IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Айде ве. Освен тез дет имат алцхаймер и всички уж нормални са такива - неосъзнати хермафродити. Едвам я прелистих отгоре отгоре психопатията за душевно болни
    Нищо не си разбрал.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Всички факти в книгите му са 100 процента верни.И какъв е проблема, че е писал във Великобритания?То в СССР и Русия на Путин свобода на словото няма. Вкараха в затвора дори Игор Стрелков/Гиркин,който критикуваше Путин и военните за начина ,по който водят войната.А той е със сигурност руски националист.
      Прави "свободно съчинение" от произволно и насочено от английските му стопани съчетание на факти.

      Прочети истински историци, например американски.

      Пенчо, бе, четѝ!
      Не, Пенчо чете само Владимир Резун...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

        Чел съм две-три книги на "Виктор Суворов" когато ти си бил юноша блэден.

        Не съм доволен, лъже.

        Огледай "фактите", които пуска в книгите си (писани, прочее, в Англия...) у други писатели и историци.
        Не се възбуждай от скандалността му – това е единственото му "достойнство".
        Всички факти в книгите му са 100 процента верни.И какъв е проблема, че е писал във Великобритания?То в СССР и Русия на Путин свобода на словото няма. Вкараха в затвора дори Игор Стрелков/Гиркин,който критикуваше Путин и военните за начина ,по който водят войната.А той е със сигурност руски националист.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Прочети Виктор Суворов и Игор Бунич и много неща ще ти се изяснят.И двамата са руснаци.
          Чел съм две-три книги на "Виктор Суворов" когато ти си бил юноша блэден.

          Не съм доволен, лъже.

          Огледай "фактите", които пуска в книгите си (писани, прочее, в Англия...) у други писатели и историци.
          Не се възбуждай от скандалността му – това е единственото му "достойнство".

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Прочети Виктор Суворов и Игор Бунич и много неща ще ти се изяснят.И двамата са руснаци.
            На този дори стената да му опре до носа нищо няма да му се изясни. Ще продължава да реве на чужд гроб.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

              Йок. Пак греда.

              Аз ти препоръчвам това да се очовечиш. И нека воплите започнат след 10, 9, 8, 7 … сядай и брой си сам

              https://www.livelib.ru/book/10084646...rgi-gospodinov
              Разкажи накратко за тоя роман. Доколкото съм запознат се води хипотетичен разговор в миналото с някакъв евреин ,живущ в Германия или в окупирана територия по време на управлението на нацистите.
              Така ли е?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                Нищо обратно нема. Добра диагноза колко сме зле.
                Айде ве. Освен тез дет имат алцхаймер и всички уж нормални са такива - неосъзнати хермафродити. Едвам я прелистих отгоре отгоре психопатията за душевно болни
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  таз сълзлива обратна простотия ли успя да му препоръчаш. Ужас
                  Нищо обратно нема. Добра диагноза колко сме зле. Не си го чел.
                  Last edited by Selena2024; 12.05.2024, 19:08.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение
                    о

                    Да бе, Коельо!

                    Прочетох му най-известната книга с презрителна усмивка от една трета натам.

                    Стиснах зъби да му чета лъжите, с които ни се смее в очите, до край, щото беше вече масмедийно известен.

                    Мож да го бъркам с оня партугалски евреин с "Парфюм" ли беше, "Парфюмерът" ли, де извличал спицялната част за пирфюмите си от позамирисали човешки трупове.


                    Иначе си чета читави писатели от различен ранг и калибър.

                    Сега в Киндъла ми първите пет реда са Емил Ажар, Ромен Гари, Даниил Туленков, Венедикт Ерофеев и Гогол.

                    Ма кво ли ше ви разбере гагата?..
                    Прочети Виктор Суворов и Игор Бунич и много неща ще ти се изяснят.И двамата са руснаци.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                      Йок. Пак греда.

                      Аз ти препоръчвам това да се очовечиш. И нека воплите започнат след 10, 9, 8, 7 … сядай и брой си сам

                      https://www.livelib.ru/book/10084646...rgi-gospodinov
                      таз сълзлива обратна простотия ли успя да му препоръчаш. Ужас
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        Колкото макета има.
                        сега гледам Фънки, цял живот псува чалгата.
                        И сега щерка му е чалгарка, тури си и изкуствени цици и Фънки и ги плати и хвали чалгата.
                        Ей толкова ниско да си принуден да паднеш от собственото ти семе
                        Аз този не го понасям. Дебелащината не я понасям и нямам предвид килограмите му. Не ме учудва това дето го разказваш.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

                          А, да, Зюскинд.
                          Но май фабулата му е фиспаня или фпортогало?

                          Излагам се, да.
                          Йок. Пак греда.

                          Аз ти препоръчвам това да се очовечиш. И нека воплите започнат след 10, 9, 8, 7 … сядай и брой си сам

                          https://www.livelib.ru/book/10084646...rgi-gospodinov

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                            Я пак
                            Колкото макета има.
                            сега гледам Фънки, цял живот псува чалгата.
                            И сега щерка му е чалгарка, тури си и изкуствени цици и Фънки и ги плати и хвали чалгата.
                            Ей толкова ниско да си принуден да паднеш от собственото ти семе
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                              Я пак
                              Виж, моме набедена юриска, определенията за нация, и кажи в кое от тях подпада 404?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

                                Украинци няма – 404.
                                Я пак

                                Коментар

                                Working...
                                X