IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    Еми за еднократен секс подходът е по-различен. Наблягаш създаването на тръпка и интрига, предимно закачки, пробваш на какъв тип флирт реагира. Никакви по-сериозни теми. И играеш ролята на ценната награда. Както и гониш по много жени наведнъж.


    съгласих се с теб. Нямам идея, доколко Евго може да изиграе ролята на "ценната награда" и как биха го оценили от друга страна голяма част от дамите, които пък - от своя страна са повече склонни да ... подценяват по презумпция мъжете..., т.е. - рисковете могат да бъдат от всякакво естество...

    Коментар


    • Еми за еднократен секс подходът е по-различен. Наблягаш създаването на тръпка и интрига, предимно закачки, пробваш на какъв тип флирт реагира. Никакви по-сериозни теми. И играеш ролята на ценната награда. Както и гониш по много жени наведнъж.

      Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

      Разбирам, че те тормози липсата на еднократен секс... Не мога да помогна със съвет: това е индивидуално. Там може да ти помогне друг във форума с опита си, но отново ми е трудно да преценя крайният резултат.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
        Не оприличавам жените на риби,а имам предвид,че когато даден човек има отношения с други хора и иска да постигне успех,трябва да се нагоди и според техните предпочитания.Ако отиде на интервю за висок пост в някоя престижна компания,трябва да си облече костюм,въпреки че ходи с дънки ежедневно.Та и с жените така-един мъж трябва да прави каквото се харесва на жените,а не каквото той смята,че трябва да харесват.Отнася се и до жените,които трябва да правят неща,които се харесват на мъжете,а не каквито те би трябвало да харесват.И после да не се чудят защо мъжете им са ги напуснали или са си хванали любовница.

        привърженик съм на тезата, че външният вид, по-скоро ни "лъже", отколкото да ни дава що-годе реална възможност за преценка, която с повече време има шанс да е близо до истината (която пак е нещо прекалено относително)...

        Коментар


        • Не оприличавам жените на риби,а имам предвид,че когато даден човек има отношения с други хора и иска да постигне успех,трябва да се нагоди и според техните предпочитания.Ако отиде на интервю за висок пост в някоя престижна компания,трябва да си облече костюм,въпреки че ходи с дънки ежедневно.Та и с жените така-един мъж трябва да прави каквото се харесва на жените,а не каквото той смята,че трябва да харесват.Отнася се и до жените,които трябва да правят неща,които се харесват на мъжете,а не каквито те би трябвало да харесват.И после да не се чудят защо мъжете им са ги напуснали или са си хванали любовница.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
            Човекът търси помощ и съвет,а вместо това получава подигравки.Типично за български форум.
            Според мен проблемите на Евго в отношенията с жените възникват поради две неща-първо подхожда с голямо недоверие към всяка жена и си мисли,че иска да прецака финансово и че едва ли не ще се чука с първия срещнат,след като се обвърже с него.Естествено има и такива,ама не са всички.Има и много свестни жени.
            Второ-подхожда прекалено делово в отношенията си с жените.Говори им директно за секс или за обвързване на първа среща,а жените си имат стереотипи,че трябва да излизат известно време с един мъж,за да се решат на секс,или на сериозна връзка.
            За да го опознаели,което е глупост,защото няма как да се опознае един човек за пет срещи в кафето,когато се говорят баналности.Ама това си е в женската природа и мъжете трябва да се съобразим с това.Риби се хващат със стръв,каквато те харесват,а не каквато предпочита рибаря.Така че ги ловиш с червей,а не с ягода.

            прекалено суховати обобщения и аналогии в начина ти на търсене на аналогиите в реалната ситуация

            Хващането на рибИ при мъжете (ловенето на риба е друго - риболов) и обратното действие: ловенето на "шарани" - при дамите... НЕ са подходящи сравнения (особено за Евго!) - за да му бъде даден "съвет" ПЪРВО: за ОТНОШЕНИЕ към ПРОТИВОПОЛОЖНА група от ХОРА, които определяме като жени!

