IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

    Пич те тъмнозелените са навсякъде плъзнали в Европата, ти ела в Немция да видиш за кво иде реч, ще се уплашиш и на бегом ще се върнеш в БГ, а тука с нашите тъмнозелени направо рай ще ти се стори Говорех за жените в Словакия че са изумително красиви , бай ти Дончо Тръмпов има вкус
    Пич ти бъркаш Словения и Словакия

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power

      Словакия е циганска държава в Братислава е пълно с цигани на тумби..Не случайно чехите са ги изгонили и разтуриха Чехословакия.Това е определено най гнусната държава в която съм бил другата е Сърбия.Унгария и тя е същата мизерия и цигания.
      Пич те тъмнозелените са навсякъде плъзнали в Европата, ти ела в Немция да видиш за кво иде реч, ще се уплашиш и на бегом ще се върнеш в БГ, а тука с нашите тъмнозелени направо рай ще ти се стори Говорех за жените в Словакия че са изумително красиви , бай ти Дончо Тръмпов има вкус

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        Интересно, на запад черпенето на мадамите не върши работа в една свалка. Има даже точно обратния ефект
        На запад може и така да е но в БГ черпенето на дамите е задължителна част от играта и свалката Пък и не ми се е случвало в Германия, Чехия или Словакия, когато почерпя дама да откаже питието. За мен лично в Словакия са най-красивите жени поне в Европата, верно бил съм само няколко пъти в Братислава, но словачките са в пъти класа над българките

        Коментар


        • Интересно, на запад черпенето на мадамите не върши работа в една свалка. Има даже точно обратния ефект

          Коментар


          • По темата за жените и булките, да споделя моите мисли,

            В съвременния свят методът сватосване от родители и приятели, да подвикваш на жена на улицата и да й се предлагаш на работното място не са много приемливи и успешни.

            За да се получи, трябва да има харесване и погледите да им се срещнат. Няма да коментирам търсенето на гадже по Интернет, защото темата е дълга, но там мъжете често стават жертва на измама и им искат пари. Приятели са ми разказвали неприятни случки и на на мен също са ми правили номера Интернетски мадами.

            Забелязвам, че в БГ има стабилни мъже към 40г (с хубава визия), с добра заплата, която позволява да гледат жена и деца,но не могат да намерят половинка. Един семеен колега ми сподели......"Черпи мадамите. Без черпене няма да стане" И е прав. Трябва мъжът да се държи малко по-разчупено и да е ларж. И тогава ще му се получат нещата.

            Поздрави

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
              Готини комплименти за жени ... гъди - гъди - гъди

              Ти си истинско произведение на изкуството !
              Ти си съкровището, което имах късмета да намеря! (Не съм иманяр )
              В никакъв случай не променяй нищо в себе си, ти просто си божествена !
              Да бъдеш толкова красива е престъпление !
              Ти си звездата, която падна от небето на земята !
              Струва ми се, че на този свят няма никоя по-красива от теб !
              Сигурен съм, че стотици жени не спят през нощта и само мечтаят да имат поне сянката от твоята красота !
              Усмихвай се по-често, защото небето се мръщи само защото не вижда усмивката ти !
              Къде е ореолът ти ? Ти си ангел ! Обикновените жени не са толкова красиви ! Дори ангелите те гледат завистливо от небето, възхищавайки се на неземната ти красота !

              Продължете списъка ......

              И по грозни са ми отказвали

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                Готини комплименти за жени ... гъди - гъди - гъди

                Ти си истинско произведение на изкуството !
                Ти си съкровището, което имах късмета да намеря! (Не съм иманяр )
                В никакъв случай не променяй нищо в себе си, ти просто си божествена !
                Да бъдеш толкова красива е престъпление !
                Ти си звездата, която падна от небето на земята !
                Струва ми се, че на този свят няма никоя по-красива от теб !
                Сигурен съм, че стотици жени не спят през нощта и само мечтаят да имат поне сянката от твоята красота !
                Усмихвай се по-често, защото небето се мръщи само защото не вижда усмивката ти !
                Къде е ореолът ти ? Ти си ангел ! Обикновените жени не са толкова красиви ! Дори ангелите те гледат завистливо от небето, възхищавайки се на неземната ти красота !

                Продължете списъка ......

