IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Е как кои ве.
    Миродесчо си мечтае да забие нещо женско (чуждо), Евго и той

    Извинявай, ама единият от двамата мечтае повече да обнови библиотеката си, обаче "бунтарите" на тоя етап все не достигат

    Коментар


    • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

      Мирката ще оздравее...сигурен съм.
      Евго, казваш че намираш много допирни тоочки с него. Интересно, можеш ли да споделиш кои мислиш, че са те.
      И двамата имаме майки учителки и сме англофони от английска гимназия.

      Аз също мислех да следвам право, но после избрах друго, защото в училище подготовката по български и история беше слаба. Въпреки това, цял живот се боря за истината и справедливостта и не цепя басма на никой,

      И двамата не харесваме връзки, основани на меркантилен интерес.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

        Мирката ще оздравее...сигурен съм.
        Евго, казваш че намираш много допирни тоочки с него. Интересно, можеш ли да споделиш кои мислиш, че са те.
        Е как кои ве.
        Миродесчо си мечтае да забие нещо женско (чуждо), Евго и той
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
          И аз го чакам да оздравее и да почне да пише.

          Единствено с него имаме най-много допирни точки,
          Мирката ще оздравее...сигурен съм.
          Евго, казваш че намираш много допирни тоочки с него. Интересно, можеш ли да споделиш кои мислиш, че са те.

          Коментар


          • И аз го чакам да оздравее и да почне да пише.

            Единствено с него имаме най-много допирни точки,

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Ще прескочи . Кажи му, че сме пуснали колективна жалба до Св. Педро да му бие един шут пред райските порти щото не му е дошло още времето.
              +1
              Ще мине и това . Да не се дава и да унива. Чакаме го тук да разкаже как се е преборил !!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Той смята, че няма да прескочи.
                Ще прескочи . Кажи му, че сме пуснали колективна жалба до Св. Педро да му бие един шут пред райските порти щото не му е дошло още времето.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Ще прескочи значи.
                  Той смята, че няма да прескочи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    А ти къде си ги учил?
                    Книгите са за четене, за учене има учебници...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Аз си чета сериозно от 90-те години насам. Имаме сериозна библиотека, която разчистих и обнових наскоро.

                      ......

                      Характерно за тримата писатели, избрани от мен, е че са били бунтари, пиели, дрогирали се, дори правили секс с мъже, но книгите им били страхотни. Предстои да ги прочета и да видя дали е така.

                      ......


                      "Сериозната" библиотека наистина е придобила нов облик след "разчистването", при новият избор на тройката "писатели"-бунтари, които "дори правили секс с мъже"!

                      На това му се вика сериозно обновена библиотека:щ

                      Па ниЙ сА чудимЕ, Що Евгича искал да се снима на фона на обновената си библиотека? Дай Боже всекиму, ама не всички сме отворени към новия вид "бунтарство"...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Днес го питах как е и ми каза, че не е добре.

                        Все пак влиза във фейсбук, за да се разсейва.
                        Ще прескочи значи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                          Евго, какво стана с Миро. Нали ти беше фейсбук връзката?
                          Днес го питах как е и ми каза, че не е добре.

                          Все пак влиза във фейсбук, за да се разсейва.

                          Коментар


                          • Евго, какво стана с Миро. Нали ти беше фейсбук връзката?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                              Модернист, част от изгубеното поколение....какво значение има. Вторачваш се в подробности без връзка със съдържанието. Книгите е хубаво да се четат с отворено съзнание...
                              А ти къде си ги учил?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Аз си чета сериозно от 90-те години насам. Имаме сериозна библиотека, която разчистих и обнових наскоро.

                                Конкретно, Джон Дос Пасос в СУ го класифицират към модернистите (виж конспекта на английски език).

                                Характерно за тримата писатели, избрани от мен, е че са били бунтари, пиели, дрогирали се, дори правили секс с мъже, но книгите им били страхотни. Предстои да ги прочета и да видя дали е така.

                                Има и постмодернисти като Пол Остър и Джоан Роулинг, които вече са наши съвременици.
                                Модернист, част от изгубеното поколение....какво значение има. Вторачваш се в подробности без връзка със съдържанието. Книгите е хубаво да се четат с отворено съзнание...

                                Коментар

                                Working...
                                X