            Подобно обяснение е трудно разбираемо за Евго.

            ..........

            След като разбере горното и извън него - не разбирам, защо да не се пошегуваме в подобна ("сложна" за разбиране) ситуация?

            Но определено - никой тук не се подиграва на Евго!
            ​​​​

            Коментар


            • Човекът търси помощ и съвет,а вместо това получава подигравки.Типично за български форум.
              Според мен проблемите на Евго в отношенията с жените възникват поради две неща-първо подхожда с голямо недоверие към всяка жена и си мисли,че иска да прецака финансово и че едва ли не ще се чука с първия срещнат,след като се обвърже с него.Естествено има и такива,ама не са всички.Има и много свестни жени.
              Второ-подхожда прекалено делово в отношенията си с жените.Говори им директно за секс или за обвързване на първа среща,а жените си имат стереотипи,че трябва да излизат известно време с един мъж,за да се решат на секс,или на сериозна връзка.
              За да го опознаели,което е глупост,защото няма как да се опознае един човек за пет срещи в кафето,когато се говорят баналности.Ама това си е в женската природа и мъжете трябва да се съобразим с това.Риби се хващат със стръв,каквато те харесват,а не каквато предпочита рибаря.Така че ги ловиш с червей,а не с ягода.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                Ма верно, ти защо не си преосмислиш целевата категория?
                Жените явно не пускат...
                Там поне неуспеха се ограничава в душевни страдания, а в другия случай са възможни и физически

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                  Това, с трупането на имоти за деца и внуци, само в БГ го има.
                  Няколко поколения събират, после се появява някой пройдоха и почваме отначало...
                  чувал ли си сентенцията на чърчил, ако не се лъжа за дървените обувки
                  първото поколение в дървени обувки /разбирай работници/ събира
                  второто надгражда
                  третото прахосва всичко
                  четвъртото поколение отново е в дървени обувки

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                    Венко айде напрегни и другата гънка за да ме разбереш само с едната не става
                    пеше, другата гънка я ползвам само за важни работи
                    ти си дърпай шалтеро. но не ме ангажирай.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo
                      А ти хубав ли си, братле?
                      Ма верно, ти защо не си преосмислиш целевата категория?
                      Жените явно не пускат...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo

                        Да , пъстри са ми,

                        А ти хубав ли си, братле?
                        Навремето, да ти кажа, не подбирахме. Всичко наред, но не сме посягали на мъже. Не играя в тоя отбор.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo

                          Не е в мен!

                          Така де: не пускат и това си е!

                          Евго, аз също не разбирам ЩО така не пускат?

                          Кажи ми сега, Евго - защо не пускат? Логично е да се притесняват - да не им се изтърка, нали? Обаче природата е създала неща, които не се износват толкова лесно и бързо...

                          ... така, де: щом не се изтъква толкова лесно - къде пък ще си я носят?

                          Не, аз недоумявам! Проблемът е в тях! Никаква логика, която да бъде разбираема от един нормален мъж....

                          Къде греша - сам не разбирам!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo

                            Аз съм по-хубав от Алан, висок, с хубава фигура, имам успешни бизнес проекти и пари и т.н.
                            Да да, разбира се. И зелени очи.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                              Направо си влязал в рълятя на Алан от "Двама мъже и половина". Културен, възпитан и неудачник. То бива нескопосаност, бива ама твоето не се трае. Вече имам чувство, че с твоите истории ни вземаш тука за шарани. Тамън щях да ти кажа как гарантирано / 100%/ да сваляш жени, но сега вече няма. Отказах се.
                              +1

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                ОК

                                По принцип, не е хубаво да се продават големите жилища.......те са за идващите поколения.

                                Много се впечатлих от хубавата ти спортна форма,

                                Кога съм казал, че съм продал жилище?

                                Казах само, че голямото жилище, което лично направих - изигра ролята си.

                                Коментар

                                Working...
                                X