IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

    Какви срещи бе човек, този е ненормален психопат пишещ от сумати профили. Я вижте как бързо се смени стила на писане на невината кристина и сега. Няма никва кристина, Нито срещи нито нищо. Вероятно се чели нещо от въпросният психопат. Да си проси снимки на мъже и да ги изнудва в последствие. Или за лична консумация.
    Интересно беше,че аз го питах за съвсем конкретни неща относно сваляческите му техники,а той все насочваше разговора към Кристина как била обидена и тем подобни.Явно е подготвена работа,но не знам с каква цел.
    Но според мен Кристина е жена,а не мъж.Но разиграват тази история със Стамен по незнайни за мен причини.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Интересно как организирате срещите си,при положение,че той е от Шумен,а ти от София?Колко време прекарвате заедно при положение ,че е женен,а има и любовници?А и двамата по ваши думи работите.Как ги съвместявате нещата?
      И как толкова бързо ти стана любим?Доколкото познавам жените те трябва да са поне няколко седмици с един мъж,преди да го нарекат любим.
      Не смятам,че сте един и същи човек,но според мен се познавате отпреди и разигравате тази история.Не знам защо.
      Какви срещи бе човек, този е ненормален психопат пишещ от сумати профили. Я вижте как бързо се смени стила на писане на невината кристина и сега. Няма никва кристина, Нито срещи нито нищо. Вероятно се чели нещо от въпросният психопат. Да си проси снимки на мъже и да ги изнудва в последствие. Или за лична консумация.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

        Това може само да ме радва, ето откъде значи е натрупал толкова опит, а той милия все се притеснява да ми каже
        Тръгвам си, имам доста по-приятни неща да върша, както си и знаех тука е скучно и пълно със злобари и незадоволени сексуално мъже. Тъжно е, че такива големи страшни мъже си остават сами и самотни. Е, не съвсем самотни, като видят някоя снимка с красива жена си имат своя верен приятел в панталона и винаги могат да си поиграят с него
        Пусни имейла със снимките или вече те тресе шубето че пак ще разкрия нещо.

        Да не се окажеш педофил!!! Защото в затвора ако те вкарат ще те чакат тежки нощи.

        Обикновено тези профили са на чикиджии събиращи снимки на 15-16 годишни момичета и продаващи ги в нета или може би ги изнудва.

        Със сигурност няма такъв опит бай стамен щом си играе със изнудваня и заплахи да получава секс от деца.

        ПОЛИЦИЯТА НАЗАБАВНО ДА ЗАПОЧНЕ РАЗСЛЕДВАНЕ КЪМ ВЪПРОСНИЯТ ИНДИВИД СТАМЕН ТРАКТОРИСТА.

        НАЙ-МАЛКОТО ЗА НАЦИСТКИ СИМВОЛИ И СВАСТИКИ, ПОСЛЕ МОЖЕ ДА СЕ ДОСТИГНЕ И ДО НАРКОТИЦИ И ПЕДОФИЛЯ

        НАКРАЯ ТОВА ЩЕ СЕ ОКАЖЕ ПЕДОФИЛ НАЦИСТ НА ТЕЖКИ НАРКОТИЦИ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

          Това може само да ме радва, ето откъде значи е натрупал толкова опит, а той милия все се притеснява да ми каже
          нещо не го свързвам с притеснителен.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

            Това може само да ме радва, ето откъде значи е натрупал толкова опит, а той милия все се притеснява да ми каже
            Интересно как организирате срещите си,при положение,че той е от Шумен,а ти от София?Колко време прекарвате заедно при положение ,че е женен,а има и любовници?А и двамата по ваши думи работите.Как ги съвместявате нещата?
            И как толкова бързо ти стана любим?Доколкото познавам жените те трябва да са поне няколко седмици с един мъж,преди да го нарекат любим.
            Не смятам,че сте един и същи човек,но според мен се познавате отпреди и разигравате тази история.Не знам защо.
            А в анонимността на нета човек може да попадне на какви ли не невероятни истории.Аз веднъж се запознах в един сайт с една жена,която се представяше за принцеса от Катар.Била учила в България,работела като лекар и била разведена.Толкова убедително лъжеше,че си писах и говорих с нея един месец,въпреки че още в началото ми беше ясно,че лъже.
            Но просто беше много интересна като персонаж.Естествено всички данни,които ми даде се оказаха фалшиви.
            Last edited by mirodes; 01.06.2020, 20:13.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
              Вижте какво ми излиза като напиша емейла на стамен тракториста в търсачката в фб

              https://www.facebook.com/%D0%9A%D1%8...74696172678914
              Това може само да ме радва, ето откъде значи е натрупал толкова опит, а той милия все се притеснява да ми каже
              Тръгвам си, имам доста по-приятни неща да върша, както си и знаех тука е скучно и пълно със злобари и незадоволени сексуално мъже. Тъжно е, че такива големи страшни мъже си остават сами и самотни. Е, не съвсем самотни, като видят някоя снимка с красива жена си имат своя верен приятел в панталона и винаги могат да си поиграят с него
              Last edited by kristina dimitrova (1); 01.06.2020, 20:06. Причина: ,

              Коментар


              • Вижте какво ми излиза като напиша емейла на стамен тракториста в търсачката в фб

                https://www.facebook.com/%D0%9A%D1%8...74696172678914

                Коментар


                • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                  Слушай сега комполексар смотан, 1,9 съм и тежа доста, и съм с страхотна физика, не като теб на един шамар . Ако те набарам надали ще ми говориш по тоя начин олигофрен....

