IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

    Влюбен съм, хора.....

    Ако оцелея през уикенда вероятно следващата седмица пак ще пиша

    Господи ... влюбен съм, влюбени сме, толкова съм щастлив, няма ли кой да ме застреля
    Честито!

    А от какво да оцелееш, от сексуално любовно изтощение ли?

    Внимавай... И мен са ми треперели мартинките след такива срещи и съм присядал по пейките, задъхан като старец.

    PS. Носи със себе си локум за такива случаи. Българския, горнооряховския, и Обикновен става.
    Last edited by R1a1; 26.05.2020, 16:32.

    Коментар


    • Тази тема е пълна безмислица
      Какво искали жените..Ми те и те самите не знаят какво искат,просто защото всеки ден им е различен.Затова хич не ги мислете ,и не си губете времето в локуми,ами ги почвайте ,и на който както му харесва...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

        Ти вече си станал за резил, след като те разкрихме че си измамник и палячо.

        В коя си се влюбил бай стамене в Крисито, а коя е кристина ако може да кажеш лили или деси?

        Интересмно ми е заформяш ли 3ката в съзнанието си с криси и писар? Я напиши едно ферманче за приключенията ви с кристинка от почивните дни.
        Да ни поразкажеш малко за вавилонската блудница
        Той изписа цял ферман ,томове тука в тоя анонимен форум.Хора,който действат и правят нещо,не си губят толкова от времето.Да не говорим,че която и жена да е ,за да се занимаваш с нея се иска време.Сметнете му времето в което седи тук и пише ,и като видите сметката,ще разберете че насреща няма нищо като резултат.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
          А кое е най-хубавото на жените?

          Въпрос и към двата пола.
          Розичката,

          Коментар


          • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

            Влюбен съм, хора..... Не е ли влюбването най-прекрасното чувство на света ?? Да, знам, сега ще кажете, че никога не е късно един мъж да стане за резил, тъй, тъй, знам това, но .... Тя ... аз ... Ние .... Тя ми позволи да пиша по 2 коментара на седмица в тази тема и това ми е седмичния лимит, и то само защото аз създадох темата. Ако бях "редови" участник сигурно и това нямаше да получа
            Ако оцелея през уикенда вероятно следващата седмица пак ще пиша
            Господи ... влюбен съм, влюбени сме, толкова съм щастлив, няма ли кой да ме застреля
            Лимитът вече ми се изчерпа за тази седмица
            Останете си със здраве
            Ти вече си станал за резил, след като те разкрихме че си измамник и палячо.

            В коя си се влюбил бай стамене в Крисито, а коя е кристина ако може да кажеш лили или деси?

            Интересмно ми е заформяш ли 3ката в съзнанието си с криси и писар? Я напиши едно ферманче за приключенията ви с кристинка от почивните дни.
            Да ни поразкажеш малко за вавилонската блудница

            Коментар


            • А кое е най-хубавото на жените?

              Въпрос и към двата пола.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение




                .... Празнотата отвътре!!!!!


                ЗАСЛУЖАВА СИ ДА СЕ ЗАМИСЛИМ..
                Щом плъзнат термитите, пак ще изгонят рибките от канала.

                Коментар






                • .... Празнотата отвътре!!!!!


                  ЗАСЛУЖАВА СИ ДА СЕ ЗАМИСЛИМ..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Хоп, пак лична нападка и необосновано предположение .

                    Ви ся, не ми се занимава с теб. Принципно момчетата от твоя набор са обични същества. Слънчеви и скокливи зайци. Но не понасям еснафския дебелашки манталитет във всичките му форми, разцветки и националности.

                    Твой прототип съществува във всяка една държава по всичките женски кълбета. В България, това е, естествено бабрба Ганьо , в Испания това е Санчо Панса и так далее и так далее.

