IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Шев и кройка
    И гоблени може.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

      По баирите женските персонажи са:
      - готини спортни мацки, стоящи добре в кариерата
      - шемети с фиксация в еко и други модни трендове
      - и такива, които не знаят къде са попаднали
      Последните са неговият таргет.
      От София съм и съм над нещата, не ми е тясна душата.

      По принцип, ми е натоварен малко графика и не катеря планини.

      На танци може и да проходя, аз знам испански,

      Аз съм ходил преди на езикови курсове и 2 магистратури, но там хората ходят да учат, а не да стават гаджета. И не съм бил на тази вълна,

      А в момента си имам и кандидатка!
      Last edited by Evgo; 09.06.2020, 20:15.

      Коментар


      • Какво искат жените? Мъжете се интересуват от това. Но и жените се интересуват какво искат, защото и те не знаят какво искат. Дори и Мел Гибсън не можа да даде отговор какво искат във филма "Какво искат жените?"

        THE MATRIX

        Коментар


        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

          Част от едно?

          Ето един човешки мъжки прочит на Лилит.
          https://chitanka.info/text/27158-biblijata-na-lilit

          Интересна теза...

          Щом /мъжът/ изпълни предназначението си, жената великодушно оставя мъжа край себе си до... края на живота му. Това великодушие /инстинктивно/ той не може да ѝ прости.

          Разбира се, че няма да коментирам Дилов, но съм мислил по въпроса...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Аз го карам да са записва в туристически клуб и да катери баирите, ти го изпращаш на танци, но той не приема на тез честоти.
            Наздраве!
            По баирите женските персонажи са:
            - готини спортни мацки, стоящи добре в кариерата
            - шемети с фиксация в еко и други модни трендове
            - и такива, които не знаят къде са попаднали
            Последните са неговият таргет.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
              Evgo, извинявай, но много провинциално ти е мисленето. Не знам от къде си, но много свита ти е душата. Отпусни я.
              Читави момичета няма да срещнеш в кръчма. Ходи на латино танци или уроци по танго.Съотношението жени-мъже на такива мероприятия е 80/20 - Парето.
              Аз го карам да са записва в туристически клуб и да катери баирите, ти го изпращаш на танци, но той не приема на тез честоти.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                ....

                А може и някакъв спорт или каквото и да е там занимание в клуб по еди какво си
                Шев и кройка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                  Evgo, извинявай, но много провинциално ти е мисленето. Не знам от къде си, но много свита ти е душата. Отпусни я.
                  Читави момичета няма да срещнеш в кръчма. Ходи на латино танци или уроци по танго.Съотношението жени-мъже на такива мероприятия е 80/20 - Парето.
                  Матрицата веднага те засече Я виж ти, спомена принципа на Парето, гледай, гледай ти, ти да видиш....да не очакваш това точно в тема за жени За пореден път правиш страхотно попадение, браво. Вездесъщият принцип на Парето, даааа.... 80 / 20 .... с невероятно почти свърхестествено приложение в живота и бизнеса

                  THE MATRIX

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                    Evgo, извинявай, но много провинциално ти е мисленето. Не знам от къде си, но много свита ти е душата. Отпусни я.
                    Читави момичета няма да срещнеш в кръчма. Ходи на латино танци или уроци по танго.Съотношението жени-мъже на такива мероприятия е 80/20 - Парето.
                    На латино ако иска по-млада невеста, на танго за 30+

                    А може и някакъв спорт или каквото и да е там занимание в клуб по еди какво си

                    Коментар


                    • Evgo, извинявай, но много провинциално ти е мисленето. Не знам от къде си, но много свита ти е душата. Отпусни я.
                      Читави момичета няма да срещнеш в кръчма. Ходи на латино танци или уроци по танго.Съотношението жени-мъже на такива мероприятия е 80/20 - Парето.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Да ти кажа, че сега жените сами си искат.

                        Нахални са и усетят ли, че има пари и е щедър, сами атакуват.

                        Или ако го харесат външно, пак сама ще отиде при него.


                        Не ме обиждай, както аз не те обиждам.
                        Евго, правя последен опит да помагам и после съм пас. Утре си виж пощата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          Нека не бъдем толкова сурови с горката Лилит! По-склонен съм да възприемам дихотомиите като допълнения, а не като противоположности.

                          П.С. Пък и всеки си има своите демони.
                          Част от едно?

                          Ето един човешки мъжки прочит на Лилит.
                          https://chitanka.info/text/27158-biblijata-na-lilit

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                            Да, черна и бяла. Едната символизира слабите ни страни, демоните, които ни морят и архетип на жената, която може да изхвърли новородено си бебе в тоалетната. Лилит е жена за една нощ.
                            Селена е сестра на Слънцето според митологията. Символизира благородство, нежност, защитава жените и рожбите им. Селена - жена спътница.
                            Нека не бъдем толкова сурови с горката Лилит! По-склонен съм да възприемам дихотомиите като допълнения, а не като противоположности.

                            П.С. Пък и всеки си има своите демони.
                            Last edited by Ender; 09.06.2020, 18:28.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                              Впрочем, и Лилит е луна, също като Селена.
                              Да, черна и бяла. Едната символизира слабите ни страни, демоните, които ни морят и архетип на жената, която може да изхвърли новородено си бебе в тоалетната. Лилит е жена за една нощ.
                              Селена е сестра на Слънцето според митологията. Символизира благородство, нежност, защитава жените и рожбите им. Селена - жена спътница.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

                                Окей, не те обиждаме, та ние сме най-толерантните тук. Не се интересуваме дали жена пише като мъж или обратното, не се интересуваме дали някой е алкохолик, хомосексуалист, наркоман, дали е беден или богат, дали е бял или черен, нас човека като такъв не ни интересува. Интересува ни диалога, дискусията, комуникацията, самият процес, самото движение.
                                Сам се представяш като мъж с финансови възможности, културен, спретна и чист, добре изглеждащ и така нататък. По твоите думи, щом жените видят такъв мъж тръгват в атака, тогава? Къде се чупят нещата? Защо не се получават нещата? Защо тогава толкова години не можеш да намериш жена, с която да имаш дълготрайна връзка и отношения?

                                THE MATRIX
                                Защото за Евго жените са златотърсачки и ако се колебаят за среща, ги плаши, че ще станат стари моми

                                Коментар

                                Working...
                                X