IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

    Мире, май не си попадал на много загоряла жена, да видиш как се взема доминантната роля. Ще те разкъса като чакал, само дето не грухти и не вие...
    Това ми се случи преди време, верно ме изяде.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Най-важното в една връзка е жената да има респект към мъжа.Няма нищо по-хубаво от това жената да се респектира от доброто отношение на мъжа, но за съжаление не е така.
      Дано в твоя случай да е изключение. Пожелавам ти успех. Каквото имах да казвам го написах.
      Само ще ти кажа да не вярваш на коментарите на жените в тая тема относно това какво искали жените. Те никога няма да си признаят,че харесват властен мъж,груб секс и така нататък. Та Арана може да ти обяснява какво ли не,но в действителност си мечтае за отношение за каквото аз пиша.
      Пак глупости.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Соята е виновна. Соята е естествен естроген и присъства изобилно в азиатската храна.
        На калпав водолаз водораслите му пречат.Каква соя като се вижда, че тия подобия на мъже не са направили и 10 лицеви опори през живота си.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Ами за такъв секс си мечтаят жените. В който мъжът да има доминантна роля. А вече как се развиват нещата няма универсална рецепта.
          И някои жени предпочитат 5 минути секс придружен с душене и шамари,отколкото 30 минути нежен секс.
          Казвам ти женската психика няма нищо общо с мъжката.
          Мире, май не си попадал на много загоряла жена, да видиш как се взема доминантната роля. Ще те разкъса като чакал, само дето не грухти и не вие...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Значи друг ще го направи
            Хахаха-ето това е типичен женски коментар. Но на теб ти е простено да правиш такива коментари, щото си жена.Грозно е,когато се правят от мъже.
            Иначе щом някой е мъж е решил да й прави подаръци и тя реши да ги приеме,няма никакъв проблем. Все ще го преживея някак си.Тъкмо ще ходим двамата с Евго да сваляме мацки по баровете в София. Даже ще ти кажем и в кой конкретно бар ще сме.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Напротив-вината е изцяло в мъжете.Най-ниска е раждаемостта в Южна Корея ,Сингапур ,Тайван,Япония. Техните млади мъже са повечето или женствени или някакви нърдове.Е как жените да раждат много деца от такива?
              Това е една от най-популярните музикални групи в Южна Корея.
              Това е мъжка група ,не женска.
              Соята е виновна. Соята е естествен естроген и присъства изобилно в азиатската храна.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Купувам цветя на жената на свети Валентин и на 8-и март.Подаръци не съм й правил и нямам и намерение да й правя.
                Значи друг ще го направи

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Не си разбрал идеята на коментара.Господинът заядливо и завоалирано има предвид мен.Без да ме визира и така да поеме отговорност за това, което е написал. Типично женско поведение, а не на уверен в себе си мъж.Един истински мъж винаги ясно и точно казва това, което мисли и носи отговорност за казаното,а не се крие зад завоалирани фрази.Но в наши дни женчовците станаха доста.
                  О да, естествено, че всички имат предвид теб!
                  Ти си еталон за човек без комплекси и дефицити!
                  Като от учебник да са те извадили...

                  П.С. И за да няма пак обидени, няма да кажа от какъв учебник.
                  Last edited by Ender; 14.07.2023, 19:56.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

                    Такива просто няма хаха
                    Не си разбрал идеята на коментара.Господинът заядливо и завоалирано има предвид мен.Без да ме визира и така да поеме отговорност за това, което е написал. Типично женско поведение, а не на уверен в себе си мъж.Един истински мъж винаги ясно и точно казва това, което мисли и носи отговорност за казаното,а не се крие зад завоалирани фрази.Но в наши дни женчовците станаха доста.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                      Има бе, как да няма! Всички рецепти и съвети, дадени от щастливи, самодостатъчни хора, нямащи комплекси и дефицити.
                      Такива просто няма хаха

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

                        Няма универсални рецепти!
                        Има бе, как да няма! Всички рецепти и съвети, дадени от щастливи, самодостатъчни хора, нямащи комплекси и дефицити.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                          Връзката е желязна не защото мъжът взема решенията, а защото има много строга субординация в случая. Ако жената вземаше решенията по силата на същите тези взаимоотношения, резултатът щеше да бъде същият. Това крепи семейството - да има ред по вертикалата. Понеже е избран патриархата като образец от незапомнени времена - жената се подчинява на мъжа, децата на родителите си, семейството на краля. Това е формулата за устойчивост на социума. Иначе настъпва хаос и разпад на ценности, което наблюдаваме днес. Семейството е като атомно ядро и при бомбардиране с частици на разни социални наративи, измислени от института за поведение на човека - ТАВИСТОК, започва верижна реакция и деление на ядрото и социумът гърми като атомна бомба. Няма спасение за никого. Лъчева болест поразява и възглавницата, на която седиш, за да облекчаваш дископатията си, и ташаците ти стават на дренки. И така спира животът, докато не дойдат диваци с големи мадури и всичко започва отначало.
                          Тук не уцели, все още по-голямата част от времето през което съществува човека е преминало в матриархат. Защо все пак в един момент се е наложил патриархата....защото общество доминирано от жените е обречено на застой. Иначе казано мъжът мечтае да промени света, а жената да подреди дома си...
                          П.П. А диваци с големи мадури са се ценели и при двата "строя"...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Не му е дошло времето още.И аз като теб планирам нещата, но ситуацията е такава, че най-рано след 6 години ще мога да започна това начинание.
                            Когато кажеш- контакти давам само на лично, че да не стават злоупотреби.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

                              Зъбар съм, да. С каквото мога, ще ти помогна пробоно даже.
                              Не му е дошло времето още.И аз като теб планирам нещата, но ситуацията е такава, че най-рано след 6 години ще мога да започна това начинание.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

                                За което си прав, си прав. То има жени, където не харесват и големи пениси. Няма универсални рецепти!
                                За секс изобщо нямам намерение да давам мнение. Щото там нещата са индивидуални,но пак мъжът трябва да има водеща роля и да поема отговорност. Щото на много жени им се иска различни неща в секса,ама никога няма да кажат,че ги искат. А чакат мъжът да поеме инициативата.

                                Коментар

                                Working...
                                X