IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=Todor Sabev;n3602337]
    Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Не бре Дулсинея .пиша от телефона на един приятел и още не мога да му свикна. Пък и не знам къде му е сверката за граматиката.
    Верваме ти, о Кихоте .

    Коментар


    • [QUOTE=Selena;n3602329]
      Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

      Чакай ся. Що обаче ги свързваш тез работи с изнервеност? Да си се замислял, че човек като не работи по независещи от него причини някъде трябва и да потренира ?

      Епа Миро беше идеален.

      Влязох като се поизчисти малко темата, щото беше заприличала на свинарник.

      Моралните принципи никой не ги е отменял.

      От мен да мине. Хвърлен бе камък в блатото и жабите се разкрякаха.

      ПП кви са тия изпълнения супер инвеститор със скапан телефон. Да ги нямаме такива, че кифлите не прощават такива работи.
      Не бре Дулсинея .пиша от телефона на един приятел и още не мога да му свикна. Пък и не знам къде му е сверката за граматиката.
      Last edited by Todor Sabev; 21.05.2020, 16:45.

      Коментар


      • Бай Стамене..., опсссс - исках да кажа - Кристина... ))

        Нямам съмнения, че трябва да се обръщам към Кристина, която поставя думите в устата на Бай Стамен, т.е. - Кристина е режисьорът, който пише сценариите, които тук излизат като думи на мъж /Бай Стамен/...

        Кристина, време е да излезеш вече от образа на Бай Стамен, защото не ти се получава много правилно тълкуване! Ама - никак не ти се получава! Това ти го казва реално съществуващ мъж, разбира се!

        Не ти е възможно, Кристина - да създадеш реален мъжки образ, ако и да си мислиш, че го можеш! Това е по много и най-различни причини... Ще спомена САМО две от причините /до първият ти "трактат", вкл./, но без да засягам "торсионния генератор", който показва, че се интересуваш от някои нещица около теб, което е недостатъчно, за да ме убедиш в образа, в който се вживяваш, Кристина...

        Така! Хайде да си припомниШ, Кристина, какво си писала в края на първия си "трактат"...

        "Краката на жената трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да са дълги, прави и стройни!" - казваш ти, Кристина...

        Въпрос: да не би това да са точно твоите крака, Кристина? Аз само питам!

        Та, Кристина, ти - /предполагам/ - изхождаш от собствените си данни, с което зачеркваш механично всички останали възможности... Горкият Стамен /Бай/... НА КОЛКО ЛИ ЖЕНИ Е ОТКАЗАЛ, клетият, защото само след събличането им - е установил, че краката им са повече дълги, отколкото прави..., или пък - че са повече прави, отколкото стройни...

        И, като не може да преглътне горните "несъответствия", които са ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ, твоят типаж, Кристина - Бай Стамен - казва на съблеченото си гадже: "Ами, скъпа - съжалявам, ама - хайде - обличай се, защото аз имам едни други, съвсем различни виждания за ... краката... Няма как да ги престъпя и ще трябва да си... ходиш!"

        Сега.... Интересно е, Кристина - да научиш някои ДРУГИ подробности, които ти, самата игнорираш, защото си влюбена /вероятно/ в идеята за някакви стройни, прави и дълги крака... Няма да ти говоря много в тая посока... Когато Бай Стамен пуска тук някакви критерии - които нямам съмнения, че да твои критерии, Кристина, защо не вземеш да му сложиш в устата /на Бай ти Стамен/ - нещо по-интересно? Кое е то, ли, Кристина?!?

        Наистина ли не знаеш, Кристина? Твоят герой, Бай ти Стамен - не е добре да гони събляклата се дама, която има по-дълги крака, отколкото те са прави, защото...

        Сети ле се, бе, КристинО!!! Не, нали! Ега ти и авторката - която си ти!!!

        Не знаеш ли, Кристина, че усещанията в една връзка са всичко, независимо, че краката на дамата били с 2 сантиметра по-къси от нашите "критерии"!

        Схвана ли сега: защо НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО краката й да са дълги, стройни..., АКО ТЯ ЩЕ ЛЕЖИ като дърво в леглото, или ще си чопли носа, или ще си гледа часовника, или...........................


        .................................................. .

