IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
    не ви трябват снимки от сега
    Баце Вальо, само снимки отпреди развода ли имате?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

      направо съм БЯСНА БЯСНА БЯСНААА
      много съм си добричка, мила, нежна, винаги съм усмихната, да, май и доста наивна на моменти, но ядосат ли ме тогава просто издивявам и откачам тотално, ставам най-лошия образ на жената скорпион
      била съм фейк образ, била съм нечии фантазии, била съм изкуствен интелект, била съм проекти разни на този и оня
      абе вие нормални ли сте бе??? С всичкия ли сте си?
      не ви трябват снимки от сега, все още се пазим, но и това ще стане, лятото като отидем на море и ще ви изпратим общи снимки
      сега на 34 години не изглеждам много по-различно от това, което ще видите довечера, все още мога да направя 30 лицеви опори, 5 - 6 коремни преси и преход 20 километра с колелото, за разлика от отворковците тука дето ако пробягат 100 метра ще получат инфаркт

      искате екшън, а????
      ще видите довечера хард еротика с жена с дължина на крака 1 мегър и 5 сантиметра без токове
      отворковци

      за жените на любимия всичко по реди си, с едната се разделили още в началото на този месец, другата оная негова приятелка я разкара веднага, още в неделя и то пред мен по телефона, с жена му ще е трудно, необходимо е просто време......
      БЯСНА СЪМ БЯСНА
      отворковци
      не само тази нощ, много нощи няма да спите, отворковци, фейк образ съм била



      Прочетох първото и последно изречение и нищо не разбрах......( тва по средата си беше кът в месечен цикъл...)

      Кажи бре моме, кво сакаш от форума...?

      пп Аз поне гледам позитивно, благосклонно и с голяма доза съчувствие към проблемите на хората...Шъ ти помогна ( виртуално...)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        Почакай малко - има много лесен начин да ги проверим тези снимки дали са автентични, или са копирани някъде от интернет. Така че нека първо да ги видим, пък после ще ги обсъждаме.

        Засега всеки да си приготви питие и да чака 21:00 часа, за да видим какво са ни приготвили като изненада.

        Въпросът е каква е целта на занятието?От какъв зор някоя жена ще дава обяснения в анонимен форум на кой мъж е станала любовница?Много вероятно е двамата да са двойка отпреди и да разиграват целият този театър,за да изкарат бай Стамен неземен сваляч.И аз познавам няколко много успешни сваляча,ама никой не се е хвалил ,че заговаря непозната жена на улицата и веднага преспива с нея.Приказки от шипковият храст.Аз неслучайно го попитах как точно ги сваля на улицата и естествено не ми отговори нищо конкретно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

          Ако не се гътнем от смех, дотогава.....Ще те послушам, ще наставя и валидол, и ще приготвя нещо там диазепам ли, лексотан ли, че няма да има заспиване....
          Мисля, едно голямо коняче у Кръчмата ще свърши също добра работа. Стига си се зобал с отрови.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
            .....
            Снимките нищо не доказват и аз мога да кача снимки на жени и са кажа че съм жена.Пълни глупости.
            Почакай малко - има много лесен начин да ги проверим тези снимки дали са автентични, или са копирани някъде от интернет. Така че нека първо да ги видим, пък после ще ги обсъждаме.

            Засега всеки да си приготви питие и да чака 21:00 часа, за да видим какво са ни приготвили като изненада.


            Коментар


            • Деа ако беше от 2000г някъде щях да разпозная мацката по снимките. Де що има букове са минали през очите ми.
              Да поздравим Стамен . Неговата чушка най-люта.
              Сипах си бира. Безимен или някой друг да напише сценария за БГ турско зеления сериал
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение

