...Когато не става с когото искаш става с когото може...Аз имам една братовчедка много красива жена да не кажа най красивата..Два неуспешни брака разбит живот...Така че бъди умна и не тичай по баира а се огледай и виж кой те обича...Той е някъде около теб но ти не си го забелязала...така че огледай се внимателно...някой по скромен добър работлив с по малко претенции с чувство за хумор.Ако е срамежлив направи ти първата крачка....И бягай надалече от отворковци които свалят звезди говорят силни приказки или парадират с пари коли имоти които са може би на родителите им...Иначе тука има един специалист по всичко доста досаден с лъжите дето бълва на кило
      Браво за мнението!

      /дано не съм "специалистът", но уважавам правото на хората да имат мнение!/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
        Kакво ли правят сега гаджетата на футболистите, чалгарките, денсърките, плейметките, инфлуерсърките,
        тия дето се чекнеха по спортните зали, по дискотеките, дето шареха из молове, по Витошка ......
        Само като им видя тъпия duck face, силиконовите патешки джуки... нещо ми се отщява, май

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Аз съм бил с такава.По плажовете по монокини,голям стегнат бюст,тип сръбска турбо поп фолк звезда.Имал съм и проблеми с мутри,които я сваляха,докато,минаваше по улицата,после всички само цъкат с език и те гледат все едно си извънземен.Тогава дори не осъзнавах с кой съм.Секса разбира се беше страхотен,тялото и като на богиня.За мен един мъж в живота си трябва да има много жени,да бъде свободен,да има деца,и да не подражава на стереотипи.Дори хубавите жени са по стока,щото имат по малко комплекси,донякъде де.Не знам вече,всички са толкова различни,без тях не може.Обичам ги наистина.
          Има една поговорка:„,Красивата жена е чужда жена„.В смисъл,че никога няма да си сигурен,че.е само с теб.Сам си забелязал,че постоянно са я сваляли.А щом постоянно я свалят,самочувствието й лети в небесата и рано или късно ще поддаде.А и да не поддаде ще се побъркаш от ревност.Ето и ти не си се задържал с тази красавица.

          Коментар


          • Kакво ли правят сега гаджетата на футболистите, чалгарките, денсърките, плейметките, инфлуерсърките,
            тия дето се чекнеха по спортните зали, по дискотеките, дето шареха из молове, по Витошка ......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

              Че на кого ще липсвам? А може би на всички, че няма с кого да се бъзикате и кого да обиждате. Аз си имам самочувствието, господа, имам и покритието за това самочувствие, не съм опряла да си търся мъж в този сайт. Просто исках да си говоря с някого, защото съм доста самотна. Но аз съм Скорпион.... мога да мина и без вас
              Големи пичове сте всички тук, един от вас не се извини.... нищо аз ви прощавам, ако с нещо съм ви засегнала и обидила
              Простете ми
              Лека вечер
              Кой те е обидил че не се сещам ?Я малко да слезеш на земята.Дръж се малко по сериозно,ако обичаш.Поканих те в парка,предложих ти вечеря,дори да видим и колата ти предложих,какво ли не,от останалите колеги,също имаше тонове внимание и отношение.Накрая била обидена.Осъзнай се къде се намираш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ....... току що Ви направих комплимент, а Вие .... да ми купи кола, ами аз си имам кола и не ми трябва чисто нова и имам добри доходи, финансово независима съм, друго търся, а не коли и ламарини .......
                Аз ти пожелавам да намериш това което търсиш...Живеем в сбъркано време при липса на морал и ценности..Живее се с душата на човека а не с външният му вид или материалното му състояние..Красотата е временно състояние с остаряването идват болестите грижите.Човек се жени за да има другар и най вече деца...Когато не става с когото искаш става с когото може...Аз имам една братовчедка много красива жена да не кажа най красивата..Два неуспешни брака разбит живот...Така че бъди умна и не тичай по баира а се огледай и виж кой те обича...Той е някъде около теб но ти не си го забелязала...така че огледай се внимателно...някой по скромен добър работлив с по малко претенции с чувство за хумор.Ако е срамежлив направи ти първата крачка....И бягай надалече от отворковци които свалят звезди говорят силни приказки или парадират с пари коли имоти които са може би на родителите им...Иначе тука има един специалист по всичко доста досаден с лъжите дето бълва на кило

