IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста
    [ATTACH=CONFIG]n3606093[/ATTACH]
    Тази снимка я изтрий.
    Наздраве!

    П.П. Извинявам се! Не съм прочела коментара, че това са снимки със съпругата ти.
    Last edited by tnm; 29.05.2020, 21:01.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Бай СТАМЕНЕ БЯХ ТИ ПРИГОТВИЛ ДВЕ БАМБИНИ ДА ЗАМЕСИШ КРИСИ , НО ГИ ИЗТРИХА..

      Коментар


      • НИКОГА НИКОГО в този форум не съм обиждал или псувал. Докато няколко човека направо не се спряха да плюят и храчат. Те са от особена категория гризачи, на село ги наричаме съсели демек големи плъхове. Сигурно им доставя голям кеф и оргазъм. Ми то в анонимен форум скрити зад клавиатурата са много смели безстрашни юнаци. По мен пък изляха 1 камион с помия. Дреме ми.
        Затова излизам с лицето си. Показвам се открито. По настояване на Кр. и за голямо мое изумление тя самата ми предложи да кача мои снимки и на съпругата ми. ВИЕ да имате база за сравнение между нея и Кр. Не сега, по-късно през лятото. Когато се покажем вече открито. Все още се пазим и сме внимателни, като отидем лятото на море и когато се установят нещата окончателно, тогава ще качим общи снимки без да се притесняваме от нищо и никого.
        Ето това съм аз и настоящата ми жена. Снимките са правени преди 10 год. Бяхме по-млади и много луди. Вижте ме как изглеждам на 43 г., а жена ми на 27 год тогава, 16 год. имаме разлика. Не съм се променил много оттогава, още като се роди детето ни свалих пиърсинга и обеците, че детето ги дърпаше. Поостарях, но си оставам същия нехранимайко дето бройка гаджетата и се държи безобразно с жените. Да не кажете, че тази жена е някаква оборотна любовница има и снимка от сватбата ни.
        Last edited by бай Стамен Тракториста; 29.05.2020, 20:59.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
          ИЗВЪНРЕДНО СЪОБЩЕНИЕ

          Снощи Кристина е направила леко ПТП. Леко е ударила със служебната кола 1 жена, нищо фатално, жената е жива и здрава, само едната й ръка е пострадала. Днес цял ден си има проблеми с този инцидент. Затова обещаните от нея снимки ще ги получите най-вероятно в понеделник. През уикенда няма как да стане Каквото ви е обещала, ще го получите, но като знам какво ще получите, чак аз настръхвам. Просто изчакайте 2 - 3 дена.

          След малко ще кача едни снимки, да ви захлебя, да изплакнете малко очите, че май жена не сте виждали отдавна
          Имаш ли пълномощно за третия си пост?

          Ще те глътне и ще те изплюе.... Край! Разкаран си! Чети си молитвата!

          (да се готви следващия в списъка!)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
            ИЗВЪНРЕДНО СЪОБЩЕНИЕ

            Снощи Кристина е направила леко ПТП. Леко е ударила със служебната кола 1 жена, нищо фатално, жената е жива и здрава, само едната й ръка е пострадала. Днес цял ден си има проблеми с този инцидент. Затова обещаните от нея снимки ще ги получите най-вероятно в понеделник. През уикенда няма как да стане Каквото ви е обещала, ще го получите, но като знам какво ще получите, чак аз настръхвам. Просто изчакайте 2 - 3 дена.

            След малко ще кача едни снимки, да ви захлебя, да изплакнете малко очите, че май жена не сте виждали отдавна
            Не думай

            Коментар


            • ИЗВЪНРЕДНО СЪОБЩЕНИЕ

              Снощи Кристина е направила леко ПТП. Леко е ударила със служебната кола 1 жена, нищо фатално, жената е жива и здрава, само едната й ръка е пострадала. Днес цял ден си има проблеми с този инцидент. Затова обещаните от нея снимки ще ги получите най-вероятно в понеделник. През уикенда няма как да стане Каквото ви е обещала, ще го получите, но като знам какво ще получите, чак аз настръхвам. Просто изчакайте 2 - 3 дена.

              След малко ще кача едни снимки, да ви захлебя, да изплакнете малко очите, че май жена не сте виждали отдавна

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение



                Ще набера по Еньовден пресни, ама за дилянката ще трябва да изчакаш късна есен. Тогава вадя корените, щот всичката лечебност се събира в тях.
                Наздраве!

