IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
    Моят въпрос: ако едно юридическо лице не е персонифицирано, може ли, същото то - да има персонални мотиви?
    Моят отговор: Да. Ако приемем, че юридическите лица са антропоморфни, то те могат да имат "персонални" мотиви.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от prectical

      Стила на писане може да се сменя. За човек с раздвоена самоличност е много лесно да има два или повече стила на писане. Важно е да се хване промяната в поведението.

      Кристина се обиди че я мислим уж за лека жена, била много свестна, съвестна, мила и добра и триеше мненията си, нямало да се вясва повече в темата..... Но когато започнахме да я разконспирираме веднага смени поведението си на злобна недоклатена лелка парадираща със срещата си с хипито стамен тракториста ( де да беше Брад Пит) и без притеснение вече разказва за него и се държи като най-обикновена масти*я.

      Знам как се държи една ядосана жена, а тук след всеки хаплив пост за Стамен, профила кристина напада на как едва ли не сме сами, нямало кой да ни обръща внимание и прочие и как трябва да завиждаме на стамен каква мацка си е уредил.

      Няма никакво съмнение за мен, че това или е самият Стамен или свързан от много време човек с него (отново мъж) и се целят някакви измами и злопутреби с по-доверчиви участници във форума,

      Това, че Кристина леко преиграва - не може да се отрече, но лично аз не регистрирах да е точно ядосана... По-скоро си прави майтап с народа тук..., по-скоро и най-вероятно, защото ѝ липсва вниманието в повечето от часовете на денонощието... Може би, ако тя самата усеща, че ситуацията в тая посока /скуката/ не може да се промени - би трябвало да потърси ангажимент, който да запълни времето ѝ...

      Всъщност - тя точно това и прави във Форума: запълва част от времето си. Готвенето не е цял ден, а и едва ли е всеки ден...

      Не само стилът на нейното писане е различен, а и самите й реакции, които отразяват пореден пост, на който тя отговаря..., препинателните знаци са доста повече от използваните от средно интелигентните дами, празните полета между думите и знаците - също показват подреденост, т.е. - била е доста старателна ученичка, като е запазила някаква подреденост на мислите и правописа си, които не би пренебрегнала...

      Парадирането с чувствата е нещото, което тя прави "на пук". Вероятно имат някакви планове с приятеля си - мисля, че по-скоро да скандализират мнението на околните..., а и - защо не - да ни предизвикват тук, за да пишем, което после ТЕ да използват, вероятно - и да издават... Ако си спомняш, Стамен още в началото каза, че пише, а написаното реализира някъде в Западна Европа, където имаЛ /редовни/ клиенти - очевидно са и платежоспособни... Нещо като "литературни кръжоци", с малко по-пиперливи и цинични случки, които - ако са близо до живота - са обособени като безкрайни епизоди /по подобие сериалите, които някои следят/...

      Така че - един "писател" може да се поизчерпи, но с отварянето на темата тук - ето му ги идеите, а това са доста страници, които само нарастват...

      Нямам претенциите, да съм изчерпал темата...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        Не разбрах въпроса, ма си сипи едно! Може пък и жените да поискат...

        П.С. Персоналните мотиви, винаги са персонални.
        Тук има юристи, които могат да ти говорят с часове, разяснявайки /ни/ например - видовете търговски дружества, които - според българското право - се признават за юридически лица, но в същото време - те не са признати за такива във всички правни системи, което пък означава, че не са персонифицирани. Моят въпрос: ако едно юридическо лице не е персонифицирано, може ли, същото то - да има персонални мотиви?

        А сега, де! На мен правната материя не ми е ясна, така че се отказвам от дискусията...

        Иначе - дамите - разбира се, че ще поискат, а това обикновено, по подразбиране - е от най-близко разположеният в публичното пространство, т.е. - от този, който е на една ръка разстояние или - до самите тях..., стига да не са вече в поза 96 - "гръб в гръб"...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Отначало ми беше забавно да следя реакциите първосигнални, ама после настана скука.
          Наздраве!

          Тцццц, аз пък съм много огорчен от вас! Правя всичко възможно, за да я няма скуката! Ето на, при такава оценка се разочаровах за секунди... Спирам да се старая... Кой ще ми вдигне сега самочувствието!

          А това, че реакциите /и моите!/ - са класифицирани като първосигнални! Не, това е обида от висш порядък! Не мога да работя аз без признание! Трябва да преосмисля участието ми и утре ще мисля цял ден...

          Па, да ви имам ангажиментите и мъжете, които разчупват шаблона и не ви оставят да скучаете...

          Бихте ли споделили опита си, синтезиран в предходното /ми/ изречение? И ние - по-обикновените мъже - искаме да научим нещо от живота на дамското съсловие, което живее, без да усеща скуката на ежедневието...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
            Аз така си философствам по вечерня..., ама пиенето го прескочих /да не помислите, че говоря "на ангро"/, т.е. - с трезв разсъдък съм...
            Не разбрах въпроса, ма си сипи едно! Може пък и жените да поискат...