        КристинО, КристинО..... Слаб автор си! Оценка - три на релси, само, за да не се връщаш отново да те изпитваме!

        Освен това - научи го тоя, твоят герой, че сутрешната ерекция НЕ ПОКАЗВА полови възможности! Това си е част от нещата, характерни за всеки полово зрял мъж! Затова, Кристина, още сутринта казах на твоя герой Бай Стамен, че сутрешната ерекция е несъзнателен тест на мъжкия организъм, който е периодичен..., може и през нощта да се извърши, а и по всяко друго време, след като има и подходящият дразнител...

        Дори, Кристина, препоръчвам ти да си родиш и отгледаш момче. ВСЯКА ДАМА тук може да ти обясни, че малкото момченце еректира още от пеленаче!!!

        Такива неща: слаб автор си, Кристина, независимо какво ще прочета още тук като думи на слабият ти герой - Бай Стамен...

        Поздрави - и излизай от "нелегалност" - така диалогът ще е по-пълноценен!

        Коментар


        • [QUOTE=Todor Sabev;n3602325]
          Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Нищо забавлително не забелязах в женските реакции.


          Кака каза че нема да влиза в темата като това до сега не беше се случвало . Валче беше потресена от реакцията на уж ..сериозни мъже.. А ти с зъби и нокти одстояваше на барикадата морални принципи .
          Мога да пусна няколко забавлителни коментара с теб и ........ Миродес.

          Коментара е към коментара на Селена пиша от некъв смотен телефон за тва така.
          Чакай ся. Що обаче ги свързваш тез работи с изнервеност? Да си се замислял, че човек като не работи по независещи от него причини някъде трябва и да потренира ?

          Епа Миро беше идеален.

          Влязох като се поизчисти малко темата, щото беше заприличала на свинарник.

          Моралните принципи никой не ги е отменял.

          От мен да мине. Хвърлен бе камък в блатото и жабите се разкрякаха.

          ПП кви са тия изпълнения супер инвеститор със скапан телефон. Да ги нямаме такива, че кифлите не прощават такива работи.

          Коментар


          • [QUOTE=Selena;n3602319]
            Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

            Всяка живо жива материя усеща енергиините полета и се синхронизира с тях. Така и жените са като антени и приемат както вселенските вибрации така и на общноста или някокой голем облачвател. Скоро ти пуснахти клип с такъв.

            А тук видяхме как мъжете се бяха завладяни от енергията на ..Криси.. и некои ..изгубиха умът си ..

            А пъка женските се беха изнервили от загубата на равновесие в системата.[/QUOTE]

            И си се събудил изпотен. Женските се забавляваха с целия водевил в тая пандемична скука.
            Нищо забавлително не забелязах в женските реакции.


            Кака каза че нема да влиза в темата като това до сега не беше се случвало . Валче беше потресена от реакцията на уж ..сериозни мъже.. А ти с зъби и нокти одстояваше на барикадата морални принципи .
            Мога да пусна няколко забавлителни коментара с теб и ........ Миродес.

            Коментара е към коментара на Селена пиша от некъв смотен телефон за тва така.

            ПП То хубаво жените да не падат по гръб и да запазат своето достонство.

            Но. нека от време на време да се отзовават по гръб или поне по корем.
            Last edited by Todor Sabev; 21.05.2020, 16:48.

            Коментар


            • [QUOTE=Todor Sabev;n3602286]

              Всяка живо жива материя усеща енергиините полета и се синхронизира с тях. Така и жените са като антени и приемат както вселенските вибрации така и на общноста или някокой голем облачвател. Скоро ти пуснахти клип с такъв.

              А тук видяхме как мъжете се бяха завладяни от енергията на ..Криси.. и некои ..изгубиха умът си ..

              А пъка женските се беха изнервили от загубата на равновесие в системата.[/QUOTE]

              И си се събудил изпотен. Женските се забавляваха с целия водевил в тая пандемична скука.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Ко речи!? Га ма изнервиш, ще ти сипя, такова питие у Кръчмата, каквото душа ти сака. Нищо, че съм от хабитатя и черпенето ми е забранено с родови декрет.
                Наздраве, сър Събев!
                Нека не офтопите, говорете си чикиджийските ви неща в Кръчмарското поле.