                П.П. Какво стана с Криситу, още ли чакаш?
                То е казано - поискай и ще ти се даде, почукай и ще ти се отвори, почакай - все някога тракторът ще свърши горивото.
                Дадоха ми индрише за кръвно, аритмия и т.н., ама много сложни рецептите. Затова си карам на клей с ваксина
                И това ще мине ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение



                  Ще набера по Еньовден пресни, ама за дилянката ще трябва да изчакаш късна есен. Тогава вадя корените, щот всичката лечебност се събира в тях.
                  Наздраве!

                  П.П. Какво стана с Криситу, още ли чакаш?
                  Стига с тая ирония, де! Мъжът трябва да чака, дори когато няма шанс...

                  Я пусни снимка на тая "Дилянка", че нещо ми се губи като билка...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                    Хммм, а бе я ги прати ти, билките - поне да знам че от точната самодива ще дойдат, а не от некоя менте ... прегазени от комбайната....
                    Биричка!


                    Ще набера по Еньовден пресни, ама за дилянката ще трябва да изчакаш късна есен. Тогава вадя корените, щот всичката лечебност се събира в тях.
                    Наздраве!

                    П.П. Какво стана с Криситу, още ли чакаш?
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от krakatau Разгледай мнение

                      Че и ти ли нямше жена, че се натискаш. нали разправяше че имаш готини щерки из чужбините??
                      Моля, никъде не съм казал, че съм преди теб на "опашката"!

                      Бих попитал, ако смяташ, че се натискам - коя е причината, самият ти да не го правиш? Срамуваш ли се? Много е срамно, да! Сигурен съм, че можеш да преодолееш смущението!

                      Доста по-назад съм в опашката..., но си давам сметка, че няма лошо тук да четат всички: и готините ми щерки, снаха, а и синът и зетьовете ми. Е, на теб друга информация не ти е необходима!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                        Толкова лесно се отказват дамите...
                        Сега си обяснявам смисъла на текста на оная песен..."непостоянна като вятъра..." на "Щурците" ("Жена"). https://www.videolyrics.net/mobile/w...?vid=f791997ff
                        Че и ти ли нямше жена, че се натискаш. нали разправяше че имаш готини щерки из чужбините??

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Не си го изтълкувал правилно. Ако когато подаеш пръст искат да ти изядат ръката ... мярката. Тайната е в мярката. Подозирам, че там някъде греши наш Евго или предозира или неподава достатъчно
                          Ако теглим чертата, трудно ги усещате вие - мъжете...
                          Не казвам, че трябва да ги разбирате... Един нюанс в усещането е необходим...
                          И обратното също е вярно.... , но до истината трудно се достига..., предубеденост от край време..., а има и едни "учители" - и при двата пола... Живот ли бе - да го опишеш!
                          Иначе, нещата не са много трудни за разбиране..., но със сигурност почват от копиране отношенията между родителите...

                          (околните нещо се умълчаха, ама съм сигурен, че говоря на неразбираем език за някои...)

                          Хубава вечер, Селена, но аз - да повторя: приемам снимки, дори без бански!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                            Толкова лесно се отказват дамите...
                            Сега си обяснявам смисъла на текста на оная песен..."непостоянна като вятъра..." на "Щурците" ("Жена"). https://www.videolyrics.net/mobile/w...?vid=f791997ff
                            Не си го изтълкувал правилно. Ако когато подаеш пръст искат да ти изядат ръката ... мярката. Тайната е в мярката. Подозирам, че там някъде греши наш Евго или предозира или неподава достатъчно

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              До молбата за снимки с бански наистина щях да му пратя един линк. Тази реплика ме отказа .
                              Толкова лесно се отказват дамите...
                              Сега си обяснявам смисъла на текста на оная песен..."непостоянна като вятъра..." на "Щурците" ("Жена"). https://www.videolyrics.net/mobile/w...?vid=f791997ff

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                                Ако само аз съм останал без "тези работи", които стойностните дами - не ги мотаят насам-натам... , дори нямам претенции...

                                Другите са заявили снимки по бански..., но мисля, че дамите трудно избират - то: кройка, модел, десен, цвят (на банския)...

                                В тоя смисъл: не съм претенциозен и няма да се притесняваш! Съгласен съм, на снимката, която ще получа от теб, Селена - да си без бански. Гаранция: няма да се разсърдя и също като теб съм тук - точно за добрата компания!
                                До молбата за снимки с бански наистина щях да му пратя един линк. Тази реплика ме отказа .

                                Коментар

                                Working...
                                X