            П.С. Персоналните мотиви, винаги са персонални.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Отначало ми беше забавно да следя реакциите първосигнални, ама после настана скука.
              Наздраве!
              Темата е кукавица кука на зелена бука, Римува се със скука, Май дори у кръчмата е по-харош

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                Присъствието ми тук е свързано с друго - вълнуват ме персоналните мотиви, които движат борсовата търговия. За останалото... имаш ЛС.

                За да сме по темата, би трябвало да уточня, че и съществителното /търговия/, но и прилагателното /борсова/ - са в женски род... Еврика: в правилната тема сМЕ...

                Персоналните мотиви, значи - те интересуват, ама - имам ли право на доуточняващ въпрос, защото не разбирам за кои мотиви става дума? Разбрах, че са персоналните, но - от мотивите на всички, представени на борсата - борсови субекти ли се интересуваш? Или се интересуваш от мотивите , само на някой/някои от тях?

                Чакай сега да видя, кои са /според мен/ борсовите субекти: физическите лица, юридическите лица, банките, търговските дружества, инвестиционните посредници, ... /доста станаха/ ... и за капак - Държавата... Ами външните субекти - те също имат персонални мотиви... Регулаторът...

                Като сме почнали, казваш, че те вълнуват... Как те вълнуват? Като страничен наблюдател, или като участник? Това са различни "вълнения" и НЕправилното позициониране на наблюдателя - според мен може да изкриви крайните резултати...

                Аз така си философствам по вечерня..., ама пиенето го прескочих /да не помислите, че говоря "на ангро"/, т.е. - с трезв разсъдък съм...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                  Според мене цялата тема е едно голямо избиване на комплекси от някой, който има сексуални проблеми. (Матеев)

                  Казано простичко, кратко и най-вече вярно.

                  Пректикъл го изясни това още миналата седмица и мислех, че поне малко разум му е останал, но ......
                  Интересно как съфорумци, от чието писане се вижда, че са достатъчно интелигентни (дори не е нужно да сме завършили психология) доста дълго време сякаш разговаряха нормално с БСтТр и Кр Д.
                  Помня го отдавна, даже някъде мернах като че ли някой го познава, но не се сещам, а и не си заслужава усилието да търся. Вероятно познаващият го му спестява цялата простотия, в която се вкара.
                  Та освен КрД още два новоизлюпени ника има в Кръчмата и Златото.
                  Смятам, че може би е добре да се опитаме да му помогнем, вместо да го вкарваме в още по-злъчна гавра. На мен не поиска да ми се обади, много съм стар и изкуфял за него....
                  Толкова.
                  Отначало ми беше забавно да следя реакциите първосигнални, ама после настана скука.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                    Всичките си ни закарфичил като пеперудки в хербарий . Знам аз знам ... Каква е темата на доктората, ако не е тайна? Ако е - пиши на лични. Професионално любопитство ме гризе.
                    Присъствието ми тук е свързано с друго - вълнуват ме персоналните мотиви, които движат борсовата търговия. За останалото... имаш ЛС.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                      Жените искат секс и пътувания.
                      +1 Особено тия от зодия Стрелец.. Поне такива преки наблюдения имам от 3-4 години насам Но съм доволен, най-вече когато посоката е еднаква и целите съвпадат, а се оказа че процентно е към 97... А и пътят, който понякога е не по-маловажен от целта също е от значение - 2 часа във въздуха, или 5-6 часа по шосета си е добре да прекарваш в приятна компания...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                        Дори си нямаш идея, колко си права! Таман дисертация пиша.
                        Не ще ти кажа "наздраве", че сме се почнали от сабахлента
                        Всичките си ни закарфичил като пеперудки в хербарий . Знам аз знам ... Каква е темата на доктората, ако не е тайна? Ако е - пиши на лични. Професионално любопитство ме гризе.
                        Last edited by Selena; 01.06.2020, 21:51.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                          Но за теб си е тема за дисертация . 24 карата антропологична практика.
                          Дори си нямаш идея, колко си права! Таман дисертация пиша.
                          Не ще ти кажа "наздраве", че сме се почнали от сабахлента

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                            С хората с делюзии трябва да се разговаря нормално. Просто атмосферата се изнерви, когато се минаха известни граници и аудиторията се почувства силно подценена.
                            но и вълчо е прав... за наденицата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                              С хората с делюзии трябва да се разговаря нормално. Просто атмнсферата се изнерви, когато се минаха известни граници и аудиторията се почувства силно подценена.
                              Но за теб си е тема за дисертация . 24 карата антропологична практика.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                                Интересно как съфорумци, от чието писане се вижда, че са достатъчно интелигентни (дори не е нужно да сме завършили психология) доста дълго време сякаш разговаряха нормално с БСтТр и Кр Д.
                                С хората с делюзии трябва да се разговаря нормално. Просто атмосферата се изнерви, когато се минаха известни граници и аудиторията се почувства силно подценена.
                                Last edited by Ender; 01.06.2020, 21:30.

                                Коментар

                                Working...
                                X