IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Опааа, тя знаела български...

    Е, кО сЯ - фейсбук ли да си праЯ? Ми - нЕАм! Жалко!


    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Селена,

      Да ти кажа, че това момиче, дето ми писа за него на лично.......не знам защо ми го предлагаш.

      Тя е в чужбина, не е българка, няма да дойде тук, аз не искам да се местя.

      Освен това, още в самото начало тя не иска да си даде фейсбука, подхожда с недоверие.

      Подобни жени са загуба на време и нищо не излиза в крайна сметка.

      Наскоро, в предаването си Ани Владимирова сподели, че в днешно време много млади и интелигентни хора не могат да намерят половинката си и това е масово.


      Не зная дали би ти прозвучало успокояващо, но старите и не толкова интелигентни - сме в подобна (патова) ситуация...

      Къде изчезнаха младите и интелигентните - ума ми не го побира (говорим за дамите, извън форума, нали нямаме разногласия!)

      ​​​Ако е младО - не е интелигентнО и обратно! И интуиция им липсва, поне що се отнася до това - че не участват в тоя форум.

      Правилната самооценка също е важна.

      ..........

      Другото, виж сега: не е проблем толкова фактът, че тя е в чужбина... Дори бих проявил интерес към нея... Ама - ако е някоя испанка - ще трябва и преводач/ка да търся..., а то - ако е преводач - могат по някое време и да ме... отсвирят...

      Значи ти търсиш: младо, интелигентно българско момиче... (казваш началните условия, за да не грешат колегите - ето и аз ти изпратих рускинЧЕ)...


      ​​​

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Селена,

        Да ти кажа, че това момиче, дето ми писа за него на лично.......не знам защо ми го предлагаш.

        Тя е в чужбина, не е българка, няма да дойде тук, аз не искам да се местя.

        Освен това, още в самото начало тя не иска да си даде фейсбука, подхожда с недоверие.

        Подобни жени са загуба на време и нищо не излиза в крайна сметка.

        Наскоро, в предаването си Ани Владимирова сподели, че в днешно време много млади и интелигентни хора не могат да намерят половинката си и това е масово.

        Ето пак. Ти даже не ѝ даваш шанс. За нея България е рай в сравнение с нейната държава. Тук тя не се е закрепила и може и да не се закрепи въобще. Говори български, запозната е с културата ни, на 33 г. без деца и предишни бракове и изхожда от добра традиционна култура, но ти въобще не ѝ даде дори шанс.

        Мъжът е този, който следва да направи първата крачка. Естествено, че ти ще дадеш твоя фейсбук, а не тя нейния. Това са елементарни неща. Естествено, че тя първо ще прецени риска. Това са базови работи. Недоверие има, но е от твоя страна.

        Ако така не даваш шанс не се учудвам за липсата на резултати. На нито една една от описаните четири жени не си дал шанс. Някой си бил казал нещо за едната. И край. Ти дори не започваш състезанието. Как да стане работата?

        И да, нямаш никаква вяра. Моето поколение жени бе жестоко ощетено откъм предлагане.


        Ти искаш да си винаги в наличност и всичко да е като в приказките без самия ти да жертваш нищо.

        Как да ти кажа, нещо трябва да промениш. Не е моя работа какво, но иначе ще продължиш да буксуваш на едно място.

        Ани незнам си коя била казала нещо. Действай, пробвай и не спирай. Ти спираш преди да си започнал.
        Last edited by Selena; 14.06.2020, 18:34.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Липсата на вяра и перманентният автосаботаж не помагат обаче. Трябва да се мени мисленето. Сложна тема. Не говоря само за Евго, а по принцип.

          Животът ни се разива по основни постулати, които ни набиват от детството в главите на подсъзнателно ниво. Някъде в подсъзнанието на Евго има два много мощни постулата, от които той следва да се отърве час по скоро:

          1. Жените искат да ме излъжат и да ми вземат материалните боклуци, т.е., аз не съм важен за тях, а са важни материалните боклуци;

          2. С тази жена няма да се получи - това преди да е опитал. Т.е., постулатът, че няма да се получи.

          Подобен постулат е “да си богат е лошо” - и той там, на подсъзнателно ниво си работи срещу теб, друг подобен постулат е “не съм достатъчно добър за бизнес, за връзки, за кариера” и т.н. И т.н.

