IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

    Влюбен съм, хора..... Не е ли влюбването най-прекрасното чувство на света ?? Да, знам, сега ще кажете, че никога не е късно един мъж да стане за резил, тъй, тъй, знам това, но .... Тя ... аз ... Ние .... Тя ми позволи да пиша по 2 коментара на седмица в тази тема и това ми е седмичния лимит, и то само защото аз създадох темата. Ако бях "редови" участник сигурно и това нямаше да получа
    Ако оцелея през уикенда вероятно следващата седмица пак ще пиша
    Господи ... влюбен съм, влюбени сме, толкова съм щастлив, няма ли кой да ме застреля
    Лимитът вече ми се изчерпа за тази седмица
    Останете си със здраве
    Ми ха честито .

    Коментар


    • А ти не коментирай и не изтъквай проблемите си тук..Темата не е криминално- психиатрична.. Прави го в къщи или с близки..Много ти личи..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Когато една жена е сексуално незадоволена си личи отдалече.Нервна е,заяжда се,светът й е крив.Ама светът не е виновен,а мъжът до нея,че не си върши качествено работата.
        ​​​​​Иначе оферта няма-гледам,че постоянно се вълнуваш от моята личност,та зададох въпроси относно този интерес.
        Мда. Подобно мнение е лесно оправдание, за да се прикрият собствени дефицити в мисленето. При теб те са по посока, че имаш повече права от жените.

        Лични нападки относно възраст, ниво или степен на сексуална задоволеност и прочее глупости всъщност реално говорят повече за изказващия мнението, отколкото за адресата на мнението.

        Настъпих те по мазола по една единствена линия, защото ми се стори силно акцентирана във всичките ти изяви - селския двоен стандарт.

        Прочее, оставям те и няма да се “заяждам”. Всеки си има мироглед за живота и ти си изработил съответен удобен за теб мироглед.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Не се ориентирам. Каква “нова ситуация”? Какъв “лимит”и какви пет лева?
          Влюбен съм, хора..... Не е ли влюбването най-прекрасното чувство на света ?? Да, знам, сега ще кажете, че никога не е късно един мъж да стане за резил, тъй, тъй, знам това, но .... Тя ... аз ... Ние .... Тя ми позволи да пиша по 2 коментара на седмица в тази тема и това ми е седмичния лимит, и то само защото аз създадох темата. Ако бях "редови" участник сигурно и това нямаше да получа
          Ако оцелея през уикенда вероятно следващата седмица пак ще пиша
          Господи ... влюбен съм, влюбени сме, толкова съм щастлив, няма ли кой да ме застреля
          Лимитът вече ми се изчерпа за тази седмица
          Останете си със здраве

          Коментар


          • Иначе по темата за жените, според мене от една страна искат мъжът да им създава тръпка и интрига, от друга страна искат сигурност в отношенията си с мъжа. И понеже балансът между две леко противоречиви неща е труден (а и се изменя във времето в зависимост от фазата, в която е връзката) понякога изглежда, че не знаят какво искат. Поне от наша, мъжка гледна точка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              И къде точно видя да съм изнервена ?

              Принципно това май е оферта?

              Да не забравяме, че сте задомен все пак. От уважение към жената до Вас любезно отклонявам Вашата оферта, колега.

              Когато една жена е сексуално незадоволена си личи отдалече.Нервна е,заяжда се,светът й е крив.Ама светът не е виновен,а мъжът до нея,че не си върши качествено работата.Или липсата на мъж.
              ​​​​​Иначе оферта няма-гледам,че постоянно се вълнуваш от моята личност,та зададох въпроси относно този интерес.
              Last edited by mirodes; 26.05.2020, 12:44.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Трепти ли ти сърцето като мислиш за мен?А някои други части на тялото вибрират ли?Като толкова те интересува какъв мъж съм,прати актуална снимка на лични съобщения и ако си хубава ще имаш възможност лично да се увериш.Явно испанските джендъри не могат да свършат работа,щото доста си изнервена.Пък ако се появи и бебче,нямам против да пишеш за баща някой Хорхе.Нека си го отглежда с гордост.
                И къде точно видя да съм изнервена ?