                Ще ги включва във фотосесиите, трапана да става. Не знам как ги оставят да си пишат простотиите във форума, Стаменовци са луди за връзване.
                Едно следва да се признае. Последните два месеца тук бяха тегави. Темичката поне ни развесели. От идната седмица животът полека се възобновява. Педро ни пуща да бачкаме. Та ми остава много малко време за мързелуване. Нека отдадем дължимото на “Стамен” за безплатното забавление.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  А с децата какво ще правиш когато пораснат?
                  Ще ги включва във фотосесиите, трапана да става. Не знам как ги оставят да си пишат простотиите във форума, Стаменовци са луди за връзване.
                  Last edited by zlatna treska; 28.05.2020, 15:03.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
                    Тук не съм влизала от една седмица. Няма какво да правя в тази тема повече. Сега влязох да проверя дали моя любим си спазва обещанието да пише по два коментара на седмица, както се разбрахме и както той обеща. Какви неща прочетох за нас!!! Боже господи какви невероятни неща сте писали за мен и за нас, направо не е истина. Абе вие нормални ли сте? И това ми било мъже инвеститори!!! Какво невероятно въображение и фантазия имате!!!
                    Такаааа .......
                    Със съгласието на моя любим довечера точно в 21 часа ще кача тук няколко мой снимки. Те са от личния ми архив, от пилотна пробна сесия преди оригиналните снимки. Снимките са от преди 6 години, през 2014 година съм се снимала за едно еротично списание. Бившият ми съпруг много държеше да се снимам за това списание и да ме показва, нали тогава бях неговия трофей.
                    Всички снимки са истински, реални, необработени
                    Гарантирам ви, че много от вас няма да спят тази нощ
                    Дреме ми за твоите снимки.Ти ако беше точна досега отдавна да беше излязла с някой от тук,че и работа да бяхте свършили,ако изобщо си истинска.А,и си има начини да го докажеш,нито телефон си даваш,нито на срещи излизаш.Доста дълго висиш тук и само говориш.Сериозните жени,не си губят времето в приказки по анонимни форуми,а излизат,срещат се с мъже,правят секс,любов,каквото искаш и си живеят живота,щото знаят какво искат,правят деца,гледат ги и изобщо не им дреме.Ти един тон фермани написа,и накрая нищо.

                    Снимките нищо не доказват и аз мога да кача снимки на жени и са кажа че съм жена.Пълни глупости.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                      накажи го!
                      качИ най-безсрамните снимки!

                      вълчо, къде 20:30 да не забравиш да си пиеш бета блокера.
                      Ако не се гътнем от смех, дотогава.....Ще те послушам, ще наставя и валидол, и ще приготвя нещо там диазепам ли, лексотан ли, че няма да има заспиване....
                      И това ще мине ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                        бай стамене, женската истерия може да бъде достоверно изиграна само от жена. ))
                        надявам се довечера в 21:00 да не гледам снимки с кльощави голи физици ))
                        Click image for larger version

Name:	6d87fbdc6e58ad81443f20892e1db9dc.jpg
Views:	1
Size:	56.6 КБ
ID:	3605279

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                          направо съм БЯСНА БЯСНА БЯСНААА
                          много съм си добричка, мила, нежна, винаги съм усмихната, да, май и доста наивна на моменти, но ядосат ли ме тогава просто издивявам и откачам тотално, ставам най-лошия образ на жената скорпион
                          била съм фейк образ, била съм нечии фантазии, била съм изкуствен интелект, била съм проекти разни на този и оня
                          абе вие нормални ли сте бе??? С всичкия ли сте си?
                          не ви трябват снимки от сега, все още се пазим, но и това ще стане, лятото като отидем на море и ще ви изпратим общи снимки
                          сега на 34 години не изглеждам много по-различно от това, което ще видите довечера, все още мога да направя 30 лицеви опори, 5 - 6 коремни преси и преход 20 километра с колелото, за разлика от отворковците тука дето ако пробягат 100 метра ще получат инфаркт

                          искате екшън, а????
                          ще видите довечера хард еротика с жена с дължина на крака 1 мегър и 5 сантиметра без токове
                          отворковци

                          за жените на любимия всичко по реди си, с едната се разделили още в началото на този месец, другата оная негова приятелка я разкара веднага, още в неделя и то пред мен по телефона, с жена му ще е трудно, необходимо е просто време......
                          БЯСНА СЪМ БЯСНА
                          отворковци
                          не само тази нощ, много нощи няма да спите, отворковци, фейк образ съм била



                          Голям цирк сте и ти и стамен и цялата му кохорта. На какво си бясна бе парцал жалък? И какъв изкуствен интелект те е подгонил, вие "двамцата" или "петимцата" сте си готови за карлуково. Бай стамен и харем кадъни. Отвънка сте, само защото не сте перкулясали напълно и докато не направите някоя голяма поразия, няма кой да се занимава с вас и там

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                            ............................................... а снощи искаше и по телефона да си говорим, сега се смееш
                            добрееее ........
                            да не ти спре сърцето само, та да ми тежиш на съвестта
                            Е звънни де, веднага си посипвам главата с пепелта от изгорените мостове към "бившата приятелка".
                            И това ще мине ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                              смееш се, така ли???
                              нали и ти ми пишеш на имейла, уж приятели да сме и да си говорим, а снощи искаше и по телефона да си говорим, сега се смееш
                              добрееее ........
                              да не ти спре сърцето само, та да ми тежиш на съвестта
                              накажи го!
                              качИ най-безсрамните снимки!

                              вълчо, къде 20:30 да не забравиш да си пиеш бета блокера.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                                смееш се, така ли???
                                нали и ти ми пишеш на имейла, уж приятели да сме и да си говорим, а снощи искаше и по телефона да си говорим, сега се смееш
                                добрееее ........
                                да не ти спре сърцето само, та да ми тежиш на съвестта

                                Коментар

                                Working...
                                X