          Цяла наука е да се препрограмира един човек, за да се изчисти от тези вредни нстройки в мисленето, а те са си точно настройки.
          Селена,

          Да ти кажа, че това момиче, дето ми писа за него на лично.......не знам защо ми го предлагаш.

          Тя е в чужбина, не е българка, няма да дойде тук, аз не искам да се местя.

          Освен това, още в самото начало тя не иска да си даде фейсбука, подхожда с недоверие.

          Подобни жени са загуба на време и нищо не излиза в крайна сметка.

          Наскоро, в предаването си Ани Владимирова сподели, че в днешно време много млади и интелигентни хора не могат да намерят половинката си и това е масово.


          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            По-добре за своята карма се грижи.
            Речено е да не правим непоискано добро.
            Indeed.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
              Нямам намерение да се намесвам повече в кармата на Евго. Що си кисел тази сутрин питах, ама може да има сто и една причини . Сори за интервенцията.
              По-добре за своята карма се грижи.
              Речено е да не правим непоискано добро.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Нямам намерение да се намесвам повече в кармата на Евго. Що си кисел тази сутрин питах, ама може да има сто и една причини . Сори за интервенцията.
                Благодаря за желанието за дискусия.

                Хубав и усмихнат ден, Селена!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



                  Това - предполагам са думи, насочени преди всичко към Евго...

                  Иначе, аз никога не съм твърдял, че съм "сладък". Ти също си проницателна: "кисел" е моето естествено състояние... (не само и единствено в нета)..

                  Усмивката е камуфлаж
                  Нямам намерение да се намесвам повече в кармата на Евго. Що си кисел тази сутрин питах, ама може да има сто и една причини . Сори за интервенцията.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Защо?
                    Така би предразположила към теб хората, които свързваш "на някакво ниво"...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Всъщност, точно това правя в реалността, на едно определено ниво. Проницателен си. “Нета” е просто инструмент. Не му придавай голямо значение. Мисленето е важно. По какъв канал една идея стига до теб, дали чрез този форум, дали чрез телевизор, дали чрез книга или разговор, дори чрез дочут разговор, важно е друго - доколко самият ти си узрял за съответната идея.

                      Ако не си узрял и си песимистично настроен, няма как да се получи.


                      Това - предполагам са думи, насочени преди всичко към Евго...

                      Иначе, аз никога не съм твърдял, че съм "сладък". Ти също си проницателна: "кисел" е моето естествено състояние... (не само и единствено в нета)..

                      Усмивката е камуфлаж

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                        Забравих, че се познаваме отдавна. ..

                        Не зная само причините, поради които съм забравил твоето име. Мисля, да не е точно Селена?

                        Ще ни светнеш ли как се казваш?
                        Защо?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Непоправим оптимист съм Днес си нещо кисел ...
                          Забравих, че се познаваме отдавна. ..

                          Не зная само причините, поради които съм забравил твоето име. Мисля, да не е точно Селена?

                          Ще ни светнеш ли как се казваш?


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                            Очевидно ще свързваш големи групи от реално съществуващи хора чрез нета...

                            Дано съм жив, за да го видя. В нета желанията многократно надвишават възможностите...
                            Всъщност, точно това правя в реалността, на едно определено ниво. Проницателен си. “Нета” е просто инструмент. Не му придавай голямо значение. Мисленето е важно. По какъв канал една идея стига до теб, дали чрез този форум, дали чрез телевизор, дали чрез книга или разговор, дори чрез дочут разговор, важно е друго - доколко самият ти си узрял за съответната идея.

                            Ако не си узрял и си песимистично настроен, няма как да се получи.
                            Last edited by Selena; 14.06.2020, 10:30.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Непоправим оптимист съм
                              Очевидно ще свързваш големи групи от реално съществуващи хора чрез нета...

                              Дано съм жив, за да го видя. В нета желанията многократно надвишават възможностите...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                                Хората вече живеем в нета и анонимните форуми. Време е да свиквате с ТЕЗИ реалности.

                                Живеем в "общности" от анонимни хора, на някои от които имаме доверие, а на други - нямаме по презумпция.

                                Къде пък се слагаш и ти с твоето да "опитваш да предизвикваш". Очевидно не знаеш какво е това - девети отвор (дупка) на кавала...
                                Непоправим оптимист съм Днес си нещо кисел ...

                                Коментар

                                Working...
                                X