                Прав ли съм?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                  Всяка живо жива материя усеща енергиините полета и се синхронизира с тях. Така и жените са като антени и приемат както вселенските вибрации така и на общноста или някокой голем облачвател. Скоро ти пуснахти клип с такъв.

                  А тук видяхме как мъжете се бяха завладяни от енергията на ..Криси.. и некои ..изгубиха умът си ..

                  А пъка женските се беха изнервили от загубата на равновесие в системата.
                  Ко речи!? Га ма изнервиш, ще ти сипя, такова питие у Кръчмата, каквото душа ти сака. Нищо, че съм от хабитатя и черпенето ми е забранено с родови декрет.
                  Наздраве, сър Събев!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

                    Само в очите, само в очите ги гледаш, те не знаят ама и черни слънчеви очила да си сложат това няма да ги спаси , двоен удар говориш и ги гледаш, ама ти трябва енергия, горивото, иначе нищо няма да се получи, енергията преминава през очите и речта ми, те са нещо като проводник само, при мен е така, така се получава, ама няма ли енергия нищо не става, гледаш ги, говориш им, ама к@р тате баница
                    Ся отивам да видя как е трактора ми, че ще ми трябва тия дни
                    Гледането в очите е стар психологически трик за показване на надмощие и увереност.И тъй като жените търсят самоуверени мъже,то това им оказва въздействие.Освен това ако имаш и харизма може и да постигаш резултати.Распутин е бил с такъв харизматичен поглед.
                    Жив и здрав,щом те влече и ти се отдава нищо лошо няма.
                    Откакто гледах предаване за един руснак с 4 жени и общо 15 деца вече нищо не може да ме учуди в тази посока.И то жените не бяха грозни и необразовани,а две от тях работеха и го издържаха,а тоя им вземал парите заедно с детските и само той пазарувал в семейството.И даже още му се натискаха и една кандидатка я показаха в предаването.Много красива жена.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      "Бабо, бабо! Чичо се насра!"
                      И това ще мине ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

                        какво ще им говориш няма много голямо значение, те чуват гласа ти, тембъра и вибрацията на гласа ти., моят е плътен, басов и тежък, думите не са важни, важна е енергията, да усетят енергията ти, а при мен енергията и взрива идват от вибрацията, абе откачена работа, номера е просто да говориш повече от тях
                        Всяка живо жива материя усеща енергиините полета и се синхронизира с тях. Така и жените са като антени и приемат както вселенските вибрации така и на общноста или някокой голем облачвател. Скоро ти пуснахти клип с такъв.

                        А тук видяхме как мъжете се бяха завладяни от енергията на ..Криси.. и некои ..изгубиха умът си ..

                        А пъка женските се беха изнервили от загубата на равновесие в системата.
                        Last edited by Todor Sabev; 21.05.2020, 15:10.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Гледаш ли ги в очите?
                          Само в очите, само в очите ги гледаш, те не знаят ама и черни слънчеви очила да си сложат това няма да ги спаси , двоен удар говориш и ги гледаш, ама ти трябва енергия, горивото, иначе нищо няма да се получи, енергията преминава през очите и речта ми, те са нещо като проводник само, при мен е така, така се получава, ама няма ли енергия нищо не става, гледаш ги, говориш им, ама к@р тате баница
                          Ся отивам да видя как е трактора ми, че ще ми трябва тия дни

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

                            какво ще им говориш няма много голямо значение, те чуват гласа ти, тембъра и вибрацията на гласа ти., моят е плътен, басов и тежък, думите не са важни, важна е енергията, да усетят енергията ти, а при мен енергията и взрива идват от вибрацията, абе откачена работа, номера е просто да говориш повече от тях
                            Гледаш ли ги в очите?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Нещата са ясни. За мен. Остава само детайлът с торсионните облъчвания.

                              Не ща да влизам в ролята на грачещата гарга и няма да ти кажа това, което вече сам си знаеш.
                              На лични ще ти пиша за това. Довечера

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

                                Абе ще станем приятели с тебе, ама по-трудния начин
                                Нещата са ясни. За мен. Остава само детайлът с торсионните облъчвания.

                                Не ща да влизам в ролята на грачещата гарга и няма да ти кажа това, което вече сам си знаеш.

                                Коментар

                                Working...
                                X