IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Идеологията ми е ясна - самият Мечок наскоро ни каза, че жената е ценна в младостта си, на 20+. А мъжът в зрелостта си, когато е финансово стабилен. Ето защо не е невъзможно да има връзка между жена на 20+ и мъж на 40+. Но според него са най-здрави връзките от 20+, когато тя е осъзнала, че в него има потенциал и го е избрала.

    Аз не харесвам жени извън репродукцията за гадже (да имам връзка с нея), иначе за компания и за приятелки - Да.


    Сами виждате как жените избират и стари, и дебели, и грозни, само пари да има (и то много).
    Евгич, ако те чуе Аранка, ще ти скърши торанагата на две за тия приказки. Природата не се интересува кой е зрял във финансово отношение. Тя се интересува кой е зрял в дисагите. Ако са ти пълни със застоял материал, ти не влизаш в сметките й. Това, че някой с пари е зрял, е функция на мисленето на социума. В социума и дедо ти Хауърд Маршал жънеше търсените от теб успехи. Е, той плащаше, пък друг ги ебеше, но социумът не може да измами Природата. Ние сме преди всичко животни и рефлексите са ни такива, програмата ни е такава. Иначе всички между 20 и 40 щяха да си махнат главите от чекии, за да дочакат да станат на 40. Ти нямаш представа на 40 какъв чичак си за 20 годишните момичета. Ти си на възрастта на майките и бащите им, на съседа - чичо Пешо, който ходи да си хвърля боклука по пижама, а на връщане минава през гаражното магазинче за кисело мляко. Освен, ако не мислиш, че изглеждаш като вълка от Уолстрийт - зализан, с ролс, и преебал целия свят с парите. Но това пак е фетиш, а Природата мисли в други категории. Ако си в зората на зараждането на човешките общества, на 40 си изяден от чакалите, а това работи и до днес. Само, че си се скрил в библиотеката на топло и прелистваш модернистите. А, чакалите, прогонени оттатък Петрохан, не могат да те докопат. Един цивилизационен срив да настъпи и първият изяден ще си ти. Това е за 40 годишните. Търси някоя да ти прави палачинки сутрин, че и на това ще му мине времето без да усетиш. Накрая ще забравяш къде ти е слуховото апаратче и за сам човек това е невъзможно упражнение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

      Това не е идеология. Това е когато осъзнаеш как работят някои неща, приемеш реалността и съответно това повлиява на изборите и решенията ти. Не виждам нищо "идеологическо", освен може би че има някои типажи, опитващи се да яхнат вълната и да играят гуру роли - но може да не си гледал и едно видео по темата, да не си чел и един ред, и пак сам да си достигнал до същите наблюдения и изводи.
      +++
      Работата е там, че което и от "хапчетата" да изберат, от другата страна ги чака таргетирана промивка. Като мишлета в лабиринт без изход са.

      Ще ми е интересно също да чуя мнението на Ender, дали тук разковничето не е в липсата на функционална грамотност.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

        Евгоо, гооолема гъба си. Провокира те Мечо....ето, прочети внимателно цялата статия и ще разбереш какво имаше предвид.(най-вече последните абзаци)
        https://webcafe.bg/onya-deto-ne-go-t...-izbirash.html
        Идеологията ми е ясна - самият Мечок наскоро ни каза, че жената е ценна в младостта си, на 20+. А мъжът в зрелостта си, когато е финансово стабилен. Ето защо не е невъзможно да има връзка между жена на 20+ и мъж на 40+. Но според него са най-здрави връзките от 20+, когато тя е осъзнала, че в него има потенциал и го е избрала.

        Аз не харесвам жени извън репродукцията за гадже (да имам връзка с нея), иначе за компания и за приятелки - Да.


        Сами виждате как жените избират и стари, и дебели, и грозни, само пари да има (и то много).

        Коментар


        • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

          Евгоо, гооолема гъба си. Провокира те Мечо....ето, прочети внимателно цялата статия и ще разбереш какво имаше предвид.(най-вече последните абзаци)
          https://webcafe.bg/onya-deto-ne-go-t...-izbirash.html
          Топ статийка по темата, благодарско за допълнението.

          Напоследък из нета расте главоломно броя на подкастите от типа - жени оценяват мъже и обратното. Логично развитие, плод на несигурността у сегашната младеж.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Евгич, я кажи, допада ли ти ред пил идеологията?
            Това не е идеология. Това е когато осъзнаеш как работят някои неща, приемеш реалността и съответно това повлиява на изборите и решенията ти. Не виждам нищо "идеологическо", освен може би че има някои типажи, опитващи се да яхнат вълната и да играят гуру роли - но може да не си гледал и едно видео по темата, да не си чел и един ред, и пак сам да си достигнал до същите наблюдения и изводи.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Сега прочетох какво е тя и мисля, че е вярна и я има.