                    Бъди здрав щастлив и самодоволен .
                    Не ти се занимава с мен,ама не спря да ме коментираш,въпреки,че изрично ти заявих,че не желая да разговарям с теб.Интересна работа-на теб ли да вярвам или на очите си,когато чета коментарите ти по отношение на мен?
                    И като използваш термини,поне научи значението им.Щото манталитетът ми никога не е бил еснафски.
                    Ако ми беше еснафски манталитетът, изобщо нямаше да участвам в подобни дискусии.
                    Колкото до дебелашкиият манталитет-възможно е и да е такъв.Но на мен ми е чудно как така,след като не понасяш подобен манталитет не спря да ме коментираш.И то ,без да съм те коментирал теб
                    Аз как не коментирам просташките коментари по мой адрес.Още по-малко пък коментирам други постове на въпросните,които не се отнасят до мен.
                    Last edited by mirodes; 26.05.2020, 13:41.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Не си спомням да съм писал,че мъжете имат или трябва да имат повече права от жените.Би ли цитирала тези мои коментари?
                      Нападки няма-има защита срещу нападки.А от моя скромен 30 годишен опит с жените съм разбрал кога една жена е сексуално незадоволена.Много си личи.Задоволената жена е весела,щастлива,не се заяжда и не търси конфликт.
                      Вината за това не е в мен,търси я другаде.
                      Хоп, пак лична нападка и необосновано предположение .

                      Ви ся, не ми се занимава с теб. Принципно момчетата от твоя набор са обични същества. Слънчеви и скокливи зайци. Но не понасям еснафския дебелашки манталитет във всичките му форми, разцветки и националности.

                      Твой прототип съществува във всяка една държава по всичките земни кълбета. В България, това е, естествено барба Ганьо , в Испания това е Санчо Панса и так далее и так далее.

                      Бъди здрав щастлив и самодоволен .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Мда. Подобно мнение е лесно оправдание, за да се прикрият собствени дефицити в мисленето. При теб те са по посока, че и аш повече права от жените.

                        Лични нападки относно възраст, ниво или степен на сексуална задоволеност и прочее глупости всъщност реално говорят повече за изказващия мнението, отколкото за адресата на мнението.

                        Настъпих те по мазола по една единствена линия, защото ми се стори силно акцентирана във всичките ти изяви - селския двоен стандарт.

                        Прочее, оставям те и няма да се “заяждам”. Всеки си има мироглед за живота и ти си изработил съответен удобен за теб мироглед.
                        Не си спомням да съм писал,че мъжете имат или трябва да имат повече права от жените.Би ли цитирала тези мои коментари?
                        Нападки няма-има защита срещу нападки.А от моя скромен 30 годишен опит с жените съм разбрал кога една жена е сексуално незадоволена.Много си личи.Задоволената жена е весела,щастлива,не се заяжда и не търси конфликт.
                        Вината за това не е в мен,търси я другаде.
                        Last edited by mirodes; 26.05.2020, 12:55.

                        Коментар


                        • Браво бай Стамене, да си жив и здрав и все така влюбен..Значи сте щастливи с Крисито..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

                            Влюбен съм, хора..... Не е ли влюбването най-прекрасното чувство на света ?? Да, знам, сега ще кажете, че никога не е късно един мъж да стане за резил, тъй, тъй, знам това, но .... Тя ... аз ... Ние .... Тя ми позволи да пиша по 2 коментара на седмица в тази тема и това ми е седмичния лимит, и то само защото аз създадох темата. Ако бях "редови" участник сигурно и това нямаше да получа
                            Ако оцелея през уикенда вероятно следващата седмица пак ще пиша
                            Господи ... влюбен съм, влюбени сме, толкова съм щастлив, няма ли кой да ме застреля
                            Лимитът вече ми се изчерпа за тази седмица
                            Останете си със здраве
                            Ми ха честито .

                            Коментар


                            • А ти не коментирай и не изтъквай проблемите си тук..Темата не е криминално- психиатрична.. Прави го в къщи или с близки..Много ти личи..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Когато една жена е сексуално незадоволена си личи отдалече.Нервна е,заяжда се,светът й е крив.Ама светът не е виновен,а мъжът до нея,че не си върши качествено работата.
                                ​​​​​Иначе оферта няма-гледам,че постоянно се вълнуваш от моята личност,та зададох въпроси относно този интерес.
                                Мда. Подобно мнение е лесно оправдание, за да се прикрият собствени дефицити в мисленето. При теб те са по посока, че имаш повече права от жените.

                                Лични нападки относно възраст, ниво или степен на сексуална задоволеност и прочее глупости всъщност реално говорят повече за изказващия мнението, отколкото за адресата на мнението.

                                Настъпих те по мазола по една единствена линия, защото ми се стори силно акцентирана във всичките ти изяви - селския двоен стандарт.

                                Прочее, оставям те и няма да се “заяждам”. Всеки си има мироглед за живота и ти си изработил съответен удобен за теб мироглед.

                                Коментар

                                Working...
                                X