IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • това не е криситУ, не са и зилени очите
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Стига приказки...








      ​​​​​​​

      ​​​​​​​

      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Абе тук този писар много похвали Крисито..Тя сама много се похвали, но да не излезе друга истината..Да е скандалджийка, руса кифла- празноглава и все да я боли главата..Ами , ако е фригидна..После мъжа и виновен..Ние сме чули само нейната гледна точка..Какво ли ще каже мъжа и за нея.. Чакаме бай Стамен да и даде референция поне в една област..

        Коментар


        • Карлос Чакалът освен печен терорист е бил и много харизматична личност. Докато е в затвора му намират адвокатка, тя се влюбва в него и се женят.

          Не че сравнявам бай Стамен с Карлос Чакала

          Но истории всякакви има...


          Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
          А дали Криси ще отиде при бай Стамен не се знае.Но в женската природа,когато стане въпрос за любов нищо не ме учудва.Затворници,извършили тежки престъпления получават понякога любовни писма от непознати жени.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

            Това как го разбра, защото за мен само един чи*яр ще седне да пише фермани за жените.
            Бай Стамен, до сега мислех че си на някаква нова дизайнерска дрога, но днес вече се убедих че имаш диагноза. Опитваш се да си изкараш профилите от нафталина за да те възхваляват какъв опит имаш с жените, каква хубава тема си направил.... да защитават проекта ти кристина.....

            Както казах или целиш измама или просто си си ненормален
            Много от нещата,които написа бай Стамен по отношение на жените са си точно така.Естествено доста преувеличи свръхестествените си способности.А и това с пристрастяването към секса си е голямо изхвърляне-ами то на всеки здрав мъж му се иска секс всеки ден.Той се изкара секс машина,а на тази възраст е много съмнително това.Чукането не е само ерекция,ами си трябва и физическа издръжливост.Относно личният му живот напълно е възможно да е женен и да има две любовници.И не смятам,че цели измама,а просто да се похвали какъв велик любовник е.Лошо няма-това е сериозно постижение,за което много мъже мечтаят.Дали е истина е друг въпрос.Но щом връзват на такива като Митьо Пищова защо и на бай Стамен да не вържат.
            Колкото до Кристина историята ми се струва достоверна до известна степен.Най-вероятно е такава каквато се описва и е била омъжена за богаташ,с който е разделена.Сега каква е причината за раздялата е друг въпрос.Много е възможно не тя,а бившият й мъж да е прекратил връзката им и тя да си отмъщава като твърди,че не е можел да я задоволи макар и в анонимен форум.Това е болна тема за всеки мъж и често отхвърлени жени удрят точно там.Няма и никаква логика да иска да й прехвърли фирмите,пък да не иска деца.Каква тежест ще са те за него,още повече би могъл да наеме бавачки на децата?Деца не искат мъже от любовниците си,но искат от съпругите си.Още повече подобни хора освен с жени се хвалят публично и с деца.
            А дали Криси ще отиде при бай Стамен не се знае.Но в женската природа,когато стане въпрос за любов нищо не ме учудва.Затворници,извършили тежки престъпления получават понякога любовни писма от непознати жени.
            Last edited by mirodes; 24.05.2020, 01:37.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Писар Разгледай мнение

              Темата е интересна, създадена е за дискусии и дебатиране на женската същност и природа. Създадена е от човек очевидно с интересен социален живот и богат опит с жените. .................................................. ..... Създадена с развлекателна цел тази тема е опорочена от лични нападки, вулгарен език и доста елементарни и повърхностни разсъждения на няколко участници.
              Това как го разбра, защото за мен само един чи*яр ще седне да пише фермани за жените.
              Бай Стамен, до сега мислех че си на някаква нова дизайнерска дрога, но днес вече се убедих че имаш диагноза. Опитваш се да си изкараш профилите от нафталина за да те възхваляват какъв опит имаш с жените, каква хубава тема си направил.... да защитават проекта ти кристина.....

              Както казах или целиш измама или просто си си ненормален

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Писар Разгледай мнение

                Темата е интересна, създадена е за дискусии и дебатиране на женската същност и природа. Създадена е от човек очевидно с интересен социален живот и богат опит с жените. Лично аз не смятам да коментирам в този форум поради причината че съм изключително ангажиран човек в обществената и икономическа сфера. Епизодично влязох само да защитя тази дама, която познавам лично и на която дължа огромна признателност за помощта, която ми оказа преди две години. Създадена с развлекателна цел тази тема е опорочена от лични нападки, вулгарен език и доста елементарни и повърхностни разсъждения на няколко участници.

                .................................................. ..........

                А как смятам да помогна на тази дама това изобщо не засяга пишещите тук и не виждам нито обективна, нито субективна причина да го споделям публично. Затова има лична кореспонденция на лична поща.
                Колега, не се хаби! Тя тая тема умря. Уби я създателят й, Бай Стамен Тракториста с Трактата си в три части и с още 2-3 мнения като отговор на въпроси на съфорумци. Та тоя трактат и тия му мнения според мен могат да служат за настолно четиво на Дон Жуан, Джакомо Казанова и още куп други свалячи известни на човечеството, но нямали шанса до го прочетат. Но беше интересно спор няма, а дали персонажите и историите участвали и споделени в нея са реални или измислени, според мен няма никакво значение. По важното е идеята, смисълът, и ефектът който тя донесе и за пишещите, и за само четящите я (като мен до сега).