              Не ми допада особено, но я приемам.
              Евгоо, гооолема гъба си. Провокира те Мечо....ето, прочети внимателно цялата статия и ще разбереш какво имаше предвид.(най-вече последните абзаци)
              https://webcafe.bg/onya-deto-ne-go-t...-izbirash.html

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Сега прочетох какво е тя и мисля, че е вярна и я има.

                Не ми допада особено, но я приемам.
                Не бях чувал за тази идиотия, която фамозно е наречена - идеология. Едни хора са се заели с някакви мисловни конструкти, които са като изоставен селскостопански двор - разпилени тараби, изпочупени машини, пробити силози и омаломощени от глад гризачи, които предъвкват отдавна изгнил фураж. Чудя се как може да съществува такова брутално непознаване на човешката природа и само по някакви проекции върху времевата диаграма да се пишат такива свободни съчинения. Все едно, че човек е едномерен като в прословутата сказка на Маркузе - "Едомерният човек". И с добра душа да си, ако късаш жартиерите с неподправен хъс - няма как да бъдеш отхвърлен от една жена.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                  Евгич, я кажи, допада ли ти ред пил идеологията?
                  Сега прочетох какво е тя и мисля, че е вярна и я има.

                  Не ми допада особено, но я приемам.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Нали съм Ви споделял, че съм на правилния бряг и не съм опитвал от забранения плод. И това, което Ви казвам за българката, го казват много мъже, не е нещо ново. Дори един приятел го писа вчера, че имал мъж за женене на 14 г, но какво ще го прави, като жените не струват.


                    Имам двама приятели от ф.б., хървати. И двамата спортуват и са високи и много добре биха се похарчили в България, без татуси, атлетични и културни момчета, на около 30 г., като от волейболен отбор или от отбор по плуване (единият).

                    Обаче по-големият вероятно е на другия бряг, качва снимки от планините, които катери, а го лайкват и му пращат сърца само мъже.

                    И двамата нямат снимки на гаджета жени в своя ф.б.
                    Да споделя и аз - и аз съм на правилния бряг. Не знам що за плод е този, дето е забранен. Не ми мяза много на плод. По-добре да оближа някоя дъбица, тя дава желъди. Ако погледнете добрите и лечебни свойства на желъдите, няма да погледнете повече към други плодове. Ако пиете редовно кафе от желъди - изсушени и смлени на кафеварката, нито косите ви ще посивеят, нито очите ви ще помътнеят, а либидото направо ще ви скъса гащите. Ако последното ви се струва срамежливо за някого, има и още едно качество - държи главата ви бистра. Изглежда действа като сюнгер за токсичните метаболитни отпадъци и може и дива пъстърва да завъдите в нея. По-добре е пъстърви да прескачат гънките ви в див бяг, отколкото конски мухи да ви бръмчат в главите и да ги превръщат в химически WC-та. На който и бряг да ловите пъстървата, дали в лявото полукълбо или в дясното - вие ще сте наясно само по млади дъбици да се облизвате.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Нали съм Ви споделял, че съм на правилния бряг и не съм опитвал от забранения плод. И това, което Ви казвам за българката, го казват много мъже, не е нещо ново. Дори един приятел го писа вчера, че имал мъж за женене на 14 г, но какво ще го прави, като жените не струват.


                      Имам двама приятели от ф.б., хървати. И двамата спортуват и са високи и много добре биха се похарчили в България, без татуси, атлетични и културни момчета, на около 30 г., като от волейболен отбор или от отбор по плуване (единият).

                      Обаче по-големият вероятно е на другия бряг, качва снимки от планините, които катери, а го лайкват и му пращат сърца само мъже.

                      И двамата нямат снимки на гаджета жени в своя ф.б.
                      Евгич, я кажи, допада ли ти ред пил идеологията?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        ти кажи дъртите шафрантии (40+) що си търсят млади жребци ?
                        Е как- щото младите нямат емоционален багаж, разбира се!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Когато поразроша нечии пера (а и от другия форум знаеш, че ми е хоби) настава вой до небесата в “другия отбор”. Участниците в него отбор перманентно забавляват форумния психолог и двама трима социални нотабили и имотни/безимотни кибици.

