IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
    но това не означава, че се натискам за тройка /нали знаеш какво е "тройка": трима неразделни приятели в парка, задължително с /по/ маски!
    Което ми напомни за дефиницията за "българска тройка" - двама правят секс, третия дава акъл...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Няма как да се получат близкородствени връзки,щото в България си имаме понятие за родовите връзки.Освен това в момента хората не са изолирани както преди 300-400 години и не са редки браковете между хора от различни населени места,дори от различни държави.
      Относно евреите,че са умни,умни са,ама не са най-умните на света.Просто много се подкрепят едни други.А Нобеловата награда се дава по субективна преценка.То ако бяха най-умните всички световни шампиони по шахмат щяха да са евреи.Ама не са.Даже имаше и българин световен шампион.
      Пич, извинявай, че така те наричам, знаеш ли къде се разминаваме ние с тебе? В мащаба.

      Не искам да те обиждам, ама наистина не искам. И както съм на .., петата ракия ще взема да си замълча за днес.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


        Как пък ме намеси и мен! По каква логика?

        Това са си вашите тези /и блянове!/ за многомъжство/многоженство, аз съм само страничен наблюдател-фантаст и понякога се... изчервявам от някои констатации в мрежата..., ама - като се замисля - може да ме привлечете като фен... ..., но това не означава, че се натискам за тройка /нали знаеш какво е "тройка": трима неразделни приятели в парка, задължително с /по/ маски!
        Явно не ми се удава да изразя добре своя хумор.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Това си е твоя теза .

          Как пък ме намеси и мен! По каква логика?

          Това са си вашите тези /и блянове!/ за многомъжство/многоженство, аз съм само страничен наблюдател-фантаст и понякога се... изчервявам от някои констатации в мрежата..., ама - като се замисля - може да ме привлечете като фен... ..., но това не означава, че се натискам за тройка /нали знаеш какво е "тройка": трима неразделни приятели в парка, задължително с /по/ маски!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


            Защо пък пътувания?

            .......................................

            Сетих се за един виц...

            Моше среща Авраам и подхваща разговор:

            - Как си, Авраам? Как се чувстваш днес!

            - Добре съм, Моше! Бива!

            - А как са жената, децата, Авраам?

            - Не се оплаквам, Моше - добре са - и децата, и жената...

            - А бизнеса, бизнеса - как е Авраам?

            - Добре върви и бизнеса, Моше.

            - Авраам, ще те помоля нещо...

            - ?!?

            - Авраам, би ли ми дал в заем 100 $ ?

            - Моше, би ли ме целунал по... гърба?

            - Защо да те целуна по гърба, Авраам?

            - Аааа, Моше - и ти започна точно така - отдалеч!
            Хахахаха

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              След n брой поколения ще се получи геометрична прогресия на близки гени. Всички ще са “братовчеди”. Православното християнство забранява женитбата до трети братовчеди. Католиците не. Резултатът е очеваден по някои западни улици...

              Мен по ме кефи една тибетска система една жена с по двама мъже. 6 месеца единия и 6 месеца другия - обаче - пак ще изникне същият проблем.

              Най-мъдро като предписания си е православното християнство.

              А ето и нещо за евреите, което като генетична селекция е вярно и за православните християни по отношение на правото на свещенните да имат потомство, а не както е при извратения католически целибат (безбрачие), чиито последици са не само обедняването на генетичния фонд на населението, а и маса проблеми с педофилията.

              https://www.24chasa.bg/mnenia/article/6779534

              Ще имаш количество със съмнително качество при системно многоженство по времевата верига. Говори се, че прабългарите са ги знаели тези работи и са били много мъдри про подбирането на двойките.
              Няма как да се получат близкородствени връзки,щото в България си имаме понятие за родовите връзки.Освен това в момента хората не са изолирани както преди 300-400 години и не са редки браковете между хора от различни населени места,дори от различни държави.
              Относно евреите,че са умни,умни са,ама не са най-умните на света.Просто много се подкрепят едни други.А Нобеловата награда се дава по субективна преценка.То ако бяха най-умните всички световни шампиони по шахмат щяха да са евреи.Ама не са.Даже имаше и българин световен шампион.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                И зачитане и удовлетворение на емоционалните им нужди. Като чуят “емоционални нужди” много мъже въобще не знаят това какво е. Яде ли се или се пие .
                Аз съм по тая част.Психолог,изслушвам ги,утешавам ги,отделно от качествения секс е това,отделно и савам съвети,без са съм досаден,помагам им,...душички какво да ги правиш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                  Жените искат секс и пътувания.

                  Защо пък пътувания?

                  .......................................

