IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    няма нищо по-целесъобразно от 2 бучки нафталин в джобовете на сакото
    Мани, бегай!!! Сега е модерно природосъобразното, а не целесъобразното.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Хайде пак подмятания на злобно старче.И то казани не директно, а по заобиколен начин. Което е типично за жените.
      Аз какъв юрист съм няма никакво значение за дискусията, щото в тая тема не се обсъждат юридически въпроси. Между другото нямам и претенции да съм добър юрист, та ако си мислиш,че така ще ме уязвиш,много си се объркал.
      Поведението ти е пример как НЕ трябва да се държи един мъж-злословене,заяждане,казване по заобиколен начин,вместо директно да заявиш какво мислиш.

      Ако си падаш по мъже с поведение, различно от моето - много съм доволен, че изборът ти не е паднал върху мен!
      Айде, със здраве!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        няма нищо по-целесъобразно от 2 бучки нафталин в джобовете на сакото
        Сако не съм обличал от години (постановката "Магьосникът от Оз"). Няма по-неудобна дреха от сакото. Ще потърся нафталин, но си мисля, че правиш лоша услуга на твоите познати във форума.
        Здрав и прав!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


          Оказва се, че, когато ти свършат аргументите по защитаваната от теб теза - почваш квалификациите. Не мисля, че това е прийом на добрите юристи.

          Добрите юристи са усмихнати, излъчват доверие и сигурност.

          При теб тия качества липсват. Ти си дребнав и със съмнителни ценности. Неангажиращо мнение, разбира се.
          Хайде пак подмятания на злобно старче.И то казани не директно, а по заобиколен начин. Което е типично за жените.
          Аз какъв юрист съм няма никакво значение за дискусията, щото в тая тема не се обсъждат юридически въпроси. Между другото нямам и претенции да съм добър юрист, та ако си мислиш,че така ще ме уязвиш,много си се объркал.
          Поведението ти е пример как НЕ трябва да се държи един мъж-злословене,заяждане,казване по заобиколен начин,вместо директно да заявиш какво мислиш.
          Такива "мъже"са "любимци"на жените. Щом така се държиш с непознати хора,представям си какво е с хората, които са в близост до теб.
          И въобще нямам и намерение да ти отговарям,ама ти си типичен пример как не трябва да се държи един мъж. Като по поръчка си за темата и учебникарски пример.
          Last edited by mirodes; 05.07.2023, 21:19.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Евго винаги си е бил на 15
            Грешиш, 15 годишните вече правят кекс.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Поведението ти е на злобно старче,не че има значение възрастта ти.
              Същото се отнася и до тази, която наричам бабка.Изобщо не ми дреме на колко сте години.

              Оказва се, че, когато ти свършат аргументите по защитаваната от теб теза - почваш квалификациите. Не мисля, че това е прийом на добрите юристи.

              Добрите юристи са усмихнати, излъчват доверие и сигурност.

              При теб тия качества липсват. Ти си дребнав и със съмнителни ценности. Неангажиращо мнение, разбира се.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                Евго, това е публичен форум и след , като си си "излял" мъката трябва да си готов да изтърпиш отговорите, коментарите, завжданията, съветите и тн на форумците.
                Ако не си готов триеш акаунта или спираш да пишеш, или изключваш личното.
                Когато подобни обсъждания са добронамерени,дори и шеговити,надали някой ще се обиди.
                Когато са злобни коментари, заяждания и избиване на комплекси дискусията се изражда и вече не е дискусия, а размяна на обиди.
                Разликата е огромна.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Тц! Природосъобразният начин на живот изисква наличието на орехова шума. Или лавандула, в краен случай.
                  Наздраве!
                  няма нищо по-целесъобразно от 2 бучки нафталин в джобовете на сакото
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Евго, пич! Ти на 40+ или на 14 години си? Замисляш ме, бре.
                    Наздраве!
                    Евго винаги си е бил на 15

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Евго, пич! Ти на 40+ или на 14 години си? Замисляш ме, бре.
                      Наздраве!
                      млад е по душа
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Оказа се, че купонджийката използва татуираните пичове за фон на снимките и не прави нищо с тях,
                        Евго, пич! Ти на 40+ или на 14 години си? Замисляш ме, бре.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                          Колкото по-дълго отсъствам, толкова по-весела става темата. Явно трябва да спра писането изцяло
                          Направо удари Политика в земята. Обикновено там интериорът е в секси пепел от рози
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Оказа се, че купонджийката използва татуираните пичове за фон на снимките и не прави нищо с тях,
                            Стига бе човек, не ме интересува личния живот на хората.
                            .....явно си сбъркал в преценката, което ми се струва, че често се случва.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                              Евго, това е публичен форум и след , като си си "излял" мъката трябва да си готов да изтърпиш отговорите, коментарите, завжданията, съветите и тн на форумците.
                              Ако не си готов триеш акаунта или спираш да пишеш, или изключваш личното.
                              Оказа се, че купонджийката използва татуираните пичове за фон на снимките и не прави нищо с тях,

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Поведението ти е на злобно старче,не че има значение възрастта ти.
                                Същото се отнася и до тази, която наричам бабка.Изобщо не ми дреме на колко сте години.
                                Успокой се вече ! Трябва ли да бъда искрена дори не съм се шегувала сериозно с теб. То, не са обиди по възраст и пол, то направо чудо. После ,олеле ама защо ме дразните Много си лесен
                                Релакс.......хахаха

                                Коментар

                                Working...
                                X