                Прекланям се пред твоята красота и обаяние,

                ох, царице на Египет,

                Запленен съм от твоя чар и съм готов да бъда твой верен слуга и роб!


                С такива думи съм свалял жени от сайтовете за запознанства.

                Коментар


                • Готини комплименти за жени ... гъди - гъди - гъди

                  Ти си истинско произведение на изкуството !
                  Ти си съкровището, което имах късмета да намеря! (Не съм иманяр )
                  В никакъв случай не променяй нищо в себе си, ти просто си божествена !
                  Да бъдеш толкова красива е престъпление !
                  Ти си звездата, която падна от небето на земята !
                  Струва ми се, че на този свят няма никоя по-красива от теб !
                  Сигурен съм, че стотици жени не спят през нощта и само мечтаят да имат поне сянката от твоята красота !
                  Усмихвай се по-често, защото небето се мръщи само защото не вижда усмивката ти !
                  Къде е ореолът ти ? Ти си ангел ! Обикновените жени не са толкова красиви ! Дори ангелите те гледат завистливо от небето, възхищавайки се на неземната ти красота !

                  Продължете списъка ......

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Да ти кажа, че си харесвам жените.

                    До момента съм работил предимно с жени и ги предпочитам пред мъжете колеги. Мъж колега е хубаво, ако сте на един акъл и имате общи интереси (да ходите по баровете след работа).

                    Тоя уикенд се сисъпах от работа: боядисах си остъкления балкон, избърсах си прозорците, излъсках паркета с препарат за дърво. Изпрах пердетата.
                    И в момента ми е свежо и мирише на чисто и с лек аромат на люляк,
                    Аз пък ожънах и съм много доволен..С женски работи никога не съм се занимавал

                    Коментар


                    • Определено достигам до мисълта, че нещата които са в компетенцията на определената жена трябва се оставят тя да ги решава.
                      А, за останалите, много важно е, че не трябва да се иска съвет от жената, а само да и се споделят плановете.
                      Защото иначе, де факто, тя ще се чувства като поела половината отговорност, за нещо което може и да се провали.
                      А и, така мъжа изглежда по-малко решителен.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение
                        Чакай че се сетих да питам нещо конкретно - какъв омекотител ползваш за люляка
                        Люлякът е от препарата за прозорци.

                        Но и неща, прани с Медикс, после също ароматизират стаята много хубаво, без да се натрапва.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Ами, просто съм дисциплиниран като военен.

                          Единият ми дядо е работил в УБО, сега НСО. Отделно една жена не бива да работи хамалогия, така че въпросните дейности не са женска работа (прането и прозорците да кажем, че може и жена да ги върши).
                          Чакай че се сетих да питам нещо конкретно - какъв омекотител ползваш за люляка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                            ъъъъъъъъъъъъ ........ бааааааааааааа........ не знам кво да кажа .....
                            тотал блокаж ...
                            Ами, просто съм дисциплиниран като военен.

                            Отделно една жена не бива да работи хамалогия, така че въпросните дейности не са женска работа (прането и прозорците да кажем, че може и жена да ги върши).
                            Last edited by Evgo; 06.07.2020, 16:59.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Да ти кажа, че си харесвам жените.

                              До момента съм работил предимно с жени и ги предпочитам пред мъжете колеги. Мъж колега е хубаво, ако сте на един акъл и имате общи интереси (да ходите по баровете след работа).

                              Тоя уикенд се сисъпах от работа: боядисах си остъкления балкон, избърсах си прозорците, излъсках паркета с препарат за дърво. Изпрах пердетата.
                              И в момента ми е свежо и мирише на чисто и с лек аромат на люляк,
                              ъъъъъъъъъъъъ ........ бааааааааааааа........ не знам кво да кажа .....
                              тотал блокаж ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Да ти кажа, че си харесвам жените.

                                До момента съм работил предимно с жени и ги предпочитам пред мъжете колеги. Мъж колега е хубаво, ако сте на един акъл и имате общи интереси (да ходите по баровете след работа).

                                Тоя уикенд се сисъпах от работа: боядисах си остъкления балкон, избърсах си прозорците, излъсках паркета с препарат за дърво. Изпрах пердетата.
                                И в момента ми е свежо и мирише на чисто и с лек аромат на люляк,
                                Лягай да спиш след тоя тежък труд, докато не е изветрял люляка

                                Коментар

                                Working...
                                X