                  Давай да се срещнем някъде с "кристина"

                  или и ти ще се криеш като мишката КВВ с прословутото ферари. Снимки размахваше пък не смееше да излезне от мишата си дупка
                  Много си голям и страшен
                  Моят любим си е сложил снимка на аватара, аз си сложих моя снимка, ти защо не си сложиш твоя снимка на аватарчето да видим колко си страшен мъж?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
                    ето моя снимка и то в цял ръст на аватара
                    хм, не знам защо излезе толкова малка, сори

                    Микроскопи раздаваш ли към снимката?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
                      ето моя снимка и то в цял ръст на аватара
                      хм, не знам защо излезе толкова малка, сори
                      Качи я в някой сайт за снимки и сложи адреса като свой подпис на акаунта.
                      Чат пат можеш да ги сменяш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                        Това ли е Бай Стамен Тракториста - Аркан Насар от Турция?
                        https://www.facebook.com/arkan8888

                        Неговия профил се идентифицира като arkan8888 или Аркан1 в различни форуми и във фейсбук, като общото е мейла kiss_sos@abv.bg. Интересите му наистина са около златните монети (купува/продава), но и около старинните жетони преди 1944 г., както и от стари найлонови торбички.

                        Може и да е случайно съвпанение това arkan8888 на две различни места, но вероятноста за това е нищожна, пък и не ми се рови повече в интернет.
                        Не, бай стамен показа някакви снимки на които съм склонен да вярвам че е той, слаб като скелет. Наистина прилича на наркоман на тях. Успях да ги видя преди да ги изтрият. Този от фб е накакъв друг

                        Също така разпитва навсякъде за нацистки знамене.

                        Да не се окаже и архитекта профил на стамен тракториста. Доколкото знам и той е с няколко профила.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                          Виж ми цитата на поста който писах миналата седмица. ПИСАР който се появи да разкзва за Кристина колко е реална.

                          Бай стамен не е никакъв физик, Навсякъде в нета се подвизава с псевдоним АРКАН. Търсещ торбички, нацистки знамена със свастики, захарчета, продава и някакви лекарства.

                          Със сигурност не е наред с главата. Миналата седмица успях да му видя снимките. Скоро ще има още разкрития за бай стамен

                          Фактът, че Стамен не е този, за който се представя - не доказва, че Стамен пише тук и от името на Кристина...

                          На мен ми е все тая.

                          След толкова емоции, май и аз ще си налея нещо в пепсито...

                          Хубава вечер на всички!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                            Снимки само на имейл дребничко човече, първо на теб ще изпратя да имаш с какво да се занимаваш като останеш насаме със себе си
                            Слушай сега комполексар смотан, 1,9 съм и тежа доста, и съм с страхотна физика, не като теб на един шамар . Ако те набарам надали ще ми говориш по тоя начин олигофрен....

                            Давай да се срещнем някъде с "кристина"

                            или и ти ще се криеш като мишката КВВ с прословутото ферари. Снимки размахваше пък не смееше да излезне от мишата си дупка

                            Коментар


                            • ето моя снимка и то в цял ръст на аватара
                              хм, не знам защо излезе толкова малка, сори

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                                Аве, мъШ! Аве, тъй ли се говори с дама, от позната двойка?

                                Значи: ти по някаква воля - познаваш двамата. И питаш /НАСАМЕ/ дамата - дали той е добър в секса?

                                Не се ли досещаш, че ако ги познаваш /независимо по какви причини/ - можеш да си говориш с него така - прямо? Предполагам, че НЯКОИ мъже правят това: обсъждат как са се представили дамите във връзката..., което /предполагам правят и НЯКОИ дами с приятелките си.

                                НЯКОИ го правят /обсъждат/, но ПОВЕЧЕТО не споделят интимните си преживявания!

                                А ти искаш от дамата на твой познат - да ти каже, как той се представя в секса?!?

                                Аве! Що не си малко коригирате мерниците?

                                Ако си толкова любопитен - има лични съобщения, има имейли - там проявявай клюкарското си любопитство, за да не ни е неудобно и на нас, които сме край теб - в публичния форум!

                                .......................................

                                Сигурно за теб е нормално, ако някой твой познат, в твое отсъствие - говори с жена ти за твоите сексуални изпълнения?

                                Ако мислиш така - много неща ти липсват.

                                Зная, че сега ще ми отговориш, че не се срамуваш от онова, което правиш в спалнята си, затова - не ти пука каква информация би дала съпругата ти в такава - крайно неприятна и нетактично изглеждаща обстановка, когато някой пита за теб, как се представяш в секса...

                                Това ли би отговорил: че не ти пука! Е, наистина, ако отговориш точно така - много си зле! Много!

                                Лошо е, че най-вероятно някои, които се колебаят - са директно дезориентирани от твоите кофти "уроци" и ти, самият няма как да им помогнеш, а точно обратно: създаваш у тях необосновано самочувствие...

                                Бъди здрав!
                                Ти в ред ли си?Естествено,че никога няма да задам подобни въпроси на познати.
                                Само,че в случая има една скалъпена история и с подобни въпроси показвам колко абсурдна е ситуацията.
                                Значи от една страна има мъж с вид на хипи на 53 години,който е женен,и с две любовници.Живее в Шумен и не е особено състоятелен.
                                От друга страна има много красива жена на 35 години,свикнала с луксозен живот в София.И тя отива в Шумен или в друг град в Северна България,за да се вижда с хипаря.Дори и да са се изчукали веднъж как точно ще им продължи връзката?Щото в София не може да си намери любовници една красива жена,та ще се напне за някакъв хипар с 20 години по-дърт в Шумен.И то женен и с любовници,без никаква перспектива за сериозна връзка.

                                Коментар

                                Working...
                                X