                Принципно това май е оферта?

                Да не забравяме, че сте задомен все пак. От уважение към жената до Вас любезно отклонявам Вашата оферта, колега.


                Коментар


                • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                  Нищо не казваш за корупцята в България и как трябва да се бори, За съдебната система?

                  Да не си бил един от протестиращите за гешев от тези платените?

                  От националистическите формации си предполагам, нали не бъркам
                  А де а? Накарай го да изкритикува някой управляващ и да видим дали ще се репчи толкоз. Най-лесно се рита паднал. Патент на всички страхливци

                  Коментар


                  • Помня отдавна четена статия със сексологична насоченост даже май и не от интернет, в която се описва случай на чехкиня, изнасилена от двама араби, която се обърнала с проблем към лекар психолог.
                    Проблемът и бил, че се мрази, защото получила сексуално удоволствие при изнасилването.

                    Моля жени за коментар.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Ма той може щото е маж . Жена му не може.
                      Трепти ли ти сърцето като мислиш за мен?А някои други части на тялото вибрират ли?Като толкова те интересува какъв мъж съм,прати актуална снимка на лични съобщения и ако си хубава ще имаш възможност лично да се увериш.Явно испанските джендъри не могат да свършат работа,щото доста си изнервена.Пък ако се появи и бебче,нямам против да пишеш за баща някой Хорхе.Нека си го отглежда с гордост.
                      Last edited by mirodes; 26.05.2020, 12:25.

                      Коментар


                      • Дай да не офтопим.
                        Не е за и по темата.

                        Аз го започнах, аз и спирам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                          Пак лиготевини на нежни лъжовни душички.

                          Изоставят ги и още как. Па даже ги убиват. това е при птиците, хиените, дивите кучета, вълците. Слоновете не, довеждат старите до едни слонски гробища и ги оставят да умрат там

                          С това wishful thinking се върнете в детската градина, моля, но не сте за форум на възрастни хора, които гледат истината в очите.
                          Нищо не казваш за корупцята в България и как трябва да се бори, За съдебната система?

                          Да не си бил един от протестиращите за гешев от тези платените?

                          От националистическите формации си предполагам, нали не бъркам

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                            Дори животните не изоставят болните в групата си и опитват да ги бранят с каквото могат.
                            Пак лиготевини на нежни лъжовни душички.

                            Изоставят ги и още как. Па даже ги убиват. това е при птиците, хиените, дивите кучета, вълците. Слоновете не, довеждат старите до едни слонски гробища и ги оставят да умрат там

                            С това wishful thinking се върнете в детската градина, моля, но не сте за форум на възрастни хора, които гледат истината в очите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                              Дори и историята да не е вярна, поуката си остава същата. Хората с недъзи обикновено имат силно развито нещо друго - слух, интелект или паранормални качества. Например Ванга или Стивън Хокинг. Така че нямаме никакво право да решаваме кой ще умре и кой ще живее, защото наистина може да се окаже, че обществото ще има огромна полза от някой недъгав.
                              М-да, повечето гениални хора, на които между другото дължим 90% от постигнатото от човечеството, са били по един или друг начин куку или "ненормални" по друг начин

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                Дори и историята да не е вярна, поуката си остава същата. Хората с недъзи обикновено имат силно развито нещо друго - слух, интелект или паранормални качества. Например Ванга или Стивън Хокинг. Така че нямаме никакво право да решаваме кой ще умре и кой ще живее, защото наистина може да се окаже, че обществото ще има огромна полза от някой недъгав.
                                Колкото повече Бог е дал в една сфера толкова повече е взел в другите.Не се дава всичко в този живот..Не искайте много не може да му платите цената...Всяко нещо си има цена..Получаваш нещо голямо но и губиш нещо голямо.Просто такъв е животът

                                Коментар

                                Working...
                                X