                          Значи може от една страна нон стоп може да се обижда “съвременната млада българка” (от субекти със съмнителна сексуална ориентация) да се подбира млад партньор, за да се “дресира” както на нас ни е удобно, да се търсят украинки и филипинки, пак имагинерно, но с малоумна възрастова разлика щото жената ни е омръзнала и това да е ок (дорде нещо по-сериозно не ни свали на земята), но ако това се укаже и се каже простичко, че не е съвсем ок и сочи за наличието на известни дефицити, огледалото става лошо и започват да му пречат “по-младите планети”?

                          Far from it.

                          Ако усетя дисбаланс просто балансирам тази така лека и забавна тема. Ако я нямаше щяха да ни смажат всички останали “активи”

                          Ариведерчи до 2024 .


                          ти кажи дъртите шафрантии (40+) що си търсят млади жребци ?
                          Ние сме железни ТРАДИЦИОНАЛИСТИ - и на 20 и на 40 и на 60години все 20г харесваме. Няма да си меним мнението я
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Когато поразроша нечии пера (а и от другия форум знаеш, че ми е хоби) настава вой до небесата в “другия отбор”. Участниците в него отбор перманентно забавляват форумния психолог и двама трима социални нотабили и имотни/безимотни кибици.

                            Значи може от една страна нон стоп може да се обижда “съвременната млада българка” (от субекти със съмнителна сексуална ориентация) да се подбира млад партньор, за да се “дресира” както на нас ни е удобно, да се търсят украинки и филипинки, пак имагинерно, но с малоумна възрастова разлика щото жената ни е омръзнала и това да е ок (дорде нещо по-сериозно не ни свали на земята), но ако това се укаже и се каже простичко, че не е съвсем ок и сочи за наличието на известни дефицити, огледалото става лошо и започват да му пречат “по-младите планети”?

                            Far from it.

                            Ако усетя дисбаланс просто балансирам тази така лека и забавна тема. Ако я нямаше щяха да ни смажат всички останали “активи”

                            Ариведерчи до 2024 .


                            Нали съм Ви споделял, че съм на правилния бряг и не съм опитвал от забранения плод. И това, което Ви казвам за българката, го казват много мъже, не е нещо ново. Дори един приятел го писа вчера, че имал мъж за женене на 14 г, но какво ще го прави, като жените не струват.


                            Имам двама приятели от ф.б., хървати. И двамата спортуват и са високи и много добре биха се похарчили в България, без татуси, атлетични и културни момчета, на около 30 г., като от волейболен отбор или от отбор по плуване (единият).

                            Обаче по-големият вероятно е на другия бряг, качва снимки от планините, които катери, а го лайкват и му пращат сърца само мъже.

                            И двамата нямат снимки на гаджета жени в своя ф.б.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                              Кой е другият отбор? Там е грешната перцепция..... разбира се тя не твоя, а е на ниво съвременна социална среда. Защо.......след хибернацията.

                              ​​​​​
                              Когато поразроша нечии пера (а и от другия форум знаеш, че ми е хоби) настава вой до небесата в “другия отбор”. Участниците в него отбор перманентно забавляват форумния психолог и двама трима социални нотабили и имотни/безимотни кибици.

                              Значи може от една страна нон стоп може да се обижда “съвременната млада българка” (от субекти със съмнителна сексуална ориентация) да се подбира млад партньор, за да се “дресира” както на нас ни е удобно, да се търсят украинки и филипинки, пак имагинерно, но с малоумна възрастова разлика щото жената ни е омръзнала и това да е ок (дорде нещо по-сериозно не ни свали на земята), но ако това се укаже и се каже простичко, че не е съвсем ок и сочи за наличието на известни дефицити, огледалото става лошо и започват да му пречат “по-младите планети”?

                              Far from it.

                              Ако усетя дисбаланс просто балансирам тази така лека и забавна тема. Ако я нямаше щяха да ни смажат всички останали “активи”

                              Ариведерчи до 2024 .



                              Last edited by Arana; 03.11.2023, 09:20.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                В грешна перцепция си. Когато наблюдаваш едно и също природно явление години наред се хващат закономерности. Нервност хващам по скоро в другия отбор, когато се кажат две три истини. Аз затуй слагам лека пауза в тази комуникация. По традиция от ноември до идната година хибернирам форумно
                                Кой е другият отбор? Там е грешната перцепция..... разбира се тя не твоя, а е на ниво съвременна социална среда. Защо.......след хибернацията.

                                ​​​​​
                                Last edited by бай Митьо; 03.11.2023, 08:32.

                                Коментар

                                Working...
                                X