IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Защо?
    Така би предразположила към теб хората, които свързваш "на някакво ниво"...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Всъщност, точно това правя в реалността, на едно определено ниво. Проницателен си. “Нета” е просто инструмент. Не му придавай голямо значение. Мисленето е важно. По какъв канал една идея стига до теб, дали чрез този форум, дали чрез телевизор, дали чрез книга или разговор, дори чрез дочут разговор, важно е друго - доколко самият ти си узрял за съответната идея.

      Ако не си узрял и си песимистично настроен, няма как да се получи.


      Това - предполагам са думи, насочени преди всичко към Евго...

      Иначе, аз никога не съм твърдял, че съм "сладък". Ти също си проницателна: "кисел" е моето естествено състояние... (не само и единствено в нета)..

      Усмивката е камуфлаж

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
        Забравих, че се познаваме отдавна. ..

        Не зная само причините, поради които съм забравил твоето име. Мисля, да не е точно Селена?

        Ще ни светнеш ли как се казваш?
        Защо?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Непоправим оптимист съм Днес си нещо кисел ...
          Забравих, че се познаваме отдавна. ..

          Не зная само причините, поради които съм забравил твоето име. Мисля, да не е точно Селена?

          Ще ни светнеш ли как се казваш?


          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

            Очевидно ще свързваш големи групи от реално съществуващи хора чрез нета...

            Дано съм жив, за да го видя. В нета желанията многократно надвишават възможностите...
            Всъщност, точно това правя в реалността, на едно определено ниво. Проницателен си. “Нета” е просто инструмент. Не му придавай голямо значение. Мисленето е важно. По какъв канал една идея стига до теб, дали чрез този форум, дали чрез телевизор, дали чрез книга или разговор, дори чрез дочут разговор, важно е друго - доколко самият ти си узрял за съответната идея.

            Ако не си узрял и си песимистично настроен, няма как да се получи.
            Last edited by Selena; 14.06.2020, 10:30.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Непоправим оптимист съм
              Очевидно ще свързваш големи групи от реално съществуващи хора чрез нета...

              Дано съм жив, за да го видя. В нета желанията многократно надвишават възможностите...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                Хората вече живеем в нета и анонимните форуми. Време е да свиквате с ТЕЗИ реалности.

                Живеем в "общности" от анонимни хора, на някои от които имаме доверие, а на други - нямаме по презумпция.

                Къде пък се слагаш и ти с твоето да "опитваш да предизвикваш". Очевидно не знаеш какво е това - девети отвор (дупка) на кавала...
                Непоправим оптимист съм Днес си нещо кисел ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                  леля, защо ми се струва, че доста мъже си поставила в неудобно положение.
                  Но и доста ЩЕ постави ....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Следва да се смени “бостана”, което се опитах да предизвикам, но попаднах на психологически блокажи и липса на вяра. Т.е. не е работа, която да се “поправи” в анонимен форум .
                    Хората вече живеем в нета и анонимните форуми. Време е да свиквате с ТЕЗИ реалности.

                    Живеем в "общности" от анонимни хора, на някои от които имаме доверие, а на други - нямаме по презумпция.

                    Къде пък се слагаш и ти с твоето да "опитваш да предизвикваш". Очевидно не знаеш какво е това - девети отвор (дупка) на кавала...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Радва ме увереността ти , че мърлата не е надушила нищо нехигенично при теб , а другата просто не допуска мъже , а не щото не е намерила нищо мъжко в теб !
                      Продължавай в същият дух ! Все някоя ще те оцени ! И дори от чужбинаТА ще долети
                      Успех !
                      леля, защо ми се струва, че доста мъже си поставила в неудобно положение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        Радва ме увереността ти , че мърлата не е надушила нищо нехигенично при теб , а другата просто не допуска мъже , а не щото не е намерила нищо мъжко в теб !
                        Продължавай в същият дух ! Все някоя ще те оцени ! И дори от чужбинаТА ще долети
                        Успех !
                        Знаем, че дамите сте подвластни на хубавите аромати! Именно, по тая причина харесвате и нас, мъжката половина (мъжкарите), които винаги имаме възможно най-нежните и приятни ухания, вълнуващи чувствителните рецептори на вашето обоняние!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                          Лоренц може да е носител на Нобелова награда, но си няма понятие от синдрома "обран бостан"...

