IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    При нея е много засилен меркантилния интерес.

    Иначе е практична, събира си парички. Има и имоти. Не харесва мъже с мускули, вероятно и мен не харесва, но е на 40г.
    Не е от значение частния случай. Опитвам се да ти кажа, че това ти е начин на мислене. Винаги намираш проблем в жената, а не осъзнаваш, че тоя проблем ги го имаш в пълна степен и ти. Просто не виждаш гредата в твоето око, а клечката в чуждото женско.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

      Евго, като ти пиша, че имаш странни разбирания се сърдиш. Точно това определение се отнася и за теб. И ти, като въпросната госпожа си на същия хал.
      Според твоите разбирания, ти сбъркан ли си???
      Явно да, макар и да твърдиш, че си стегнат млад "пич", който няма късмет с жените, "те не ме разбират и не ми дават розичката си, а аз имам пари и апартаменти".
      Евго, отношениета са двустранни и всеки дава по нещо....
      При нея е много засилен меркантилния интерес.

      Иначе е практична, събира си парички. Има и имоти. Не харесва мъже с мускули, вероятно и мен не харесва, но е на 40г.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Ние бяхме колеги с тая, аз съм й намеквал, един стар колега й каза......да ме вземе.

        Тя обаче е нещо сбъркана, защото толкова време не можа един мъж да хване, иначе се е опознавала с чужденци.

        И е от тези, които не шетат никак. Иначе е хубава.
        Евго, като ти пиша, че имаш странни разбирания се сърдиш. Точно това определение се отнася и за теб. И ти, като въпросната госпожа си на същия хал.
        Според твоите разбирания, ти сбъркан ли си???
        Явно да, макар и да твърдиш, че си стегнат млад "пич", който няма късмет с жените, "те не ме разбират и не ми дават розичката си, а аз имам пари и апартаменти".
        Евго, отношениета са двустранни и всеки дава по нещо....
        Last edited by polax; 08.07.2023, 16:59.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Ние бяхме колеги с тая, аз съм й намеквал, един стар колега й каза......да ме вземе.

          Тя обаче е нещо сбъркана, защото толкова време не можа един мъж да хване, иначе се е опознавала с чужденци.

          И е от тези, които не шетат никак. Иначе е хубава.
          Евгооо, внимавай с определенията

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Ами щом пуска такива снимки,значи търси мъж.Загоряла е яко и само чака мъж,който да знае как да си поиска.
            Ние бяхме колеги с тая, аз съм й намеквал, един стар колега й каза......да ме вземе.

            Тя обаче е нещо сбъркана, защото толкова време не можа един мъж да хване, иначе се е опознавала с чужденци.

            И е от тези, които не шетат никак. Иначе е хубава.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Ами щом пуска такива снимки,значи търси мъж.Загоряла е яко и само чака мъж,който да знае как да си поиска.
              Тез са само куротрошачки. И аз имам такива колежки, 4 са под наем заедно. Имат рс q5 и обикалят. И 4-те са манагерки, а един чеп не могат да управляват
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                То не е много за завиждане.

                Тези мацки от хотела едва ли пускат лесно.

                Имам една колежка - ходи в чужбина с жени, качва провокативни снимки все едно е с мъж (по бельо, с токчета, с цветя, с еротичен подтекст), а е сама и е на 40 г. Себе си заблуждава!
                Ами щом пуска такива снимки,значи търси мъж.Загоряла е яко и само чака мъж,който да знае как да си поиска.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Действай. Пълно е със загорели мацки навсякъде. Аз сега съм във Велинград и в хотела има едни момета като сълзи.
                  Да ти кажа честно завиждам ти на ергенският живот.
                  То не е много за завиждане.

                  Тези мацки от хотела едва ли пускат лесно.

                  Имам една колежка - ходи в чужбина с жени, качва провокативни снимки все едно е с мъж (по бельо, с токчета, с цветя, с еротичен подтекст), а е сама и е на 40 г. Себе си заблуждава!

                  Коментар


                  • https://www.gol.bg/a/337-interesno/3...doto-si-gadzhe
                    Хайде и кеч иконата си хвана младо гадже.Абе какво им става на тия хора, та не търсят някоя тяхна връстница или по-възрастна жена.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      много добре
                      Чакай да стане,пък тогава да говорим.
                      Но не в това е въпросът, а че по курортите е пълно със загорели мадами.Особено такива на 40 плюс си гледат с поглед "Ела,Вълчо изяж ме".

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Обмислям го като вариант. Само че ще бъда придружен от женска компания.
                        много добре
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          па иди с него
                          ще кажеш, че си командировка
                          Обмислям го като вариант. Само че ще бъда придружен от женска компания.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Действай. Пълно е със загорели мацки навсякъде. Аз сега съм във Велинград и в хотела има едни момета като сълзи.
                            Да ти кажа честно завиждам ти на ергенският живот.
                            па иди с него
                            ще кажеш, че си командировка
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              + 1

                              Ще ходя.
                              Действай. Пълно е със загорели мацки навсякъде. Аз сега съм във Велинград и в хотела има едни момета като сълзи.
                              Да ти кажа честно завиждам ти на ергенският живот.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Господинът има 3 деца. Според мен две дъщери и един син. Преди време беше написал, че синът му се е занимавал с плуване. Не по-големият или по-малкият син, по което заключавам, че синът е един.
                                Нормално е при 3 отрочета, да се пръкнат поне 4 внучета. Едното е родено около Коледа 2011 година. Михо пише отдавна в този форум, но използва няколко ника и никога не е крил това
                                Наздраве!

                                Наздраве, уважаема!
                                За първи път (но не за последен!) вдигам наздравица с ... Пиня колада... Баси питието, ама ми хареса.

                                Значи, да ти кажа, че форумът не може да разчита на по-добър статистик в сферата на аналите от теб! Сигурен съм, че може да дадеш инфо и за всички габаритни размери на пишещите тук...

                                За твоята статистика - внучетата ми са повече от четЕри, ама това не е мой принос! От друга страна, мога да претендирам само за брой деца (отгледани до навършване на пълнолетие и задомяването и образоването им).

                                Да, не грешиш. За сега те са три. За сега, разбира се!

                                Вече ще влизам много по-рядко тук.

                                Със здраве от дядо ви! (наистина имам много ангажименти, за да е възможно да следя разни отклонения в мисленето и развитието на хора, чиито възгледи не възприемам)

                                Коментар

                                Working...
                                X