IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    АнцуГ.
    Наскоро си накупих доста книги. Три от тях са испански/ибероромански автори:

    1) 100 години самота

    2) Любов по време на холера

    3) Кадис. Доня Перфекта

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Спокойно, Пачанчо.Аз като съм се женил съм избирал внимателно. Моята жена никога няма да ми изневери.
      За мен недей да береш грижа.
      Never say never

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
        Добро утро,

        Кой ще каже какво е любов?

        https://19min.bg/news/slava_3/sobstv..._Rn8I85i2z_x8k
        Собственикът на Гранд хотел Поморие се ожени на 61 г. за 30-годишна кметска дъщеря
        Евго, почвай да строиш хотели.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Изобщо не е за подражание Пачангата.

          Стилът му е като на мъж със старо BMW и анцук, които носи цяла седмица.
          АнцуГ.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

            ааа може и всеки ден да ги сменя....анцузите..
            Лятото сигурно се къпе всеки ден, но ходи по джапанки и потник.

            И ходи при магистралките да си хортуват,

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Тук си прав.Изобщо не трябва да ти се обяснявам за каквото и да е.
              И тъй като с теб нормален разговор не може да се води,прекратявам комуникацията с теб.
              А изразът е курт капан,т.е вълчи капан от турски,а не кур капан. Ама кой за каквото си мисли, това и пише.
              т-то го изпускам за благозвучие .... Нито дума не обели за цитираните от мен твои висши мисли ?! Мъж на мЕсто !
              Естествено не е неочаквано , щото ,както казах по долУ , колкото по мърдаш ,толкова по навътре ще ти влезе !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                Виж сЯ и да се плъзгаш немоЕш избяга , ще влезе . Цитирал съм ти част от твоите бисери . Колкото повече се обясняваш ,толкова по навътре ще ти влезе . Вика му се "кур капан" . Седи мирен .
                Тук си прав.Изобщо не трябва да ти се обяснявам за каквото и да е.
                И тъй като с теб нормален разговор не може да се води,прекратявам комуникацията с теб.
                А изразът е курт капан,т.е вълчи капан от турски,а не кур капан. Ама кой за каквото си мисли, това и пише.
                Last edited by mirodes; 15.07.2023, 13:46.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Питах те за конкретни примери ,в които съм се хвалил с любовни подвизи,ти не посочи такива.Значи целенасочено излъга като ме обвини в подобно нещо.
                  А каквото съм писал изобщо не е предначено за теб.Коментирал съм с друти участници във форума различни неща от моя живот, които теб не те бъркат по никакъв начин.
                  А дали ти ще ме смяташ за читав изобщо не ми пука. Ти не си човек, чието мнение е важно за мен,та да ме интересува какво мислиш за мен.
                  Виж сЯ и да се плъзгаш немоЕш избяга , ще влезе . Цитирал съм ти част от твоите бисери . Колкото повече се обясняваш ,толкова по навътре ще ти влезе . Вика му се "кур капан" . Седи мирен .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Нито злорадствам,нито ме интересува , ти натрапваш ! Твоето е мъжкарско поведение "искам да ебъ " "жена ми не ме кефи" "трудно е във малък град да си намеря кво да ебъ" "имам любовница" "след 6г ще правя квото пиша тука" "много съм мъж и всичко което казвам за личния ми живот да не се оспорва и коментира " и всякакви такива ТЪПИЗМИ Мирко . Та трай си ,моЕ и да минеш за читав
                    Питах те за конкретни примери ,в които съм се хвалил с любовни подвизи,ти не посочи такива.Значи целенасочено излъга като ме обвини в подобно нещо.
                    А каквото съм писал изобщо не е предначено за теб.Коментирал съм с друти участници във форума различни неща от моя живот, които теб не те бъркат по никакъв начин.
                    А дали ти ще ме смяташ за читав изобщо не ми пука. Ти не си човек, чието мнение е важно за мен,та да ме интересува какво мислиш за мен.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Не си спомням да съм се хвалил със сексуални подвизи във форума.
                      Би ли ми цитирал тези мои коментари ?
                      А самият факт,че вместо да коментираш темата ,ти злорадстваш по отношение на мен и че щяла жена ми да ми изневерява изобщо не е мъжкарско поведение. Аз твоят личен живот никога не съм го обсъждал.
                      Нито злорадствам,нито ме интересува , ти натрапваш ! Твоето е мъжкарско поведение - "искам да ебъ " "жена ми не ме кефи" "трудно е във малък град да си намеря кво да ебъ" "имам любовница" "след 6г ще правя квото пиша тука" "много съм мъж и всичко което казвам за личния ми живот да не се оспорва и коментира " и всякакви такива ТЪПИЗМИ Мирко . Та трай си ,моЕ и да минеш за читав