                  Сетих се за един виц...

                  Моше среща Авраам и подхваща разговор:

                  - Как си, Авраам? Как се чувстваш днес!

                  - Добре съм, Моше! Бива!

                  - А как са жената, децата, Авраам?

                  - Не се оплаквам, Моше - добре са - и децата, и жената...

                  - А бизнеса, бизнеса - как е Авраам?

                  - Добре върви и бизнеса, Моше.

                  - Авраам, ще те помоля нещо...

                  - ?!?

                  - Авраам, би ли ми дал в заем 100 $ ?

                  - Моше, би ли ме целунал по... гърба?

                  - Защо да те целуна по гърба, Авраам?

                  - Аааа, Моше - и ти започна точно така - отдалеч!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                    Разбрах те! Атаката на тезите не изключва "облажаването" от време на време...
                    Това си е твоя теза .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                      Жените искат секс и пътувания.
                      И зачитане и удовлетворение на емоционалните им нужди. Като чуят “емоционални нужди” много мъже въобще не знаят това какво е. Яде ли се или се пие .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Много далече отиваш в анализа. Аз атакувам тези, не личности.

                        Разбрах те! Атаката на тезите не изключва "облажаването" от време на време...

                        Коментар


                        • Жените искат секс и пътувания.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от representjah

                            ......................

                            Природата е жестока, няма нищо даром, растенията се надпреварват и задушават кое да стане по-високо и да има достъп до енергия/слънцето.
                            .......................................

                            Примерът ти е абсолютно погрешен, защото... Дървото, което е най-високо, ако и да има най-добрите /според теб/ условия да се развива, то - същото, най-високо - е подложено и на най-силните ветрове и урагани!

                            В тоя смисъл - високото дърво предпазва много по-тънките от себе си - с 5 - 7 и повече/!/ пъти по-малък диаметър... Т.е - растенията може и да се задушават в надпреварата си, но това е отново "до време", защото природната мъдрост взема надмощие..., т.е. - ние съществуваме!

                            Специално съм оглеждал дървесината на прекършеното дърво. Тя не е проядена от дървояди! А усукването, за да се прекърши подобно дърво . е било наистина чудовищно! /примерите наистина са много!/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Навремето е имало родови знаци, поставяни като шевици върху дрехи или издялани върху плочките на пръстените. Бабите от родовете са следели стриктно да няма смесване на близка кръв. Язе съм резултат от такава селекция.
                              Наздраве!
                              Се си мислих че баш не са случайни. гените ти. ако ги проследим в миналото.
                              Обаче що така развали традицията и взе привлекателен чуждоземец от ..незнатен род..

                              Пък и наследника не се знае кви ще ги върши и ептем ще се развали селекцията.
                              Last edited by Todor Sabev; 01.06.2020, 14:58.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от representjah

                                Прав си. Природата е по-жестока - има убийства, измами, заблуди и всичко което се сетиш за да "спечелиш" другарче/партньор за възпроизводство. Всички знаем какво е станало с Рим и как са си намерили жени - ами отвлекли са ги. Дори нашите братовчеди - шимпанзетата го правят. Какво прави кончето което е без другарче - отива където са женските, Мъжкия/собственика на женските го нарита, и се върне някъде далече да пасе трева. И така докато някой ден или успее да победи или неговите гени отпадат от играта. Това че хората преди 300 години сме написали някакъв документ, че имаме "права" значи една голяма нула. Природата е жестока, няма нищо даром, растенията се надпреварват и задушават кое да стане по-високо и да има достъп до енергия/слънцето.
                                Можеш да си вярваш в приказките за права, но дойде ли момента да живот смърт, всички тия глупости отиват в тоалетна. Какъв избор имаш - ами винаги да си напред пред своята конкуренция/мъжете. Да бъдеш по-силен, по-успял, по-упорит, по-по-по. В природата нищо не се дава ДАРОМ, за всичко трябва да се бориш - за място под слънцето, за ресурси, за живота си, за бъдещето си. А твоето мислене "хайде всички да бъдем равни и да се обичаме" никога не е съществувало в природата. Защо мъжете и жените са в съотношение 1:1 е съвсем друг въпрос и има отношение към вечната борбас с вирусите/имунна система/днк репликацията, има цели книги по въпроса.

                                Много хора трябва да се върнат в училище и да преминат отново Биология-та. В противен случай рискуваме да имаме 70 пола, и да получиш вечен бан в Туитър защото не си нарекъл Брус Дженър с правилното местоимение.
                                Ни туитър ме интересува, нито па фейсбъг, от къде я фана, къде я закара ....природата, остай ся

                                Коментар

                                Working...
                                X