IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Виж колко много лайкове има последното ми мнение,
    Лайковете в анонимен форум не са качество, а количество. Пак се водиш по външни показатели, а не по свой собствен критерий.

    Ти какво мислиш е важно. Майната им на лайковете.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Зависи от размера и каратите на годежния пръстен това в рамките на майтапа. Ако е подплатен с траен мъжки ангажимент и грижа, женската гледна точка е позитивна .
      Виж колко много лайкове има последното ми мнение,

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

        а каква е женската гледна точка за многократният?
        Зависи от размера и каратите на годежния пръстен това в рамките на майтапа. Ако е подплатен с траен мъжки ангажимент и грижа, женската гледна точка е позитивна .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          От женска гледна точка еднократният секс е напълно безмислено занимание. Особено ако жената е в детеродна възраст и търси партньор. Посочвам основно разминаване в целите на двата пола
          а каква е женската гледна точка за многократният?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Ти май живееш в друга вселена.

            Изобщо не си наясно с ценностната система на жените 30+ в СФ и че поради комплекс от фактори, много млади българи са сами и за съжаление понякога така си остават.

            Дори да ти пуснат секс, дори да си хванеш гадже.........може да се окаже временно и за малко.
            Може да не живея там. Обаче ти чета гледната точка и за мен е достатъчно да видя къде бъркаш ти. Бързаш и явно не филтрираш добре. Не си наясно какво точно искаш и смесваш желание за бърз секс с желания за сериозно обвързване.

            Постоянно твърдиш, че жените са “меркантилни”, но четейки вече около две години твоите съждения аз лично оставам с впечатлението, че самият ти се страхуваш да инвестираш време, емоция и доверие (не ти говоря въобще за пари), за да ти се случи нещо хубаво.

            Докато се водиш по акъла на два три ника тук, няма да ти е лесно.

            Тук има две пишещи групи. От едната страна са хора единаци без семейства от сорта на репрезентативния (уникално е да наричат “нежелан” човек с деца и внуци), който се захласна диво по стила на бай Стамен, а от друга страна са вече улегнали семейни хора, които просто си прекарват приятно времето.

            От идната седмица мен ме отпиши. Педро горе долу ни пуска да работим и няма да имам време за форум.

            Ти сам прецени кой е по-стабилен в мненията, а и на твоята възраст вече сам трябва да решаваш какво да правиш.
            Last edited by Selena; 04.06.2020, 11:02.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Концентрирай се не да ходиш на десет срещи с различни жени, а да отделиш десет срещи за една конкретна жена. И гледай да не приказваш много остави я тя да приказва. Ти май ше се окажеш Дон Педро бързия. Търпение му е майката. И не бързай с изводите, че май пак много бързаш и там.
              Ти май живееш в друга вселена.

              Изобщо не си наясно с ценностната система на жените 30+ в СФ и че поради комплекс от фактори, много млади българи са сами и за съжаление понякога така си остават.

              Дори да ти пуснат секс, дори да си хванеш гадже.........може да се окаже временно и за малко.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Може да стане ясно, а може и да не стане. Това, че момата ти вътри номера не значи, че тя не иска да стане работата. В много случаи "номерата" се интерпретират грешно, реагира се неадекватно и нещата се провалят не заради липса на интерес от двете страни


                Да, прав си.

                То за това е по-лесно да си хванеш гадже на млади години, на 20+, когато хората се водят от емоцията. А на стари години е по-трудно (на 40г).

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Я, апокалиптиците от темата с грипчето, дето си стояха вкъщи, докато малоумниците сеехме смъртожадно зараза, се прехвърлили в тази тема, щото в онази нямат морала да си признаят грешките. Странно, в тази тема пък проповядват морал? Пародокс или обикновен гьонсуратлък (на майчин език)? Или пък, като в онзи виц със зайчето, направо си викат:

                  Върви си зайчето и вика:
                  - пеерази, пеерази, голишари-пеерази
                  Видяла го мечката и му казала:
                  - Абе, зайо, глей се къв си голям, не ти знам името, затова ще ти викам безимен. Не те ли е срам бе още да пиеш мляко и да имаш бяло около устата, а уж голям човек, пък само да ни проиглушаваш ушите с това - пеерази, пеерази
                  - не е мляко, не е мляко - отговорил безименния зайо, - пеерази, пееразииии

                  Та и тук така - тя темата хубаво се разви, та чак се изроди, а аз уж съм толерантен, но ми идва он топ да слушам как дърт пергишин се слага на млада (като за него) дама уж от Испания, приемайки всичко за чиста монета, докато дава акъл на другите да не слушат виртуални приятели, щото не се знаело какво и що Пък отде изрови за виагри и т.н. хептен идея си нямам, но който каквото го тревожи, де ). Май бай Стамен тракториста ми беше по-забавен И понеже не мога да спра никого да пише в стил - интернет не ме прави по-тъп, просто показва тъпотата ми пред света, аз "излазям" и ви оставям да се вихрите.