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Злобеем,Криси.Щото както се описваш си красива жена/щом мъжа ти е бил милионер и постоянно те е водел да те показва/.Та мъжете сме наясно,че такава жена няма да се хване с обикновен мъж.И затова злобеем.Но такъв е животът.
                  А всеки мъж иска красива жена.Ако някой ти каже противното ,не му вярвай.Ама красивите жени не ходят при всеки.Аз съм бил с доста красиви жени,ама никоя от тях не е била от тия,които мъжете ще си счупят вратовете да ги гледат.А на всеки му се иска такава.
                  Аз съм бил с такава.По плажовете по монокини,голям стегнат бюст,тип сръбска турбо поп фолк звезда.Имал съм и проблеми с мутри,които я сваляха,докато,минаваше по улицата,после всички само цъкат с език и те гледат все едно си извънземен.Тогава дори не осъзнавах с кой съм.Секса разбира се беше страхотен,тялото и като на богиня.За мен един мъж в живота си трябва да има много жени,да бъде свободен,да има деца,и да не подражава на стереотипи.Дори хубавите жени са по стока,щото имат по малко комплекси,донякъде де.Не знам вече,всички са толкова различни,без тях не може.Обичам ги наистина.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                    Че на кого ще липсвам? А може би на всички, че няма с кого да се бъзикате и кого да обиждате. Аз си имам самочувствието, господа, имам и покритието за това самочувствие, не съм опряла да си търся мъж в този сайт. Просто исках да си говоря с някого, защото съм доста самотна. Но аз съм Скорпион.... мога да мина и без вас
                    Големи пичове сте всички тук, един от вас не се извини.... нищо аз ви прощавам, ако с нещо съм ви засегнала и обидила
                    Простете ми
                    С това напускате темата?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение


                      Ма хайде сега, не всички във форума са юристи

                      Случаят е само илюстративен и може за е плод на моето въображение!!!

                      /в цитата от мен си пропуснал последното ми изречение, а то е знаково - какво друго може да се очаква от нас, мъжете, освен поредният пропуск!/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                        Тя не е важна колата, а мъжа, който може да си го позволи това. И при това такъв един мъж е добра партия не защото е богат, а защото щом е богат, значи е уверен в себе си, силен, волеви, знае какво иска и знае как да го постигне, в това число и в личен и семеен план. Тоест мъж - лидер, а не мъж като лайно в дъжд.
                        Ти си се объркал много яко ама много...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena
                          Какво ти направи впечатление в характера?
                          Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                          Няма да пиша за тия неща тук. Специфични са, не те касаят и нямат общо с областта, в която работиш...
                          Ма хайде сега, не всички във форума са юристи

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                            Че на кого ще липсвам? А може би на всички, че няма с кого да се бъзикате и кого да обиждате. Аз си имам самочувствието, господа, имам и покритието за това самочувствие, не съм опряла да си търся мъж в този сайт. Просто исках да си говоря с някого, защото съм доста самотна. Но аз съм Скорпион.... мога да мина и без вас
                            Големи пичове сте всички тук, един от вас не се извини.... нищо аз ви прощавам, ако с нещо съм ви засегнала и обидила
                            Простете ми
                            Лека вечер
                            Злобеем,Криси.Щото както се описваш си красива жена/щом мъжа ти е бил милионер и постоянно те е водел да те показва/.Та мъжете сме наясно,че такава жена няма да се хване с обикновен мъж.И затова злобеем.Но такъв е животът.
                            А всеки мъж иска красива жена.Ако някой ти каже противното ,не му вярвай.Ама красивите жени не ходят при всеки.Аз съм бил с доста красиви жени,ама никоя от тях не е била от тия,които мъжете ще си счупят вратовете да ги гледат.А на всеки му се иска такава.
                            Last edited by mirodes; 18.05.2020, 20:32.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                              Не им е лесно и на красивите жени особено ако искат да не бъдат само красиви.

                              Така сте избрали още при раждането си - да сте от страната на дамите и да регистрирате уважението ни!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                                Според мен - силно обобщавайки /жениТЕ търсят/ - изкривяваш крайният резултат от разсъжденията ти. Зная, че има такива, които описваш, но не мисля, че са типичните случаи, въпреки че повече се раздуват, именно такива изкривявания, а хората харесват - какво? Те живеят с хляб и зрелища!

                                Моята майка е типичен пример: сутрин е на източния балкон, а след обяд - до вечерта - на западния. Комуникация, слънце, живот /новият прочит на "хляб и зрелища!"/ !
                                Красивата жена още от малка е ухажвана от мъжете.И си знае цената.Ей го и голямата ми дъщеря е много красива и въпреки,че е само на пет години всички момчета в детската градина се натискат да играят с нея.Инстиктивно и те усещат женската красота.Е щом някоя от малка така я ухажват,тя ще гледа да си осребри красотата.Няма какво да се заблуждаваме.

                                Коментар

                                Working...
                                X