IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Дали човек мисли по подобен начин, защото е нещастен или е нещастен, защото мисли по подобен начин..? Определено, трябва много да се внимава с помислите и най-вече с писаното слово.
    Да ти кажа, че Пачангата много прекали с подигравките си.

    Нито съм го клел, само ви разказах една реална случка.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Не е лошо да си мери приказките, нали прочете за лошия старец.
      Евго, ко не моеш си намериш парцал да лашкаш си плати 50лв да те олаби (па мое и само 20 за френска) специалистка.
      Като лееш ЗЛОБА САМО И ЕДИНСТВЕНО НА СЕБЕ СИ ВРЕДИШ.
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
        Евго, много трябва да внимава не само какво пише ,а и какво мисли !!!
        Дали човек мисли по подобен начин, защото е нещастен или е нещастен, защото мисли по подобен начин..? Определено, трябва много да се внимава с помислите и най-вече с писаното слово.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

          Ти, като наместник на Бога ли се изживяваш, сукалче, половинвековно?

          Ти ли определяш чий живот трябва да приключи, заради това, че някой се е осмелил да ти каже истината? Доста си скаран с реалностите.
          ​​​
          Не се намесвай в подобни ареали, а опитвай да вършиш по-елементарните, човешки дела и не парадирай с Божиите.
          +1
          Не мога да бъда толкова пряма като теб ,но съвета ти е точен.
          Евго, много трябва да внимава не само какво пише ,а и какво мисли !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Не е лошо да си мери приказките, нали прочете за лошия старец.
            Ти, като наместник на Бога ли се изживяваш, сукалче, половинвековно?

            Ти ли определяш чий живот трябва да приключи, заради това, че някой се е осмелил да ти каже истината? Доста си скаран с реалностите.
            ​​​
            Не се намесвай в подобни ареали, а опитвай да вършиш по-елементарните, човешки дела и не парадирай с Божиите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

              Ужас ! Надявам се ,че не мислиш това което пишеш иначе лошо. Много лошо !!!
              Започваш да ме плашиш и не се учудвам ,че си все още сам за жалост.
              Не е лошо да си мери приказките, нали прочете за лошия старец.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Дур, яваш! Леко по завоите да не влезеш в канавката.
                И двеста пъти да го напишеш, това явно важи за жени в твоето обкръжение. Рекох ти да не обобщаваш, но ти не чуваш.
                Все едно аз да каже, че всички мъже си падат по кротки, задръстени жени, които нямат собствено мнение, ала в замяна гледат мъжа устата и окачват от там да се посипят бисери.
                Наздраве!
                Кака, а къде останаха дълбоките деколтета? ...сложи ни нещо бонус така, да не се мъчим толкова

                Коментар


                • аранка, заех го от другата тема, защото днес обсъждахме с теб лувъра

                  https://www.bitchute.com/video/KrMqiSRGPdFQ/
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo

                    Миналата година и преди няколко години (общо 2 пъти) един дядо от морето ми се подиграваше, че нямам жена и трябвало да взема жена с 2 деца. Преди около половин година синът му умря от лоша болест (бори се няколко месеца с нея). Така че внимавай с приказките и с писането. Не се шегувам. Господ гледа.
                    Ужас ! Надявам се ,че не мислиш това което пишеш иначе лошо. Много лошо !!!
                    Започваш да ме плашиш и не се учудвам ,че си все още сам за жалост.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo

                      Миналата година и преди няколко години (общо 2 пъти) един дядо от морето ми се подиграваше, че нямам жена и трябвало да взема жена с 2 деца. Преди около половин година синът му умря от лоша болест (бори се няколко месеца с нея). Така че внимавай с приказките и с писането. Не се шегувам. Господ гледа.
                      Пачанга, тури си една безопасна игла от вътрешната страна на портфейла, че тука клетви и заплахи взеха да се сипят.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                        Хахаха-точно на тия с"цивилизованото отношение "им слагате рога при първа възможност.
                        Стига си писала лъжи, та ако те чете някой младеж неопитен с жените, да си остане с нулев успех сред жените.
                        Сто пъти съм го писал и пак ще го напиша-жените харесват властни мъже,които не им ходят по гайдата, не льольовци с"цивилизовано отношение ".
                        Дур, яваш! Леко по завоите да не влезеш в канавката.
                        И двеста пъти да го напишеш, това явно важи за жени в твоето обкръжение. Рекох ти да не обобщаваш, но ти не чуваш.
                        Все едно аз да каже, че всички мъже си падат по кротки, задръстени жени, които нямат собствено мнение, ала в замяна гледат мъжа устата и окачват от там да се посипят бисери.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          да не си му пожелал нещо
                          Не съм.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo

                            Миналата година и преди няколко години (общо 2 пъти) един дядо от морето ми се подиграваше, че нямам жена и трябвало да взема жена с 2 деца. Преди около половин година синът му умря от лоша болест (бори се няколко месеца с нея). Така че внимавай с приказките и с писането. Не се шегувам. Господ гледа.
                            да не си му пожелал нещо
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              чужденците и чужденките съм ги оставил
                              избор между двама български мъже ми се вижда доста по-логичен

                              цивилизоано отношение = да го караш да мие чинии, запасан с престилка
                              и да пуска прахосмукачка

                              без тия!
                              Хм, пак зависи. Преди пандемия това бе чест на чистачката. След пандемията е чест на съдомиялнята.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Не бе пич. Нищо общо.

                                Ако обаче тук някой ми каканиже как само той щял да кара колата, щото иначе не го “уважавам”, а от другата страна имам цивилизовано отношение, сещай какъв би бил изборът.

                                Даже остави ги чужденците - между двама български мъже кого ще избере жената? Този с отношение или “алфа мачото”?
                                Виж сега и ти не си съвсем права . Жена = чувство , въпроса е ,че в момента има модна линия ганьото да са прави на алфа , която бързо става на Алфа Ромео !

                                Коментар

                                Working...
                                X