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                        Колко такива мъжкари са ревали жално ...но ок , само внимавай с думичката "никога" .
                        По повод следващият ти пост - Мирко , не познавам ,ебач дето да пиша по форуми такива тъпизми кат тебе . Явно има изключения , ебът извън форума и във форума ..... явно им е важно да са навсЕкъде ! Явно за егото им не е достатъчно какво правят извън форума ....та трябва да са н1 и във форума . Ебаси постановките ,ебаси чудото .
                        Не си спомням да съм се хвалил със сексуални подвизи във форума.
                        Би ли ми цитирал тези мои коментари ?
                        А самият факт,че вместо да коментираш темата ,ти злорадстваш по отношение на мен и че щяла жена ми да ми изневерява изобщо не е мъжкарско поведение. Аз твоят личен живот никога не съм го обсъждал.
                        Явно имаш дефицити и не си достатъчно самоуверен та имаш нужда да си вдигаш самочувствието като осмиваш и подиграваш други хора.
                        Last edited by mirodes; 15.07.2023, 13:31.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Спокойно, Пачанчо.Аз като съм се женил съм избирал внимателно. Моята жена никога няма да ми изневери.
                          За мен недей да береш грижа.
                          Колко такива мъжкари са ревали жално ...но ок , само внимавай с думичката "никога" .
                          По повод следващият ти пост - Мирко , не познавам ,ебач дето да пиша по форуми такива тъпизми кат тебе . Явно има изключения , ебът извън форума и във форума ..... явно им е важно да са навсЕкъде ! Явно за егото им не е достатъчно какво правят извън форума ....та трябва да са н1 и във форума . Ебаси постановките ,ебаси чудото .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                            Не си прав , на тия стилът им е татуси , малка пишонка , тежко стъпване по земята и способност за някакъв смислен диалог кбонящ към комуникация между павиани . А относно теб, цялата тематика на форума от известно време е що миро нема любовница като е голЕм мъж и що евгича не е оплоден от пчеличката Мая !
                            Не си спомням да съм писал, че нямам любовница.
                            Между другото точно на теб ти писах ,че имам такава и ти ме оплю,че съм писал за подобно нещо във форума. Сега ме плюеш,че съм нямал.
                            Та поводи за плюене винаги си намираш.
                            Но ако това ще те успокои приеми,че не само любовница нямам ,но не съм и женен и карам на чекии.
                            Важно е да не си нарушиш душевният мир.
                            Last edited by mirodes; 15.07.2023, 13:08.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                              То гледай да не разбереш последен ,че тя отдавна е изпълнила петилетката по твоя план конспект !
                              Спокойно, Пачанчо.Аз като съм се женил съм избирал внимателно. Моята жена никога няма да ми изневери.
                              За мен недей да береш грижа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Изобщо не е за подражание Пачангата.

                                Стилът му е като на мъж със старо BMW и анцук, които носи цяла седмица.
                                Не си прав , на тия стилът им е татуси , малка пишонка , тежко стъпване по земята и способност за някакъв смислен диалог кбонящ към комуникация между павиани . А относно теб, цялата тематика на форума от известно време е що миро нема любовница като е голЕм мъж и що евгича не е оплоден от пчеличката Мая !

                                Коментар

                                Working...
                                X