                П.П. Започнах с "колега" щото и аз съм писар, ама пиша рядко и предимно стихове, като ме обхване музата..Лека вечер и дано не съм прав в това че я погребах, темата де...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  Не разбирам защо навсякъде търсите конспирации. Човека писа, че е зает и сериозен инвеститор, и едва ли има време за форума ни. И е поне толкова сериозен, колкото бившия съпруг на "Криси", след като водят дела от няколко години. Това са мастити бизнесмени, а не някакви форумни локумджии.
                  някак си дори и без да съм го дочел до края веднага се съгласих, че е точно така.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                    хаха Писарчо нз от къде се появи ама и ти имаш интереси в златните монети. Айде да ви е*а и съвпаденията. След като тръгнахме да разконспирираме Крисито изведнъж се появяваш ти да ни ссветнеш колко реална е била.
                    Не разбирам защо навсякъде търсите конспирации. Човека писа, че е зает и сериозен инвеститор, и едва ли има време за форума ни. И е поне толкова сериозен, колкото бившия съпруг на "Криси", след като водят дела от няколко години. Това са мастити бизнесмени, а не някакви форумни локумджии.

                    Коментар


                    • хаха Писарчо нз от къде се появи ама и ти имаш интереси в златните монети. Айде да ви е*а и съвпаденията. След като тръгнахме да разконспирираме Крисито изведнъж се появяваш ти да ни ссветнеш колко реална е била.

                      "гледам че цената на монетата "Четвероевангелие" е свалена на 120 лв. в аукциона, бих казал много добра цена за тези,..."

                      това си го писал 2013 година в темата за златните монети, след това не си драснал и един ред в нито една тема, до днес да говориш за кристина.....

                      Така какво се оказва сега:
                      профила на Бай Стамен Тракториста е от 2008 година с интерес основен златни монети.
                      Писар: регистриран 2012 с интереси пак златни монети. Интересното е че е от Варна поне така си е написал в профила -
                      валери димитров, регистриран на 7 Ноември 2012 г., свободна, Варна
                      Кристина: май месец тази година е регистрирана с интерес отново златни монети

                      И какъв е шанса КриситО да се появи да ни разкаже за живота си и да се влюби в бай стамен, а в същото време Писар да познава коя е и да се мъчи да ни убеди че е реален човек. Всички тези хора разбират от монети, купуват и продават златни монети.

                      Имам чувството че част от профилите са създадени за измами. Нз още колко такива профила има, въпросният човек,но със сигурност иска да забърка някоя схема




                      Last edited by prectical; 23.05.2020, 22:50.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                        Интереса към повествованието трябва да се поддържа, чрез вкарване на нови персонажи в действието. Примерно, бивш любовник на "Кристина", нещастната изоставена приятелка на Тракториста или злия му брат-близнак (сиамски за определеност). Ама ще каже човек, че не гледате турски сериали!
                        Ми, не гледаме. Та може ли един турски/индийски/колумбийски сериал да се мери с форума на Инвестор!?
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          турските сериали ряпа да ядат.
                          Богата държанка напуска мъжа си заради шофьор/градинар.
                          Той слугува на конкурент на мъжо и и се съдят по бизнес ..
                          Нататък с детайлите


                          Сър Джон се прибира от Франция и вижда надпис с урина на снега пред замъка: "Сър Джон е идиот!"

                          Дълбоко възмутен нахълтва в кабинета си и се обажда в Скотланд Ярд. Един мазен глас насреща отговаря:

                          "Сър Джон, ще ви съобщим резултатите от разследването точно след двадесет минути!"

                          След двадесет минути телефонът звъни и същият глас съобщава:

                          "Резултатите от разследването, сър: Урината е на вашия шофьор, почеркът е на жена ви."

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Този Писар, как се появи , точно в този форум и то да познава Кристина и то да знае историята и..Или е маниак, който я следи или филма е супер нагласен и тъп.. Абе то стана студио ХИКС..
                            Интереса към повествованието трябва да се поддържа, чрез вкарване на нови персонажи в действието. Примерно, бивш любовник на "Кристина", нещастната изоставена приятелка на Тракториста или злия му брат-близнак (сиамски за определеност). Ама ще каже човек, че не гледате турски сериали!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Този Писар, как се появи , точно в този форум и то да познава Кристина и то да знае историята и..Или е маниак, който я следи или филма е супер нагласен и тъп.. Абе то стана студио ХИКС..
                              турските сериали ряпа да ядат.
                              Богата държанка напуска мъжа си заради шофьор/градинар.
                              Той слугува на конкурент на мъжо и и се съдят по бизнес ..
                              Нататък с детайлите
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                И ти как точно помагаш на Крис с това писание? Я го изтрий веднага


                                Темата е интересна, създадена е за дискусии и дебатиране на женската същност и природа. Създадена е от човек очевидно с интересен социален живот и богат опит с жените. Лично аз не смятам да коментирам в този форум поради причината че съм изключително ангажиран човек в обществената и икономическа сфера. Епизодично влязох само да защитя тази дама, която познавам лично и на която дължа огромна признателност за помощта, която ми оказа преди две години. Създадена с развлекателна цел тази тема е опорочена от лични нападки, вулгарен език и доста елементарни и повърхностни разсъждения на няколко участници.

                                .................................................. ..........

                                А как смятам да помогна на тази дама това изобщо не засяга пишещите тук и не виждам нито обективна, нито субективна причина да го споделям публично. Затова има лична кореспонденция на лична поща.

                                Коментар

                                Working...
                                X