IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    И зачитане и удовлетворение на емоционалните им нужди. Като чуят “емоционални нужди” много мъже въобще не знаят това какво е. Яде ли се или се пие .
    Аз съм по тая част.Психолог,изслушвам ги,утешавам ги,отделно от качествения секс е това,отделно и савам съвети,без са съм досаден,помагам им,...душички какво да ги правиш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
      Жените искат секс и пътувания.

      Защо пък пътувания?

      .......................................

      Сетих се за един виц...

      Моше среща Авраам и подхваща разговор:

      - Как си, Авраам? Как се чувстваш днес!

      - Добре съм, Моше! Бива!

      - А как са жената, децата, Авраам?

      - Не се оплаквам, Моше - добре са - и децата, и жената...

      - А бизнеса, бизнеса - как е Авраам?

      - Добре върви и бизнеса, Моше.

      - Авраам, ще те помоля нещо...

      - ?!?

      - Авраам, би ли ми дал в заем 100 $ ?

      - Моше, би ли ме целунал по... гърба?

      - Защо да те целуна по гърба, Авраам?

      - Аааа, Моше - и ти започна точно така - отдалеч!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


        Разбрах те! Атаката на тезите не изключва "облажаването" от време на време...
        Това си е твоя теза .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
          Жените искат секс и пътувания.
          И зачитане и удовлетворение на емоционалните им нужди. Като чуят “емоционални нужди” много мъже въобще не знаят това какво е. Яде ли се или се пие .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Много далече отиваш в анализа. Аз атакувам тези, не личности.

            Разбрах те! Атаката на тезите не изключва "облажаването" от време на време...

            Коментар


            • Жените искат секс и пътувания.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от representjah

                ......................

                Природата е жестока, няма нищо даром, растенията се надпреварват и задушават кое да стане по-високо и да има достъп до енергия/слънцето.
                .......................................

                Примерът ти е абсолютно погрешен, защото... Дървото, което е най-високо, ако и да има най-добрите /според теб/ условия да се развива, то - същото, най-високо - е подложено и на най-силните ветрове и урагани!

                В тоя смисъл - високото дърво предпазва много по-тънките от себе си - с 5 - 7 и повече/!/ пъти по-малък диаметър... Т.е - растенията може и да се задушават в надпреварата си, но това е отново "до време", защото природната мъдрост взема надмощие..., т.е. - ние съществуваме!

                Специално съм оглеждал дървесината на прекършеното дърво. Тя не е проядена от дървояди! А усукването, за да се прекърши подобно дърво . е било наистина чудовищно! /примерите наистина са много!/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Навремето е имало родови знаци, поставяни като шевици върху дрехи или издялани върху плочките на пръстените. Бабите от родовете са следели стриктно да няма смесване на близка кръв. Язе съм резултат от такава селекция.
                  Наздраве!
                  Се си мислих че баш не са случайни. гените ти. ако ги проследим в миналото.
                  Обаче що така развали традицията и взе привлекателен чуждоземец от ..незнатен род..

                  Пък и наследника не се знае кви ще ги върши и ептем ще се развали селекцията.
                  Last edited by Todor Sabev; 01.06.2020, 14:58.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от representjah

                    Прав си. Природата е по-жестока - има убийства, измами, заблуди и всичко което се сетиш за да "спечелиш" другарче/партньор за възпроизводство. Всички знаем какво е станало с Рим и как са си намерили жени - ами отвлекли са ги. Дори нашите братовчеди - шимпанзетата го правят. Какво прави кончето което е без другарче - отива където са женските, Мъжкия/собственика на женските го нарита, и се върне някъде далече да пасе трева. И така докато някой ден или успее да победи или неговите гени отпадат от играта. Това че хората преди 300 години сме написали някакъв документ, че имаме "права" значи една голяма нула. Природата е жестока, няма нищо даром, растенията се надпреварват и задушават кое да стане по-високо и да има достъп до енергия/слънцето.
                    Можеш да си вярваш в приказките за права, но дойде ли момента да живот смърт, всички тия глупости отиват в тоалетна. Какъв избор имаш - ами винаги да си напред пред своята конкуренция/мъжете. Да бъдеш по-силен, по-успял, по-упорит, по-по-по. В природата нищо не се дава ДАРОМ, за всичко трябва да се бориш - за място под слънцето, за ресурси, за живота си, за бъдещето си. А твоето мислене "хайде всички да бъдем равни и да се обичаме" никога не е съществувало в природата. Защо мъжете и жените са в съотношение 1:1 е съвсем друг въпрос и има отношение към вечната борбас с вирусите/имунна система/днк репликацията, има цели книги по въпроса.

                    Много хора трябва да се върнат в училище и да преминат отново Биология-та. В противен случай рискуваме да имаме 70 пола, и да получиш вечен бан в Туитър защото не си нарекъл Брус Дженър с правилното местоимение.
                    Ни туитър ме интересува, нито па фейсбъг, от къде я фана, къде я закара ....природата, остай ся

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                      Селена, точно така се говори пред аудитория! По-по-най-мъдрото "предписание" и така нататък - все в тоя дух - вземаш акъла на всички слушатели от раз..., ама иначе - да не ти пука...

                      .........................................

                      Извън "мъдрите предписания"...., абееее - виждам аз да се заформя един консенсус... Уж е малък, но постоянно назрява... Да карамЕ подред...