                          Кога той е вървял през бостан, в който да не могат да бъдат намерени две нормални дини?

                          Човек, който не знае какво е обран бостан, не може да бъде носител на Нобелова награда!
                          Желязна логика Бостани ... дини... чисто статистически не е възможно в един дори обран бостан да няма поне една нормална читава и здрава диня. Трябва да има поне една иначе това ще срути нашия свят

                          THE MATRIX

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                            Лоренц може да е носител на Нобелова награда, но си няма понятие от синдрома "обран бостан"...

                            Кога той е вървял през бостан, в който да не могат да бъдат намерени две нормални дини?

                            Човек, който не знае какво е обран бостан, не може да бъде носител на Нобелова награда!
                            Следва да се смени “бостана”, което се опитах да предизвикам, но попаднах на психологически блокажи и липса на вяра. Т.е. не е работа, която да се “поправи” в анонимен форум .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

                              В разсъжденията сте абсолютно права. Само трябва да смените терминологията и всичко ще си дойде на мястото. Вместо "постулати" правилния термин е ЗАПЕЧАТВАНЕ / ИНПРИНТИНГ . Концепцията за инпринтинга е разработена от Конрад Лоренц, носител на Нобелова награда по медицина през 1973 г. Всеки един човек на тази планета още от момента на раждането прави запечатвания и основните, базови запечатвания вече са направени до към края на пубертета. От там нататък до края на живота му независимо от възрастта също може да направи определени запечатвания, но това се случва САМО и ЕДИНСТВЕНО в изключително свръх шокови, стресови и драматични събития. Които от своя страна по презумция са не повече от две - три през живота му. Целият набор и гама от запечатвания на човек предопределят в живота неговото мислене, поведение, желания, ценностна система, вкусове например към стила на облекло, предпочитания към типове мъже или жени, изобщо всичко, за което можете да се досетите.

                              THE MATRIX

                              Лоренц може да е носител на Нобелова награда, но си няма понятие от синдрома "обран бостан"...

                              Кога той е вървял през бостан, в който да не могат да бъдат намерени две нормални дини?

                              Човек, който не знае какво е обран бостан, не може да бъде носител на Нобелова награда!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

                                В разсъжденията сте абсолютно права. Само трябва да смените терминологията и всичко ще си дойде на мястото. Вместо "постулати" правилния термин е ЗАПЕЧАТВАНЕ / ИНПРИНТИНГ . Концепцията за инпринтинга е разработена от Конрад Лоренц, носител на Нобелова награда по медицина през 1973 г. Всеки един човек на тази планета още от момента на раждането прави запечатвания и основните, базови запечатвания вече са направени до към края на пубертета. От там нататък до края на живота му независимо от възрастта също може да направи определени запечатвания, но това се случва САМО и ЕДИНСТВЕНО в изключително свръх шокови, стресови и драматични събития. Които от своя страна по презумция са не повече от две - три през живота му. Целият набор и гама от запечатвания на човек предопределят в живота неговото мислене, поведение, желания, ценностна система, вкусове например към стила на облекло, предпочитания към типове мъже или жени, изобщо всичко, за което можете да се досетите.

                                THE MATRIX
                                Нищо не е окончателно. Възможно е пренастройване. Има си начини. Не е задължително да са “шокови” или “травматични”. Англосаксонските автори не са единствени определено.

                                Не само един единствен автор е стигнал до подобен извод. Авторите и методите, както и терминологията са различни. Целта е една.

                                В библията има едно интересно изречение - “молете се постоянно”. Често то се тълкува погрешно.
                                Last edited by Selena; 14.06.2020, 09:55.

                                Коментар

                                Working...
                                X