                  Бъдете здрави и си стойте вкъщи, оставете го този гаден, лош свят навън за тулупите и безотговорните тарикати, вие сте си добре и така - виртуални свалки с виртуални аватари, искащи да са други и живеещи за секундичката слава всеки ден!
                  груйчо, недей с лошо.
                  може да се окаже, че тая тренировка с коронаровируса ще е от полза.

                  безименния и аз го критикувах, че се е хванал на номера с интернет убавицата, но просто има хора, които не могат да приемат, че има и утайка сред себеподобните.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                    То един мъж като отиде на 10 срещи с непознати жени и му стават ясни нещата.
                    И може по невербалния език да съди......дали момата го харесва и как ще се развият нещата,
                    Концентрирай се не да ходиш на десет срещи с различни жени, а да отделиш десет срещи за една конкретна жена. И гледай да не приказваш много остави я тя да приказва. Ти май ше се окажеш Дон Педро бързия. Търпение му е майката. И не бързай с изводите, че май пак много бързаш и там.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Може да стане ясно, а може и да не стане. Това, че момата ти вътри номера не значи, че тя не иска да стане работата. В много случаи "номерата" се интерпретират грешно, реагира се неадекватно и нещата се провалят не заради липса на интерес от двете страни
                      +100

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        А защо съм бил свидетел и участник в такива безсмислени занимания?
                        90% може и да не им стиска, ама други нямат такива проблеми. От младите много повече не отдават такова значение.
                        Едно време е имало и доста жени само с 1 партньор, сега дали има и 0,1%.
                        Нещо вече не е безсмислено занимание
                        Защото Това, че нещо се прави не означава, че е правилно

                        Коментар


                        • Може да стане ясно, а може и да не стане. Това, че момата ти вътри номера не значи, че тя не иска да стане работата. В много случаи "номерата" се интерпретират грешно, реагира се неадекватно и нещата се провалят не заради липса на интерес от двете страни

                          Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          То един мъж като отиде на 10 срещи с непознати жени и му стават ясни нещата.

                          И може по невербалния език да съди......дали момата го харесва и как ще се развият нещата,


                          Коментар


                          • Я, апокалиптиците от темата с грипчето, дето си стояха вкъщи, докато малоумниците сеехме смъртожадно зараза, се прехвърлили в тази тема, щото в онази нямат морала да си признаят грешките. Странно, в тази тема пък проповядват морал? Пародокс или обикновен гьонсуратлък (на майчин език)? Или пък, като в онзи виц със зайчето, направо си викат:

                            Върви си зайчето и вика:
                            - пеерази, пеерази, голишари-пеерази
                            Видяла го мечката и му казала:
                            - Абе, зайо, глей се къв си голям, не ти знам името, затова ще ти викам безимен. Не те ли е срам бе още да пиеш мляко и да имаш бяло около устата, а уж голям човек, пък само да ни проиглушаваш ушите с това - пеерази, пеерази
                            - не е мляко, не е мляко - отговорил безименния зайо, - пеерази, пееразииии

                            Та и тук така - тя темата хубаво се разви, та чак се изроди, а аз уж съм толерантен, но ми идва он топ да слушам как дърт пергишин се слага на млада (като за него) дама уж от Испания, приемайки всичко за чиста монета, докато дава акъл на другите да не слушат виртуални приятели, щото не се знаело какво и що Пък отде изрови за виагри и т.н. хептен идея си нямам, но който каквото го тревожи, де ). Май бай Стамен тракториста ми беше по-забавен И понеже не мога да спра никого да пише в стил - интернет не ме прави по-тъп, просто показва тъпотата ми пред света, аз "излазям" и ви оставям да се вихрите.

                            Бъдете здрави и си стойте вкъщи, оставете го този гаден, лош свят навън за тулупите и безотговорните тарикати, вие сте си добре и така - виртуални свалки с виртуални аватари, искащи да са други и живеещи за секундичката слава всеки ден!
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                              Самооценката винаги може да бъде зачеркната в името на една по-висша цел (която всеки би следвало у може да формулира честно, когато е насаме със себе си)..., дори, ако такава "висша" цел да ни звучи някак високопарно, може би - формулировката да се изчерпва и с вариант на компромис...

                              Опссс, къде се отнесох и аз.... Компромисите не са ни подвластни... Компромис и толкова лоша дума! Най-лошата на света думичка...., за хората, които са на "ти" със себе си...
                              в младите си години обикновено точно такава цел ни липсва и ни остава само да се съсредоточим върху ниската си самооценка ))

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                От женска гледна точка еднократният секс е напълно безмислено занимание. Особено ако жената е в детеродна възраст и търси партньор. Посочвам основно разминаване в целите на двата пола
                                А защо съм бил свидетел и участник в такива безсмислени занимания?
                                90% може и да не им стиска, ама други нямат такива проблеми. От младите много повече не отдават такова значение.
                                Едно време е имало и доста жени само с 1 партньор, сега дали има и 0,1%.
                                Нещо вече не е безсмислено занимание
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X