                      Освен многомъжството в Тибет, да не пропускаме и другата даденост, а именно: съвсем нормално /И МОРАЛНО!/ действие е, дори в днешните времена, в Тибет - девойките да се хвалят със своите любовни похождения...

                      Опааааа!.... Опааааааа!......
                      Усещам аз, че някои факти някак ни се "изплъзват"..., не, че се изплъзват, колкото ги пропускаме...

                      Както вървят нещата, след като - mirodes -сподели тук какво го кефи - че е съвсем в реда на нещата - да прескача от време на време "за едно бързо" с някое младо и хубаво гадже..., сега пък и Selena споделя с нас, кое точно я кефи - ПРЕЗ 6 месеца - по Тибетската "програма"...

                      Тоя форум предразполага към толкова откровения... ))

                      Наистина, mirodesне споделя каква точно му е схемата, т.е. - дали "го кефи" Тибетската система - през 6 месеца /с две дами/..., но това подлежи на доуточняване /между единомишленици!/, защото...

                      Разбира се, че другото е важно: единомислието - защо пък да не доведе до варианта "и плеснат с ръце, па се прегърнат!"..., после - прошка - простено да ти е - и натам е лесно! Така де - до вчера се джафкахте - mirodes и Selena - вече нещата са ОК, нали!
                      Общото мислене по някои въпроси - особено с сферата на многомъжството/многоженството - е спойката и основата в една бъдеща /романтична, или не толкова романтична/ връзка.
                      Много далече отиваш в анализа. Аз атакувам тези, не личности.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Предполагам, че все някоя от прабабите или част от тях са били с анемия. Бялата кожа е налице, но е в резултат не само на фенотип, а и на заболяване, което се предава по наследство.
                        Наздраве!
                        Наздраве! Това обяснява нещата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          ........................

                          Мен по ме кефи една тибетска система една жена с по двама мъже. 6 месеца единия и 6 месеца другия - обаче - пак ще изникне същият проблем.

                          Най-мъдро като предписания си е православното християнство.

                          .....
                          Селена, точно така се говори пред аудитория! По-по-най-мъдрото "предписание" и така нататък - все в тоя дух - вземаш акъла на всички слушатели от раз..., ама иначе - да не ти пука...

                          .........................................

                          Извън "мъдрите предписания"...., абееее - виждам аз да се заформя един консенсус... Уж е малък, но постоянно назрява... Да карамЕ подред...

                          Освен многомъжството в Тибет, да не пропускаме и другата даденост, а именно: съвсем нормално /И МОРАЛНО!/ действие е, дори в днешните времена, в Тибет - девойките да се хвалят със своите любовни похождения...

                          Опааааа!.... Опааааааа!......
                          Усещам аз, че някои факти някак ни се "изплъзват"..., не, че се изплъзват, колкото ги пропускаме...

                          Както вървят нещата, след като - mirodes -сподели тук какво го кефи - че е съвсем в реда на нещата - да прескача от време на време "за едно бързо" с някое младо и хубаво гадже..., сега пък и Selena споделя с нас, кое точно я кефи - ПРЕЗ 6 месеца - по Тибетската "програма"...

                          Тоя форум предразполага към толкова откровения... ))

                          Наистина, mirodesне споделя каква точно му е схемата, т.е. - дали "го кефи" Тибетската система - през 6 месеца /с две дами/..., но това подлежи на доуточняване /между единомишленици!/, защото...

                          Разбира се, че другото е важно: единомислието - защо пък да не доведе до варианта "и плеснат с ръце, па се прегърнат!"..., после - прошка - простено да ти е - и натам е лесно! Така де - до вчера се джафкахте - mirodes и Selena - вече нещата са ОК, нали!


                          Общото мислене по някои въпроси - особено с сферата на многомъжството/многоженството - е спойката и основата в една бъдеща /романтична, или не толкова романтична/ връзка.



                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Я ме ограмоти каква е връзката. Анемията в по-леките ѝ форми си е генетична деформация на кръвните телца. Каква е връзката с бялата кожа на момите?
                            Предполагам, че все някоя от прабабите или част от тях са били с анемия. Бялата кожа е налице, но е в резултат не само на фенотип, а и на заболяване, което се предава по наследство.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              При Кама Сутрата отглеждането на девойка е скъпо удоволствие,, основно в частта със сватбата. Затова е позволено правенето на аборт или не е позволено, а правят криминален, когато се установи пола на детето и родителите не желаят момиче.

                              При поданиците на Поднебесната също са се правели аборти, там пък защото било позволено едно отроче, а семействата искали наследник - т.е. момче. Затова сега внасят булки
                              Наздраве!
                              Значи може да си права, задето намесата в естеството на природата може да води до неприятни последствия
                              Наздравето и то се практикувало от хилядолетия, да се надяваме че в умерено количество е станало нещо като човешки природен феномен

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                При Кама Сутрата отглеждането на девойка е скъпо удоволствие,, основно в частта със сватбата. Затова е позволено правенето на аборт или не е позволено, а правят криминален, когато се установи пола на детето и родителите не желаят момиче.

                                При поданиците на Поднебесната също са се правели аборти, там пък защото било позволено едно отроче, а семействата искали наследник - т.е. момче. Затова сега внасят булки
                                Наздраве!
                                Вследствие на което е нарушен естественият природен баланс между бройката на мъжете и жените. Имат прекалено много мъже, а една жена е застрашена въобще и да не се роди при ранното диагностициране на пола.

                                Богат пазар на махараджи и на китайци.

                                Коментар

                                Working...
                                X